+ Odgovori na temu
Stranica 22 od 23 PrviPrvi ... 12 20 21 22 23 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 421/442

Tema: Demografski oporavak Hrvatske

Ne mogu nigdje naći podatak o živorođenima i umrlima u Hrvatskoj za 7- mi mjesec
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

U 7 mjesecu opet pad rođenih u odnosu na 7 mjesec prošle godine koji je ionako bio loš.

Skoro 1000 manje rođenih u prvih 7 mjeseci u 2022-goj u odnosu na na 2021- vu.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    U 7 mjesecu opet pad rođenih u odnosu na 7 mjesec prošle godine koji je ionako bio loš.

Skoro 1000 manje rođenih u prvih 7 mjeseci u 2022-goj u odnosu na na 2021- vu.
    Je li to čudno s obzirom na kompletnu pederizaciju društva? Elite uspješno odrađuju posao.

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Je li to čudno s obzirom na kompletnu pederizaciju društva? Elite uspješno odrađuju posao.
    Pa kad se gleda slika u globalu to je tako i Hrvatska je dio toga svijeta. Btw sami smo si krivi, komoditet nas unisti demografski. Kad se nije imalo radjala su se djeca, sad kad se ima nabavljaju se macici i kucici. Sad kad se razmatra dijete kao da se razmatra kupovina stana na 30 godina. To je moj dojam.

Ali opet mislim da treba poci od osobnog primjera, pa onda kritizirati drustvo.

Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Pa kad se gleda slika u globalu to je tako i Hrvatska je dio toga svijeta. Btw sami smo si krivi, komoditet nas unisti demografski. Kad se nije imalo radjala su se djeca, sad kad se ima nabavljaju se macici i kucici. Sad kad se razmatra dijete kao da se razmatra kupovina stana na 30 godina. To je moj dojam.

Ali opet mislim da treba poci od osobnog primjera, pa onda kritizirati drustvo.
    Totalna degeneracija, ali vrijednosti društva se mogu brzo preokrenuti. Dajte mi vlast i za 5 godina smo u plusu.

Izašli podaci na dzs.hr. Hrvatska ima 91,63% Hrvata, 3,2% Srba. U Vukovaru Hrvati 63,02% a Srbi 29,73%.

Hrvata u Hrvatskoj ima 3,55 milijuna. Srba ima 124 tisuće.

Hrvatska ima 79% katolika, 3,32% pravoslavaca, 0,2% protestanata, 4,8% ostalih kršćana, 1,32% muslimana. Ostalih religija je 1%. Sveukupno je vjernika oko 89%, a nevjernika i ateista 4,71%.

Koliki je postotak Hrvata bio na zadnjem popisu. Srba bi napokon mogao biti približno realan broj.

Zbog Eline i bokala vina

Srbi "izgubili" trećinu u Vukovaru preko koje su Milanović i SDP a kasnije Plenković i HDZ sprovodili brutalan teror nad braniteljima i normalnim stanovnicima Vukovara.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-09-2022 at 17:01

Zbog Eline i bokala vina

Sa 12,16% 1991., Srbi pali na 3,20%. I to je jedina dobra vijest ovog popisa kao i to da više neće imati pravo na ćirilićne ploče u Vukovaru jer ih je tamo sada otprilike 29%.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Promjene popis 1991.-2021., karte izradio Planina s hercegbosna foruma.

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Ono sto upada u oci je kako su Bosnjaci kako oni kazu dozivjeli genocid, a jedini oni nisu dozivjeli pad i to su jos dobro povecali vodstvo u procentima. Lazu ko Srbi. Znam da je popis namjesten, ali opet nema logike.

Ako misliš na BiH nisu ni Srbi doživjeli pad u postotku a u apsolutnom broju i jedni i drugi su doživjeli pad dok su Hrvati i u postotku i u apsolutnom broju doživjeli pad.

Zbog Eline i bokala vina

Posebno me ugodno iznenadila Istra. Očekivao sam dodatni pad ispod 68% koliko ih je bilo na popisu 2011-te.

Ovaj postotak od 76% je ugodno iznenađenje i mislim dovršavanje projekta, hrvatska Istra.

Zanima me gdje je nestalo izjašnjavanje " Istrijan". Na zadnjem popisu bilo ih je 22 ili 25% mislim. Sad je 10% i to pod "regionalna pripadnost".

Srbi se smanjili za 7 tisuća i nešto na 5 tisuća i nešto. Pošto tamo nema autohtonih Srba vidi se koliko je bilo jaka kolonizacija Istre Srbima. Dio ih se sigurno asimilirao kroz brakove i sl. Iznenađuje me i mali broj "Bošnjaka" a pogotovo Albanaca. Mislio sam da njih ima puno više.

Ispada hrvatska Istra ko asimilacijska mašina

Zbog Eline i bokala vina

Mene to nije iznenadilo jer su Hrvati u Istri skužili da se iza forsiranja regionalnog identiteta krije protuhrvatstvo, a ne nekakav lokalpatriotskiji oblik Hrvatstva. Većina tih regionalno izjašnjenih su bili Hrvati, ali su si Istrijanstvom lupili pečat hoch Hrvata lokalpatriota. Kad su uvidjeli da dušmani s time žele dovesti u pitanje hrvatstvo Istre onda su se opet vratili ovakvom izjašnjavanju.

Nisam ja siguran da je to njima motiv. Mislim da je njima Istrijanstvo bilo baš alat za uništavanje hrvatstva. Tu je bilo svega i svačega. Srba, Muslimana, Talijana, možda i Albanaca, Hrvata mazohista.

Ali baš me zanima gdje nestalo izjašnjavanje "Istrijan". Kako se ne bune. Ima samo " regionalno pripadnost"
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-09-2022 at 16:16

Zbog Eline i bokala vina

Koje manipuliranje kod izjašnjavanja vjeroispovijesti!
    U Hrvatskoj je 87-88% katolika, svaki drugi podatak je manipulacija i lažiranje.

Još jedna zanimljiva stvar; oko 3% pripadnika srpske manjine a tek 1% njih srpski jezik smatra materinjim jezikom.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 30-09-2022 at 10:05
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Deklariranih katolika. Ako ih ima 20% stvarnih koji idu u crkvu, vjeruju..

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Deklariranih katolika. Ako ih ima 20% stvarnih koji idu u crkvu, vjeruju..
    Pa ima i 92% deklariranih Hrvata pa opet Jugići vladaju. Teoretski je nama sve na mjestu, ali praksa šteka.

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    ja sam se zbog neslaganja s vatikanom odnosno franjom uzinićem i bozanićem izjasnio ko kršćanin i to je poruka navedenim idiotima davse ne zajebavaju s vjernicima i našom vjerom. svi koji su se tako izjasnili su katolici, al to je naš protest vs vatikana i vrha naše crkve. previše su navikli ništa ne radit a imat "vjerno stado".
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove