+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 11 PrviPrvi ... 7 8 9 10 11 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 161/203

Tema: Drugi svjetski rat - između činjenica i propagande

na kraju krajeva, Adolf ako ništa barem je dao razloga hrvatima i paveliću da mu budu lojalni, kupio im/mu je Mercedes.

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Jel taj Mercedes zavrsio kod ... bravara?

Legija na istocnoj fronti

jel to stvarna slika ili je to fotoshop, meni djeluje ko da je u nekoj igri slikano ?

ne znam jel bravar dobio taj mercedes, ali znam da partizanima nisu bile mrske njemačke mašine.

njima je bila mrska samo njemačka, a njemačka tehnologija im je uvijek bila draga.

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Meni je prijatelj poslao te slike.Nije igrica

Posljednje uređivanje od HR SOKOL : 21-12-2016 at 01:16

Super ugledni član
    Datum registracije
    Jun 2013
    Citiraj Prvotno napisano od HR SOKOL Vidi poruku
    Meni je prijatelj poslao te slike.Nije igrica

HR SOKOL hvala ti na ovim slikama koje svjedoče ljubav u borbi za hrvatsku. Prilažem dva linka koja su također odraz vremena ljubavi za Hrvatsku.

Rimski ugovori 1941. i njihovo anuliranje u rujnu 1943. | Kamenjar
    kamenjar.com › Početna › Iz Otporaševe torbe

USTAŠKI MIR NA GROBU POGLAVNIKA.
    http://otporas.com/1787-2/
    Posljednje uređivanje od Bobani : 21-12-2016 at 13:48

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Danas sam tj. jucer pitao prijatelja za slike,slike su orginal jedino je stavljen Hrvatski grb na kacigu
    Bobani Hvala stalni sam gost

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    U njegovom inače izvrsnom zadnjem tjednom pregledu političke gluposti je pokazao da vjeruje u plinske komore pa tako i u 6 milijuna holokaustiranih Židova.
    https://redice.tv/red-ice-radio/albe...nd-the-zionist
    Pa neznam tko normalan uopće može dovodit holokaust u pitanje osim ostrašćenog nacista.

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Pa neznam tko normalan uopće može dovodit holokaust u pitanje osim ostrašćenog nacista.
    Vidim ja da ti neznaš dosta toga. I da ti je definicija ostrašćenog naciste "svako ko je upoznat sa činjeničnom povijesti"

vjerojatno si zato genocidni ustaša koji mrzi pa švrljaš po ovom nacionalističkom forumu da bi širio mržnju govorom mržnje, a?
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 16-04-2018 at 23:51

Vidim ja da ti neznaš dosta toga. I da ti je definicija ostrašćenog naciste "svako ko je upoznat sa činjeničnom povijesti"
    Činjenica je da su izbrisani u holokaustu iz većine europskih zemalja, na ostatak tvoje švrljotine suvišno i odgovarat.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Jun 2013
    Što se više udaljujemo od početka početaka Holokosta i istiniti ili laživi žrtava istoga, sve više se približujemeo istini da su se žrtve holokosta izmižljelje poput žrtava Sabirnog Logora Jasenovac. Nadati se je da će doći vrijeme slobodne rasprave i još slobodnijeg pisanja o ISTINI žrtava Holokosta i o ISTINI žrtava Jasenovca...

UDBA, KOS, MILE BOBAN BR. 172. - NA VEZI GA DRŽAO STIPE GRIZELJ...
    http://otporas.com/1746-2/

http://otporas.com/danas-je-hrvatima...-bez-hrvatske/

Činjenica je da su izbrisani u holokaustu iz većine europskih zemalja, na ostatak tvoje švrljotine suvišno i odgovarat.
    Brkaš propagandu sa činjenicama. Možda ti je činjenica da je u Jasenovcu stradalo 700 000 Srba? Ili, kao što ovih dana tvrde srpski mediji, preko milijun?
    Ako ti je stalo do činjenica, a vidim da ti nije stalo jer nisi "ostrašćeni nacista", evo ti nekih

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=85432

Ima ih još..činjenica na tu temu. Ako ti zatrebaju, samo pitaj

Kome je ta stranica pretenciozno nazvana "truth seeker" relevantan izvor informacija taj ima nekih sasvim osobenih problema. Kolumnist odnosno trolovi koji se potpisuju kao Xymphora, T stoke, Smoking Mirrors koji su svi kobajagi neki tajni agenti, istraživači paranormalnog, ekonomisti (moš mislit)

Što se tiče srpske propagande i njihovog prenapuhavanja broja žrtava je sasvim druga priča. Nacisti su imali na stotine logora i dobro razrađen sistem za masovne istrebljenje.
    Imali su vremena i sredstava za takvo nešto, to dovodit u pitanje je glupost.

Kome je ta stranica pretenciozno nazvana "truth seeker" relevantan izvor informacija taj ima nekih sasvim osobenih problema. Kolumnist odnosno trolovi koji se potpisuju kao Xymphora, T stoke, Smoking Mirrors koji su svi kobajagi neki tajni agenti, istraživači paranormalnog, ekonomisti (moš mislit)

Što se tiče srpske propagande i njihovog prenapuhavanja broja žrtava je sasvim druga priča. Nacisti su imali na stotine logora i dobro razrađen sistem za masovne istrebljenje.
    Imali su vremena i sredstava za takvo nešto, to dovodit u pitanje je glupost.
    Ovo nije mjesto za rspravu o holokaustu ne samo jer je tema kolumne s drugih portala nego i zbog toga što vlasnik portala neće dopustiti takvu vrste rasprave jer je "antižidovska". Ali kad me već vučeš za jezi..opet, onda ću ti odgovoriri na "stotine logora sa dobro razrađenim sistemom istrebljenja" i o tom portalu. Službena "istina" o holokaustu/njemačkim konc. logorima kaže da su plinske komore bile samo u logorima na teritoriju koje su Sovjeti "oslobodili" i držali do pada berlinskog zida a bilo je nekoliko a ne nekoiko stotina, glavni je bio Aušvic u kojem je do otvaranja Sovjetskih arhiva ubijeno u plinskim komorama 4.1 milijun Židova da bi se nakon propasti SSSR ta brojka smanjila na oko milijun što nije promijenilo broj od 6 milijuna sveukupno ubijenih. Logori koje su zapadni saveznici oslobodili nisu imali nikakvih plinskih komora ni "dobro razrađenog sistema istrebljivanja".
    A što se tiče portala..da ne idem u nepotrebne detalje, ono najbitnije, broj Židova 1933 i 1948 je originalan i istinit..kao i izvještaj Crvenog Križa. Ka šta san reka, ti ne znaš puno toga al' to je u redu, uvik se more, ako se 'oće, naučit ono što se ne zna. Ono što nije u redu je mene nazivati "ostrašćenim nacistom".
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-04-2018 at 14:12

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Ovo nije mjesto za rspravu o holokaustu ne samo jer je tema kolumne s drugih portala nego i zbog toga što vlasnik portala neće dopustiti takvu vrste rasprave jer je "antižidovska". Ali kad me već vučeš za jezi..opet, onda ću ti odgovoriri na "stotine logora sa dobro razrađenim sistemom istrebljenja" i o tom portalu. Službena "istina" o holokaustu/njemačkim konc. logorima kaže da su plinske komore bile samo u logorima na teritoriju koje su Sovjeti "oslobodili" i držali do pada berlinskog zida a bilo je nekoliko a ne nekoiko stotina, glavni je bio Aušvic u kojem je do otvaranja Sovjetskih arhiva ubijeno u plinskim komorama 4.1 milijun Židova da bi se nakon propasti SSSR ta brojka smanjila na oko milijun što nije promijenilo broj od 6 milijuna sveukupno ubijenih. Logori koje su zapadni saveznici oslobodili nisu imali nikakvih plinskih komora ni "dobro razrađenog sistema istrebljivanja".
    A što se tiče portala..da ne idem u nepotrebne detalje, ono najbitnije, broj Židova 1933 i 1948 je originalan i istinit..kao i izvještaj Crvenog Križa. Ka šta san reka, ti ne znaš puno toga al' to je u redu, uvik se more, ako se 'oće, naučit ono što se ne zna. Ono što nije u redu je mene nazivati "ostrašćenim nacistom". Umjesto pisanja "švrljotina" triba sam te odma poslat u pičku mile matere bezobrazne.
    Mauthausen u Austriji, oslobodjen od strane Amerikanaca, je ima plinsku komoru.
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

A što se tiče portala..da ne idem u nepotrebne detalje, ono najbitnije, broj Židova 1933 i 1948 je originalan i istinit..kao i izvještaj Crvenog Križa. Ka šta san reka, ti ne znaš puno toga al' to je u redu, uvik se more, ako se 'oće, naučit ono što se ne zna. Ono što nije u redu je mene nazivati "ostrašćenim nacistom".

Ne, ako si mislio na mene, ne bi tako postupio. Ali evo vidiš da se ne mješam u tu vašu raspravu. no kad bi prešlo sve granice i postale svrha samoj sebi i monumentalni oftopic što realno je, prekinuo bi to..jer ima par likova koji se poje tom temom.

a ja ne želim voditi tuđe ratove, Izrael se zna pobrinuti za sebe. Njegovi protivnici također. Imamo mi svojih briga.

Nit sam židov niti antižidov niti išta proglašavam antižidovom ili antižidovskom temom.

Tako da u najmnju ruku ta karakterizicija mene, nije fer s tvoje strane.

btw morao sam ti ovu zadnju rečenicu izbrisati..radi neke opće higijene..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-04-2018 at 14:50
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Mauthausen u Austriji, oslobodjen od strane Amerikanaca, je ima plinsku komoru.
    Leuchterovo izvješće pogledaj.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne, ako si mislio na mene, ne bi tako postupio. Ali evo vidiš da se ne mješam u tu vašu raspravu. no kad bi prešlo sve granice i postale svrha samoj sebi i monumentalni oftopic što realno je, prekinuo bi to..jer ima par likova koji se poje tom temom.

a ja ne želim voditi tuđe ratove, Izrael se zna pobrnuti za sebe. Njegovi protivnici tkaođer. Imamo mi svojih briga.

Nit sam židov niti antižidov niti išta proglašavam antižidovom ili antižidovskom temom.

Tako da u najmnju ruku ta karakterizicija mene, nije fer s tvoje strane.

btw morao sam ti ovu zadnju rečenicu izbrisati..radi neke opće higijene..
    Sve OK iako imam razloga biti mrvicu skeptičan ali moram reć da zakoni na snazi u većini evropskih zemalja koji zabranjuju i kažnjavaju "negiranje holokausta" nisu samo problem Židova i neprijatelja Židova nego problem svih nas kojima je stalo do istine, slobode i zdravog razuma.

Nije argument. Probaj neku drugu foru jer je ova toliko izlizana i ismijana na Internetu da je izgubila snagu koju je nekada imala za ucjene i proizvodnju pristanka.

Isto tako može biti i ostrašćeni komunist koji je recimo pro-palestinski nastrojen.

Istina se ne boji preispitivanja niti joj je potreban zakonski okvir. Laž i strah od istine uključujući ideologiju treba zakonski okvir umotan u celofan orvelijanskog novogovora u obliku "govora mržnje", "antisemtitizma", "revizionizma" itd.

Sve OK iako imam razloga biti mrvicu skeptičan ali moram reć da zakoni na snazi u većini evropskih zemalja koji zabranjuju i kažnjavaju "negiranje holokausta" nisu samo problem Židova i neprijatelja Židova nego problem svih nas kojima je stalo do istine, slobode i zdravog razuma.
    Hrvatska zasad još nema takav zakon, ali svejedno se provodi cenzura za Hrvatsku koju vrši JewTube za određene video zapise.
    ZA DOM SPREMNI !

Nije argument.JewTube.
    Ne, ovo je tvoj vrlo pouzdan argument.

Isto tako može biti i ostrašćeni komunist koji je recimo pro-palestinski nastrojen.
    Kao tvoj politički idol Pernar. Ta budaletina posjećuje omladince SDA i to u Bugojnu za vrijeme Badnjaka. Ako ti je on političar po mjeri sasvim su i jasni tvoji stavovi. Da ne ulazimo u neku dublju analizu jer ćemo onda čitat ona tvoja kilometarska kenjanja.
    Posljednje uređivanje od Eskel : 18-04-2018 at 01:19

Eskele, puno ljudi sumnja u službeni narativ holokausta tj. da su Nijemci pobili 6 milijuna ljudi u plinskim komorama i zatim ih spalili da ne ostave dokaz. Moje mišljenje nakon što sam pročitao raznorazne argumente je da su Nijemci bili neprijateljski nastrojeni prema Židovima i da su ih htjeli izgnati iz države. U tu svrhu su organizirali sabirne logore i radne logore da u vrijeme rata pomažu njihovu vojnu industriju, a nakon rata ih izbace van iz države tj. kolektivno ih presele. Mislim da nije postojao njemački plan, a ni akcija masovnog pogubljenja Židova. Većina Židova koja je stradala je stradala od bolesti zbog življenja u nehumanim uvjetima prenatrpanih logora, a ti uvjeti su se dodatno pogoršali njemačkim gubitkom rata i savezničkim bombardiranjima i prekidima opskrbnih linija Nijemaca zbog čega su mnogi poginuli od bolesti i manjka lijekova i hrane. Nijemci jesu maltretirali Židove i zbog toga su bili sravnjeni za zemljom i zbog toga dan danas plaćaju odštete. Njemačka je svojom lovom izgradila Izrael. Kaj se tiče brojki, Židovi nisu narod koji je najviše stradao u drugom svjetskom ratu, čak ni u relativnom broju. Židova je tada bilo oko 16 milijuna u svijetu, a stradalo ih je par stotina tisuća. Hrvata je bilo oko 4 milijuna i stradalo ih je 200.000.

Zbog ovog mog stava bih u nekim državama Europe i svijeta završio u zatvoru.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove