+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/64

Tema: Bombe, mačete, pištolji...Nova njemačka stvarnost?

Apropo ovoga cirkusa u crkvi gore...

Kazne za nedopušteni obred
    I Gospod reče Mojsiju: 2 Govori sinovima Izraelovim: "Tko je Izraelac ili stranac koji boravi kod sinova Izraelovih, dijete svoje daje Molehu; neka ga ljudi iz zemlje kamenuju. 3 Usmjerit ću svoje lice prema ovom čovjeku i izbacit ću ga iz njegova naroda, jer je svoje dijete dao Molehu, oskvrnio moje svetište i oskvrnio moje sveto ime. 4 A ako narod zatvori oči pred tim čovjekom, kad preda svoje dijete Molehu, a ne ga ubije, 5Suprotstavit ću se tom čovjeku i njegovoj obitelji; Uklonit ću ih od njihovog naroda, njega i svih koji slijede Moleha nakon njega, da bi počinili blud s Molehom.
    6 A tko god bude razgovarao s onima koji pozivaju duhove i vračeve da bi počinili blud nakon njih, usmjerit ću lice prema takvom čovjeku i odsjeći ću ga iz njegova naroda.
    7 Posvetite se svetosti! Jer ja sam GOSPOD, Bog tvoj. 8 Drži se mojih propisa i izvršavaj ih. Ja, Gospodin, posvećujem vas.

Nova njemačka stvarnost (zasada samo u Berlinu); zeleno crvena koalicija u Berlinu traži da se uvedu kvote prilikom zapošljavanja u javnim službama. 35% zaposlenih mora imati migrantsko porijeklo. Imaju podršku SPD tako da će to proći.

Ljevičarsko-globalistička agenda juri i ne misli stati...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Prvo 35, pa 50, pa 80. Totalni genocid nad Nijemcima.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove