Vidi rezultate ankete: Podržavate li kurikularnu reformu?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Podržavam ovakvu reformu

2 15.38%
  • Podržavam reformu, ali ne ovakvu

5 38.46%
  • Ne podržavam reformu

5 38.46%
  • Suzdržan sam

1 7.69%
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 9 10 11
Prikaz rezultata str. 201/215

Tema: Kurikularna reforma - kontroverze

Al mi Picaferaj pričamo o tome Jokiću kao pokretaču nečaga što nam je bitno, jel se tu možemo složiti?

Ako možemo, sve ostalo je promjenjivo i dano na raspravu, a to je zdravo.

Vraćamo se na smisao...jel možemo ili nemožemo, kako po pitanju reforme obrazovanja tako po pitanju bilo čega drugog reformskog.

Ili defetizam?

Jokić je gurnuo tu priču oko obrazovanja u prvi plan...o tome ja govorim.

Frljić nije umjetnik, a Babić nije novinar, tako da usporedba nije na mjestu.

Prvi smatra da je sve umjetnost, znači da umjetnost ne postoji u tome slučaju.

Drugi je novinar klikom, a to nije novinarstvo nego strvinarstvo...znači nije.
    Posljednje uređivanje od moonlight : 03-04-2018 at 00:48
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Al mi Picaferaj pričamo o tome Jokiću kao pokretaču nečaga što nam je bitno, jel se tu možemo složiti?

Ako možemo, sve ostalo je promjenjivo i dano na raspravu, a to je zdravo.

Vraćamo se na smisao...jel možemo ili nemožemo, kako po pitanju reforme obrazovanja tako po pitanju bilo čega drugog reformskog.

Ili defetizam?

Jokić je gurnuo tu priču oko obrazovanja u prvi plan...o tome ja govorim.

Frljić nije umjetnik, a Babić nije novinar, tako da usporedba nije na mjestu.

Prvi smatra da je sve umjetnost, znači da umjetnost ne postoji u tome slučaju.

Drugi je novinar klikom, a to nije novinarstvo nego strvinarstvo...znači nije.
    I Milošević je bio pokretač "nečega bitnog"- Evo i Plenković pokrenuo "bitnu" ratifikaciju IK, zabranu "za Dom Spremni" i apsolutnu aboliciju crvene zvijezde petokrake. Svi 'oćemo promjene..ali zaboravljamo da kad čovjek oboli od raka..ili kad dobije metak u ćelenku da on u stvari doživljava promjene. I to bitne promjene.
    A da budemo načistu oko Jokića..kurac bi Jokić gurnuo bilo što da nije gurnut od kukurikavih crvenih termita..i od crvenih medija koji ga još uvijek guraju.

Usporedba je na mjestu jer Jokić nije obrazovatelj nego, kao i Matija Babić i Frljić, aktivista. Antihrvatski aktivista.
    Tvoje laprdanje o Jokiću i reformi obrazovnog sustava nije na mjestu.

Da bi se dogodile pozitivne i konstruktivne promjene/reforme/, lustracija, reforma pravosuđa i promjena izbornog zakona su prioriteti. Bez toga svaka promjena će biti promjena na gore.

Pa ne, ne možemo se složiti.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 03-04-2018 at 03:01

Tko je ikada gledao tog klošara u Petom danu, ja osobno do tada nisam ništa znao o njemu osim da je nekulturni klošar..jer jebo ja obrazovanje koje dirigira čovjek a koji se slika s predsjednicom kakva god ona bila sa rukama u džepovima hlača čiji je opet đotluk spušten do koljena. Tu vidiš da je riječ o jednoj nekulturnoj u krajnjem slučaju i neobrazovanoj osobi koja ne poštuje institucije pa kako će onda reformirati nabolje jednu instituciju kao što je školstvo. Pa stari profesori koji su držali do trun kulture, izbacili bi ga za guzicu iz učionice

U Petom danu se vidi da je tu riječ o jednoj ograničenoj plitkoj ali zadrtoj osobi i moš mislit na što će ličit to obrazovanje ako ga budu Jokići radili. To će biti jugodesni teror.

I potpisujem ovo što je rekao Picaferaj..on je obrazovni Frljić. Uostalom u toj istoj emisiji ga je branio. Nesuvislo kao i uvijek. Čovjek je ograničen . Elementarno. Da ne znaš o kakvim je gadovima riječ bilo bi ti ga žao kako ga Raspudić a pogotovo Selakica šutaju u Petom danu.

Boris Jokić je parapolitički lijevi ekstremistički klošar i njega treba maknuti dalje od obrazovanja nego Zdravka Mamića od Dinama.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-04-2018 at 08:41
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pa lik je tu da rasturi naše obrazovanje i školstvo pretvori u kampove za obuku boljševika. Zato se školoval u Britaniji, zato su ga Kukurikavci zaposlili. Slažem se da je pokrenuo nešto jako bitno i tu razornu djelatnost treba čim prije zaustaviti.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Za mene je Jokić u obrazovanju ono što je Frljić u kulturi, Vrdoljak u politici i Matija Babić u medijima.
    Tako je... I Puljak u znanosti.

I Milošević je bio pokretač "nečega bitnog"- Evo i Plenković pokrenuo "bitnu" ratifikaciju IK, zabranu "za Dom Spremni" i apsolutnu aboliciju crvene zvijezde petokrake. Svi 'oćemo promjene..ali zaboravljamo da kad čovjek oboli od raka..ili kad dobije metak u ćelenku da on u stvari doživljava promjene. I to bitne promjene.
    A da budemo načistu oko Jokića..kurac bi Jokić gurnuo bilo što da nije gurnut od kukurikavih crvenih termita..i od crvenih medija koji ga još uvijek guraju.

Usporedba je na mjestu jer Jokić nije obrazovatelj nego, kao i Matija Babić i Frljić, aktivista. Antihrvatski aktivista.
    Tvoje laprdanje o Jokiću i reformi obrazovnog sustava nije na mjestu.

Da bi se dogodile pozitivne i konstruktivne promjene/reforme/, lustracija, reforma pravosuđa i promjena izbornog zakona su prioriteti. Bez toga svaka promjena će biti promjena na gore.

Pa ne, ne možemo se složiti.
    Zanimljivo je da većina, pa i ti na ovom forumu, ne odgovaraju na postavljeni post, nego samo programatski odgovaraju.

Laprdam, da, ne bježim od toga, ali tvoje laprdanje, a nalaprdao si se ovdje uzrokovao bi ovdje malo manji uragan...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa lik je tu da rasturi naše obrazovanje i školstvo pretvori u kampove za obuku boljševika. Zato se školoval u Britaniji, zato su ga Kukurikavci zaposlili. Slažem se da je pokrenuo nešto jako bitno i tu razornu djelatnost treba čim prije zaustaviti.
    Koliko vidim , nema se kaj rasturuti, već je rastureno..."naše obrazovanje"...Grunfe, naše obrazovanje je Šuvarovsko, od tada se nije ništa nije mijenjalo...ti kako si krenuo mogao bi po obrazovanju koje primjenjuješ , završiti u Radničkoj fronti, sada kada je Mate Kapović otišao u Ameriku.

Odmah ti velim da to ne bi bio napredak.

Kako hoćeš.

Zanimljivo je da većina, pa i ti na ovom forumu, ne odgovaraju na postavljeni post, nego samo programatski odgovaraju.

Laprdam, da, ne bježim od toga, ali tvoje laprdanje, a nalaprdao si se ovdje uzrokovao bi ovdje malo manji uragan...
    Bil' ti malo pojasnio taj "postavljeni post"? Ja sam mislio da glasi "možemo li se složiti...?" ..i da sam odgovorio na poprilično jasan način. Po ovome tvome sada, izgleda da sam pogrešno mislio.

Bil' ti malo pojasnio taj "postavljeni post"? Ja sam mislio da glasi "možemo li se složiti...?" ..i da sam odgovorio na poprilično jasan način. Po ovome tvome sada, izgleda da sam pogrešno mislio.
    Cijeli post Picaferaj, ne njegov kraj, post se čita ne od kraja, uostalom nije jedini na ovu temu...zaljepili ste se na Jokića, a ne na 500 profesora koji su radili dokumente, da je bilo grešaka, je , kao i u svakom pokušaju.

Ako misliš da si Montesori, izvoli.

Odgajaj, ništa vam ne ide u prilog.

inače forum funkcionira da se ljudi raspravljaju, kvotaju...ovo ono, samo vdje nas pet čeka da netko ode , pa da mu odgovori.

Idem.

Cijeli post Picaferaj, ne njegov kraj, post se čita ne od kraja, uostalom nije jedini na ovu temu...zaljepili ste se na Jokića, a ne na 500 profesora koji su radili dokumente, da je bilo grešaka, je , kao i u svakom pokušaju.

Ako misliš da si Montesori, izvoli.

Odgajaj, ništa vam ne ide u prilog.
    Ako o'š da te odgajam moram te prvo malo obrazovati. One tri točkice nakon "možemo li se složiti" generalno znače "itd (i tako dalje)" a u ovom konkretnom slučaju znače i "cijeli tvoj post"..na koji sam ja odgovorio cijelim mojim postom. Ako misliš da to nije istina, kaži na što konkretno u tvom postu misliš da ti nisam odgovorio.

Ako misliš da si krafna..nisi.

Nisi ni glavica kupusa iako ti je IQ tu negdi..pa zato ne kužiš da ljudi pojma nemaju jesi li ti tu ili nisi i da ne trebaju čekati da ti budeš ovdje da ti odgovaraju. Tako ti inače forumi, svi a ne samo ovaj, funkcioniraju.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 06-04-2018 at 02:12

Koliko vidim , nema se kaj rasturuti, već je rastureno..."naše obrazovanje"...Grunfe, naše obrazovanje je Šuvarovsko, od tada se nije ništa nije mijenjalo...ti kako si krenuo mogao bi po obrazovanju koje primjenjuješ , završiti u Radničkoj fronti, sada kada je Mate Kapović otišao u Ameriku.

Odmah ti velim da to ne bi bio napredak.

Kako hoćeš.
    Ima se kaj za rasturiti, predmeti hrvatski, povijest, vjeronauk. Može se uvesti zdravstveni i spolni odgoj. Sve kaj marksisti poput Jokića žele i kaj im je cilj, a to je da od škola naprave odgojne centre za boljševike. Podržavaš kurikularnu reformu i IK, a meni veliš da ću ja završiti u Radničkoj fronti. Možda i hoću, ali kao poznanik trenutnog dopredsjednika stranke Moona.

inače forum funkcionira da se ljudi raspravljaju, kvotaju...ovo ono, samo vdje nas pet čeka da netko ode , pa da mu odgovori.

Idem.
    Bravo, konačno da si shvatio. Nadam se da buš uvel tu praksu u svoje forumarenje jer dosad si rijetko citirao sugovornike.

Boris Jokić još jednom uhvaćen u laži: Evo i dokaza!

https://narod.hr/hrvatska/boris-joki...azi-evo-dokaza

Šteta njegova kaj narod sve prati i ne umara se od traženja istine.

Trebamo li tražiti od države da stavi križeve u sve učionice u škole?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove