+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/58

Tema: Zrinjski prvak BiH

Zrinjski prvak BiH

Cestitke plemicima.

VOJSKA ULTRASA VLADA!

iako moje srce kuca za širokim
    svejedno čestitke ponosnom hrvatskom i herceg bosanskom klubu

Klub se zove Zrinski a u njemu igra mislim 8 Srba.

Ne znam ima li ijedan Hrvat da u njemu igra. Valjda ima 1-2.

Slučajno jednom gledo na sportklubu, da nije pisalo Zrinski,,i vidim je Zrinski..je stadion..al po prezimenima reko bi da se klub zove recimo.."Ravnogorac" sa Sokoca.

Ajd čestitke kad se već mora...
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-05-2016 at 17:06
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neki dan sam malo popratio tabelu a i sta se odvijalo u kupu,pa Sirokog je izbacio nekakav klub nikad cuo.Srbende nekakve,cestitke Zrinskom al nekako mi je Siroki puno simpaticniji i drazi jer njih najvise mrze.Dogodine bi lijepo bilo da i Siroki nesto osvoji.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Rimokatolik Vidi poruku
    Neki dan sam malo popratio tabelu a i sta se odvijalo u kupu,pa Sirokog je izbacio nekakav klub nikad cuo.Srbende nekakve,cestitke Zrinskom al nekako mi je Siroki puno simpaticniji i drazi jer njih najvise mrze.Dogodine bi lijepo bilo da i Siroki nesto osvoji.
    to ti baš i nije istina jer su oni odavno pustili Široki na miru jer je grad 100 % hrvatski,dok im je Zrinjski trn u oku baš zbog toga jer je iz Mostara i smeta im između ostalog i zbog FK Veleža...
    progonitelji sa stadiona Pod bijelim brijegom i sl.
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kliker Vidi poruku
    to ti baš i nije istina jer su oni odavno pustili Široki na miru jer je grad 100 % hrvatski,dok im je Zrinjski trn u oku baš zbog toga jer je iz Mostara i smeta im između ostalog i zbog FK Veleža...
    Al meni nije jasno šta su Hrvati u Mostaru prestali igrat nogomet..pa zrinski zvuči ko srpska reprezentacija..

mislim nemam ništa protiv Srba u Zrinskom ali brate da budu skoro prvih 11 to baš i nije normalno..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-05-2016 at 21:17

Pa taj Velez je govno,jesu oni ikad odigrali dvije sezone premier lige,meni se cini da zadnjih 10 godina samo ispadaju pa ulaze...Ako se skrati liga i gradski derbi ode u povijest jer nece se nikad vise vratit u premier ligu,dobro barem ce bit napeto ako se ikad kojim slucajem sretnete u kupu

Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Al meni nije janso šta su Hrvati u Mostaru prestali igrat nogomet..pa zrinski zvuči ko srpska reprezentacija..

mislim nemam ništa protiv Srba u Zrinskom ali brate da budu skoro prvih 11 to baš i nije normalno..
    nema ti puno Mostaraca u ekipi,trenutno su samo dvojica u prvih 11:golman i kapetan...
    od Hrvata još imamo bazu po dijelu zap. Hercegovine jer ostatak nam uzima NK Široki...
    e sad,Srbi pa i Bošnjaci se dovode iz razloga jer su dosta jeftiniji pa i borbeniji od igrača druge HNL koji su također opcija,kao recimo Ivan Crnov,koji je doveden iz NK Gorica prije par godina,hrvatskog drugoligaša,a sad igra za Široki...
    jbg,ako njima ne smeta hrvatski grb da nose na dresu,ne smeta ni meni ako se oni bore za taj isti dres i donose titule...

Citiraj Prvotno napisano od Rimokatolik Vidi poruku
    Pa taj Velez je govno,jesu oni ikad odigrali dvije sezone premier lige,meni se cini da zadnjih 10 godina samo ispadaju pa ulaze...Ako se skrati liga i gradski derbi ode u povijest jer nece se nikad vise vratit u premier ligu,dobro barem ce bit napeto ako se ikad kojim slucajem sretnete u kupu
    igrali smo već dva puta u kupu,prvi put su prošli oni drugi put mi...

Čuj ovog Inkvija isključivog. Hrvati pravoslavne vjere su dobrodošli da pronose slavno ime Zrinjskoga tj. Zrinskoga po BiH.

Zrinjski prvak šugave zemlje, a inkvizitor se zamara s 8 četnika u prvoj 11orki. baš me briga za čedomire, dok god je Zrinja prvak šugave zemlje!

nema ti puno Mostaraca u ekipi,trenutno su samo dvojica u prvih 11:golman i kapetan...
    od Hrvata još imamo bazu po dijelu zap. Hercegovine jer ostatak nam uzima NK Široki...
    e sad,Srbi pa i Bošnjaci se dovode iz razloga jer su dosta jeftiniji pa i borbeniji od igrača druge HNL koji su također opcija,kao recimo Ivan Crnov,koji je doveden iz NK Gorica prije par godina,hrvatskog drugoligaša,a sad igra za Široki...
    jbg,ako njima ne smeta hrvatski grb da nose na dresu,ne smeta ni meni ako se oni bore za taj isti dres i donose titule...
    Jbg ako ćemo realno..to nije Zrinjski kao što ni Arsenal sa 11 Francuza nije više Arsenal..

A što Hrvati u MO ne igraju nogomet a nekad su davali takve klase

Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jbg ako ćemo realno..to nije Zrinjski kao što ni Arsenal sa 11 Francuza nije više Arsenal..

A što Hrvati u MO ne igraju nogomet a nekad su davali takve klase
    uh,duga je to priča,puno ima razloga za to,pokušat ću skratiti...

ponajprije su to slabi uvjeti za razvoj omladinskog pogona,tek smo prije par godina dobili pomoćni teren sa umjetnom travom,a i to da bi se dobilo morao je biti reciprocitet sa Veležom,tj. i na njihovom stadionu u Vrapčićima je isto napravljeno...znači ,politika je sve u Mostaru,pa tako i to...
    druga stvar je po meni,politika Uprave,odnosno slabo vjeruju našim juniorima pa gotovo uvijek imaju prednost kupljeni igrači sa strane...

prije par sezona smo imali trofejnu generaciju juniora,osvojili su i prvenstvo i kup i iz te generacije je bilo par igrača u prvom timu,neki su se i prodali i na spisku su A reprezentacije BiH (Šunjić-Stuttgart,Aničić-Astana,Mateo Sušić)
    ove godine također će juniori biti prvaci BiH i igrat će po prvi put Ligu prvaka za mlade,baš kao i juniori Dinama,pa možda i to doprinese da bude više Mostaraca u prvom timu Zrinjskog što je i želja svakog navijača ovdje

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    cestitam braci od srca na osvojenom naslovu https://youtu.be/tOF_DrNE53k jedva cekam pretkola lige prvaka i pravo Hrvatsko navijanje ZDS

Široki osvojio Kup BiH.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ko zna, zna. Jel' ove druge bar malo sram, il' su ionako navikli da ih Hrvati sisaju na golo tako i tako.

Datum registracije
    Aug 2013
    stigla titulaaaaa
    opet prvak jaaaaaaa
    ni'ko nas ne voli
    ku'ac nas zaboli
    jer mi smo Ultrasiiiiiiiiii

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove