+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 231 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 102 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/4614

Tema: Kako diše Srbija

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    mislim da sami pederi nisu toliko neupućeni.
    osveta pedera će biti prilično podmukla, jer se oni drže one stare metode;-osveta je jelo koje su uživa hladno
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ilirk@
    Gost
    ti i takvi pederi ne lobiraju samo za seksualne slobode niti im je njihova guza najvažnija.
    oni su među velikim međunarodnim igračima, državnicima, ministrima, premijerima, rade vladama, kongresima, senatima, saborima...
    politika im je broj jedan i to što svoje pederske potrebe i prava koriste kako bi diskreditirali nekog ili nešto, uveli nove zakone u konzervativne zemlje i td., samo je u svrhu političkih ciljeva, a ne sloboda peder-populacije.
    da ih brine ta populacija, išli bi u afganistan paradirat..

gdje će u Afganistan , tamo žene služe samo za reprodukciju a dečkići za ćeif..

apropos tih priča o ciljevima pederskog lobija..čitao sam nedavno da je na nekom kongresu ljevice u Frankfurtu 50-tih godina..koji je bio kao prekretnica u lijevoj misli pa se zato i taj filozofsko-političko-ekonomski kako god pravacv zove frankfurtska škola ovdje najpoznatija po Praxisovcima tipa Kangrga i sl..uglavnom zaključile lijeve glave da im se radništvo pokazalo kao nepouzdano pa su se upregli u zaštitu ugroženih vrsta raznih provenijencija i da će preko toga nastaviti borbu..valjda od tuda datira onoliko anrhističkih simbola i simbola ekstremne ljevice na pederskim balovima kod nas a i inače...

Ilirk@
    Gost
    da, upravo me je to uvijek zanimalo otkud tolika sprega ljevice i pederastije.. možda zato što ljevicu najviše poistovjećujemo sa komunistima, a oni su bili baš onako 'gay friendly'...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Ilirk@ Vidi poruku
    da, upravo me je to uvijek zanimalo otkud tolika sprega ljevice i pederastije.. možda zato što ljevicu najviše poistovjećujemo sa komunistima, a oni su bili baš onako 'gay friendly'...
    pa sad i jesu gej frendli. kad traže saveznike protiv mrskih tradicionalista. ne bi se džaba rodonačelnici diktature proleterijata i otpora mrskom dekadentnom zapadu u trenutku pretvorili u liberale i rodonačelnike svjetskog građanstva.

evo ti dejana jovića, savjetnika predsjednika. krajem osadestih je zahtijevao kazneni progon protiv profesorice iz englewskog u gimnaziji jer je u razred donijela neke engleske časopise a par godina kasnije brzinom munje kreće u osvajanje "zapadnih" liberalnih vrijedosti.
    nije bitno odakle, glavno da da je tog mjesta u dometu cilj: tradicionalno nacionalno društvo.
    sa hoće li ga gađati sa pozicije diktature proleterijata ili plenuma odnosno s pozicija liberalnog društva, to je manje bitno.

sa druge strane, neopisivo mi je smiješno kako pederi i zagovornici njihovih privilegija ističu tita kao veliku i pozitivnu ličnost.
    u vrijeme tita bi takvi mogli paradirati odnosno marširati samo na putu za goli otok

Ilirk@
    Gost
    pa to ja i govorim, to u zadnjoj rečenici. lako je meni što je ljevica posvojila siročiće kako bi na njima pokazala koliko je 'napredna', nego kako su siročići dali guze dojučerašnjim progoniteljima... to mene fascinira.

ciljevi a pogotovo protivnici su im slični pa možda zato..

Ilirk@
    Gost
    i prvo i to drugo pogotovu.
    neprijatelj mog neprijatelja, moj je prijatelj.
    mnogi funkcioniraju po toj matrici. imamo ih i u hb koliko god hoćeš.

lukav li je lukav

BEOGRAD - Policija u Srbiji uhapsila je radnika benzinske pumpe zato što je specijalnim daljinskim upravljačem pljačkao vozače koji bi došli da natoče gorivo.

Uhapšen je Predrag M. (54) zvani Karlo, radnik pumpe Naftne industrije Srbije u Smederevskoj Palanci. On je u Beogradu za 1500 evra kupio specijalni daljinski upravljač. Dok bi radio na pumpi, daljinski bi sakrio ispod majice.

Kada bi se mušterija malo udaljila od kola, Predrag bi daljinskim zaustavio točenje goriva, a brojčanik bi nastavio da se vrtiti.

Lukavog radniki tereti se da je kupce benzina opljačkao za 490.000 dinara.

Jedini način da se kupac zaštiti od takve pljačke taj da gorivo toči prvo u kantu, a onda u rezervoar automobila.
    http://www.nezavisne.com/novosti/hro...ce-117625.html
    Posljednje uređivanje od Mrav : 02-12-2011 at 20:54
    Bolje grob nego rob! Živjela Hrvatska Republika Herceg-Bosna!

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Danas su EU gospodari odgodili odluku o davanju srbiji status kandidata. Jučer je Pravdin vitez bora onako srpski suptilno lobirao putem zveckanja oružjem i prijetnjom sa tamo nekim opasnim srpskim nacionalistima(kao postoji razlika između njega i njih) ako srbija ne bi danas dobila status kandidata.

S obzirom na Kosovo na kojem srbija provodi nasilje, hoće li se srpska politika dodatno radikalizirati? Ožujak je daleko, ali ako se ne varam nekako tada su i srpski izbori, imam dojam da će bora dobiti palac gore od EU baš pred izbore.

Da li neko ima tekst tog Memoranduma II ili III`?
    I zasto se uvek spominje Dobrica Cosic? On u vreme famoznog memoranduma uopste i nije bio clan SANU.
    Ali 100 x ponovljena ,besmislena laz, postaje nekada i istina.
    Pa to je cak i preko Googla lako proveriti.

Citiraj Prvotno napisano od Ilirk@ Vidi poruku
    Juce se pojavila biografija Richarda Nixona, Biograf, ali i svedoci tog vremena ponavljaju da je covek bio peder,godinama
    mu je ljubavnik bio njegov savetnik,Kubanac,mafijas. Kod desnicara ima mnogo vise pedera,uostalom sva ispitivanja pokazuju
    da pedera ima najvise u vojsci,policiji i crkvi. Kakvi levicari,kakvi bakraci?

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    sva ispitivanja? koja su to ispitivanja provođena u vojsci, policiji i crkvi?
    ako si sam pasivac i k tome ljevičar-uškopljenik, traži neke druge načine da ispereš gorak okus činjenice što si živ, umjesto da sereš po onima kakav bi sam, intimno htio biti.

da su desničari pederi u većem broju, ne bi pederski lobi toliko stajao iza ljevice i njezinih ideja, pokreta, smjerova.......

mislim da je riječ o ženskoj osobi..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-12-2011 at 13:47

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    onda se ispričavam. ali samo donekle. naime, ima homića muškaraca da barem vizualno izgledaju dobro. tako žene kažu.
    al ove.......
    manje više sve onako kao vlasta pavić.....brrrrrrr
    s mozgom pomiješanim od sanje slinavke i vedrane rudan. (jaaaoooooo majko uh)
    ja čak mislim da takve postanu lezbe kad uslijed takve njihove naravi muževi ili momci pobjegnu ili počine samoubojstvo pa im ne ostane baš neki izbor....

iako, malo smo otišli od teme.....
    tema je politički smjerovi u srbiji a ne prirođena sklonost homića i lezbi k lijevim opcijama.

ali evo, dakle sad kad tadić ima neizlječivu bolest koja će ga maknuti s funkcije, koliki su izgledi da vlast uzme nikolić?

Tadić jest nešto oslabio u zadnje vrijeme a možda je poveznica ta da se za njega pričalo da je homić.

Stari lisac mirr.or avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Fraya Vidi poruku
    Da li neko ima tekst tog Memoranduma II ili III`?
    I zasto se uvek spominje Dobrica Cosic? On u vreme famoznog memoranduma uopste i nije bio clan SANU.
    Ali 100 x ponovljena ,besmislena laz, postaje nekada i istina.
    Pa to je cak i preko Googla lako proveriti.
    večernje novosti imaju tekst memoranduma, a sigurno i još poneko od srpskih medija... al ga kriju ko zmija noge...

Citiraj Prvotno napisano od mirr.or Vidi poruku
    večernje novosti imaju tekst memoranduma, a sigurno i još poneko od srpskih medija... al ga kriju ko zmija noge...
    A ti ga nemas? To ti je isto kao kada se pocne sa sviranjem qrtzu o Mosadu i 11.septembru.
    Ili nesto postoji ili ne.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pa postoji. al ga kriju. vidiš šta ti žena kaže.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove