Vidi rezultate ankete: Most je

Glasači
3. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Odlučno suzdržana stranka

1 33.33%
  • Neodlučno suzdržana stranka

2 66.67%
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/62

Tema: MOST-demagogija i njezine popratne pojave

MOST-demagogija i njezine popratne pojave

Hoće-neće-hoće-neće. Hoće. Neće.

Vjerovatno potaknuti probnim balonima i koketiranju HDZ-ea sa HNS-om, prijetnjama Bandinja o preslagivanju u koaliciji ( što je neizvedivo po mom mišljenju al ajde) MOST se vratio kalkulacijama sa SDP-om.

Dakle to je ona priča o kojoj smo pričali. Preslagivanje u saboru. Sad sigurno da im Milanović ne bi davao što im je (šatro) davao. Dobili bi puno manje ali tko zna.

Nastranu to što je Petrov lupnuo ..da svaka čast ako će ići sa onim tko je nekoliko puta privođen ( misli na Bandića). pa taj koji je "nekoliko puta privođen" je i sad s njima u koalciji, bez njegovih ne bi imali ni većinu.

Vjerovatno bi dio Mostovaca u tom slučaju otpao..poput Bulja ali mislim da bi ih podržali Glavaš ( u zamjenu za neko mjesto ili neke pare u Slavoniju) a možda i Prgomet i to bi bila puno jača većina nego što je ovi danas imaju.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Hoće-neće-hoće-neće. Hoće. Neće.

Vjerovatno potaknuti probnim balonima i koketiranju HDZ-ea sa HNS-om, prijetnjama Bandinja o preslagivanju u koaliciji ( što je neizvedivo po mom mišljenju al ajde) MOST se vratio kalkulacijama sa SDP-om.

Dakle to je ona priča o kojoj smo pričali. Preslagivanje u saboru. Sad sigurno da im Milanović ne bi davao što im je (šatro) davao. Dobili bi puno manje ali tko zna.

Nastranu to što je Petrov lupnuo ..da svaka čast ako će ići sa onim tko je nekoliko puta privođen ( misli na Bandića). pa taj koji je "nekoliko puta privođen" je i sad s njima u koalciji, bez njegovih ne bi imali ni većinu.

Vjerovatno bi dio Mostovaca u tom slučaju otpao..poput Bulja ali mislim da bi ih podržali Glavaš ( u zamjenu za neko mjesto ili neke pare u Slavoniju) a možda i Prgomet i to bi bila puno jača većina nego što je ovi danas imaju.
    ne virujem da oće. Kako god jedno se Petrovu ne može zanijekati a to je poštenje. Jučer je lipo rekao kako čak i zavidi Ivanu što može pravim imenom nazvati stvari. A Ivan je kralj tako jasno je sve rekao-ako HDZ misli u reforme ići s starim kadrovima onda mi se živo *ebe.
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

A Most misli ići u reforme sa kukuriku kadrovima )))). Mislim sad, ne u eventualnoj novoj koaliciji.

Zbog Eline i bokala vina

A Most misli ići u reforme sa kukuriku kadrovima )))). Mislim sad, ne u eventualnoj novoj koaliciji.
    ne bude, pa to ti velim.Uz kukurikavce nema dvojbi, njima je most tribao za većinu ne za reforme.
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od kiša Vidi poruku
    ne bude, pa to ti velim.Uz kukurikavce nema dvojbi, njima je most tribao za većinu ne za reforme.
    Možda nisi primjetila ali ja sam napisao, sad idu u reforme sa starim kukuriku kadrovima u svojim ministarstvima. Tako da i njima HDZ može poručiti isto i to 12 puta jer su navodno toliko ostavili kukuriku kadrova na mjestima pomoćnika, tajnika čega li već u svojim ministarstvima
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 28-04-2016 at 09:42

Zbog Eline i bokala vina

Možda nisi primjetila ali ja sam napisao, sad idu u reforme sa starim kukuriku kadrovima u svojim ministarstvima. Tako d ai njima HDZ može poručiti isto i to 12 puta jer su navodno toliko ostavili kukuriku kadrova na mjestima pomoćnika, tajnika čega li već u svojim ministarstvima
    da jesam, kako to oni vele koja razina je "bitnija " kao da nije sve povezano
    kako god inkvi piši propalo , i s ovima i bez ovih. Nema u aktualnoj politici nitko s profilom državnika.
    taj labirint je život..

da jesam, kako to oni vele koja razina je "bitnija " kao da nije sve povezano
    kako god inkvi piši propalo , i s ovima i bez ovih. Nema u aktualnoj politici nitko s profilom državnika.
    Znači bitnija je razina jednog lokalnog odbora nego njihovi kukuriku kadrovi u ministarstvima koje su zadržali i s njima misle raditi reforme?

Načelno pitanje mislim.

Zbog Eline i bokala vina

Znači bitnija je razina jednog lokalnog odbora nego njihovi kukuriku kadrovi u ministarstvima koje su zadržali i s njima misle raditi reforme?

Načelno pitanje mislim.
    nekako se tako pokušava protumačiti, iako sam ja Ivana razumila kako je zapravo mislio načelno a povod za izjavu je bila općinska razina HDZ kadra protiv kojeg je Ivan podnosio kaznene prijave.
    taj labirint je život..

nekako se tako pokušava protumačiti, iako sam ja Ivana razumila kako je zapravo mislio načelno a povod za izjavu je bila općinska razina HDZ kadra protiv kojeg je Ivan podnosio kaznene prijave.
    Znam ja šta je povod za njegovu izjavu ali načelno pitanje..jel bitniji lokalni ogranak u Omišu od ministarstava?

Što da npr. njima netko iz HDZ kaže..ako bi mislite provoditi reforme sa kukuriku kadrovima u svojim ministarstvima onda ko vas jebe.

Zbog Eline i bokala vina

Svi smo mi robovi navika, sad su već zasjeli u fotelje. Kome se da to mijenjati?

Znam ja šta je povod za njegovu izjavu ali načelno pitanje..jel bitniji lokalni ogranak u Omišu od ministarstava?

Što da npr. njima netko iz HDZ kaže..ako bi mislite provoditi reforme sa kukuriku kadrovima u svojim ministarstvima onda ko vas jebe.
    ali zanimljivo HDZ ne stavlja primjedbe na to ??
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Svi smo mi robovi navika, sad su već zasjeli u fotelje. Kome se da to mijenjati?
    a i ljubavnice nabavili tko će i to remetiti s gubitkom fotelje
    taj labirint je život..

ali zanimljivo HDZ ne stavlja primjedbe na to ??
    Stavljao je, al tiho, npr u MUP-u al se iz MOST-a nisu obazirali na to..

Zbog Eline i bokala vina

Stavljao je, al tiho, npr u MUP-u al se iz MOST-a nisu obazirali na to..
    mda, a razina pritisaka zapravo i govori o važnosti
    taj labirint je život..

ne virujem da oće. Kako god jedno se Petrovu ne može zanijekati a to je poštenje. Jučer je lipo rekao kako čak i zavidi Ivanu što može pravim imenom nazvati stvari. A Ivan je kralj tako jasno je sve rekao-ako HDZ misli u reforme ići s starim kadrovima onda mi se živo *ebe.
    Ja ne znam di ti vidiš Petrovo poštenje. Iskrenost možda. Ali čovik može iskreno lagati ako vjeruje da da laž koju govori je u stvari istina. Podnosi kaznene prijave.? Pa MUP i Pravosuđe je pod Most-ovom kontrolom. Ako je onaj adezeov kokošar lupež, a vjerojatno je, zašto bi im bio problem procesuirati ga sada? Ne bi li to bilo poštenije umisto imbecilnih ispada kroz medije?

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ja ne znam di ti vidiš Petrovo poštenje. Iskrenost možda. Ali čovik može iskreno lagati ako vjeruje da da laž koju govori je u stvari istina. Podnosi kaznene prijave.? Pa MUP i Pravosuđe je pod Most-ovom kontrolom. Ako je onaj adezeov kokošar lupež, a vjerojatno je, zašto bi im bio problem procesuirati ga sada? Ne bi li to bilo poštenije umisto imbecilnih ispada kroz medije?
    ovo s Škaričićem o kom je rič, je čini mi se priča od ranije kad je Ivan tek došao za gradonačelnika Omiša
    taj labirint je život..

mda, a razina pritisaka zapravo i govori o važnosti
    Jačina pritiska ovisi o šansama da taj pritisak urodi plodom. U HDZ-u su očito procijenili, i to ispravno, da Most neće popustiti na bilo koji pritisak i da bi mogli, Most, prijeć na drugu stranu ako ih HDZ bude zajebavao javnim pritiscima. Pravo pitanje u ovakvoj situaciji je bili HDZ-u bilo pametnije da raskine ovu suradnju s Mostom ili prisile Most na raskid i da se presele u oporbu. Principijelnost (odbijanje tripartitne koalicije) se je bio isplatio HDZ-u jednom. Ja vjerujem da bi im se isplatilo još više drugi put.

ovo s Škaričićem o kom je rič, je čini mi se priča od ranije kad je Ivan tek došao za gradonačelnika Omiša
    Od ranije je. Neko je rekao da ke kaznena prijava podnesena prije 3 godine. Zašto sada Most-ov ministar pravosuđa ne inicira aktiviranje te kaznene prijave, procesuira i osudi tog omiškog hadezeovca i tako ga makne ne samo iz HDZ-a nego i iz politike..kad je već Most/Petrov tako pošten i hoće reforme?

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...m-klaun-917277

KOVAČIĆ DAO OSTAVKU: ‘Prekidam suradnju s HDZ-om, nemam namjeru biti klaun’
    U neku ruku logično od Kovačića - što bi bilo da se Kovačić sad ''pospe pepelom'' i kaže malo sam se zaletio. Žalim.

To je to, Kukurikavci izbili još jednog zastupnika Mosta.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove