+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/6

Tema: znanstveno dokazana moć molitve

znanstveno dokazana moć molitve

evo neki ruski znanstvenici su dokazali da se mozak nalazi u posebnom stanju koje je blagotvorno za organizam dok se čovjek moli: https://www.facebook.com/10000880536...5110254125806/
    Alojzije Stepinac, 5. studenoga 1940.

(u svom dnevniku)
    "Svijet ide uistinu u propast ako ga čudesnim načinom ne spasi ruka Božja. Pobijedi li Njemačka, biti će grozan teror i propast za male narode. Pobijedi li Engleska, ostat će na vlasti masoni, Židovi, prema tome nemoral, korupcija u našim zemljama. Pobijedi li SSSR, onda je đavao dobio vlast nad svijetom i pakao. Dakle, kuda ćemo Gospodine nego k Tebi podići oči?"

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Osobno mi nisu trebali i ne trebaju mi nikakvi znanstveni dokazi da mi dokažu blagotvorno djelovanje molitve.
    I bez tih "saznanja" znam kako se blaženo osjećam nakon mog povjeravanja Gospodinu, koji se nekako uvijek lijepo završi osjećanjem velikog zadovoljstva, sreće i duševnog mira ispunjenosti i nekakvog očiglednog ojačavanja svih čovjekovih psihofizičkih resursa iz kojih će crpsti snagu za nove životne izazove, kao i za one koji su u tijeku...

Interesantno je dakako, pogledati predloženi prilog štovanog Ante oruskim znanstvenicima, koji nastoje objektivizirati stanje molitve kao neko "četvrto stanje" ljudske psihe iz kojeg proistiće duševna ravnoteža i koja je čovjeku nužna radi balansa osobnosti...

Pa te znanstvene dokaze traže ateisti i slični, to je njima bitno.

video je zanimljiv i za vjernike i za ateiste.
    za vjernike da im učvrsti vjeru u moć molitve a za ateiste da im proradi đigerica i žuč.

(u svom dnevniku)
    "Svijet ide uistinu u propast ako ga čudesnim načinom ne spasi ruka Božja. Pobijedi li Njemačka, biti će grozan teror i propast za male narode. Pobijedi li Engleska, ostat će na vlasti masoni, Židovi, prema tome nemoral, korupcija u našim zemljama. Pobijedi li SSSR, onda je đavao dobio vlast nad svijetom i pakao. Dakle, kuda ćemo Gospodine nego k Tebi podići oči?"

Ne spašava molitva nego vjera..nije li napisano.

ne mrmljajte kao pogani..reče Isus..koji misle da ako više izbrbljaju riječi da će to biti uslišaniji..

na osobnom iskustvu..kad sam molio iz srca i vjerovao..dobio sam

kad sam sumnjao i samo ponavljao riječi ..nisam

Vjerujte i dat će vam se...
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne spašava molitva nego vjera..nije li napisano.

ne mrmljajte kao pogani..reče Isus..koji misle da ako više izbrbljaju riječi da će to biti uslišaniji..

na osobnom iskustvu..kad sam molio iz srca i vjerovao..dobio sam

kad sam sumnjao i samo ponavljao riječi ..nisam

Vjerujte i dat će vam se...
    istina katolički brate, istina!
    pa sam Krist je rekao da imamo vjere kao zrno gorušićino planine bi mogli micat!
    samo treba pripazit tanka je linija između iskušavanja Boga i čiste vjere.
    poznat je onaj slučaj protenstanskog pastora kojeg je ugrizla otrovna zmija koju je ovaj provocirao da ga ugrize ali je vjerovao da mu ništa neće bit obzirom da piše u Bibliji da vjernicima ni zmije ni otrovi ništa neće moć...očito je iskušavao Boga...

(u svom dnevniku)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove