Vidi rezultate ankete: mislite li da će izlazak Britanije iz EU, naštetit VB ?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • mislim, jer će kapitulirat pred naletima kopita zla

2 22.22%
  • ne mislim, jer smatram da je britanija dovoljno velika i jaka da se sama nosi s izazovima

0 0%
  • ne, jer i nije tako loše što će vjerojatno i ostale članice sljedit primjer VB

5 55.56%
  • siguran sam da neće, jer će Britanci ionako opet u rat protiv Nijemaca

2 22.22%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/68

Tema: Velika Britanija izlazi iz EU!

Neocekivano dobra vest...iz vise razloga...

Subjektivno, bio mi je gust da gledam telece njuske mainstream medija koje su najavljivale siguran ostanak... a onda ih je macola udarila po cuturi...

Posle Gibraltara koji je ocekivano glasao za EU, stigao je severo-istok Engleske, gradove koje znamo iz Premier lige... prvo Newcastle gde je bila pata karta, onda je dosao Sunderland... preko 60% za izlazak... kao da je neko bogato prdnuo u studiju BBC-a, zakiselile su im se face, nije to niko ocekivao... ubrzo je poceo da se nazire sablon, Skotska je za ostanak u svakom okrugu, ocekivano zbog sukoba njihovih nacionalista sa Englezima... Severna Irska blago za ostanak, Wels blago za izlazak... a citava Engleska, od Southamptona, Portsmauta, Plimuta na jugu, preko Ipswicha, Exetera, Yorka na istoku... preko utrobe Engleske, Coventrija, Northamptona, Nottinghama... svi redom podrska izlasku... jedini grob u zitu, koji je skoro izabrao muslimana za grdonacelnika... London... kao da su s marsa pali, sve suprotno ostatku Engleske... centri vecih gradova, Liverpoola, Manchestera, Oxworda... tamo gde se ugnezdilo kuso i repato sa svih strana globusa... nije vredelo, konzervativni Englezi, radnicka klasa, seljaci.... bili su motivisani vise, i presudili su...

Naracija medija je od jutros - penzioneri presudili, mladi su protiv... sugerisuci da je satro mladost i buducnost bila za EU... budalastina, ovo je bila borba obicnih Engleza protiv bogate i razmazene londonske elite, migranata, i kolonijalnih sljakera... divno je bilo gledati sve te zabrinute milionere, berzanske spekulante, promasene politicare koji nisu osetili puls naroda, pa traze nemuste izgovore...

Ovo je najtezi udarac EU od kad postoji... konacno se narod pitao, i rekao je da mu je dosta bezlicnih komesara iz Brisela, nemacke potpune dominacije, reke izbeglica koje se kao virus propustaju... neefikasne administracije, nemogucnosti da se resi bar i jedan goruci problem... skalamerija od 28 drzava gde se odluke donose koncenzusom je osudjena na propast, i treba sto pre kupiti prnje sa tog Titanika...

Evropi treba zajednica nezavisnih drzava i naroda... a ne papazjanija koja potire nacionalno u ime neke evropske superdrzave nalik USA... to je posebna opasnost za manje drzave i narode poput nasih, koji se nista ne pitaju, namece im se sve odozgo, od spoljne politike, kulturnog obrasca, ekonomskih mera, sankcija i slanja vojnika u ratove za tudje interese...

Viva l’Europa libera,viva l’Europa grande
    Europa Nazione Nazione sarŕ

Kolevka moderne civilizacije, anticke Grcke, Rima, Renesanse i Prosvetiteljstva, francuske i industrijske revolucije... porodica naroda gde svako ima svoje mesto u tom mozaiku, a ne hladna interesna grupacija bez ideologije i zajednistva...

Dole EU, da bi na tim rusevinama izgradili Evropu kao kucu za sve...

Ne znam ko mi je mrži. EU ili Britanija. Totalno sam neutralan i boli me briga. Da se raspadnu i jedni i drugi, to bitek bila poetska pravda.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Morgan Stanley seli sjediste i 2.000 zaposlenika u Irsku ili u Frankfurt. Ostale velike investicijske banke isto najavile preseljenje. Funta izgubila puno na vrijednosti, Londonska burza potonula...
    Briti su se malo naduli jer su se osjetili jakima. London je bil financijski centar svijeta, vidjet cemo kak ce u buducnosti biti, mogli bi sami sebi jamu iskopat po prvim pokazateljima.

Vjerojatno ce sve ostati isto u odnosima EU i UK, samo kaj UK vise nece bit tolko bogata kao dosad.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 24-06-2016 at 16:50

Ti Britanci su sebi isposlovali takve kvote i uvjete da su više pet puta dobijali nego davali. I opet im bilo malo.

I to je za tu EU super..što se financijskog dijela tiče..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

pomeni ovo je pravi potez, jebeš ekonomiju i bogatstvo, ako ćeš za 100 godina biti preplavljen imigrantima muslimanima crncima i čime sve ne, ljudi moji nije rasizam ako želiš zaštitit svoju kulturu i nacionalni identitet, koji neminovno dotična ekipa narušava svojom pojavom, i ne prihvaća način života ni kulturu jako dugo nakon što se dosele, nama to ne treba mogu misilt što je bilo tim englezima godinama dok su gledali izdebiliziranu političku elitu bankare i Židove iz Londona koji su im kolo vodili u državu ko kad su Churchila gurnuli u rat protiv hitlera, svaki put jedni te isti stoje iza svega, i onda se čude kako dolazi do ratova kako dolazi do propasti država i civilizacija, pa upravo tako što si neki umišljaju da su Bogovi.

tu moć je trebalo oduzet iz ruku tih vrlo opasnih ljudi, i ovo je veliki udarac za EU bez obzira što je Britanija slažem se imala više koristi i novca iz EU nego što je ulagala, ali to je udarac onim europskim hoštaplerima koji nama govore da su nam fašisti na vlasti, a nama Kolinda i Kovač seru o antifašizmu i ZAVNOHu ko da je drug Tito glavom i bradom na njihovom mjestu, zbog te licemjerne pokvarene politike drago mi je da konačno dolazi na naplatu njihov bezobrazluk, kako prema nama tako i prema svim osatlim narodima u europi, i reko sam pratite malo na drugim temama da EU neće biti za maximalno 20-30 godina, nakon izlaska britanije u to sam siguran sto posto, ova prčija ne može opstat, nije tu nikakva njemačka u dominaciji već je to jedna nakaradna tvorevina koja nema budućnost, a kada sam vidio da ovi današnji izdebilizirani Nijemci navijaju za ostanak Britanije u EU, znao sam koliko je važno da Britanija izađe iz iste, jer samo to može onoj gusketini Merkel biti ozbiljan udarac na njenu pokvarenu politiku koju vodi, i za njeno slijepo držanje židovskih političkih i ekonomskih elita kojima se zbog "holokausta" mora iz dana u dan dokazivat ko ovi naši konjušari i poltroni ispričavat za NDH.

e pa kad je to slučaj, fino vi gamadi prdnite u čabar, a mi ćemo znat kako sami sa sobom na kraj.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Neocekivano dobra vest...iz vise razloga...

Evropi treba zajednica nezavisnih drzava i naroda... a ne papazjanija koja potire nacionalno u ime neke evropske superdrzave nalik USA... to je posebna opasnost za manje drzave i narode poput nasih, koji se nista ne pitaju, namece im se sve odozgo, od spoljne politike, kulturnog obrasca, ekonomskih mera, sankcija i slanja vojnika u ratove za tudje interese...

Viva l’Europa libera,viva l’Europa grande
    Europa Nazione Nazione sarŕ

Kolevka moderne civilizacije, anticke Grcke, Rima, Renesanse i Prosvetiteljstva, francuske i industrijske revolucije... porodica naroda gde svako ima svoje mesto u tom mozaiku, a ne hladna interesna grupacija bez ideologije i zajednistva...

Dole EU, da bi na tim rusevinama izgradili Evropu kao kucu za sve...
    http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1147325

evo ga ČEDO se oglasio, buahahaha kakva je ova pobjeda nacifašista, ovo je ko da je netko umjesto svih nas potlačenih nacifašista koje desetljećima žiguju ko stoko ko da je netko u naše ime grunuo atomsku bombu u epicentar njihove moći.

bez brige, svaki onaj koji ne misli kao oni, je nacist, neovisno jel stvarno nosi kukasti oko rukava ili podržava politiku hitlera. jednostavno mentalni sklop te stoke je takav, da svakog neistomišljenika moraju okarakterizirat nacistom čitaj ološem.

zbog ovakvih, ovo je neopisivo dobra vijest za europu, kad neoliberalni antifašistički marksistički titoistički šljam kmeči i plače, onda znaš da se nešto dobro desilo.

Molim vas upalite maju sever na hrt 1, koje kmeČanje koje kukulekanje jebala vas europska unija da vas jebala stoko antifaŠistiČka jebem ti mater.

citat s večernjeg: to je to.

Kao što rekoh, Soros i slični masoni su zidali, a sve to što su oni zidali srušit će se kao kula od karata prvo kad prođe Brexit i drugo, kad Trump u studenom postane predsjednik SAD-a. Jednostavno, ljudi shvaćaju da ih komunisti, liberali i slični lažu, da im prodaju maglu, i da ih žele pretvoriti u manjine u vlastitom dvorištu. Svoditi problem Brexita na 350 milijuna eura može proći kod prosječnog jugoslavena kojem je komunizam dekapitirao pola mozga, ali kod svjesnih zapadnih Europljana to više neće prolaziti. Nacionalizam se vraća na velika vrata, jer je to jedina istinska ideologija po mjeri čovjeka i naroda.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Jun 2013
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    pomeni ovo je pravi potez, jebeš ekonomiju i bogatstvo, ako ćeš za 100 godina biti preplavljen imigrantima muslimanima crncima i čime sve ne, ljudi moji nije rasizam ako želiš zaštitit svoju kulturu i nacionalni identitet, koji neminovno dotična ekipa narušava svojom pojavom, i ne prihvaća način života ni kulturu jako dugo nakon što se dosele, nama to ne treba mogu misilt što je bilo tim englezima godinama dok su gledali izdebiliziranu političku elitu bankare i Židove iz Londona koji su im kolo vodili u državu ko kad su Churchila gurnuli u rat protiv hitlera, svaki put jedni te isti stoje iza svega, i onda se čude kako dolazi do ratova kako dolazi do propasti država i civilizacija, pa upravo tako što si neki umišljaju da su Bogovi.

tu moć je trebalo oduzet iz ruku tih vrlo opasnih ljudi, i ovo je veliki udarac za EU bez obzira što je Britanija slažem se imala više koristi i novca iz EU nego što je ulagala, ali to je udarac onim europskim hoštaplerima koji nama govore da su nam fašisti na vlasti, a nama Kolinda i Kovač seru o antifašizmu i ZAVNOHu ko da je drug Tito glavom i bradom na njihovom mjestu, zbog te licemjerne pokvarene politike drago mi je da konačno dolazi na naplatu njihov bezobrazluk, kako prema nama tako i prema svim osatlim narodima u europi, i reko sam pratite malo na drugim temama da EU neće biti za maximalno 20-30 godina, nakon izlaska britanije u to sam siguran sto posto, ova prčija ne može opstat, nije tu nikakva njemačka u dominaciji već je to jedna nakaradna tvorevina koja nema budućnost, a kada sam vidio da ovi današnji izdebilizirani Nijemci navijaju za ostanak Britanije u EU, znao sam koliko je važno da Britanija izađe iz iste, jer samo to može onoj gusketini Merkel biti ozbiljan udarac na njenu pokvarenu politiku koju vodi, i za njeno slijepo držanje židovskih političkih i ekonomskih elita kojima se zbog "holokausta" mora iz dana u dan dokazivat ko ovi naši konjušari i poltroni ispričavat za NDH.

e pa kad je to slučaj, fino vi gamadi prdnite u čabar, a mi ćemo znat kako sami sa sobom na kraj.
    Neznam dali će se ili ne kolega North naljutiti ako ga usporedim sa budućim predsjednikmo SAD Donald-om Trump-om- Što god više američka uhodana glupa javnost tranbura protiv njega, on sve popularniji i pred sobom melee sve što mu na put dođe. To je jednostavno zato što nema figa u džepu, što istinu govori, što ne podnosi laži i što je odviše hrabar reći istinu što misli. A zadnji Zapovjednik HOS-a NDH Vjekoslav Maks Luburić, general Drinjanin je u svojem govoru Hrvatima za Deseti Travnja 1968. godine, između ostaloga rekao i ovo: "…RECI ISTINU RAZBIŠE TI GLAVU…", donosno "…ONI KOJI BI HTJELI SVOJ RAT, SVOJ BIVŠI RAT PROSLIJEDITI U USTAŠKO, PARTIZANSKO, HRVATSKI RAT MEĐU NAŠIM SINOVIMA SU IZDAJNICI HRVATSKE STVARI…"
    To je naš North.

Eurokratske svinje cvile cijeli dan, svjesne da je otišao cijeli njihov uhljebnički život i da je danas Europi svanula sretna nova 1989. godina, godina u kojoj ćemo nakon pada staljinističkog komunizma srušiti i ovaj birokratski Gramscijev marksizam u institucijama. Kako li su samo uzrujani na dalekovidnici! Cvilite gadovi, cvilite, kupamo se u vašim suzama, hahahahaha! Sada je došlo naše vrijeme, vrijeme demokracije i nacionalnih država! Čak ni imigranti ne podupiru u cijelosti vaš odvratni totalitaristički projekt!

Uvijek sam isticao da su ljevičari najneobrazovaniji i najgluplji ljudi na svijetu te patološki lažljivci. Ljevičar i drug komunista Pol Pot je ubijao one s naočalama jer je smatrao da su načitani, SSSR je u prvi plan stavljao neobrazovane proletere dok je ovdje idol bio bravar, iako lažni. Toliko o ljevičarskoj naobrazbi i intelektualizmu.

Laž se sastoji u tome da je argument za komunista samo stvar demagogije i puko sredstvo za osvajanje vlasti. Staljin je lijepo rekao, ako nešto nije kako komunisti žele - to gore po činjenice. Kada je Škotska imala referendum mladi su glasovali za izlazak iz VB a stariji za ostanak - tada starci nisu bili problem, baš kao ni ovi u Hrvatskoj koje je Pusićka plašila s mirovinama! Sada jesu, jer su protiv komunista. Kada je proletarijat, tj. obično, slabo naobraženo radništvo bilo središte komunističkog pokreta onda su bili najbolji na svijetu - sada su zaostale, zatucane primitivčine, jer su protiv komunističke politike! Sutra takav ishod očekuje i LGBTQĆTVJB... zajednicu, kada ih iskoriste kao kondom (hehe) onda će ih odbaciti jer im više ne će trebati. Glupani misle da su oni predodređeni za vlast u novom, liberalnom svijetu, ali Partija ne dijeli vlast ni sa kime, prava moć je samo za njih, potpuna i neprikosnovena.

Sjajan primjer za sve ovo je ovaj lik, Milo Yiannopoulos. Radi se o Židovu i homoseksualcu koji preferira crnce i to kao onaj koji ga prima. Ali zato što ne podržava islam i imigraciju, jer voli Donalda Trumpa, ne voli feminizam i političku korektnost izložen je napadima i općoj sotonizaciji od strane tolerantnih, miroljubivih i progresivnih ljevičara. Tako je to u našem malom marksističkom svijetu, kada drug skrene sa smjernica. Ili mi ili oni.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    -Iskreno,nisam ocekivao ovakav ishod...Mislio sam da ce smuljati Britanci ostanak,da su folirali,i da su vec spremili nove zahteve za EU,kao i do sad sto su imali povlascen polozaj..Ovaj rezultat mi ne lici na njih...Oni uvek nesto muljaju,ko zna sta su sad smislili...Ovo na prvi pogled izgleda kao pobeda obicnog coveka,seljaka iz ruralnih delova zemlje,izgleda kao pobeda demokratije,pravo na izbor bla bla...ali njima nikad ne verujem,pa ni sad...Kamo srece da Skotska proglasi nezavisnost..Irci isto svojim putem..nek se konacno raspadne ta uzasna Velika Britanija..Zelim im i gradjanski rat,i sve ono sto su nama kuvali na Balkanu..sve neka im se vrati.

-A posle i EU da se postavi na novim temeljima...Neka ide i Francuska i Skandinavci..i onda ovo sto ostane,neka predvodi Nemacka,naravno bez uticaja SAD..i na zdravim osnovama sa Rusijom..bez tog plasenja ruskom invazijom i sl.gluposti...i mislim da ce Evropa naci svoj put do mira i blagostanja.

Zanimljivo je da su oni tolike milione izbrojali do jutra,a mi u Srbiji se mucili danima i danima sa onih par procenata.

p.s. Ne zavaravajte se da London i dalje nece ostati centar svetskog novca...Tako je vec vekovima..uloge su odavno podeljene:
    London-finansijski centar sveta
    Vasington-vojni centar
    Vatikan-duhovni centar

Posljednje uređivanje od Skywalker : 25-06-2016 at 00:18

Super ugledni član
    Datum registracije
    Jun 2013
    Marko Jurič koliko god te obožavam i volim tvoj nastup, ali u ovme se ne slažem. Treba se uvijek imati na umu i u vidu da su se mnogi ratovi kroz povijest vodili da dođe do ujedinjenja Europskog Kontinenta. Nije sada potrebno spominjati imena onih koji su najviše na tome doprinijeli da konačno, uz velike napore i želje europskih naroda, dođe do tog ujedinjenja.

Mišljenja sam da bi Francuska i Njemačka trebale u svim svojim mogućnostima i zajedničkim naporima i snagama držati UZDE ujedinjena Europe, jer, nezaboravimo da je jedan od onih koji je silom htio ujediniti Eurobu bio Napoleon, a drugi je također silom htio ujediniti Europu a to je bio Hitler. Zatim dolazi De-Gaulle 1956. i njegova lucidna ideja za Europsko Zajedničko Tržište, koje se je kasnije razvilo u ono što danas imademo.

Mišljenja sam također da je čak i bolje da tu KAP SIRĆETA VB. nemamo u našoj zajednici, jer istini za volju, oni se nikada nisu osjećali Europjecima. Bili su uvijek neka posebna vrst naroda i mentaliteta; smatrali su se uvijek superijornijih iznad svih drugih, i gdje oni kolo ne vode, kolo treba raskopati.

Sjetimo se samo Bleiburga!, kakovu su neljudsku izdaju napravili. Najprije diplomatskim putevima dali su Hrvatima do znanja, tj. HDV NDH da će ih primiti kao ratne zarobljenike, te tako ih zaštiti od svih titinih i jugoslavenskih odmazada; na osnovu kojeg obećanja je HDV uputila MEMORANDUM HRVATSKE DRŽAVNE VLADE Savezničkoj vojnoj uprvi u Casserti, Italija, kojeg su ministar dr. Vjekoslav Vrančić i Kapetan Bojnog Broda NDH Andrija Vrkljan ponijeli 4. svibnja 1945. godine da ga uruče Savezničkoj vojnoj Oblasti. Čim su predstavnici HDV došli i dodir sa saveznicima, bili su uhapšeni, i tako njihova MISIJA nije uspijela.

Ostalo se sve zna kako je bilo i kako je završilo. Britanci obećali pa slagali, po onoj: JA REKA' JA POREKA', prevarili Hrvate isto onak kao što su sada prevarili svih ostalih 27 članica Europske Unije. Neka ih je sram! Otporaš.

http://mojahrvatska.vecernji.h...

Hrvatski nogomet u poratnim logorima
    mojahrvatska.vecernji.hr
    "Upravni odbor našega kluba nada se da će ovaj naš prinos barem donekle pridonijeti da se svako hrvatsko dijete iz ovoga logora osjeti malo vedrije i veselije kad dobije mali dar uoči tradicionalne proslave sv. Nikole"

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    Trebala bi se Hrvatska nekako upetljati i u FD BiH pa da i nju vrag odnese.
    Da je demokratije tri konstitutivna naroda BIH bi na referendumu trebalo odluciti o buducnosti BIH...
    grobari,28,100+

Nemojte si oduzeti to zadovoljstvo da ovih dana neposjetite index.hr ili jutarnji.hr , ujedinjeni proleteri svijeta neprestaju kmeciti.Neprocjenjivo.

O britanskoj politici prema hrvatskoj kroz povijest netreba trositi rijeci ali za ovu konkretnu stvar treba odati priznanje britancima.

Jedna stvar je ekonomska i gospodarska suradnja medju europskim narodima ali EU se pretvorila u politicku nadnacionalnu organizaciju koja sustavno radi na unistavanju svega nacionalnoga i sirenju multikulturalizma.

Englezi su pokazali svojim hedonistickim elitama,bankarima i polticarima marionetama da je engleska odnosno britanija drzava engleza odnosno britanaca i da im niko nece nametati volju izvana nego da su sposobni i da se zele sami brinuti o svojoj drzavi.

Po meni svatko tko se zalaze za HRV u EU podrzava kulturni marksizam i samim time je neprijatelj Hrvatske drzave i naroda.

pa ja danima gledama to sve, a bili su uvjereni bahato uvjereni da britanija ostaje, i sada naravno kmeče ko da danima nisu srali u anketama naravno opet lažnim da ostaje. hehe karma je zajebana stvar, ko i oko naše reprezetnacije.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Jun 2013
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    pa ja danima gledama to sve, a bili su uvjereni bahato uvjereni da britanija ostaje, i sada naravno kmeče ko da danima nisu srali u anketama naravno opet lažnim da ostaje. hehe karma je zajebana stvar, ko i oko naše reprezetnacije.
    Velika sreća za britance da Srbi nisu bili u sastavu EU. Da su oni bili tu, kao što su bili sastavni dio Jugoslavije, evo ti rata i bez Hrvata! Nebi oni dozvolili da se bilo tko odvaja i izvlači ispod njihove kontrole. Jedino Hravti koji su poslušali i slijedili Franju Tuđmana i Kosovari sa Kosova su uspijeli reći Srbima i Beogradu jedno veliko i doživotno DOVIĐENJA.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Bude se desnicari sirom Evrope,svi sada traze referendum..ali ne verujem da ce do toga stvarno i doci..a bilo bi zanimljivo videti glasanje u svakoj zemlji posebno...Sto se tice Srbije..nas niko nikada nije pitao da li zelimo u EU,a danas je vecina ljudi protiv EU.
    Ja licno nisam za EU otkad je Vucic dosao na vlast...do tad sam bio zestoki zagovornik EU integracija.

Vladajuca stranka pobedu na izborima dozivljava kao pristanak na sve njihove odluke..i ono sto im EU diktira..
    Niti nas ja iko pitao o Sporazumu sa NATO! U Crnoj Gori je isto sve to proslo bezeferenduma.
    To nije demokratija,tacka.

Ovakvi nam odlucuju o sudbini:

"Cilj je da upozorimo na aktuelne probleme. Došli su da nas podrže i Nemci, Srbi, Česi, Poljaci i Hrvati. Pozvali smo i političare iz parlamentarne Narodne stranke naša Slovačka, ali niko nije došao", rekao je jedan od organizatora ekstremističkog marša "Stop likvidaciji Evrope", Marijan Magat.

U vatrenim govorima po dolasku na Trg slobode, zahtevali su "kraj diktature EU", "Slegzit", psovali nemačku kancelarku Angelu Merkel, pretili vešalima slovačkom predsedniku Andreju Kiski, optuživali muslimane za nasilje i perverzije, tražili oružje i da Slovačka hitno izađe iz šengenskog prostora kako bi sama mogla da čuva svoje granice.
    http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1147838
    Posljednje uređivanje od Skywalker : 26-06-2016 at 09:42

Meni drago da su Britanci odjebali EU ali mi referendum isto smrdi. Da su vladajući htjeli ostat u EU, rezultat referenduma bi bio drugačiji. Možda ima nešto u Lošinoj "teoriji zavjere"

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove