+ Odgovori na temu
Stranica 225 od 231 PrviPrvi ... 125 175 215 223 224 225 226 227 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,481/4617

Tema: Kako diše Srbija

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    @mir te zvanične statistike možeš da obesiš mački o rep, sve lažu, malo gledaj nezavisne ekonomiste, inače ćeš se utopiti u masu bez mozga i glasaćeš za Kolindu koja vam šalje vojnike u Afganistan da ginu.
    Ma da, što će nam zavodi za statistiku kada imamo vidovitog Milana.

Ja već imam istetoviran Hajdukov grb sa kokardom, hoćeš da ti slikam i pošaljem na javno ili privatno??
    Partizan volim za Hajduka živim čoviče.
    Nego žao mi Torcide, ciganski generalštab ih odavno merka plašim se ostaće bez zastava i doživeti veću bruku nego bbb
    Hajdukov grb nema kokardu nego "šahovnicu" tako da izbriši tu tetovažu i napravi pravi Hajdukov grb. I može, stavi tu sliku te tetovaže s potpisom bwa, da znamo da je autentično. Razočarali bi se kad bi nas slagao.

Cigani su ih merkali čitavo vrijeme svog postojanja pa su od merkanja uvijek završili na kupanju.

Ja već imam istetoviran Hajdukov grb sa kokardom, hoćeš da ti slikam i pošaljem na javno ili privatno??
    Partizan volim za Hajduka živim čoviče.
    Nego žao mi Torcide, ciganski generalštab ih odavno merka plašim se ostaće bez zastava i doživeti veću bruku nego bbb
    ne znam zašto bi bila bruka ono što se dogodilo u ateni, dakle em je cigana bilo više, em je to praktički za njih domaći teren na kojem imaju podršku svoje "pravoslavne braće".

bruka bi bila da se nisu pojavili, doduše uvijek je bruka kada dobiješ po nosu, ali je još veća bruka taktizirat i kalkulirat, u čemu ste vi Srbi ipak koplje iznad.

ali bez brige, mislim da nešto slično više nećete doživjet. u biti zahvalite se mamiću, koji je i organizirao da se dinamovi navijači na takva gostovanja ne mogu organizirano zaputit, a razlika između organiziranog odlaska je u tome što onda ne bi bilo 150 BBB u ateni, već 1000, a živo me zanima tko bi nas onda tukao ?

što se tiče tovara, realno cigani cijelu povijest mogu zahvalit Torcidi, ona ih je naučila što znači biti ultra.

a vi glodari ste u split dolazili jednom u 10 godina, vjerojatno zato jer ste znali da dolje niste dobrodošli kao u "oslobođenom zagrebu 1945e".
    Posljednje uređivanje od Caprienti : 15-08-2019 at 16:12

[QUOTE=Grunf;487369

Cigani su ih merkali čitavo vrijeme svog postojanja pa su od merkanja uvijek završili na kupanju. [/QUOTE]

E moj grunfiček, pa oni jedva spasiše da im ode cela ograda pre 3 godine kada su išli za Osijek kroz RS.
    grobari,28,100+

Caprienti nemoj da si žovla, u Atinu niste poslali bilo koga, te priče 4 ekipa ne piju vodu, drugar cigan vas je video na aerodromu slučajno zalutao medju vas i kaže da je bila ekipa sve momci preko 30 god i po koji do 25.
    Posle su vam cigani došli u Zagreb i skupili ste se vi ali ne u cifri kao oni pa ste taktizirali o napadu da ne bi dobili batine u svom gradu. Nemoj molim te o taktiziranju.
    1000 bbb? može da vas dodje i 5000 od cele te mase daj Bože da vam se 100 bije.
    Onaj Bauer vas ložio kako su Srbi pičke agenti pa posle on isprdio a vi iznenadjeni.
    Nadam se da mislite i dalje isto i dobro je dok tako mislite.
    Još ste ispali smešni od predprošle Atine kada ste pevali "Ajmo ćetnici gde ste se sakrili" ali vidim da više to ne pevate.
    A Torcida peva u Malti, pevaće...
    I da vi nešto pričate kako su Srbi prijatelji sa svima a vi i madjari se sad niste krivo pogledali kao neki respekt medju grupama, kakav crni respekt? Pa Juventusovi ista priča, sad s ovim Ukrajincima se zbratimili pa oni Grci nesrećni, Rapid...
    Posljednje uređivanje od BWA : 15-08-2019 at 21:56
    grobari,28,100+

E moj grunfiček, pa oni jedva spasiše da im ode cela ograda pre 3 godine kada su išli za Osijek kroz RS.
    Redovno prolaze i kroz RS i Srbiju i redovno se jedva spase, a kod u njih u goste se baš i ne dolazi. U čemu je problem? Položaju Splita gdje kad uđeš ne možeš izaći? Strah od splickog ludila?

Caprienti nemoj da si žovla, u Atinu niste poslali bilo koga, te priče 4 ekipa ne piju vodu, drugar cigan vas je video na aerodromu slučajno zalutao medju vas i kaže da je bila ekipa sve momci preko 30 god i po koji do 25.
    Posle su vam cigani došli u Zagreb i skupili ste se vi ali ne u cifri kao oni pa ste taktizirali o napadu da ne bi dobili batine u svom gradu. Nemoj molim te o taktiziranju.
    1000 bbb? može da vas dodje i 5000 od cele te mase daj Bože da vam se 100 bije.
    Onaj Bauer vas ložio kako su Srbi pičke agenti pa posle on isprdio a vi iznenadjeni.
    Nadam se da mislite i dalje isto i dobro je dok tako mislite.
    Još ste ispali smešni od predprošle Atine kada ste pevali "Ajmo ćetnici gde ste se sakrili" ali vidim da više to ne pevate.
    A Torcida peva u Malti, pevaće...
    I da vi nešto pričate kako su Srbi prijatelji sa svima a vi i madjari se sad niste krivo pogledali kao neki respekt medju grupama, kakav crni respekt? Pa Juventusovi ista priča, sad s ovim Ukrajincima se zbratimili pa oni Grci nesrećni, Rapid...
    Od kuda potreba srati o stvarima o kojima ocigledno nemas pojma ili si bio s ciganima u akciji?

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Od kuda potreba srati o stvarima o kojima ocigledno nemas pojma ili si bio s ciganima u akciji?
    Slučajno pošto živimo u istom gradu poznajem cigane koji su bili u akciji.
    grobari,28,100+

Slučajno pošto živimo u istom gradu poznajem cigane koji su bili u akciji.
    Znaci ne znas iz prve ruke!

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    BWA pusti cigane, di ste vi u svemu tome?

U potpisu ti piše grobari, šta to predstavlja danas, koja frakcija?? JF, Zabranjeni, agenti? Nisan u toku pa ako možeš malo o tome..

Ne znan kako ti se da pisat o akcijama, nakon šta vam je par splitskih sitnih kriminalaca skoro riješilo tribinu.

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Znaci ne znas iz prve ruke!
    Ako misliš pod tim pojmom iz prve ruke da sam bio u Atini, šta ču ja kao Grobar u Atini? Jesi li ti bio sa bbb pa znaš iz prve ruke?Kakve su to gluposti.
    grobari,28,100+

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    BWA pusti cigane, di ste vi u svemu tome?

U potpisu ti piše grobari, šta to predstavlja danas, koja frakcija?? JF, Zabranjeni, agenti? Nisan u toku pa ako možeš malo o tome..

Ne znan kako ti se da pisat o akcijama, nakon šta vam je par splitskih sitnih kriminalaca skoro riješilo tribinu.
    Da, rešili su tribinu tako što su završili sprženi i isprebijani, pa skinuti goli i obrukani.
    Ako će nam tako dolaziti ubuduće i gologuzi se vraćati kući, evo priznajem skoro su nas rešili.
    grobari,28,100+

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Jeste vadili utoke na svoju braću po kriminalu, il su bengalke i hladno oružje bili dovoljni?

Haha koji smijeh od grupe, jedna frakcija agenata zove kriminalce iz St za pomoć protiv druge frakcije agenata

Vučić otvorio auto put ka Crnoj Gori, deonica Beograd-Čačak. Braćo Hrvati polako vas sustižemo sa auto - cestama 😁
    Ima još deonica od Čačka do granice sa Crno Gorom, to će biti gotovo za 4 godine, tako obećavaju braća Kinezi.
    Takodje od Čačka će ići krak auto puta ka Višegradu u RS, odatle ka Sarajevu, to finansiraju Turci.
    Zatim auto put ka Severnoj Makedoniji će spojiti sa auto putem ka Crnoj Gori izmedju Kruševca i Kraljeva.
    Onda najavljuju auto put Niš - Priština.
    Do kraja godine će otvoriti krak Niš - Sofija.
    Uglavnom kada se sve završi Srbija će biti zemlja sa najviše auto puteva u ex YU.

http://youtu.be/S61K3TPhRSI
    grobari,28,100+

Da autoput Miloš veliki. Vučić je rekel da će Srbija imati više km autocesta od Hrvatske već prije 2 godine, a ti sad veliš da još nema...Jel se ti to otvoreno suprostavljaš voždu?

Niš -- Premijer Aleksandar Vučić najavio je da će Koridor 10 sledeće godine biti završen, te da će Srbija krajem 2017. imati više kilometara auto-puta od Hrvatske.
    https://www.b92.net/biz/vesti/srbija...nav_id=1188503

Inače, kod vas se sad zahuktava gradnja autocesta kao kod nas tamo 2003. godine, mi se sad polako prebacujemo na željeznicu. Malo sam gledal, prošle godine su prihodi srpskih autocesta bili 200 milijuna eura, a hrvatskih 400 milijuna eura. Ok, kod nas su skuplje cestarine jer moramo vraćati skupe kredite.

Dok vi dođete do brojke od 1.300 km autocesta koliko ih mi danas imamo, mi ćemo već odmagliti na 1.500 km i dodati treću traku na potezu od Zagreba do Karlovca i vjerojatno smanjiti cijene autocesta jer ćemo otplatiti kredite.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 20-08-2019 at 10:00

Bitno im je da imaju više od ovih, veće od onih... Nije im važno da imaju nešto zbog sebe nego samo da je veće od susjedovog. Izgleda kao klasičan slučaj kompenzacije uslijed niza manjkavosti na spolovilu.

Da, kad smo mi početkom tisućljeća krenuli u ubrzanu gradnju autocesta cilj nam je bil spojiti Zagreb i Split, a ne prestići Srbiju po broju kilometara. Vučiću je svaki drugi mjesec cilj prestići Hrvatsku, fakat je kompleksaš.

Vi ste auto puteve gradili od koncesija čini mi se, ove puteve što grade Kinezi po Srbiji su na kredit sa 2% kamate.
    Ovi iz EU su nudili slične koncesije kao vama pre 10 godina, nijedna vlada nije prihvatila jer su kamate bile ogromne.
    Alpina austrijska je nudila da uradi autoput do Crne Gore na koncesiju od 20 god.
    grobari,28,100+

Zagreb - Rijeka i Zagreb - Split je išlo na kredit, a po Istri i do Macelja koncesijom i to takvom da mi koncesionaru plaćamo lovu godišnje.

Vi ste uzeli kredit kod Kineza, ali uvjet je da Kinezi dobiju posao i sve izgrade. Vaše firme i ljudi su slabo imali koristi od izgradnje, jedino će sad imati korist od korištenja autoceste.

Evo veli Vučić da je Hrvatska bila 200 godina ispred Srbije donedavno, ali da Srbija polako smanjuje razliku.

To su ogromne promene, ali ako vi mislite stvarno da mi možemo za dve ili tri godine da stignemo Nemačku i Austriju koje su nam 500 godina bežale, ili Hrvatsku koja nam je 200 godina bežala, a stižemo je, smanjujemo tu razliku - daleko smo još.
    https://www.b92.net/biz/vesti/srbija...nav_id=1580909

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove