+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/20

Tema: Bombe, mačete, pištolji...Nova njemačka stvarnost?

Bombe, mačete, pištolji...Nova njemačka stvarnost?

Zadnjih par dana u Njemačkoj se dogodilo nekoliko terorističkih napada, prvo je onaj Iranac pištoljem ubijao po trgovačkom centru pa je neki ludi Sirijac mačetom sasjekao ženu i sad je Sirijac bacio bombu u kafiću, sam je poginuo i ozljedio 12 ljudi. Izgleda da se Njemačka od mirne i uređene države pretvara u ratnu zonu, a sve se nekako poklopilo s dolaskom stotina tisuća izbjeglica, većinom doktora i inženjera iz bliskoistočnih država. Tko je po vama kriv, Nijemci jer uznositim pogledima izazivaju jadne imigrante ili pak Merkelica jer im daje premale socijalne naknade, samo stan, hranu i džeparac? Hoće li se stanje smiriti s vremenom i uklapanjem imigranata u njemačko društvo ili će se još samo pogoršati?

oduševljen sam, samo naprijed talibani.

Uvijek sam bitku vodio sa radnim kolegama koji su srali protiv dosljaka,nas,Rusa,Poljaka,Srba.Gledali su na nas kao na stoku i to otvoreno govorili bez ikakvog zadrzavanja.Medjutim kada su poceli dolaziti ovi Turci,slabo su ikada protiv njih pricali,jer kao ako kazes nesto protiv Turaka odmah si rasist.Ista stvar i kad su ove izbjeglice dosle,nikoga nisam cuo da je rekao i jednu pogrdnu rijec kao asimilirat ce se prihvatit nasa pravila igre.A sada kad su pocela ova sranja Njemci sute kao zaliveni,kao da se nista nije dogodilo.Mislim da i njima dolazi iz glave u guzicu sta su uradili ali nazalost steta je vec ucinjena.Zasrali su nepovratno.
    Previse su ih pustili,u Munchenu sam bio prije 4 tjedna jebena katastrofa kao da sam u nekoj trece svjetskoj vukojebini arapi i crnci na svakom koraku,mladji,stariji,zene pokrivene jebena katastrofa.Veci gradovi su postali uzas jedan.
    Zivim u manjem gradu koji je takodjer otisao u kurac,ima ih svugdje na trgovima sjede,piju,ispred ducana,iz hostela treste njihove muzike,rijec Njemackog neznaju,znaci zaposlit se oni nemogu nigdje,a sisat drzavu vjecno eh to je nece izdrzat Njemacka neznam kako da je financijski jaka.
    Bog zna koliko terorista ima medju ovim strojarima,inzinjerima,doktorima znanosti al sigurno ih ima da svakodnevno rade sranja po cijeloj drzavi da se ono jebote policijski sat mora uvest.

Njemačka je kapitulirala 1945, kao i cijela zapadna europa u famoznom narodnom oslobođenju, samo što to još hrpe idiota koji žive u toj famoznoj europi nisu shvatile, ali će shvatit do kraja ovog stoljeća jer će europa biti prepuna muslimana i što bi rekao skater nebijelih uljeza(koji će iha naravno u svoje slobodno vrijeme silovati u čvalje).

Isus i Marija, Ustaše Cibalija.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 25-07-2016 at 21:08

Citiraj Prvotno napisano od Rimokatolik Vidi poruku
    Uvijek sam bitku vodio sa radnim kolegama koji su srali protiv dosljaka,nas,Rusa,Poljaka,Srba.Gledali su na nas kao na stoku i to otvoreno govorili bez ikakvog zadrzavanja.Medjutim kada su poceli dolaziti ovi Turci,slabo su ikada protiv njih pricali,jer kao ako kazes nesto protiv Turaka odmah si rasist.Ista stvar i kad su ove izbjeglice dosle,nikoga nisam cuo da je rekao i jednu pogrdnu rijec kao asimilirat ce se prihvatit nasa pravila igre.A sada kad su pocela ova sranja Njemci sute kao zaliveni,kao da se nista nije dogodilo.Mislim da i njima dolazi iz glave u guzicu sta su uradili ali nazalost steta je vec ucinjena.Zasrali su nepovratno.
    Previse su ih pustili,u Munchenu sam bio prije 4 tjedna jebena katastrofa kao da sam u nekoj trece svjetskoj vukojebini arapi i crnci na svakom koraku,mladji,stariji,zene pokrivene jebena katastrofa.Veci gradovi su postali uzas jedan.
    Zivim u manjem gradu koji je takodjer otisao u kurac,ima ih svugdje na trgovima sjede,piju,ispred ducana,iz hostela treste njihove muzike,rijec Njemackog neznaju,znaci zaposlit se oni nemogu nigdje,a sisat drzavu vjecno eh to je nece izdrzat Njemacka neznam kako da je financijski jaka.
    Bog zna koliko terorista ima medju ovim strojarima,inzinjerima,doktorima znanosti al sigurno ih ima da svakodnevno rade sranja po cijeloj drzavi da se ono jebote policijski sat mora uvest.

U globalu si u pravu, ima samo jedna razlika, ako si uvucen tako medju Njemce, da te smatraju maltene svojim, onda cujes ono sto misle i sto pricaju izmedju sebe.
    Razlika je i u obrazovnju pojedinca.
    Sve u svemu su desetljeca ispiranja mozga ucinili svoje, ovo su zadnji trzaji jedne zemlje koje je nekad bila sila a danas postaje jad.
    Sve ću promijenuti ako treba, ali ne svoju svetu vjeru i ubjeđenja... - Sagitarius

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    U globalu si u pravu, ima samo jedna razlika, ako si uvucen tako medju Njemce, da te smatraju maltene svojim, onda cujes ono sto misle i sto pricaju izmedju sebe.
    Razlika je i u obrazovnju pojedinca.
    Sve u svemu su desetljeca ispiranja mozga ucinili svoje, ovo su zadnji trzaji jedne zemlje koje je nekad bila sila a danas postaje jad.
    Ti obrazovani su jos gori,ljevica ono mentalno retardirana da je Bogu plakat.

'ipak ne možemo'
    Samo 8 posto Nijemaca još uvijek vjeruje u migrantsku politiku Angele Merkel

To znači da je potpora politici kancelarke Merkel prema izbjeglicama i njenom optimizmu u nošenju s tim problemom na najnižoj razini od 15. kolovoza 2015

Tek osam posto Nijemaca još uvijek vjeruje u obećanje kancelarke Angele Merkel "Mi to možemo", slogan koji opetovano koristi u posljednjih godinu dana kako bi uvjerila sugrađane da se zemlja može nositi s izbjegličkom krizom, pokazuju u subotu rezultati ankete koju je proveo YouGov, agencija za istraživanje javnog mišljenja.

Merkel je taj motivacijski slogan "iskovala" u kolovozu prošle godine, na vrhuncu migrantske krize, kada se u Njemačku dnevno slijevalo na tisuće ljudi.

Kako pokazuju rezultati ankete provedene na 1017 ljudi, na pitanje o tome kako ocjenjuju kancelarkinu opetovanu izjavu o tome da Njemačka može prihvatiti izbjeglice kao i mogućnost zemlje da to doista i ostvari, oko 48 posto odgovorilo je da se "uopće ne slaže" s njezinim sloganom, a 18 posto da se "donekle ne slaže" te se tako ukupan broj onih koji koji ne podržavaju njezinu politiku prema izbjeglicama popeo na 66 posto.

Njih 18 posto se "neznatno slaže", a tek 8 posto se "slaže" s njezinom politikom glede migrantske krize tako da se postotak onih koji se slažu zadržao na 26 posto.

To znači da je potpora politici kancelarke Merkel prema izbjeglicama i njenom optimizmu u nošenju s tim problemom na najnižoj razini od 15. kolovoza 2015. Samo prošloga rujna potpora je bila značajno veća pa se tada 43 posto Nijemaca slagalo sa svojom kancelarkom u ovom pitanju, a 51 posto se nije slagalo.

http://www.vecernji.hr/svijet/samo-8...merkel-1103005

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Izbori u Berlinu: CDU teško poražen, uspjeh populista iz AfD-a

Stranka AfD, koja se na izborima isključivo profilira kao stranka protivnika izbjegličke politike Angele Merkel, na svojim je prvim izborima u Berlinu nakon osnivanja 2013., osvojila 11,5 posto glasova i osigurala oko 20 mjesta u Senatu.

http://www.vecernji.hr/svijet/izbori...-afd-a-1114594

Ocekivano. I poucno za hrvatske demokrscane sto se dogadja kad mislis nadveslati biracko tilo.

Član u nastajanju st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Iako nema veze sa terorizmom. Video prikazuje sukob izmedju "Hells Angles" i clanova jedne arapske familije "Abou Chacker".
    Inace te arapske familije drze dobar dio njemackog podzemlja.

Pistolji,palice i macete, i to je Njemacka:
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jos ako dodamo da su Hells Angelsi okupirani sa strane Turaka, slika je potpunija.

Covik kad cuje Hells Angels mislit ce to sve oridjidji Svabe.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

Igrači Herthe kneknuli i time pokazali da su za Clintonicu i protiv Trumpa. Oni to zovu tolerancijom. Koliko retardacije u jednoj slici, teško je to opisati u par rečenica. Mislim da ova slika najbolje pokazuje mentalno ropstvo njemačkog naroda.

U čemu je fora???'
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

U tom klečanju koji je počel u NFL ligi (američkoj ragbi ligi). Tamo je neki igrač crnac, kojeg su crni roditelji odbacili pa ga odgojili bijelci, kleknul tijekom izvođenja himne kako bi prosvjedoval protiv policijskog nasilja na crncima i rasizma u društvu, a poslije su skoro sve ekipe počele klečati tijekom izvođenja američke himne kako bi time izrazili prosvjed protiv rasističkog društva i netolerancije koja je zavladala tijekom Trumpovog mandata tj. pretvorilo se u prosvjed protiv Trumpa.

A sad ovi mamlazi slijede primjer.

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Iako nema veze sa terorizmom. Video prikazuje sukob izmedju "Hells Angles" i clanova jedne arapske familije "Abou Chacker".
    Inace te arapske familije drze dobar dio njemackog podzemlja.

Pistolji,palice i macete, i to je Njemacka:
    Jedna dobra stvar u diktaturama nebitno kojeg predznaka, ovako nešto nebi bilo moguće, po kratkom postupku bi bilo riješeno. Palice i mačete, znak da Njemačka polako ali sigurno postaje zemlja Trećeg svijeta.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Igrači Herthe kneknuli i time pokazali da su za Clintonicu i protiv Trumpa. Oni to zovu tolerancijom. Koliko retardacije u jednoj slici, teško je to opisati u par rečenica. Mislim da ova slika najbolje pokazuje mentalno ropstvo njemačkog naroda.

Ovakve priglupe indoktrinacije bi se posramio i DDR. Pogledaj te jadne glupe bijele njemačke rogonje. Glupost na više razina, licemjernost, signaliziranje vrlina na krivom primjeru, solidariziranje s NFL-om.
    ZA DOM SPREMNI !

Skateru nastaviš li pisato o crncima kao bagri i stoci bit ćeš odstranjen s foruma..još ovaj put ću ti samo obrisati..

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Skateru nastaviš li pisato o crncima kao bagri i stoci bit ćeš odstranjen s foruma..još ovaj put ću ti samo obrisati..
    Lijepo je vidjeti takvo dušebrizničko ponašanje i signaliziranje vrlina kojih se nebi posramio ni najžešći bijeli američki lijevi-liberal, koji je istovremeno etnomazohist ali zato vodi računa o tuđim osjećajima i kada ga za to nitko nije pitao niti ovlastio. Međutim, iako zagovara multikult, živi u sigurnom 90% bjelačkom okruženju kao i većina limuzinskih liberala za razliku od bijele srednje klase.
    Zaslužuješ kulturno obogaćenje različitošću kao i većina Hrvata koji puše holivudsku promidžbu i čiča Tominu kolibu.

Moj post je bio napisan u točno određenom kontekstu, znači NFL i majmuniranje (je li dopušten ovaj pridjev?), ali i da nije, za razliku od tebe, nemam lijepe riječi za one koji pljuju ruku koja ih hrani i pogotovo me nije briga za debilnu, pokvarenu, licemjernu političku korektnost koja je uzrokom uništenja (Zimbabwe, JAR) i poniženja bijelih naroda kroz multikult i globalizaciju proizvodnjom pristanka i krivnje kao nikada u povijesti. Da se bijeli narodi moraju sramiti svoje rase, identiteta, kulture, povijesti. Dok se po bijelcima može srati sa svih strana, financirano od tih istih poreznih obveznika preko medija, i još otvoreno veseliti što postaju manjina u svojim zemljama (https://www.infowars.com/scottish-na...on-to-die-out/, ), ja bih sada trebao govoriti u rukavicama, glumiti finoću a ono što iznosim je istina koja se tebi ne sviđa, jer si tako kondicioniran ali svejedno dovoljno svjestan istine, ali želiš vjerovati u laž, što je porazno i tvoj problem.

Ili nisi upućen na događanja izvan granica Hrvatske ili se praviš blesav.

I samo se nemoj žaliti na "migrantsku krizu" niti se čuditi posljedicama jer upravo ovo što radiš je dio problema, pokušavajući biti politički korektan dok ti gori kuća.
    Ne ćeš dobiti medalju pravednika među narodima da se tako izrazim, samo ćeš biti korisna budala globalizacije.

Možda sam pretjerao u epitetima, ali istina je puno gora nego izrečene riječi. Ne ubijaju riječi i pero, ubija oružje koje koriste ljudi. Otkrivam toplu vodu, ali izgleda da se ljudi više boje riječi ili ideja nego stvarnosti koja ih okružuje.
    ZA DOM SPREMNI !

Ma baš me briga za tvoje pizdarije. Ti ne možeš tj ovdje nećeš cijelu jednu rasu nazivat smećem i bagrom..to što vlade pojedinih zemalja sebi dopuštaju nije uopće tema i na to me nećeš hvatat..

nadam se da smo se dogovorili..nije me briga za političku korektnost ali se neće bome ni cijelu jednu rasu nazivati pogrdnim izrazima koji ti padnu napamet..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-10-2017 at 14:45

Ozloglašena naci-baka osuđena na 6 mjeseci zatvora

Vitalna zločinka, ozloglašena kriminalka, zlobaka je osuđena na zatvor zbog svojih okrutnih misaonih zločina. Pravda je zadovoljena, 88 godišnja baka ide konačno u zatvor za svoj delikt mišljenja.

Njemački sud osudio je 88-godišnju 'nazi-bakicu' Ursulu Haverbeck-Wetzel na šest mjeseci zatvora, što joj je ujedno i peta zatvorska kazna za negiranje holokausta, prenose svjetski mediji.

Tijekom javnog pojavljivanja u siječnju Haverbeck je ponovila svoje tvrdnje da 'nije točno da je Auschwitz bio logor smrti'. Također je negirala da je 1,1 milijuna ljudi ubijeno u koncentracijskim logorima širom Poljske. Međutim, tvrdila je da je samo citirala knjigu koju je predstavljala.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ma baš me briga za tvoje pizdarije. Ti ne možeš tj ovdje nećeš cijelu jednu rasu nazivat smećem i bagrom..to što vlade pojedinih zemalja sebi dopuštaju nije uopće tema i na to me nećeš hvatat..

nadam se da smo se dogovorili..nije me briga za političku korektnost ali se neće bome ni cijelu jednu rasu nazivati pogrdnim izrazima koji ti padnu napamet..
    Tako zbori pravi košer konzervativac ili civilni nacionalist. Ono što se događa na zapadu, polako se dovodi (zakonska praksa i ostala pravila ponašanja s lijevo-liberalnim predznakom) u Hrvatsku jer dio smo tog civilizacijskog kruga, sa svim vrlinama i manama. Razlika je u tome što ne govorim u rukavicama niti pokušavam uljepšati stvarnost. To uljepšavanje stvarnosti i finoća nas je dovela do situacije da postajemo laka meta za kojekakve muljatore i kriminalce koji zlorabe dobru volju i norme europskog društva.

Lako je tebi glumiti moralizatora i govoriti s visina poput limuzinskih liberala, isto kao što se govori u hrvatskom slučaju Međimurcima jer tvoje susjedstvo nije okruženo različitošću.

Nisam sklon generalizacijama, ali stereotipi postoje s razlogom.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove