Vidi rezultate ankete: Treba li Hrvatska primiti ilegalne imigrante?

Glasači
40. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

3 7.50%
  • Ne

37 92.50%
+ Odgovori na temu
Stranica 122 od 130 PrviPrvi ... 22 72 112 120 121 122 123 124 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,421/2583

Tema: Navala ilegalnih imigranata (i na Hrvatsku)

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Ti se drži Plenkovića, Jakovčića, Stazića, Beljaka, Pupavca, Mile Kekina i antifašizma.
    da al mi ne pušimo ni Plenkovića, ni Jakovčića, ni Stazića, ni Beljaka ni sve te što si ih pobrojao.

A ti Pernara pušiš, u tome je razlika. Sama ta činjenica koju si valjda, ne imajuć što suvislo reć, počeo nabrajat likove koje mi pljujemo, šatro kao naše idole, govori za tebe dosta ako ne i sve.

Zato, ja te realno i ne čitam pogotovo ne te kobasice od tekstova a ne znam čita li te itko. Ja samo kažem, to je onaj koji vidi nešto u Pernaru i zatvorim stranicu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-08-2018 at 18:50
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Ima li negdje nekakva statistika koliko je nova socijalistička Španjolska zaposlila liječnika i inženjera iz Afrike koje je nedavno primila otkada ih je Italija preusmjerila jer neki desničarski zlobnici pričaju da su svi oni ustvari na trošku poreznih obveznika.
    u socijalizmu svi imau posao,al nitkop ne radi.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Bijeli rasisti su jew lovers.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Polupase automobile u Svedskoj, mediji skrivaju da je rijec o migrantima, jedva su preko jezika prevalili da su izgrednici "tamnokosi i tamnoputi".

Mozda nema veze sa migrantima, ali ima sa njihovim domacinima, u drugom dijelu crtica za djecu onaj "Ledeno kraljevstvo" htjeli su da jedna od princeza dobije partnerku, citaj lezbejku.
    A novi James Bond bi mogao biti crnac.

Sta jos ima novo, a da, bijelim profesorima na progresivnom zapadu daju crnce ili tamnopute supervizore da pripaze sta ovi govore studentima, da slucajno ne kazu nesto sto je "rasisticki".

Ovaj svijet rapidno tone u propast.

Ti se drži Plenkovića, Jakovčića, Stazića, Beljaka, Pupavca, Mile Kekina i antifašizma.
    Ne znam zasto se nadjes prozvanim, ja sam replicirao gospodinu koji je obrisan.

A da ti podrzavas Pernara, samim tim i njegove "antiglobalisticke prijatelje" poput Obradovica, to si sam rekao. Obradovic i Pernar su pronikli u sustinu, mi smo svi glupi i slijepi, oni su razotkrili masone i iluminate, Tudjman je los i mason a Obradovic i Malagurski su ok.

Jeremy Corbyn, lider engleskih Laburista

Ovaj desni, naravno... a cetiri prsta, ili Rabia, su simbol dzihadistickog selefijskog pokreta Muslimanska braca iz Egipta, ciji su ideoloski sljedbenici Erdogan, ISIS, Al Nusra i tako ta ekipa.
    Posljednje uređivanje od crni bombarder : 14-08-2018 at 17:15

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    da al mi ne pušimo ni Plenkovića, ni Jakovčića, ni Stazića, ni Beljaka ni sve te što si ih pobrojao.

A ti Pernara pušiš, u tome je razlika. Sama ta činjenica koju si valjda, ne imajuć što suvislo reć, počeo nabrajat likove koje mi pljujemo, šatro kao naše idole, govori za tebe dosta ako ne i sve.

Zato, ja te realno i ne čitam pogotovo ne te kobasice od tekstova a ne znam čita li te itko. Ja samo kažem, to je onaj koji vidi nešto u Pernaru i zatvorim stranicu.
    Kakav komentar crnog bombardera, takav je bio i moj odgovor. Na glupe komentare i početničke logičke grješke se nema što suvislo reći. Ja bi se kao trebao braniti od insinuiranja da podržavam Malagurskog i Obradovića zbog toga što podržavam Pernara, a o kanadskom Srbinu Malagurskom sam vjerojatno i ovdje komentirao o manipulacijama u njegovom dokumentarnom filmu Težina lanaca. Obradović me ne zanima. I sve začini s aluzijama na Davida Ickea koji ako zanemarimo ljude guštere dobro govori o nekim stvarima i manipulacijama stvarnosti od strane elite. A glede ljudi guštera i o dimenzijama koje ljudi nisu sposobni svojim osjetilima pojmiti bi se dalo raspravljati.

Možda ne čitaš moje ili nečije druge postove prema bizarnoj selekciji, ali bez obzira na to pronalaziš prema tebi nepoćudne riječi u tim kobasicama od tekstova.

Niti pušim Pernara niti vidim nešto posebno u njemu, a to što imaš neku patološku averziju prema toj osobi je tvoj problem.

Dobro ti je rezoniranje,
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Bijeli rasisti su jew lovers.
    Svakako. Jedino ako imaju štokholmski sindrom.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Polupase automobile u Svedskoj, mediji skrivaju da je rijec o migrantima, jedva su preko jezika prevalili da su izgrednici "tamnokosi i tamnoputi".

Mozda nema veze sa migrantima, ali ima sa njihovim domacinima, u drugom dijelu crtica za djecu onaj "Ledeno kraljevstvo" htjeli su da jedna od princeza dobije partnerku, citaj lezbejku.
    A novi James Bond bi mogao biti crnac.

Sta jos ima novo, a da, bijelim profesorima na progresivnom zapadu daju crnce ili tamnopute supervizore da pripaze sta ovi govore studentima, da slucajno ne kazu nesto sto je "rasisticki".

Ovaj svijet rapidno tone u propast.
    Što se čudiš ili buniš? Nisi valjda rasist i fašist. Ovo što spominješ je inače u direktnoj vezi sa kozmopolitima poput tebe koji signaliziraju vrline i furaju se na priču kako vole sve ljude na svijetu bez obzira na rasu ili boju kože a onda kada im se želja ostvari i zemlja im se napuni "drugima i drugačijima" onda cvile kako nije ta ideja tako bajna kako su mislili.

Ne znam zasto se nadjes prozvanim, ja sam replicirao gospodinu koji je obrisan.

A da ti podrzavas Pernara, samim tim i njegove "antiglobalisticke prijatelje" poput Obradovica, to si sam rekao. Obradovic i Pernar su pronikli u sustinu, mi smo svi glupi i slijepi, oni su razotkrili masone i iluminate, Tudjman je los i mason a Obradovic i Malagurski su ok.
    Pisao si u množini, nemoj se praviti blesav. Ako podržavam Pernara u jednom dijelu njegovog političkog djelovanja ne znači da time podržavam Obradovića samo zato jer se on s njim negdje sastao.

A ovo sprdanje s antiglobalistima mi je kompliment, jer samo glup (korisna budala) ili pokvaren čovjek može podržavati globalizaciju ili netko tko ima direktne koristi od toga a to je mali broj ljudi na pozicijama moći.

Nisu oni ništa razotkrili, ali malo ljudi o tome javno govori. Možda ti možeš objasniti zašto se cenzurira Alex Jones kojega inače rijetko gledam, na njegove emisije dođem preko poveznica.
    ZA DOM SPREMNI !

U prometnoj nesreći ozlijeđeno osam migranata, uhićeni vozač - hrvatski državljanin
    https://www.vecernji.hr/vijesti/u-pr...ljanin-1263925
    ZA DOM SPREMNI !

Pritvor zbog šverca ljudima. To je kazneno djelo.

Daj Pernar, naporan si, necu sa tobom polemizirati.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Želiš reći da današnje mlade generacije bijelaca imaju moralnu obvezu biti manjina u svojim domovinama radi kolonijalne prošlosti njihovih predaka, nešto kao istočni grijeh, od koje zapravo i nije bilo neke koristi osim za plemstvo?

Odnosno želiš reći da mlade generacije bijelaca moraju sudjelovati u samouništenju radi navodnih grijehova prema lijevo-liberalnom crno-bijelom poimanju svijeta u kojem su bijelci zli ugnjetavači a ostali su jadne žrtve?

Moraš biti svjestan da se takvim rezoniranjem ostavlja malo manervarskog prostora prema onoj, proklet ako učiniš, proklet ako ne učiniš, znači svaka akcija bijelaca ima negativnu rasističku konotaciju, što dovodi do toga da će brojnim bijelcima puknuti film i dovest će do rasno-etničkog rata što je u nekim zapadnim zemljama gotovo neizbježno.

Uostalom, sve bivše kolonijalne zemlje su samostalne, izborile samostalnost revolucijom i borbom ili mirnim putem, nema više zlih bijelaca da ih ugnjetavaju ili iskorištavaju, uz izgradnju infrastrukture koju nisu obojeni sposobni održavati, stoga svaki takozvani izbjeglica, azilant, migrant se neka žali na svoje vođe a ne bijelce.

Netko će spomenuti da su Hrvati iseljenici pa onda isto pravo imaju i drugi narodi, točno. Ali isto tako zemlje koje prihvačaju Hrvate imaju pravo odbiti koga ne žele u svoje dvorište. Ako ne žele afroazijate iz trećeg svijeta koji su teret i potencijalni kriminalci i teroristi to je njihovo pravo, usprkos da netko vrišti "rasizam" i "nacifašizam" što i dalje ima učinka za pretvaranje zapadne Europe u Treći svijet prema svim kategorijama.

Nacionalsocijalizam ili fašizam u teoretskom smislu a ne prema istaknutim pojedincima za koje se vežu te ideologije, uostalom brojni ljevičari otvoreno hvale komunizam, zapravo većina ljudi i medija na komunizam gleda sa simpatijama (zahvaljujući židomedijima) ili kao dobru ideju koja nekim čudom ne uspijeva u praksi.

Jasno mi je što želiš reći, ali na Hitlera sigurno ne ću gledati kao stripovskog ili James Bondovskog super negativca kako ga desetljećima prikazuju mediji, promidžba i obrazovanje. I Hitler je nebitan za ovu priču ali mnogi ga spominju vezano uz takozvanu migrantsku krizu. Mogli bi i Staljina. Njih dvoje bi ekspresno riješili "migrantsku krizu".

Inače, uopće mi nije namjera reklamirati nacionalsocijalizam a još manje Hitlera. Ne radi toga što bi možda bilo kontraproduktivno, nego nema smisla u većini slučajeva.

Hrvatska i Europa će propasti radi etnomazohizma, kultur-marksizma i dopuštanja ucjenjivanja lijevo-liberalnim svjetonazorskim kategorijama i njihovim novogovornim rječnikom koji je pomno smišljen.

Pernar to spominje u skoro sličnom kontekstu kao ti, jer je to neki zaostali mentalni refleks pod utjecajem židovuda, medija i edukacije, u kojem se sve negativnosti nazivaju "naci-fašizmom" i Hitler je glavna analogija za nečiju difamaciju.
    Njemačka je gospodarski kotač Europe te čak i da ne će jednostavno je među glavnim igračima u Europi u gospodarskom smislu a ostali su miševi koji je slijede.

EU je judeo-masonski globalistički protunacionalni projekt, Njemačka je samo instrument za ostvarivanje Kalelargi plana te usputno uništenje njemačkog naroda prema Hootonovom i Kaufmanovom planu.

Njemačka odnosno njemački narod ne će ništa pokrenuti, kao ni Englezi, oni se boje vlastite sjene, uništeni su moralno i duhovno u potpunosti a vlast, organi reda i pravosuđe rade protiv njih. Njemačka je između ostalog vojno okupirana od strane SAD-a a Izrael koristi reket takozvanog holokausta za nove milijarde ili vojnu opremu po vrlo povoljnim cijenama.
    Ti ne shvacas da je meni nacizam idiotizam zbog nacizma, a Hitler budala zbog Hitlera. Kazes da nema smisla reklamirati Hitlera i nacionalsocijalizam jer je Europa potonula u etnomazohizmu. A kao nacionalsocijalizam je lijek protiv toga, a drugoga nema...to je to rezoniranje. To je taj fundamentalizam. A ti si Hrvat covice. Brani Pavelica tako, a ne kurcevog Hitlera.

Mene nije briga hoce mi izigravati gazdu German, Zidov ili neki treci kurac, necu trpiti nikoga od njih.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 15-08-2018 at 00:41
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Svakako. Jedino ako imaju štokholmski sindrom.

Bijeli rasisti,nacisti, su takve karikature da je za njhiovo postojanje jedino logično objašnjenje kako su ih stvorili globalisti.

Danas dok se časni nacionalisti bore za svoje nacionalne države ti kreteni se bore za nekkavu bijelu rasu. Globalistički pijuni,peta kolona,izdajnici najgore vrste.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Ne bih se slozio. Bijeli muskarci su oznaceni od globalista kao neprijatelji broj 1. Kad si progonjen onda se branis, na sve moguce i nemoguce nacine.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Bijeli rasisti,nacisti, su takve karikature da je za njhiovo postojanje jedino logično objašnjenje kako su ih stvorili globalisti.

Danas dok se časni nacionalisti bore za svoje nacionalne države ti kreteni se bore za nekkavu bijelu rasu. Globalistički pijuni,peta kolona,izdajnici najgore vrste.
    Uz sve to, odavno je poznato bar u USA, da od pet "ponosnih bijelih amerikanaca" bar dvojica ili trojica su agenti FBI.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' ovo iko od rezimskih medija prinija, vecernji, jutarnji onaj shund od slobodne...

Salvini a Mosca per la finale: 'Tifo Croazia come il 99% degli italiani'

Naravno da nisu, koga zanima sto izjavljuje jedan od najtujecajnijih ljudi susjedne zemlje, mi smo pratili regiyun i slusali price o tome jel' Vucic navija za Hrvatsku ili ne.

Evo ovaj je navija za Hrvatsku, kao i 99% Talijana kako kaze. Jeste to igdi procitali?

Pa i mi uvijek navijamo za Talijane, nekak su nam dragi općenito, a i zbog stila nogometa koji jedino mi možemo pobijediti.

Datum registracije
    Sep 2016
    Nije fora u tome, fora je da su oni crveni koji su u Spanjolskoj na vlasti izjavili tako nesto, pet dana bi izvjestavali o tome.

Nego, imam jedno pitanje za sve vas, normalno ako mi možete odgovoriti. Prelaze li ilegalni imigranti iz BiH u Hrvatsku, kako to tvrdi onaj propali ministar Mektić, koji je izjavio da je u BiH ušlo 9.500 tih ilegalnih migranata, a izišlo oko 6.700, čime brani tezu da u BiH ne postoji imigrantska kriza.

Uz sve to, odavno je poznato bar u USA, da od pet "ponosnih bijelih amerikanaca" bar dvojica ili trojica su agenti FBI.
    To je druga stvar. Vođe svih tih pokreta, nacističkih, supremacističkih i sličnih rade za FBI i CIA-u i zapravo ih drže pod okom. Spencer, Enoch, Kessler, sva trojica su navodno agenti.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove