+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/11

Tema: Otkrivena nova Zemlja

Otkrivena nova Zemlja

Velik uspjeh domaćih znanstvenika. Stručnjaci sa instituta Boško Buha, svojim ogromnim teleskopom dužine pola metra i velikom rezolucijom od 2 piksela uspjeli su snimiti planet sličan Zemlji u vanjskom području galaksije Andromeda. Evo i slike.

Iako je svjetska znanstvena zajednica uzbuđena zbog otkrića, to još ne znači da je planet pogodan za život ili da na njemu ima života.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 01-04-2016 at 09:55

Takva vijest, a nitko nije uzbuđen! Strašno..
    I solemnly swear that I am up to no good

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Velik uspjeh domaćih znanstvenika. Stručnjaci sa instituta Boško Buha, svojim ogromnim teleskopom dužine pola metra i velikom rezolucijom od 2 piksela uspjeli su snimiti planet sličan Zemlji u vanjskom području galaksije Andromeda. Evo i slike.

Iako je svjetska znanstvena zajednica uzbuđena zbog otkrića, to još ne znači da je planet pogodan za život ili da na njemu ima života.
    grunfek jesi nam ogradio jednu parcelicu
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

šokiran sam s ovime, mislim da mi Hrvati zaslužujemo da je prvi naselimo, jer bila bi šteta da na novoj zemlji ne izbije odmah građanski rat između partizana stazića i "ustaše" karamarka.

Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Takva vijest, a nitko nije uzbuđen! Strašno..
    Malobrojni entuzijasti su ushiceni.

Citiraj Prvotno napisano od kiša Vidi poruku
    grunfek jesi nam ogradio jednu parcelicu
    Jesam, svidjet ce ti se.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    šokiran sam s ovime, mislim da mi Hrvati zaslužujemo da je prvi naselimo, jer bila bi šteta da na novoj zemlji ne izbije odmah građanski rat između partizana stazića i "ustaše" karamarka.

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Evo ih!!! Kaze Svabo

Član u nastajanju Azzurri avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Kad se more kupit karta za otić tamo? Pun mi je k više nakaza u ovoj državi i na ovon planetu pa ako se može...

i ja bi ako je moguće, na jedan put bez povratka.

Citiraj Prvotno napisano od Azzurri Vidi poruku
    Kad se more kupit karta za otić tamo? Pun mi je k više nakaza u ovoj državi i na ovon planetu pa ako se može...
    Naravno da se moze, poslali bumo ti uplatnicu pa nakon toga mores otici.

Mah.. nisam zadovoljna s ovim otkrićem Toliko su se raspričali o pronalasku te planete, kako je u nastanjivoj zoni, možda ima vodu na površini, najbliža planeta nalik Zemlji pronađena dosad itd. bla bla. Ali za nas vjerojatno svejedno ne bi bila prikladna, jer su ipak drugačiji odnosi prema njenoj zvijezdi nego naši prema Suncu i tko zna koji su elementi tamo zbog toga prisutni i u kojim omjerima..

Najbolje mi je kad pišu kako je tako jako blizu.. Jer što je to 4,2 svjetlosne godine! A naše Sunce od Zemlje 8 svjetlosnih minuta, pa nam za prijeći tu udaljenost treba godine.
    I solemnly swear that I am up to no good

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Mah.. nisam zadovoljna s ovim otkrićem Toliko su se raspričali o pronalasku te planete, kako je u nastanjivoj zoni, možda ima vodu na površini, najbliža planeta nalik Zemlji pronađena dosad itd. bla bla. Ali za nas vjerojatno svejedno ne bi bila prikladna, jer su ipak drugačiji odnosi prema njenoj zvijezdi nego naši prema Suncu i tko zna koji su elementi tamo zbog toga prisutni i u kojim omjerima..

Najbolje mi je kad pišu kako je tako jako blizu.. Jer što je to 4,2 svjetlosne godine! A naše Sunce od Zemlje 8 svjetlosnih minuta, pa nam za prijeći tu udaljenost treba godine.
    ni ja nijesam kontenta.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove