+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/13

Tema: Eurosong - pozornica americke kulturno-politicke hegemonije?

Eurosong - pozornica americke kulturno-politicke hegemonije?

Ne znam jeste li pratili, ali Ukrajina je pobijedila na Eurosongu s pjesmom o protjerivanju Tatara s Krima. Izgubili Krim, dobili Eurosong. Ameri brinu o svojim saveznicima. Jedne godine dobije peder, druge transvestit, trece borci protiv Rusa...Sve mi se cini da Eurosong sluzi Amerima da sire svoju kulturno-politicku hegemoniju po svijetu.

Kaj velite, jel to Alkar Grunf u nista ili u 3 punta?

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ne znam jeste li pratili, ali Ukrajina je pobijedila na Eurosongu s pjesmom o protjerivanju Tatara s Krima. Izgubili Krim, dobili Eurosong. Ameri brinu o svojim saveznicima. Jedne godine dobije peder, druge transvestit, trece borci protiv Rusa...Sve mi se cini da Eurosong sluzi Amerima da sire svoju kulturno-politicku hegemoniju po svijetu.

Kaj velite, jel to Alkar Grunf u nista ili u 3 punta?
    Šta pa evo njih na eurosongu ako ne sljedeće onda one tamo godine..
    Lagano su se upucali prije koju priko Australije, a zamalo je večeras Južna Koreja osvojila..al biće im nije još do zahebancije sa Sjevernom dok ne riješe Putina, koji je ubr večeras dobio najviše glasova gledatelja... nije ni Putin blento pa da ne zna organizirat ekipu.. al ježi ga nije uspio

Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

ništa čudno, od ovog momenta povlačim sve naše buduće predstavnike s eurosonga, i uvodim embargo na uvoz izbjeglica i američke vojne opreme !

a europsku uniju ćemo zablokirat totalka na granici s slovenijom i mađarskom, ne mogu oni vamo ne možemo mi tamo, neka plače zrinka cvitešić što londonu ne može u zagrljaj.

NO PASARAN ANTIFAŠISTI, HEMOS PASADO !
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 15-05-2016 at 01:14

Kakav jad i beda od takmicenja...

Odavno je to parada pedera i devijantnih tipova, lopata kojom se uteruje "postovanje razlicitosti", ali ovo veceras je jos dublja jama...

Koliko treba da si bedan da tako ocajnicki namestas protiv Rusije, cak i u necemu sto bi trebalo biti muzicko takmicenje... jutros pogledam kvote u kladionici, Rus ogroman favorit... pricam sa devojkom, reko Rus nece dobiti sigurno, gledaj samo kako ce namestiti...

Promenili su sistem glasanja, potpuno odvojeno nekakav ziri, a glasovi publike na kraju... ziri je toliko namesten, verujem da su bukvalno poslali ultimatum balkanskim banana drzavicama da moraju svi 12 poena Ukrajini... i Makedonija, i Srbija, i Hrvatska, i Slovenija... svi su kao za Ukrajince... da se napravi tolika razlika da posle glasovi publike koji su za Ruse ne mogu da prevagnu...

A pesma... ni manje ni vise nego o proterivanju Tatara sa Krima 1944. godine... jedna morbidarija u kojoj se spominju ubijanja, reci i kontekst koji ne bi smeo ni da se pojavi... ali jok, zapadne sile koje su i gurnule Ukrajinu u idiotski sukob, pa ih ostavili na cedilu, sad im daju da pobede na jebenom Eurosongu, tako sto bezobrazno pokradu Ruse...

Koji su to kompleksi, strah, zavist, pokvarnost... sve i da su Rusi najgori... kakvo je to pacenicko ponasanje... nije to od juce, ali i ovime pokazuju na sta su sve spremni...
    Posljednje uređivanje od DzoniBG : 15-05-2016 at 01:55

Hrvati su se toliko dugo borili za svoj jezik da bi sada, pa makar i na ovakvoj nebitnoj priredbi, pjevali na nekakvom saksonskonormanskom pidginu koji neki još zovu "engleski jezik". I ne samo mi nego i jedni Židovi koji su svoj jezik jedva nekako vratili nakon par tisuća godina, pa velike države poput Rusije, pa Francuzi, Nijemci... i onda Austrija pjeva na francuskom. Ali unatoč svemu ipak je najbitnije da nekim čudom nismo pobijedili pa da za kaznu moramo organizirati sljedeće natjecanje. Dosta je više rasipanja novca na gluposti.

da sam mogao, ja bih glasao za Dodika u takozvanoj RS, moram priznat da on puno ljepše pjeva-peva od pobjednice.

ps Đoni šta se ti sekiraš, dali su i vama Zvezdi titulu šampiona lige prvaka, i nama ex jugoslaviji pobjedu na eurosongu uoči rata, vole nas zapadnjaci kad je teško !
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 15-05-2016 at 02:11

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Hrvati su se toliko dugo borili za svoj jezik da bi sada, pa makar i na ovakvoj nebitnoj priredbi, pjevali na nekakvom saksonskonormanskom pidginu koji neki još zovu "engleski jezik". I ne samo mi nego i jedni Židovi koji su svoj jezik jedva nekako vratili nakon par tisuća godina, pa velike države poput Rusije, pa Francuzi, Nijemci... i onda Austrija pjeva na francuskom. Ali unatoč svemu ipak je najbitnije da nekim čudom nismo pobijedili pa da za kaznu moramo organizirati sljedeće natjecanje. Dosta je više rasipanja novca na gluposti.

realno, naša je trebala biti minimalno u top 5 pjesama, a da je ovo normalno takmičanje imala bi naša pjesam šanse i za pobjedu, ja inače nisam fan naše glazbe, ali ova pjesma i izvedba iste od strane Nine je stvarno na visini zadatka. ali džabe, kad masoni i židovi taslače preko svojih marioneta u europi. Židovi su sami krivi za svoju sudbinu, kao i mi Hrvati, ne treba nas žalit, nas treba prezirat, netko ko sam sebe ne poštuje ne zaslužuje da ga se cijeni već upravo suprotno.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Kakav jad i beda od takmicenja...

Odavno je to parada pedera i devijantnih tipova, lopata kojom se uteruje "postovanje razlicitosti", ali ovo veceras je jos dublja jama...

Koliko treba da si bedan da tako ocajnicki namestas protiv Rusije, cak i u necemu sto bi trebalo biti muzicko takmicenje... jutros pogledam kvote u kladionici, Rus ogroman favorit... pricam sa devojkom, reko Rus nece dobiti sigurno, gledaj samo kako ce namestiti...

Promenili su sistem glasanja, potpuno odvojeno nekakav ziri, a glasovi publike na kraju... ziri je toliko namesten, verujem da su bukvalno poslali ultimatum balkanskim banana drzavicama da moraju svi 12 poena Ukrajini... i Makedonija, i Srbija, i Hrvatska, i Slovenija... svi su kao za Ukrajince... da se napravi tolika razlika da posle glasovi publike koji su za Ruse ne mogu da prevagnu...

A pesma... ni manje ni vise nego o proterivanju Tatara sa Krima 1944. godine... jedna morbidarija u kojoj se spominju ubijanja, reci i kontekst koji ne bi smeo ni da se pojavi... ali jok, zapadne sile koje su i gurnule Ukrajinu u idiotski sukob, pa ih ostavili na cedilu, sad im daju da pobede na jebenom Eurosongu, tako sto bezobrazno pokradu Ruse...

Koji su to kompleksi, strah, zavist, pokvarnost... sve i da su Rusi najgori... kakvo je to pacenicko ponasanje... nije to od juce, ali i ovime pokazuju na sta su sve spremni...
    Dobro Dzoni, nemojmo bit naivni, i Rusi su isto lobirali da se tak izrazim. Ali badava kad je jedino bitno tko broji glasove.

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Sve je to zato jer su ukinuli Doru. Treba slijedece godine vratiti Doru pa da Hrvati izaberu pobjednicku pjesmu, a ne da je bira neki zaposlenik HRT-a.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sve je to zato jer su ukinuli Doru. Treba slijedece godine vratiti Doru pa da Hrvati izaberu pobjednicku pjesmu, a ne da je bira neki zaposlenik HRT-a.
    Tako je, i trebamo biti pametni pa izabrati pedera kojeg su rusi naguzili,ali ne na njegovo zadovoljstvo.

Dobro Dzoni, nemojmo bit naivni, i Rusi su isto lobirali da se tak izrazim. Ali badava kad je jedino bitno tko broji glasove.
    bit će dobro, tek onda kad se raspadne EU, i cionistička tvorevina USA.

meanwhile, we love Putin and Rusian girls.

lijepo je biti Rus ovih dana, Rusi su ozdravili i više ne pate od boljševizma kao 1940ih ili 1990ih. shvatili su svoje propuste i sada vode pravu nacifašističku politiku, bravo za ruse.

Pjesma je protivno pravilima otpjevana prije godinu dana, a ne smije biti starija od jeseni prošle godine. Ruska propaganda ili istina?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nebi zna reci, jedino znan da san uvik popizdija na njemackog komentatora, koji bi uvik pa uvik provlacija neke zvake eno "Balkanci" daju si glasove medjusobno, a i "Sovjeti" tako. Otvoreni rasizam od jednog te istog lika spram Europljanima, dok se o drugima nesmi prdnuti.

Kao prvo baca sve u jedan kos, kao drugo se izriga dobro po kosevima.

Priznat cu, bude mi satisfakcija kad Nijemci dozive epicke potope ala 0 boda.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove