+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 14 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/272

Tema: Feminizam - za i protiv

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Nema većeg glumca od Ante Kovačevića niti većeg atenšnsikera.
    Greška je HSP-AS što su ga zvali za govornika.. Svoji tupastim, jer jesu tupaste izjave oteo im je cijeli događaj.

.
    Anto zna kako treba s vama ženama, samo tvrdo i siledžijski, jer vi to jedino razumjete, ako krenemo mekano, vi ćete nas brzo prilagodit sebi i svoim prohtjevima, a onda žena postane muškarac a muškarac žena, Anto zna da je to nedopustivo i da žena mora biti žena, a muškarac muškarac, i zato ne da na se ne da na svoje.

i tako je to bilo od stoljeća 7 kad su Hrvati došli na ove prostore, i tako će biti dok svi muški ne umru ili ne izginu u ratu. dok je hrvata, žena će znat gdje joj je mjesto.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Za tebe kao muško on možda je muško.

Za mene kao ženu - nije

.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

ok, tvoje je pravo da misliš o njemu što misliš, ali ti govorim da nisu svi muški kako ih ti percipiraš, za mene je banana simbol plodnosti a ne majmuna.

Za mene kao ženu - nije

.

tebe ne bi bilo bez muškog stvoritelja, tako da nijedne žene ne bi bilo da nije bilo banane, mislim da se svi možemo složit s time.

Za mene kao ženu - nije

.
    pa četnik kaže....

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Za Northa me ne čudi
    Ali evo smo saznali Grunfe da je tvoj um perverzniji i od sagitariusovog.
    Kada Komari nema argumenata, onda ona po svom običaju prelazi na osobno primitivno vrijeđanje...

Radovalo bi me da daš Komari svoj osvrt na temu, a ne da tiraniziraš svojim osobnim frustracijama i temu i ljude.
    Budi ljubazna i prekini me konačno vrijeđati nazivajući moj um umom perverznjaka, što je stravična uvreda u civiliziranom svijetu.

Zamolio bih administraciju da imenovanoj dami skrene pozornost da nemože i nesmije dijeliti ovako neprimjerene i ničim izazvane uvrede, ljudima koji ovdje pokušavaju ozbiljno da rade...

Sagi, to je ljubav zaogrnuta plastom uvrede. Kak to nemres prepoznati? Par lijepih rijeci i past ce ti u zagrljaj.

postoji stara narodna, a narod zna najbolje.... ljubav je slađa kad se svađa !

Ili djecja: Tko se tuce, taj se voli.

Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Daj sagitarius otvori temu Feminizam u postrojbama HVa na pdf Domovinski rat.
    Meščini da još jedino tamo fali tema di će se iživljavat nad ženama

I prestani kmečat.

komari je predivna dama kojoj se cijeli muški rod divi, nemojte mi samo nju dirat, nju možete jedino za rogove potegnut, a očito je da ih ima i da su poprilično veliki.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ili djecja: Tko se tuce, taj se voli.
    tako je, vidiš kako smo se ja i ona neki dan zakačili i sada sve nesuglasice između nas ne postoje, osim oko toga koje su uloge muškarca a koje žene u prosiječnom odnosu muškarca i žene, problem je kad žena pokušava prisvojit ulogu muškarca, a komari ima tu tendenciju pa je ja moram malo centrirat da ne ulazi na moj dio terena, jer će biti teških sankcija ako je vidim da kormirali mojim djelom travnjaka.

Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Nemoj da ti dr. Pavlovića pošaljem pa ćeš vidit šta je centriranje

šalji koga god hoćeš, ali mene još nitko nije uspio "centrirat" pa neće ni dr. Pavlović.

.

I prestani kmečat.
    Priča o ženskom iživljavanju nad muškarcima tj. o feminizmu, nije iživljavanje nad ženama. To je okretanje teza. Sagi, neće nas feminizam ušutkati.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    .

I prestani kmečat.
    A ti prestani srat.
    Fakat sam sit tvog nedojebanog primitivluka...
    Ili se uključi u temu ili odjebi od mene više.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Priča o ženskom iživljavanju nad muškarcima tj. o feminizmu, nije iživljavanje nad ženama. To je okretanje teza. Sagi, neće nas feminizam ušutkati.
    Ma ne.
    Bilo bi zanimljivo ući u jednu civiliziranu diskusiju, onako kako sam to i naznačio u uvodnom postu za ovu temu.
    Bilo bi uistinu dobro čuti sve argumente za i protiv, konačno možda da svi nešto novo naučimo, možda u nekim stvarima raščistimo sa nekim nepoznatim stvarima ili stvarima koje nismo poznavali.
    U tom smislu sam želio da krene ova tema.
    A ovo što Komari radi je uistinu veoma primitivno i priprosto devastiranje teme k tomu bez apsolutno ikakvih argumenata, sa stanovitim arsenalom uvreda s kojim je nastupila i radi kojih ju je trebalo definitivno upozoriti pa i banirati dok se ne sredi.

No manje više za Komari, koju sam veoma štovao, dapače visoko štovao, sve dok me nije strašno bezrazložno povrijedila - ničim izazvana i sada jasno, ne očekujem njenu ispriku, jer sudeći prema njenim ispisima očekivati je i dalje od nje neargumentirano vrijeđanje i trolanje kako je to tijekom cijele ove teme činila.

Ne mislim da sam mačo men, dapače, veoma sam smiren i odmjeren, demokratičan- kršćanski demokratičan, te volim upozoriti na vrijeme, a poslije ukoliko se stvari nastave umijem uzvratiti i biti još žešči, posebice jer se ne bojim nikoga sem dragoga Boga.

Feminizam nije tabu tema i o njemu najzad treba otvoreno progovoriti.
    Volio bih više dama u diskusiji, više različitih mišljenja, više argumenata, a manje etiketiranja u smijeru: tko je perverznjak ili tko je ovakav ili onakav, dajmo malo prevaziđimo provincijalizme i dignimo se bar na razinu opće ljudskog dostojanstva, ili bar samopoštivanja koje će nam biti autocenzura da druge osobe ne vrijeđamo i ne etiketiramo samo zato što s njima ne dijelimo iste poglede na neke stvari i teme.
    Zato i je forum.
    Tu smo da diskutiramo, a ne da se primitivno i prizemno vrijeđamo i etiketiramo.
    OK.
    Pozivam Komari na mir, pružam joj ruku...tko zna možda sam na jednoj misi dole u Tomislavgradu jedne prilike upravo možda baš njoj pružio ruku u znaku mira Božjeg...
    Ostavimo se razmirica hajdmo u diskusiju o temi.

Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Kme kme kme

Ni bizant ti nije ravan
    .

komari je zaslužila ovacije, dostojno i prčevito da ne kažem kurčevito se bori za prava feministica. komari uno di noi !

kako volim ove žustre muško ženske rasprave, uvijek krene onako polagano a završi vatreno. mic po mic, dođemo do onih vatrenih riječi koje ne možemo ni sakrit jer nam unutarnji poriv govori da ih moramo izgovorit, i drugoj strani dati jasno do znanja kako stvari stoje.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove