+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 6 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/101

Tema: Sretan vam dan pobjede i domovinske zahvalnosti

Sretan vam dan pobjede i domovinske zahvalnosti

Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

hvala, i tebi momče i ostalima. Živila Hrvatska i Herceg-Bosna!

Sretan vam dan pobjede i domovinske zahvalnosti integralisti !

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Sretan dan pobjede i domovinske zahvalnosti svim pripadnicima HVa i nasoj braci iz HVOa

Sretan Dan Pobjede!

Početnik Šimo. avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Sretan dan pobjede!!!
    http://www.hrhb.info/image.php?type=sigpic&userid=3065&dateline=1452098  113
    "Vjernost je stara poslovična i slavna značajka hrvatske krvi.
    "Hrvat nikada nije svojom vjerom okrenuo, a hrvatski vojnik i hrvatski časnik bio je, a takav će sigurno i zauvijek ostati, upravo primjer prave i nepoklebive vjernosti" !
    Dr. Ante Pavelić
    Poglavnik NDH

samo neka mi ga Kolinda ne čestita, i sveć e biti dobro, a upravo je gledam na tv. dobro se napudrala i naštimala frizuru.

evo ih, Ustaše dolaze, bježmo.

ono što su pobunjeni Srbi pompozno zvali RSK, više ne postoji.

Bare ujo, ko bi rekao da se slika za YUsipovića u spotu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-08-2016 at 12:10

"Pljujete jer niste imali hrabrosti sudjelovati kad se branio hrvatski rod i dom ili pak niste smatrali za potrebitim braniti i stati za nešto što nije vaše i čemu ne pripadate... Hrvatskoj i hrvatskom narodu", kaže Slaviček u novoj kolumni.

Gledajući ove niti vruće niti mlake političare koji se usuđuju nazvati Hrvatima, a hrvatskoga u njima nema ničega, niti krvi, niti duha. Nije Hrvat onaj kome je u lisnici kuna hrvatska i karta osobna. Nije Hrvat po postupcima niti Pusić, Mesić, Pupovac, Rudanka, Jergović, Milanović, Pusićka, Kolinda, Plenković, Stier… Nisu mnogi od njih koji od politike žive po meni Hrvati, to im riječi i djela pokazuju.

Vidim pljuje se po svemu u čemu niste Vi koji danas blatite Oluju, Hrvatsku, barjak, Domovinski obrambeni rat i Domovinu, pljujete poput Teršeličke, Dačića, Vučića, Šešelja, Štrbca… Pljujete jer niste imali hrabrosti sudjelovati kad se branio hrvatski rod i dom ili pak niste smatrali za potrebitim braniti i stati za nešto što nije vaše i čemu ne pripadate… Hrvatskoj i hrvatskom narodu. Vidim držite stranu neprijateljima, vidim prosvjedujete protiv mojih predaka, barjaka, grba i zastava. Pljujete i bunite se zajedno s onima onima koji su prije samo četvrt stoljeća, pod nekim čudnim kapama još čudnijih imena, slova, oznaka i znakovlja koje vi danas štujete napadali zemlju po kojoj zahvaljujući nama danas slobodno hodite i slobodno smijete prosvjedovati.

Sramite se Vi koji ste izdajničkog sjemena potomci, Vi koji čiji su preci Judine krvi, Vi koji ćete uvijek baciti na drugoga kamen prvi, pravdajući svoj najveći od grijeha sviju … Izdaju. I znam kako niste odgajani niti učeni po slovu Biblije, no i o Vama u njojzi potanko piše, o Vama koji po naravi pripadate potomstvu Kainovu. Vi ste koji pripadate i radite u korist obitelji zidara, protiv hrvatskoga naroda koji pripada obitelji tesara.

A gdje ste svi Vi bili kad je trebao antiratni prosvjed u vrijeme dok su oni u čije ime danas Vi kao prosvjedujete palili i žarili po Hrvatskoj? Gdje ste bili dok su ubijani hrvatski sinovi, djeca žene od strane JNA, četnika i paravojnih formacija koje su se same povukle na traktorima u zbjegovima u ranije dogovorenim i uvježbanim pravcima i po zapovjedi Martića Mile i ostalih, nakon što smo ih vojnički časno porazili i od njihove kame i čizme oslobodili Hrvatsku? Gdje ste bili kako biste prosvjedovali kad su razarali Dubrovnik, Vukovar i Škabrnju? Vi ste dno dna jad i bijeda koju ovaj narod financira i trpi poradi svoje vlastite dobrote i bogobojaznosti. I na kraju moja poruka svima Vama i Vama sličnima , ne prosvjedujete Vi za Hrvatske građane i hrvatski puk već za novce i interese nekih drugih država i politika, onaj tko je Hrvat i žitelj Hrvatske koji ju voli, štuje i cijeni taj ju ne bi napadao niti riječju ni oružjem, niti bi po njoj pljuvao poput Vas… Bogu hvala mi je što nisam poput Vas, već sam od oni koji su svoju zemlju branili, od onih koji su BOGU VJERNI – ZA DOM SPREMNI !

Valja ponovo vojevati mišlju, perom, riječju i djelom protiv antihrvatskih plaćenika. Pojačat se djelovanje i aktivnosti protiv njihovih laži i nametanja lažne povijesti koja se nastavlja. Nastavlja se rat nakon velikosrpske oružane agresije i boja u kojem smo oslobodili Hrvatsku 90-tih a izgubili je političkim propustima stranaka nastalih iz Komiteta, SDP-a i HDZ-a te njihovih satelita. Nastavlja se drugim sredstvima, medijskom agresijom, političkom agresijom, financijskom agresijom, diplomatskom agresijom,pravnom agresijom, kulturnom agresijom pa ako hoćete crkvenom agresijom pravoslavne crkve na hrvatsku državu i narod. Vrijeme je tomu reći dosta!

Možda smo se mi trebali nakon naših pobjeda ponašati poput njihovih predaka koji su pokazali svojevremeno kako se treba postupati prema neprijateljima, države i naroda. Trebamo li od njih učiti i po njihovim postupcima i sami postupati? Jesmo li trebali nakon Vukovara, Škabrnje i nakon Bljeska i Oluje prepisati od njihovih dužnosnika kako se postupa i tako postupati, kako bi ova današnja klika poštivala pobjednike? Čini se kako smo trebali mjesto kruha i vode dijeliti metak u zatiljak , nakon rata zatvarati sve one koji su bili na gubitničkoj strani a protjerati im sjeme i pleme u zadnjih 25 godina. Da smo tako postupali onda ne bi protiv nas imali razloga prosvjedovati, tada bismo bili sličniji njihovim precima i njihovim idolima čini se….

Gubimo Hrvatsku njihovim jalovim kompromisima, nebrigom, lakomošću i lopovlukom tih ” političkih elita”. Gubimo je potezima izdajnika Hrvatskoga naroda koji su sjedili i sjede, krivom odlukom i krivim izborom dijela hrvatskoga puka i danas na čelu Hrvatske države. Trebamo se okrenuti iskustvu naših predaka, moramo promišljati niti “lijevo” niti “desno” po današnjim standardima politike, već nam valja promišljati po nauku i riječi naših otaca, početi djelovati politički Pravo i ispravno,valja početi promišljati, djelovati i ponašati se Pravaški, po nauku Oca Domovine i drugih hrvatskih velikana, što je odnavijeke bio temelj hrvatske opstojnosti i državnosti.

Mišlju, Perom, Riječju i djelom Vaš Hrvatski Vojnički Red ČUVARI DOMOVINE koji će svojim djelovanjem nastojati vratiti Hrvatsku u ruke Hrvata i učiniti je onakvom kakvom smo ju sanjali i o kakvoj su nam naši pređi pričali da treba biti Budite zdravo i dobro, budimo svi mi BOGU VJERNI:

„ U Mislima Domovina, U Srcu Odanost, U Desnici Snaga“

U Ime Hrvatskog Vojničkog Reda

ČUVARI DOMOVINE

Mario Maks Slaviček

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Di ste bili od 91 do 95?To nitko nezna,al svi znamo di cete bit u Rujnu 2016!!

hahaha ovo prvi put vidim, hahaha perverzija, ko god je ovo napravio svaka mu čast. odlična ideja, haha e kada bi barem i njih isprašili na traktorima, hrvatska bi istinski bila slobodna ovako teško možemo pričati o slobodi dok oni jašu po državnim jaslama.

Zbog Eline i bokala vina

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013

haj nek netko napravi da bude kao prozorčić...
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-08-2016 at 15:33
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

ni danas se tuketina nije suzdržala a da ne osudi ZDS, nema šta prava si partizanka, zato ubuduće za tebe neke glasaju partizani iz rijeke zagreba a ja ognjištar ću glasati rađe za četnika vulina nego za tebe.

sramota me u kakvoj državi poltrona i debila živim, iskreno me sramota. dok Srbi sve u 16 četničuju, četnike proglašavaju antifašistima ova naša govanca partizanska seru po ustašama ko i čedomiri.

neka neka, dobro će vas narod upamtit ko izdajnike i bijednike, sve vam je rekao Mario Maks Slaviček po 1000ti put. uostalom ne znam koga više boli kurac, šta ta naša govna političarska govore o oluji domovinskom ratu NDH i ustašama.

stvarno ih ne treba više ni spominjat, ignorirat i vikat ZDSpremni, a oni neka osuđuju. ko ih jebe.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    ni danas se tuketina nije suzdržala a da ne osudi ZDS, nema šta prava si partizanka, zato ubuduće za tebe neke glasaju partizani iz rijeke zagreba a ja ognjištar ću glasati rađe za četnika vulina nego za tebe.

sramota me u kakvoj državi poltrona i debila živim, iskreno me sramota. dok Srbi sve u 16 četničuju, četnike proglašavaju antifašistima ova naša govanca partizanska seru po ustašama ko i čedomiri.

neka neka, dobro će vas narod upamtit ko izdajnike i bijednike, sve vam je rekao Mario Maks Slaviček po 1000ti put. uostalom ne znam koga više boli kurac, šta ta naša govna političarska govore o oluji domovinskom ratu NDH i ustašama.

stvarno ih ne treba više ni spominjat, ignorirat i vikat ZDSpremni, a oni neka osuđuju. ko ih jebe.
    Dragi i poštovani kolega North razumijem tvoju frustraciju. Na svu žalost nisi sam. KGK je jedna umišljena "veličina"! bez ikakovih nacionalno/hrvatskih osjećaja. Kada bi - NEDAJ DRAGI BOŽE - mi Hrvati izgubili ovu današnju sa dva slova RH kao što smo izgubilu, na svu žalost uz veliku pomoć onih koje danas s predsjedničkog mjesta ta umišljena "veličina" KGK veliča, tj hrvatski nepostojeći antifašizam, ONU sa TRI slova NDH, ta iata umišljena "veličina" KGK bi lutala od vrata do vrata, od mjesta do mjesta tko će joj dati neki položaj, po onj: KRUHA BEZ MOTIKE, tako da b potpuno zaboravila tko je i koje je narodnosti. Pogledaj i pročitaj priloženi link, pa se nanj osvrni.

https://hrvatskoobrambenostivo.com/2...oljnih-hrvata/

ona je nebitna, ona je kako si sam rekao umišljena veličina, koja misli da partizanima dugujemo hrvatsku državu. da je dugujemo partizanima i antifašistima kako to drugarica KGK kaže, mi ne bi morali 1991 u rat ne bi morali s njihovim dragim srbima s kojima su se oni borili u ratu protiv vlastite države, napravili genocid nad hrvatima i to danas slave ko što ovi četnici tuguju što nas nisu tako ko ti smrdljivi kolindini partizani zavili u crno.

sve te događaje od terora u jugoslaviji, pa sve do domovinskog rata i terora od 2000e dugujemo ili partizanima ili potomcima partizana. dakle njima ne dugujemo ništa osim otvoreno javnog prijezira, i da naravno da sam frustiran jer svaki Hrvat politički posebice danas na današnji dan treba biti frustriran kada vidi tko to nas hrvate zastupa i predstavlja kako u državi, tako i u svijetu.

to su ljudi koji nisu dostojni ni vlastite cipele sami zavezat, a kamoli vodit državu kako se treba vodit državu, ti i takvi će prozivat tuđmana generale HV branitelje itd, ali neka znaju da su navedeni za razliku od njih znali voditi državu i da nisu u puno težim vremenima puzali gmizali i ispričavali se svijetu kako to sada radi KGK. Tuđman je bio partizan, ali se nije u političkom životu bavio osudama NDH i osudama Ustaša, iako je sam bio pobunjenik protiv hrvatske države borio se za komunizam i tita te jugoslaviju, shvatio je na vrijeme hvala bogu da to tako više ne ide, da nas hrvata neće biti neka se ta šugava jugoslavija održi na životu onakva kakva je bila, a ja bih rekao da je bilo kakva jugoslavija jednako velika smetnja i uteg oko vrata svakog hrvata.

prema tome, hrvat bez države ne može, to je kao da netko kaže da u pustinji možeš biti bez vode, Hrvati bez države ne postoje Hrvati bez države nestaju, Hrvati bez države su sluge u vlastitoj državi i vlastitom geografskom podneblju u kojem žive. a tko je to vidio da u svojoj kući ti robuješ, i ti one koji ti dolaze u goste tretiraš ko domaćine ?

to je ono što neki Hrvati kvazi Hrvati kao Kolinda do dana današnjeg nisu shvatili, nisu shvatili da mi Hrvati nemamo budućnosti s antifašistima i antifašističkom politikom, nema budućnosti ni za europu ali koga boli kurac za europa ja nisam europljanin već hrvat, ne zanima me europa i amerima, zanima me samo ono što se događa u mojoj državi i da ovi hoštapleri izvana iz europe i amerike posebice što manje mješaju u naša unutarnja posla i što manje nam nameću svoju "antifašističku" politiku koju su kod sebe vidimo kako usavršili i doveli svoje države praktički do uništenja, pitanje je vremena kada će se sve te državetine s tim multikultičarskim sranjima raspast ko Jugoslavija, to je dokazano propali eksperiment, i ti antifašisti oni su govna pred izumiranjem, njihova politika je riješena, oni su gotova priča samo ih treba čekat da se fino sami sruše od ono što sami seru.

bit će njima motikom po glavi, a ne kruha bez motike.

nismo mi gospodo antifašsiti nikada bili niti ćemo biti, a vi uživajte u svom kmetovskom mentalitetu, i robujte srbadiji i svima ostalima slobodno drugarice i drugovi, nemamo mi ništa zajedničkog osim što na žalost živimo u istoj džravi i što smo rođeni u istom gradu i selu. ali i u svaom selu i u svakom gradu i svakoj obitelji ima govana, pa nikoga ne treba čudit kako to da je jedna kuža u partizanima a druga u ustašama.

kod mene se crna boja ponosno nosi, i hrvatsku se ponosno obilježava pogotovo na ovakvim obljetnicima hrvatskih pobjeda nad četnopartizanima.

drugarice kolinda, snimaj bilježi i HOSovce žiguj, nismo 1991 na četnike i JNA išli pjevajući šumama i gorama, već pjevajući za juru i bobana. a ti dokaži da lažem tuko, ti i bilo tko na ovom forumu i na ovome svijetu dokaži da lažem.

a ja mogu lako vas lažove raskrinkat i prokazat, jer svaka budala zna šta se pjevalo na frontu kad se zagrijavalo pred juriš na četnopartizane.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-08-2016 at 20:54

"Mirotvorac" i pojač četničkih pjesama "umjereni" Porfirije, usred Zagreba označio pobjedu Hrvatske vojske privremenom.

Nitko se na to nije osvrnuo kao ni na to da je Pupovac sinoć nazočio divljačkom govoru mržnje cijelog političkog srpskog vodstva i vrha SPC prema kojima miting na Gazimestanu izgleda kao Woodstock.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-08-2016 at 21:09

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove