+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/67

Tema: hrvatski genijalci pod obručima...

Mozemo se strpiti jedno prvenstvo. Zubac i Zizic su usli u dvije najjace ekipe NBA-a svih vremena i moraju se izboriti za poziciju. Klinci su, bijelci su i nije im lako.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne zaboravi da nemaju ni karaktera.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Zubac može pisati na ovom forumu,ni on ne može vjerovati da je Hercegovina dala toliko Hrvata,a onda izbaci nekog poput njega.

Najžalosnije u svemu ovom je to što će se njih dočekati otvorenih ruku u reprezentaciju jer čak i kad budu prosječni europski igrači biti će najbolje što mi imamo.

Jadni Šarić,osim Bogdanovića, čovjek će cijelu svoju karijeru igrati sa nulama.
    Saric mi je bija legendaran u interviewu, neka reporterica HRTa vodi tako pricu, pa dosta igraca su umorni pa nece moci doci....tako nekako....

A on kao iz puske :NIJE ISTINA.

''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Šarić je jedan od rijetkih igrača s karakterom i to je pokazivao uvijek koliko god ja mislio da je on bio precjenjen, divlji igrač..ali to sad nema veze.

I iako je izgleda, kako se ima znat čak etnički Srbin, bar po ocu, pokazuje se da etnicitet i da rođenjem Srbi mogu bit veći Hrvati od mnogih etničkih Hrvata što je uostalom pokazao i sam Dražen Petrović.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

I mama mu je isto Srpkinja, ali svi znamo da je to srpstvo hrvatskih pravoslavaca zasnovano samo na religiji tako da nije čudo da tako slabe i neprirodne veze pucaju i ustupaju mjesto jačim osjećajima, onima domoljubnima.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Žižić iz Bostona završio u Casima. Šteta što je Lebron ok čovjek ,a nije kao Jordan koji bi malog Žižića psihički uništio.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

25. obljetnica smrti Dražena Petrovića...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove