+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 5 PrviPrvi 1 2 3 4 5 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/99

Tema: Općenito o EU

Le Penova je izgubila jer je u francuskom drustvu institucionaliziran seksizam pa zato zena ne moze postati predsjednicom. Dotakla je stakleni krov.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Najbolje od svega, Marine Le Pen za razliku od oca nije "ekstremna desnica".
    Naprotiv, redovito se odricala cace. Ja vec duze trubin da bi Marion bila bolji kandidat, a i vise vuce na dida. A baza Fronta je mlada......

Inace, ako je u prvon krugu Front cak na Korzici pobijedija samo urnebesna budala moze tvrditi da Francuska nema ozbiljne probleme. E covice, Korzi glasaju za FN.....

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Naprotiv, redovito se odricala cace. Ja vec duze trubin da bi Marion bila bolji kandidat, a i vise vuce na dida. A baza Fronta je mlada......

Inace, ako je u prvon krugu Front cak na Korzici pobijedija samo urnebesna budala moze tvrditi da Francuska nema ozbiljne probleme. E covice, Korzi glasaju za FN.....

Sa Korzikancima nema šale. Inače, sami Francuzi su mješavina različitih bjelačkih etniciteta unutar francuske republike. Imao sam prilike razgovarati s nekim Bretoncem (korijen riječi Britanija za one kojima to nije poznato) na jednom forumu, on ne podnaša Parižane i općenito taj francuski unitarizam.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Le Penova je izgubila jer je u francuskom drustvu institucionaliziran seksizam pa zato zena ne moze postati predsjednicom. Dotakla je stakleni krov.
    Što ćeš, nisu Francuzi napredni poput Hrvata, čak imamo i definirane obvezne kvote od 40% za žene u politici, ja bi ih povećao na barem 90% čime bi valjda prestigli Šveđane u naprednosti.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016

Sa Korzikancima nema šale. Inače, sami Francuzi su mješavina različitih bjelačkih etniciteta unutar francuske republike. Imao sam prilike razgovarati s nekim Bretoncem (korijen riječi Britanija za one kojima to nije poznato) na jednom forumu, on ne podnaša Parižane i općenito taj francuski unitarizam.

Istina, Korzi su jedini Talijani koje bezuvjetno volin.

Glupača se mislila svidjeti centru. Ta priča je prošlost. Ili se držiš svoje priče i programa ili te nema. Ako te strah biti proglašen ekstremistom, odričeš se svojih stavova u nadi dobivanja dodatnih glasova, bolje se nemoj baviti politikom. Stvar je u tome da danas više ne postoji centar. Ili si ekstremno lijevo ili ekstremno desno. Centar je kompromis koji nema budućnost, a nema ga ni ekstremna ljevica jer je ekstremna ljevica uz centar uključujući cuckservativce kao košer desnicu dio glavne struje koja provodi globalizaciju i suludu identitarsku politiku.

Desnica koja nije isključivo desna prije ili kasnije postaje ljevica. Pogledaj HDZ, tipičan primjer wannabe desnice koja se dodvorava ljevici, i koliko god se dodvoravala uvijek će za ljevicu biti ustaše, nacionalisti (u pogrdnom, leftardskom smislu), nikada im ne će udovoljiti. Ista stvar s Republikancima u SAD-u, nikada ne će dobiti glasove nebijelih manjina (koje već postaju manjinska većina) koliko se god trudili i govorili uobičajenu cuck mantru "Democrats are real racists".

Povrh svega, žena ne može predstavljati ekstremno desnu stranku, to je recept za propast, što se potvrdilo kod Marine Le Pen ali i kod Frauke Petri. Mora postojati muški karizmatični vođa. Takvih više nema, jer bi ionako bili likvidirani da se pojave s obzirom na one koji vode politiku iz sjene, ali ovima iz sjene se isto bliži kraj jer ne mogu protiv svoje naravi.

ZA DOM SPREMNI !

Istina, Korzi su jedini Talijani koje bezuvjetno volin.
    Valjda ovi iz Sardinije.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Valjda ovi iz Sardinije.
    ?

http://www.youtube.com/watch?v=TvthtcRzT0U

1:29 liva strana, zastavica.

?

http://www.youtube.com/watch?v=TvthtcRzT0U

1:29 liva strana, zastavica.
    Nisam znao da se Venom bori za neovisnost Korzike.

Odnosilo se na Korziku kao francuski dio, a Sardiniju kao talijanski dio.
    ZA DOM SPREMNI !

mislim da je u prva bitna činjenica da su mainstream političke stranke izgubile u francuskoj (što se ne naglašava u medijima nego se veliča poraz le pen). druga bitna stvar je da izborom macrona je zapečaćena sudbina EU. to će se dogoditi prvenstveno jer će macron održavati status quo, a europa ne može opstati bez korjenitih promjena.
    također je loše za francusku jer čim ljudi shvate da će stanje u zemlji bit isto kao i pod hollandeom doći će do nemira i građanskog neposluha

Datum registracije
    Sep 2016
    Makarona veli da je Velika Britanija izasla zbog radnika iz istocne Europe iz EU. Da, to je kicma EU. Makarona i Merkel. Krivi si Europljani druge klase, nisu imigranti crnci, Arapi, getoizacija istih.

Krivi su Europljani iz istocne Europe, sto radu one poslove sto nebi ni domacin Francuz, ni crni ni arapski Francuz....

Onda, uz koga hocete biti, uz njih ili uz V4 i Balte?

https://narod.hr/eu/szydlo-orban-tra...-da-ih-postuje
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Naravno, nisu krive globalisticke elite kojima Macron pripada i koje zele unistiti europske drzave i narode nego je kriva sirotinja iz Poljske i Madarske.

Datum registracije
    Sep 2016
    Veliki zaokret – nakon Nijemaca i Macron najavio približavanje i suradnju s Moskvom!

http://narod.hr/eu/veliki-zaokret-na...dnju-s-moskvom

Makarona bas na svu silu hoce protiv istoka EU....kakav potez da se zastrasi V4 i Balte. Kao Rusi pali sa kruske pa ce sad sa njima surovati....

Datum registracije
    Sep 2016
    lgbt
    Njemački parlament će legalizirati istospolne brakove

http://www.dnevnik.ba/vijesti/njemac...spolne-brakove

A Litvanski parlament odbio legalizaciju istospolnih partnerstava.

Litavski parlament odbacio je prošlog tjedna prijedlog za legalizaciju životnog partnerstva osoba istog spola koji su definirali i predložili uglavnom liberalni zastupnici.

Dvadeset i devet članova Seimasa glasovalo je za potporu legalizacije istospolnih partnerstva, 59 glasova je bilo protiv, te 20 suzdržanih od glasovanja. U prvoj fazi zakonodavnog postupka, suzdržavanje je u osnovi jednako glasovanju protiv prijedloga zakona jer prijedlog mora prikupiti većinu glasova za nastavak procedure.

Devet konzervativaca i devet socijaldemokrata izrazilo je potporu legalizaciji partnerstva, kao i osam liberala i tri nezavisna člana.

Nijedan član parlamenta iz redova vladajuće stranke Saveza poljoprivrednika i zelenih, oporbene stranke Red i pravda, te neovisne stranke Izborna akcija Poljaka Litve nije podržao prijedlog.

Projekt životnog partnerstva osoba istog spola nije vraćen na reviziju, već je potpuno odbijen.

Šezdesetčetvero pripadnika Seimasa glasovalo je protiv toga da se projekt vraća na reviziju, 43 je podržalo reviziju.

“Prema anketi, više od 80 posto Litavaca jasno je protiv bilo kojeg oblika istospolnog partnerstva, a broj je veći od 90 posto među biračima vladajuće stranke Savez poljoprivrednika i zelenih”, rekao je politolog Vytautas Sinica na Sveučilištu Vilnius.
    https://narod.hr/eu/litva-u-potpunos...ksualnih-osoba

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    AfD prijeti ustavnom tužbom zbog legalizacije istospolnih brakova

Njemačka stranka Alternative für Deutschland zaprijetila je ustavnom tužbom nakon što je njemački parlament legalizirao istospolne brakove i dao istima mogućnost posvajanja djece.

„Trenutno razmatramo mogućnosti za tužbu pred ustavnim sudom“, izjavio je potpredsjednik stranke Alexander Gauland za njemački list Bild.

„S dubokom tugom, opraštamo se s njemačkom obitelji, čiju ustavnu zaštitu su pokopali predstavnici naroda u njemačkom parlamentu“, stoji u sarkastičnoj objavi na službenoj stranici AfD-a. AfD istodobno poziva Nijemce da na predstojećim izborima odbace parlamentarce koji su glasali za legalizaciju istospolnih brakova.

U petak je Bundestag prihvatio zakon koji će istospolnim parovima omogućiti da stupe u brak i posvajaju djecu. Glasanje je prošlo s 393 glasa za i 226 glasova protiv, pri čemu je i dobar dio „konzervativnog“ CDU-a kancelarke Merkel glasao za donošenje zakona.

http://tribun.hr/afd-prijeti-ustavno...olnih-brakova/

Datum registracije
    Sep 2016
    https://m.vecernji.hr/vijesti/brigit...nnu-29-1185130

Sa strane to sto je vecernji odavno najvece zutilo od zurnalije, ali ovaj Obama Stil vladanja Makarone je stvarno ono..dosla njima Rihanna razgovarati o vazni stvarima..

A ovo je kao jedna od vodecih drzava EU...

Datum registracije
    Sep 2016
    Visegradska skupina za jednaku kvalitetu hrane za zapadno trziste EU i istocne zemlje EU....

http://tribun.hr/visegradska-skupina...-vise-trpjeti/

Sto se tice Hrvata, ovakve stvari ili pederprava i drugi levoliberalni drek "naprednih" u EU?

Visegrad sada!

spaja one koje smiju glasat a neće sa onima koji bi htjeli a ne mogu. sve da merkelica ostane na vlasti

https://www.votebuddy.de/en/index

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove