+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 17 PrviPrvi 1 2 3 4 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/326

Tema: Hajka medija i na ministra branitelja Crnoju

ah, forum haer... zadah ocvalog imperija.

ima na stranicama ministarstva kulture link na događanja i okrugle stolove iz lipnja 2015. gdje se 'predviđa' kakva je budućnost 'specifičnih internetskih oblika'?

U nastavku je Željko Anderlon, vlasnik internetskih medija Monitor.hr i Forum.hr, podsjetio na pomanjkanje državnih potpora internetskim medijima, u odnosu na radije, novine ili televizije.

Milan F. Živković iz Ministarstva kulture je potvrdio da je to najvećim dijelom točno, istaknuvši kao je jedan od glavnih ciljeva nove medijske politike upravo ispravljanje te deformacije, odnosno uvođenje potpora za novinarstvo u pisanoj formi i na internetskim stranicama.
    i jebiga, došo ovaj hasan i sad frula ... tz tz tz tz...

a ima još, o razlozima zašto klatež cvili i kmeči - vrlo iskreno:

Obratimo li se općim podacima o stanju medijskog polja u Hrvatskoj koje kožemo naći u radnim materijalima Ministarstva, primijetit ćemo da svi mediji bilježe značajan pad prihoda od oglašavanja, dok se kod internetskih medija u razdoblju od 2008. i 2013. godine dešava dramatičan rast od 30 milijuna na čak 107 milijuna kuna prihoda.

Istovremeno, primjetan je i pad čitanosti nekih specifičnih internetskih oblika, poput portala Forum.hr, Blog.hr i Bloger.hr.
    toliko o objektivnosti.
    zato, man'te se foruma haer i prepustite ih neumoljivom tržištu.

domovini pozdrav!
    .s

Evo već je Karamarko požurio obećati indexu i sličnim orjunaškim medijima da Crnoju čekaju sankcije, ako je istina kaj se piše. Tako tako, kud udba okom tud vi skokom.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    nema šanse da išta napišeš na forum.yu.Upravo mi izbrisali dva posta, aj bar nisu udrili ban.hahahahahaha
    Bez brige, udrit će ti.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    I sad umjesto da se mediji bave Pejnovićem i nestalih 16 miljardi kuna oni se bave Crnojem i straćarom.

Ali to su i ovi naši krivi jer im daju povoda za to..
    Da. Vode se taktikom napad je najbolja obrana!

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Da. Vode se taktikom napad je najbolja obrana!
    Čudi me da ih ovi dosad još nisu upoznali i prozrijeli.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Evo već je Karamarko požurio obećati indexu i sličnim orjunaškim medijima da Crnoju čekaju sankcije, ako je istina kaj se piše. Tako tako, kud udba okom tud vi skokom.
    Obećanje ludom radovanje,a sad zamislite kako seciraju ministra kulture samo šta mu izgleda nemogu ništa nać.
    Hajduk: 50ak

Bez brige, udrit će ti.
    Udrilo ban radi ovoga ,

http://www.sloboda.hr/zele-likvidira...-mracne-tajne/
    Torcida Split old school

Nije im se smio ovakav gaf dogodit
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Tribalo je ič na nove izbore, to san pisa od prvoga dana.
    Torcida Split old school

Tribalo je ič na nove izbore, to san pisa od prvoga dana.
    Al ovo nema veze s tim. Kako im može promać ovaj čovjek. Nije on za ministra i šlus. Još ovo.

Katastrofa. Djeluje ko diverzija jbt.

Zbog Eline i bokala vina

Banned
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Milanovic im je najavio "pakao." Sto reci o zemlji u kojoj bivsi "premijer" najavljuje "pakao?"

Čudi me da ih ovi dosad još nisu upoznali i prozrijeli.
    Pa valjda jesu. Trebaš biti baš ekstremno glup da ih ne skužiš. Naravno - ako nisi njihov. Treba ih polako ali temeljito štemati.

I što prije dovesti u rede YUTEL!

Al ovo nema veze s tim. Kako im može promać ovaj čovjek. Nije on za ministra i šlus. Još ovo.

Katastrofa. Djeluje ko diverzija jbt.
    Ni ne mislin da ima veze ali ako su se dogovorili za ministarstva i ministre onda nemaju šta više jedni drugima pametovat ko može a ko nemože nego svak odgovara za svoje.
    Da mi nebi sad MOST ili obratno HDZ uvjetova oču li smjenit nekoga ministra ili neču.Ma posla bi ih u PM.
    Torcida Split old school

Tako je kako je. I ja sam bio za nove izbore. Ali ako se kralo, onda bi opet krali. Nek počiste APIS i nek idu na izbore.

Ali ovaj lik nije za ministra vidi se iz aviona. Jebalo ih kadroviranje.

Zbog Eline i bokala vina

Slažem se - ako je istina ministra zamijeniti i idemo dalje.

Brzo će to!

http://www.vecernji.hr/hrvatska/tomi...nkcija-1055096

Tomislav Karamarko: Ako se dokaže da je istina ono što se piše o Miji Crnoji, bit će sankcija

– Ne znam detaljno, razgovarat ću s gospodinom Crnojom. Vidim da se sada stvaraju problemi možda tamo gdje ne bi trebali. Ako je nešto pogriješio, sigurno da će biti sankcionirano, a ako nije, neće – rekao je Karamarko odgovarajući na upit o napisima u medijima da je Crnoja kao mjesto stanovanja prijavio trošnu baraku u Samoboru, iako živi u stanu u Zagrebu.
    Znali su da će im ovi tražiti ''dlaku u jajetu''!!

Tako je kako je. I ja sam bio za nove izbore. Ali ako se kralo, onda bi opet krali. Nek počiste APIS i nek idu na izbore.

Ja neznan ko je a ko nije za ministra.Vrime če pokazat ali da je Crnoja neznan kakvi glupan čisto sumnjan da je prijavija misto boravka poljsku kućicu na nekoj livadi.
    Torcida Split old school

To za krađu ćemo vidjeti? Sad će to DORH i DIP ''istražiti''! Meni je to kao da lopova pitaš da li je lopov. Pa naravno da će reći da nije. Treba čvrsto uzeti sve poluge vlasti u svoje ruke, a onda vidjeti kako i što treba napraviti. Pa zar Vi ne vidite što je ovo? Katastrofa! Treba polako, strpljivo i temeljito raditi. I onako se neće sve moći napraviti u jednom mandatu.

Ali treba početi!!!

Svi se pitaju ako je istina i jeli istina...............http://www.vecernji.hr/hrvatska/grbi...jesiti-1055122

ali kad je Karamamarko zapita jeli istina da su se ukrali mandati onda su svi skočili na zadnje noge.hehehehehe
    Torcida Split old school

Ja neznan ko je a ko nije za ministra.Vrime če pokazat ali da je Crnoja neznan kakvi glupan čisto sumnjan da je prijavija misto boravka poljsku kućicu na nekoj livadi.
    Nije to samo prijava. Ako je istina da je bio u Remetincu, ako je onoj ženi zavario garažu i sve ostale pizdarije, mislim znaš da će ti "vadit crijeva", pa pazi onda

Pazi i gazi..ali ne..

Zbog Eline i bokala vina

Ugledni član totalna steta avatar
    Datum registracije
    Feb 2013
    Ako se prijavija na ovu baraku onda im je naletija na volej samo tako,plus šta im je da mesa sa ovim izjavama o registru izdajnika.umisto da se učvrsti na položaju i počme uvodit reda on štrapa gluposti kao da je još izborna kampanja.
    Slažem se s inkvijem da ovi lik i nije neki materijal pogorovo šta na lageru imaju dvi neokaljane veličine poput Glasnovica i Krstičevica koji su vise nego pogodni za ministra branitelja..
    torcida alaeština,40god... u jugi ,14 gostovanja točno..sezona 87/88 - 90/91...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove