Vidi rezultate ankete: Treba li Hrvatska primiti ilegalne imigrante?

Glasači
40. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

3 7.50%
  • Ne

37 92.50%
+ Odgovori na temu
Stranica 121 od 126 PrviPrvi ... 21 71 111 119 120 121 122 123 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,401/2511

Tema: Navala ilegalnih imigranata (i na Hrvatsku)

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Moze se o njemu misliti sto se hoce, mnogima nije simpatican zbog ponasanja, kurcenja, ali sto mu se mora ostaviti je stav. Ovaj iznesen stav da je protiv mijesanja rasa, vrlo jednostavno ali precizno iznesen.

Mislin da ga za zivota nije nikada revidira.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Da, zanimljivo kako njemu nisu spočitavali da je rasist, iako su mu stavovi bili u rangu KKK šta se tiče rasnog miješanja.
    Al dobro je reka šta je je, i poklopia ovog cucka...
    Zašto bijelci rade na svom samouništenju?

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ovaj valjda mrzi i crnca krscanina.

To je taj....

Inace, inkvizitore, ono sa rezervnom drzavom je jasno islo na tvoju adresu. Ne na Mamicevu

Ti znaš što ja mrzim ili volim. A kada već ideš s ovako idiotskim leftardsko košer desničarskim rogonjskim konstrukcijama isprsi se kao bijeli krščanin i dovedi u svoju kuću crne kršćane te usput posvoji par komada crne djece kao što ih posvajaju bijeli liberali poput kućnih ljubimaca, dok u međuvremenu u Južnoj Africi je otvoreni lov na bijelce i njih ne žele kao stvarne izbjeglice primati europske zemlje, osim eventualno Rusije.

Nemam razloga mrziti crnog kršćanina ali to što je kršćanin ne znači da mu je mjesto u civilizaciji bijelog čovjeka zbog religijskog identiteta.

I ovo drugo, isto znaš na čiju adresu je išlo. Ne poznam Inkvizitora niti ne želim znati ništa o nečijem privatnom životu ljudi s ovog ili bilo kojeg drugog foruma ili društvene mreže, jer forum smatram razmjenom ideja, argumenata a ne prepucavanjem na osobnoj razini mada i to ponekad može imati utjecaj u raspravi. Znači, Mamić mi je prvi došao na pamet pri pisanju posta, a sada kada si već ovo spomenuo, dakle neki imaju rezervne opcije a drugi nemaju. Lako je onda glumiti kozmopolita, ksenofila i SJW-a.

Ako imaš nešto za reći, onda mi reci direktno, ne uvlači se Inkvizitoru u guzicu.
    Posljednje uređivanje od skater : 11-08-2018 at 00:32
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Da, zanimljivo kako njemu nisu spočitavali da je rasist, iako su mu stavovi bili u rangu KKK šta se tiče rasnog miješanja.
    Mislim da bijeli ljevičari i liberali ovo objašnjavaju kao revoltom na tadašnju situaciju i napete odnose između bijelaca i crnaca a ne kao njegovo stvarno mišljenje.

Indoktrinacija putem medija koje uglavnom drže Židovi, potom škola i fakulteta koje su opet većinski pod utjecajem bijelih ljevičara, liberala, kultur-marskista i Židova. I na kraju zakona koji idu na štetu bijelaca.

Ima tu i nešto kada civilizacija dođe do vrhunca pa lagodan život poremeti doticaj sa stvarnošću. Mada zanimljivo, da ljudi u Japanu koji je također na vrhuncu tehnološkog razvoja, nemaju etnomazohističkih sklonosti, možda zato jer tamo pripadnici odabranog naroda ne mogu vršiti subverziju jer se ne mogu ubaciti u njihove redove tako lako kao među bijelce, bili bi preočiti.

Zašto promoviraju multirasni multikult? Vrlo jednostavno, lakše se utope u masi ljudi bez identiteta, što im omogućava manipulaciju, homogenost naroda i jake veze među njima sprječavaju subverziju stranog etničkog tkiva.
    ZA DOM SPREMNI !

Ima li negdje nekakva statistika koliko je nova socijalistička Španjolska zaposlila liječnika i inženjera iz Afrike koje je nedavno primila otkada ih je Italija preusmjerila jer neki desničarski zlobnici pričaju da su svi oni ustvari na trošku poreznih obveznika.

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Ima li negdje nekakva statistika koliko je nova socijalistička Španjolska zaposlila liječnika i inženjera iz Afrike koje je nedavno primila otkada ih je Italija preusmjerila jer neki desničarski zlobnici pričaju da su svi oni ustvari na trošku poreznih obveznika.
    Ma nije moguće, rade svi do jednog. Zato si Španjolci izabraše socijaliste. Oni sve zaposle.

Inkvizitore inkvizitore, mogu li se uvuci u tvoju guzicu, moooolim te

Ja za razliku od tebe, mogu imati crnce susjede, ako oni postuju mene postovat cu i ja njih. Ne dijelim ljude po boji koze vec po tome jesu li ljudi ili govna, upoznao sam Srbe koji su ljudine i Hrvate koji su govna. Necu ih primati u kucu, ali ako je nevolja, rado cu pomoci bratu, meni je svaki covjek koji mi ne zeli zlo, brat.

To ti je inace osnova krscanstva.

A ti si prosto receno rasist. To skrivanje iza "boljitka bijelog covjeka" je klasicni spin bijelih rasista. I po tome ste isti kao i crni rasisti, koji pod parolom "spasimo crnu bracu" protjeruju bijele farmere iz Afrike i onda Mugabe od njihovih farmi pravi zapustene pustare na kojima njegova vojska ima neke vjezbe jednom godisnje, a crni brat umire od gladi i Mugabea boli kurcina zbog toga.

Ja za razliku od tebe, mogu imati crnce susjede, ako oni postuju mene postovat cu i ja njih. Ne dijelim ljude po boji koze vec po tome jesu li ljudi ili govna, upoznao sam Srbe koji su ljudine i Hrvate koji su govna. Necu ih primati u kucu, ali ako je nevolja, rado cu pomoci bratu, meni je svaki covjek koji mi ne zeli zlo, brat.

A ti si prosto receno rasist. To skrivanje iza "boljitka bijelog covjeka" je klasicni spin bijelih rasista. I po tome ste isti kao i crni rasisti, koji pod parolom "spasimo crnu bracu" protjeruju bijele farmere iz Afrike i onda Mugabe od njihovih farmi pravi zapustene pustare na kojima njegova vojska ima neke vjezbe jednom godisnje, a crni brat umire od gladi i Mugabea boli kurcina zbog toga.
    A jesi naša usporedbu. Ti si sa ovim otiša par koraka dalje od tolerantnih građana koji ne mrze nego kliču "immigrants welcome". Jer ni njima, kojima su svi njihovi neistomišljenici rasisti i nacisti, nije palo na pamet napravit takvu usporedbu. Skater nije toliki "rasist" kao što su kinezi, koji su neki dan otvorili neku izložbu o Africi pa na svakoj fotografiji/posteru afričkog crnca dodali afričku životinju koja je navodno po izgledu najsličnija dotičnom crncu.
    Usput, nije riječ o bil' ti imao za susjede crnce. Trebao si reći da bi ti rado živio u evropskom gradu u kojem su crnci većina. E tada ne bi bio rasist. Ovako jesi..al' se skrivaš iza kršćanstva.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 11-08-2018 at 13:20

Datum registracije
    Sep 2016
    Ako imas jedan grad kao London, a u kojemu je etnicka vecina ne-britanska, onda bi to za svakoga u Europi moralo biti zastrasujuce.

Zamislimo za tren da je vecina u Zagrebu etnicki ne-hrvatska. Africka, arapska, pakistanska, indijska itd.

Ne ulazeci u vrednovanje tih kultura i naroda, uopce ne, zamislimo da idete kroz Zagreb, a vise od svakog drugog lica je ne-hrvatsko. Govori na cesti su ne-hrvatski. Veliki udijo pokrivenih zenskih. Veca stopa, drasticno, drasticno, drasticno veca stopa kriminala.

Da se mi nebi lagali, Afrika je izgubljen kontinent, i da postoji zelja sa strane svjetskih mocnika dici taj kontinent na noge, to bi trajalo generacije da i priblizno stignu standard Europe. Samo priblizno.

I uzmimo u obzir da su tamo ucinjenje velike nepravde sa strane kolonijalnih sila....Engleske, Francuske, Spanjolske, Portugala, Nizozemske.....

Kakve veze ima Hrvatska, iliti prosirimo to, ima Madjarska, Poljska, Slovacka, Bugarska sa time......

Apsolutno nikakve. Znaci, te zemlje nemaju moralno nikakvu, bas nikakvu obvezu tolerirati izmjenu stanovnistva Europe zbog spleta okolnosti na koje nisu uticali.

Te zemlje se ne moraju sramiti ispasti rasisti, ognjistari, konzerve, tradicionalisti. Te zemlje se ne moraju sramiti jednog Orbana, poljske vlade.

Ili kako rece veliki Muhammad Ali :''I hate nobody, I just love my people, I want to be with my people''

Ovo je po meni ionako prilicno nepotribna diskusija, jer kako kaze Picaferaj, ne pricamo mi o Anti Culi iz Ljubuskog, iliti tri Sirijca u Zagrebu, sve je to ok, mi pricamo tu o Londonu, a London sada je Zagreb za dvadeset godina, ako se trendovi ne promjene.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ma nisu oni njega volili (bijelci levoliberali), samo in je on bija kao maskota integracije, pa se nisu usudili kritzirati ga. On je u biti bija jedan od nas, samo u crnoj verziji. Njemu se i zamjeravali sto nije sta u obranu Malcolma Xa, kad se ovaj kao liberalizira. Prilicno tvrd orah.

Meni je on totalno ok lik, ljigavi, sluzavi i pisljivi su ovakvi

Early days: The Five Percent Nation was founded in 1963 as an offshoot of the Nation of Islam by Clarence Smith of Harlem

The Five Percent Nation was founded by Harlem, New York native Clarence Smith in 1963.

Smith was originally a student of Malcom X, leader of the Nation of Islam, but split from the movement because he didn't agree with their definition of God.

Followers of the Nation of Islam believe that founder Wallace Fard Muhammad is God, but Smith doesn't agree since he believes that God can only be 'purely black' and Muhammad was bi-racial.

Smith, who changed his name to Allah, also believe that God wasn't a supernatural being, but something found in all black men.

Black women did not possess God, according to his beliefs, but were subordinates of black men.

Still they hold a higher position that all white people who are considered 'weak, wicked and inferior' according to Michael Muhammad Knight, who was written two books on the group.

The Five-Percenters get their name from the idea that only five per cent of humanity known the truth about existence and are 'poor righteous teachers' trying to tell the rest of the world the truth

Another 10 per cent also know the truth but propagate a belief in a 'mystery God' to the ignorant 85 per cent.

Clarence Smith died in 1969 after being murdered in his Harlem housing project.

The Five-Percenters continue today with many followers in the rap world.

Busta Rhymes, the Wu-Tang Clan and Lord Jabar of Brand Nubian are all noted adherents.

A pazi ovoga

Ovo je Jigga Z i supruga, lik nosi znak tih petpostasa.

Sad zamisli nekog rock pjevaca, da nosi znak KKKa, i da se tako grli sa Trumpon. Sto bi se desilo....a sto se desilo Obami, a sto ovome rapperu...nis'

Ja za razliku od tebe želim da moja domovina i dalje ostane Hrvatska u etničkom i rasnom smislu te da ne budem rasno i etnički stranac u domovini svojih predaka uz porast kriminala i nesigurnosti te povijesno-kulturnih i društevnih manipulacija kroz kakve sada prolaze nativni britanski narodi. I to nema nikakve veze s ovim tvojim priglupim licemjernim kozmopolitskim signaliziranjem vrlina niti takozvanim rasizom (po ljevičarskoj definiciji), fašizmom, ksenofobijom, islamofobijom itd.

Ako je osnova kršćanstva bijeli genocid, etnomazohizam, kultur-marsksizam onda bolje da ga nema i zamijeni se rodnovjerjem. Jer ne mogu biti dijelom religije koja od mene zahtijeva samouništenje ili patološki altruizam.

Ti si prosto rečeno antibijelac i latentni etnomazohist te patološki altruist, uglavnom na razini salonskog ljevičara. Ja ne patim od kompleksa ili sindroma "bremena bijelog čovjeka" pri kojem bih imao poriv ispravljati krive Drine ili uzdizati ljude iz nebijelih civilizacija jer je to nezahvalan, promašen i protuprirodan, ako želiš i protubožji posao, s obzirom da Bog kojega štuješ je stvorio različitost a ne miješanje među različitostima pogotovo ne u ovom judeo-masonskom genocidnom smislu naseljavanja bijelih ili pretežno bijelo naseljenih područjima nebijelcima. Najzorniji primjer je ono što se dogodilo američkim indijancima, kada su u Sjevernu Ameriku počeli useljavati bijeli doseljenici i pritom uzimali korak po korak životni prostor indijanaca.

Da se vratim na breme bijelog čovjeka, Rudyard Kipling je bio rasist, ali ne u onom ljevičarskom poimanju definicije rasizma, dakle ne šovinistički, nego s porivom da uzdigne nebijele rase na približno sličnu razinu bjelačke civilizacije, što je naravno uzaludan posao a danas sve više pokazuje da je to nemoguća misija s obzirom ne nepremostive razlike u kognitivnim mogućnostima pogotovo u slučaju crnačke rase, niti bi to bilo u redu, jer nije na bijelcima da interveniraju u tuđe dvorište, neka se svatko razvija prema vlastitim mogućnostima i kognitivnim kapacitetima kao društvo. Kao zahvalnost, pripadnici tih nerazvijenih civilizacija si daju za pravu vandalizirati njegov spomenik škrabotinama prosječne ali razvikane crnačke pjesnikinje, u domovini njegovog podrijetla, Engleskoj, Velika Britanija. Čovjek se pita, što uostalom oni imaju raditi u zemlji zlih bijelih rasista i kolonizatora. https://www.bbc.com/news/uk-england-manchester-44884913. Licemjerstvo i kompleksi iznad svega.

Jesam rasist, ali ne u onom ljevičarskom (komunističkom) definiranju pojma rasizam, kao što i nacionalizam priglupo izjednačavaju sa šovinizmom. Priroda je rasistička, svaka ptica svome jatu leti. Ljudi su plemenski nastrojeni, krv nije voda.

Rasist u smislu da sam svjestan razlika među ljudskim rasama. Ljudska vrsta se dijeli na ljudske rase, koje nisu društveni nego biološki konstrukt, posljedično kultura i civilizacija je rasni a ne društveni konstrukt. Ljudi često govore o nečijoj kulturi a zapravo uvijeno ovisno o kontekstu govore o rasi uz koje dolaze određeni pozitivni ili negativni stereotipi. Pa tako ako u SAD-u (bijela) žena hoda navečer ili čak po danu ulicom i ususret joj prilazi crnac, refleksno će stisnuti torbicu uza sebe i otići na drugu stranu ulice. Čak i crnački rasni etnobiznismen Jesse Jackson je rekao: "“There is nothing more painful to me at this stage in my life than to walk down the street and hear footsteps... then turn around and see somebody white and feel relieved.".

Općenito smatram bijelu rasu najnaprednijom rasom na zemlji, s obzirom na tehnološka i kulturna dostignuća, što se može potkrijepiti dokazima, sveukupnim dostignućima. Ali isto tako kao najsavršenija rasa se može još bolje strmoglaviti u blato.

Mirko Ilić, poznati ilustrator, grafički dizajner, strip crtač, na židovskom festivalu tolerancije u Zagrebu, održao predavanje pod nazivom "simboli mržnje", između ostalog spominje "treći Wehrmacht" (?). Ali nebitno, ide on objašnjavati simboliku bijelih nacionalista, skinheada, i dolazi do brojke 14, namjerno ne spominje ime Davida Lanea (Čega se boji? Da ljudi slučajno sami ne istraže i donesu suprotne zaključke od njegove perfidne manipulacije?), a broj 14 ne znači 14 riječi u kojima David Lane ukratko objašnjava zašto su bijelci bolji od ostalih, kako trabunja Ilić, nego "we must secure the existence of our people and a future for white children", znači, "moramo osigurati egzistenciju našeg naroda i budućnost bijele djece", što je tu "rasističko" odnosno šovinističko i supremacističko?

U čemu je problem ako bijelci žele živjeti u okruženju sa sebi rasno bliskim ljudima? Ljudi se svjesno ili nesvjesno rasno segregiraju a lijevo-liberali bi to pokušali promijeniti čime dolazi do nepotrebnih sukoba i napetosti.
    Razlika između bijelih rasista i crnih rasista koje ti definiraš je u tome, što crni rasisti i dalje žele licemjerno živjeti među bijelcima. Igrali bi se "black power" i Wakande, ali samo na verbalnoj i paradnoj razini, a nesposobni stvoriti uvjete u kojima bi pokazali da mogu vlastitim mogućnostima stvoriti perspektivnu zajednicu.
    Posljednje uređivanje od skater : 11-08-2018 at 23:01
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    I uzmimo u obzir da su tamo ucinjenje velike nepravde sa strane kolonijalnih sila....Engleske, Francuske, Spanjolske, Portugala, Nizozemske.....
    Kina kolonizira Afriku, pa ne žele primiti nijednog crnca u Kinu. Bilo je nekih poslovnih pokušaja crnaca u Kini, ali su mislim bili protjerani ili domicilno stanovništvo nije htjeli imati s njima posla ili su također iskusili kulturno obogaćenje različitošću (silovanja, kriminal) pa je to dovelo do protjerivanja.

Arapi uz Židove su bili glavni trgovci robljem pa nemaju poriv moralne odgovornosti niti im netko može nabiti osjećaj krivnje da bi naseljavali svoju zemlju crnačkim stanovništvom a potonji su nedavno donijeli etničko-rasne zakone, ali kao odabrani narod si to mogu dopustiti.

Kakve veze ima Hrvatska, iliti prosirimo to, ima Madjarska, Poljska, Slovacka, Bugarska sa time......

Apsolutno nikakve. Znaci, te zemlje nemaju moralno nikakvu, bas nikakvu obvezu tolerirati izmjenu stanovnistva Europe zbog spleta okolnosti na koje nisu uticali.
    Bijele zemlje moraju imati rasnu različitost, stoga cijela Europa mora postati afro-azijski kontinent, dominantno afrički.

Ovo je po meni ionako prilicno nepotribna diskusija, jer kako kaze Picaferaj, ne pricamo mi o Anti Culi iz Ljubuskog, iliti tri Sirijca u Zagrebu, sve je to ok, mi pricamo tu o Londonu, a London sada je Zagreb za dvadeset godina, ako se trendovi ne promjene.
    Nije nepotrebna, jer upravo argumenti i parole crnog bombardera su dovele do toga da nativni narodi Velike Britanije postaju stranci i građani drugog reda u vlastitoj domovini.

Želim reći da su na sličnoj bazi indoktrinirali i prali mozak Englezima od 60-ih naovamo a posljedicama možemo svjedočiti u realnom vremenu i kao što si rekao, Zagreb bi mogao postati sličan Londonu, ali to je problem Hrvata ako su spremni popušiti lijevo-liberalnu i judeo-masonsko Sorosevu spiku za ucjene, manipulacije i proizvodnju pristanka.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovo za bivse zemlje kolonijalista navodin da poentiran koliko moralno pravo ima Hrvatska i njoj slicne zemlje biti i otvoreno rasiticke ako ih je volja.

Upravo taj reflex toleriranja ''pravednog rasizma'' je razlog sto vecinu Europljana boli dupe za sudbinu Bura na jugu Afrike, pa ako se slijedi ta logika, svaki Hrvat, Madjar, Poljak ima pravo biti rasistican do mile volje, jer je ''native'' u svojoj zemlji bez kolonijalne proslosti, isto ka crnac u Africi. Ima svako moralno pravo negirati toleranciju spram icemu sto mu dolazi.

Inace, imas pravo da je Hrvatskoj misto u V4 ali kad navodis da je Orban kosher desnicar....Orban je uz Salvinija zvijezda vodilja nove europske desnice.

On nije toliko bukvalan koliko ti zelis, ali to ne postoji. Hitler ist tot.

A crni bombarder ima isto pravo na svoje misljenje.

Tradicionalisti, konzervativci su ti blizi nego sto mislis. Samo sto nisu toliko bukvalni.

A nacionalsocijalizam nije primjenjiv na Hrvate, niti je za izvoz kao komunizam, tako su Svabe same rekle. Nacionalsocijalizam je revolucionarna, njemacka ideologija, koja uz to pogoduje njemackon sovinizmu.

Ako dobijes hrvatske tradicionaliste, konzervativce, i katolike, pa makar samo kulturoloske, rezultat je isti.

Nacionalsocijalizam kao takav vise nikad nece biti opcija, pogotovo jer ce se sve desnice izvan Njemacke pobuniti protiv njega.

U biti to je EU na radikalno desni nacin, sto znaci sve je opet podredjeno interesu Njemacke.

Sto nece ici.

Sto hocu reci. Ostaviti se toga.

Ovo za bivse zemlje kolonijalista navodin da poentiran koliko moralno pravo ima Hrvatska i njoj slicne zemlje biti i otvoreno rasiticke ako ih je volja.

Upravo taj reflex toleriranja ''pravednog rasizma'' je razlog sto vecinu Europljana boli dupe za sudbinu Bura na jugu Afrike, pa ako se slijedi ta logika, svaki Hrvat, Madjar, Poljak ima pravo biti rasistican do mile volje, jer je ''native'' u svojoj zemlji bez kolonijalne proslosti, isto ka crnac u Africi. Ima svako moralno pravo negirati toleranciju spram icemu sto mu dolazi.

Inace, imas pravo da je Hrvatskoj misto u V4 ali kad navodis da je Orban kosher desnicar....Orban je uz Salvinija zvijezda vodilja nove europske desnice.

On nije toliko bukvalan koliko ti zelis, ali to ne postoji. Hitler ist tot.

A crni bombarder ima isto pravo na svoje misljenje.

Tradicionalisti, konzervativci su ti blizi nego sto mislis. Samo sto nisu toliko bukvalni.

A nacionalsocijalizam nije primjenjiv na Hrvate, niti je za izvoz kao komunizam, tako su Svabe same rekle. Nacionalsocijalizam je revolucionarna, njemacka ideologija, koja uz to pogoduje njemackon sovinizmu.

Ako dobijes hrvatske tradicionaliste, konzervativce, i katolike, pa makar samo kulturoloske, rezultat je isti.

Nacionalsocijalizam kao takav vise nikad nece biti opcija, pogotovo jer ce se sve desnice izvan Njemacke pobuniti protiv njega.

U biti to je EU na radikalno desni nacin, sto znaci sve je opet podredjeno interesu Njemacke.

Sto nece ici.

Sto hocu reci. Ostaviti se toga.
    Kolonijalizam je licemjerni obično ljevičarski crno-bijeli pokušaj moralnog ucjenjivanja cjelokupne bijele populacije ili populacije bijelaca čiji su preci imali kolonije. Zašto prema istom principu ne ucjenjuju Arape i Turke koji su također osvajali ili kolonizirali određene dijelove svijeta? Zato jer ti narodi ne dopuštaju da im se nabija osjećaj krivnje, uostalom, bilo pa prošlo. Rat i osvajanje životnog prostora je konstanta. Pojedine bijele nacije su bile uspješnije u tome s obzirom na ingenioznost bijelog čovjeka ili jednostavno kao otočna zemlja Engleska primorane na istraživanje i koloniziranje što je poduhvat sam po sebi otići tisuće kilometara daleko u neizvjesnost da bi se nešto pronašlo što bi moglo koristiti narodu ili u tadašnjem slučaju plemstvu.

Hong-Kong i Singapur su bivše britanske (engleske) kolonije, ali zbog uspješnosti (razlog je populacija) ih se malo spominje, nego standardno crnačke korupcijom i kriminalom opterečene zemlje za čiju neuspješnost se optužuju zli bijeli kolonijalisti jer je tako najjednostavnije objašnjavati složene društvene odnose.
    A istina je puno dublja ("rasistička") od ljevičarskog kultur-marksitičkog površnog objašnjenja.

Buri imaju svako pravo živjeti na teritoriju kojeg su nastanili ili osvojili njihovi preci te se braniti svim sredstvima. Teritorij kojeg su nastanjivali Buri nije bio naseljen crnom populacijom i lošiji je od ostatka JAR-a. Crnci iz drugih krajeva Afrike konstantno doseljavaju u JAR i domaće stanovništvu ne tolerira nove crne useljenike.

Misliš da će netko za stotinu godina moralizirati obojenom stanovništvu Velike Britanije koje će postati većina, da oni tamo ne pripadaju a nastanili su masovnim useljavanjem bez ispaljenog metka taj teritorij? Obojeno stanovništvo nema ideala i ne prihvaća apstraktne koncepte o ljudskim pravima osim ako im idu trenutno u korist i na temelju toga ucjenjuju nativno bijelo stanovništvo.

Ili si gazda na svom teritoriju ili nisi. Izraelci su primjer kako se čuva svoj teritorij. Svaki narod ima pravo svim raspoloživim sredstvima čuvati svoj teritorij od unutarnje ili vanjske ugroze pa bili to i milijuni žena i djece koje ilegalno misle prijeći granicu, a samo glup narod može potpasti pod priglupo crno-bijelo moraliziranje s izlizanim etiketama o "rasizmu", "nacizmu".

Hitlera je nepotrebno uvlačiti u ovu priču, možeš ti i bolje od toga.

Nikome ne osporavam pravo na mišljenje.

Nacionalsocijalizam nije isključivo njemačka ideologija mada je tamo bila primjenjena, isto kao što fašizam, komunizam, socijalizam, liberalizam ne možeš isključivo vezivati uz zemlje poput Italije, Rusije, Kine, SAD-a jer je svaka od zemalja na svijetu imala nešto slično ali se možda nije tako zvalo. Sjeverna Koreja je vrlo blizu nacionalsocijalizmu s obzirom na rasnu komponentu, ali ih komunistički/marksistički ekonomski koncept koči od razvoja. Koreanci ne moraju imati rasne zakone niti svoj politički poredak zvati nacionalsocijalizmom ali svejedno su izrazito rasistički narod (https://www.bbc.com/news/world-asia-30692127) na što imaju svako pravo, njihova zemlja, njihova pravila i običaji. Sigurno im ne ću poput leftarda moralizirati i određivati pravila.

Što se imaju buniti europske desnice na njemački nacionalsocijalizam ukoliko se ne radi o pangermanskom (malo moguće, germanski narodi isto kao i slavenski ne pristaju na takve koncepte i postoji puno međusobnih razmirica, pokušaja dominacije i zle krvi da bi se pristalo na koncept svegermanskog ili sveslavenskog ujedinjenja) i osvajačkom konceptu nego isključivo vezano uz interese njemačkog naroda i teritorij sadašnje Njemačke? 1941-1945 je bilo burno razdoblje u Europi, nastavak sukoba iz WW1 a njemački nacionalsocijalizam je došao kao odgovor i rješenje problema. Nema tu "prave" i "krive" strane povijesti.

Svaki narod ima pravo na samoodređenje i da očuva svoj rasni, etnički, kulturološki i religijski identitet, pa tako i Nijemci. Njemačka pripada Nijemcima, kao što Hrvatska pripada Hrvatima inače nema smisla postojati. Nijemci imaju pravo određivati useljeničku politiku i protjerati svakog stranca koji ne prihvaća pravila ponašanja njemačkog naroda, pogotovo ako je kriminalac (za silovanje bih odredio smrtnu kaznu a ukoliko bi se radilo o "nesigurnoj" zemlji u kojoj ga čeka sličan ishod, također bi bio protjeran usprkos "ljudskim pravima" koje je to smeće oduzelo žrtvi) i to nije "rasizam", "nacizam" i "ksenofobija" nego zdravi razum i ono što svatko tko drži do sebe primjenjuje u svojim domovinama, posebice Izrael koji je donio etničko-rasni zakon i nitko im se ne usudi prigovoriti.

Nije valjda da i ti poput Pernara ideš EU uspoređivati s Njemačkim Reichom? Još samo trebaš Angelu Merkel proglasiti novim Hitlerom da zaokružiš cjelinu. Interesi Njemačke odnosno globalističke klike koja vodi Njemačku su u suprotnosti s interesima njemačkog naroda.

Glede nacionalsocijalizma, nevažno kako se zove poredak. Ali kojeg smisla ima hrvatska država u kojoj Hrvat jedva preživljava i ne postoji vladavina prava? Čemu služi takva država? Služi li kao servis premreženih političkih kriminalnih, pravosudnih, odvjetničkih komora, opcija i poduzetničkog polusvijeta ili kao servis hrvatskog naroda?
    Država mora biti socijalna i pravedna, ali to sve ovisi o ljudima koji je vode i nastanjuju. U sadašnjem političko-društvenom i ekonomskom uređenju, ovakva država ne zaslužuje opstati, odnosno mora se rušiti takav poredak svim raspoloživim legalnim sredstvima a ostale opcije ukoliko dođe do pokušaja pokoravanja stanovništva u sklopu globalizacije i privatizacije resursa koji pripadaju hrvatskom narodu.
    Posljednje uređivanje od skater : 12-08-2018 at 16:26
    ZA DOM SPREMNI !

Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

I sav taj problem "multikulturalnosti", "drugih i drugačijih" se može jednostavno riješiti masovnom deportacijom u zemlje iz kojih potječu "drugi i drugačiji" a nisu spremni prihvatiti danska pravila ponašanja.

Političare poput Henriksena pokušava ignorirati 37-godišnja Ayah koja nosi nikab i bijesna je zbog novog zakona koji je ovoga mjeseca stupio na snagu. "Ovo nije moja Danska. Moji roditelji su Danci. Rođena sam ovdje i odrasla ovdje, ali ovo nije zemlja u kojoj sam odrasla. Oni su je promjenili. Oni govore mnogo o mržnji", kazala je za The Guardian.

Dansku mijenjate vi koji ne prihvaćate pravila ponašanja i kulturu Danaca. Nošenjem hidžaba pokazuješ da više držiš do svojeg identiteta iz kojeg su ti preci nego zemlje u kojoj si se rodila kao stranac.

Naravno imaš svako pravo držati do svojeg identiteta, međutim ne pripadaš danskom društvu i bilo bi ti puno bolje da otiđeš u kozojebinu svojih predaka, tamo ćeš bez puno problema moći u potpunosti izraziti svoj identitet i osobnost.

Nevjerojatno je da se to još uvijek događa u 2018., ali tome je tako."

Događat će se i u 2100, ukoliko Danci ne postanu manjina u vlastitom dvorištu od arapskog zapišavanja teritorija.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Kolonijalizam je licemjerni obično ljevičarski crno-bijeli pokušaj moralnog ucjenjivanja cjelokupne bijele populacije ili populacije bijelaca čiji su preci imali kolonije. Zašto prema istom principu ne ucjenjuju Arape i Turke koji su također osvajali ili kolonizirali određene dijelove svijeta? Zato jer ti narodi ne dopuštaju da im se nabija osjećaj krivnje, uostalom, bilo pa prošlo. Rat i osvajanje životnog prostora je konstanta. Pojedine bijele nacije su bile uspješnije u tome s obzirom na ingenioznost bijelog čovjeka ili jednostavno kao otočna zemlja Engleska primorane na istraživanje i koloniziranje što je poduhvat sam po sebi otići tisuće kilometara daleko u neizvjesnost da bi se nešto pronašlo što bi moglo koristiti narodu ili u tadašnjem slučaju plemstvu.

Hong-Kong i Singapur su bivše britanske (engleske) kolonije, ali zbog uspješnosti (razlog je populacija) ih se malo spominje, nego standardno crnačke korupcijom i kriminalom opterečene zemlje za čiju neuspješnost se optužuju zli bijeli kolonijalisti jer je tako najjednostavnije objašnjavati složene društvene odnose.
    A istina je puno dublja ("rasistička") od ljevičarskog kultur-marksitičkog površnog objašnjenja.

Buri imaju svako pravo živjeti na teritoriju kojeg su nastanili ili osvojili njihovi preci te se braniti svim sredstvima. Teritorij kojeg su nastanjivali Buri nije bio naseljen crnom populacijom i lošiji je od ostatka JAR-a. Crnci iz drugih krajeva Afrike konstantno doseljavaju u JAR i domaće stanovništvu ne tolerira nove crne useljenike.

Misliš da će netko za stotinu godina moralizirati obojenom stanovništvu Velike Britanije koje će postati većina, da oni tamo ne pripadaju a nastanili su masovnim useljavanjem bez ispaljenog metka taj teritorij? Obojeno stanovništvo nema ideala i ne prihvaća apstraktne koncepte o ljudskim pravima osim ako im idu trenutno u korist i na temelju toga ucjenjuju nativno bijelo stanovništvo.

Ili si gazda na svom teritoriju ili nisi. Izraelci su primjer kako se čuva svoj teritorij. Svaki narod ima pravo svim raspoloživim sredstvima čuvati svoj teritorij od unutarnje ili vanjske ugroze pa bili to i milijuni žena i djece koje ilegalno misle prijeći granicu, a samo glup narod može potpasti pod priglupo crno-bijelo moraliziranje s izlizanim etiketama o "rasizmu", "nacizmu".

Hitlera je nepotrebno uvlačiti u ovu priču, možeš ti i bolje od toga.

Nikome ne osporavam pravo na mišljenje.

Nacionalsocijalizam nije isključivo njemačka ideologija mada je tamo bila primjenjena, isto kao što fašizam, komunizam, socijalizam, liberalizam ne možeš isključivo vezivati uz zemlje poput Italije, Rusije, Kine, SAD-a jer je svaka od zemalja na svijetu imala nešto slično ali se možda nije tako zvalo. Sjeverna Koreja je vrlo blizu nacionalsocijalizmu s obzirom na rasnu komponentu, ali ih komunistički/marksistički ekonomski koncept koči od razvoja. Koreanci ne moraju imati rasne zakone niti svoj politički poredak zvati nacionalsocijalizmom ali svejedno su izrazito rasistički narod (https://www.bbc.com/news/world-asia-30692127) na što imaju svako pravo, njihova zemlja, njihova pravila i običaji. Sigurno im ne ću poput leftarda moralizirati i određivati pravila.

Što se imaju buniti europske desnice na njemački nacionalsocijalizam ukoliko se ne radi o pangermanskom (malo moguće, germanski narodi isto kao i slavenski ne pristaju na takve koncepte i postoji puno međusobnih razmirica, pokušaja dominacije i zle krvi da bi se pristalo na koncept svegermanskog ili sveslavenskog ujedinjenja) i osvajačkom konceptu nego isključivo vezano uz interese njemačkog naroda i teritorij sadašnje Njemačke? 1941-1945 je bilo burno razdoblje u Europi, nastavak sukoba iz WW1 a njemački nacionalsocijalizam je došao kao odgovor i rješenje problema. Nema tu "prave" i "krive" strane povijesti.

Svaki narod ima pravo na samoodređenje i da očuva svoj rasni, etnički, kulturološki i religijski identitet, pa tako i Nijemci. Njemačka pripada Nijemcima, kao što Hrvatska pripada Hrvatima inače nema smisla postojati. Nijemci imaju pravo određivati useljeničku politiku i protjerati svakog stranca koji ne prihvaća pravila ponašanja njemačkog naroda, pogotovo ako je kriminalac (za silovanje bih odredio smrtnu kaznu a ukoliko bi se radilo o "nesigurnoj" zemlji u kojoj ga čeka sličan ishod, također bi bio protjeran usprkos "ljudskim pravima" koje je to smeće oduzelo žrtvi) i to nije "rasizam", "nacizam" i "ksenofobija" nego zdravi razum i ono što svatko tko drži do sebe primjenjuje u svojim domovinama, posebice Izrael koji je donio etničko-rasni zakon i nitko im se ne usudi prigovoriti.

Nije valjda da i ti poput Pernara ideš EU uspoređivati s Njemačkim Reichom? Još samo trebaš Angelu Merkel proglasiti novim Hitlerom da zaokružiš cjelinu. Interesi Njemačke odnosno globalističke klike koja vodi Njemačku su u suprotnosti s interesima njemačkog naroda.

Glede nacionalsocijalizma, nevažno kako se zove poredak. Ali kojeg smisla ima hrvatska država u kojoj Hrvat jedva preživljava i ne postoji vladavina prava? Čemu služi takva država? Služi li kao servis premreženih političkih kriminalnih, pravosudnih, odvjetničkih komora, opcija i poduzetničkog polusvijeta ili kao servis hrvatskog naroda?
    Država mora biti socijalna i pravedna, ali to sve ovisi o ljudima koji je vode i nastanjuju. U sadašnjem političko-društvenom i ekonomskom uređenju, ovakva država ne zaslužuje opstati, odnosno mora se rušiti takav poredak svim raspoloživim legalnim sredstvima a ostale opcije ukoliko dođe do pokušaja pokoravanja stanovništva u sklopu globalizacije i privatizacije resursa koji pripadaju hrvatskom narodu.
    Stvari tako ne funkcioniraju. Ti kao taliban. Vecina muslimana ima simaptije za radikalne, islamisticke ideje, ali je njima odbojno to ponasanje i dogmaticnost fundamentalista.

Tu je prilcino ista stvar, vecina Europljana ce se sloziti da ovako ne moze, niti ce ici na duge staze. Ali je i vecini odobjna ideja jedne ideologije koja ce ti do zadnjeg detalja odredjivati zivot. Tu je slicnost izmedj' talibana i nacionalsocijalizma.

Ne moras ti meni objasnjavati Bure, ja osobno iman velike simpatije za Bure, vec ti hocu reci kako funkcioniraju mozgovi prosjecnih Europljana, i ja cu tu naravno naglasti kako Hrvati nemaju nikakvo kolonijalno naslijedje, niti su imali ikakve korist od toga, i zbog toga nemaju moralne obveze....

Meni bi najdraze bilo da se Hrvati tu oslobode tog kao osjecaja krivnje, za nesto u cemu nisu ni sudjelovali.

Nekako moras dopriti do glava prosjecnih ljudi, koji su u biti a-politicni, a kroz dogmaticno hvaljenje nacionalsocijalizma, ili pokusaj Hitlera pokazati kao nekog geniusa, to je onako....to je osudjeno na propast. Razumis sto ti hocu reci.

Ne samo da neces dobiti a-politicne, odjebuckat ces debeli dija konzervativaca, tradicionalista koji ce se onda prije odluciti za neku opciju poput HDZa.

Naravno, ako te to nije briga, i hoces ostati kao prosvjetljena manjina, koja se cudi kao glupoj vecini, onda teras taj film. Kao i talibani ili Osama bin Laden.

Nekad znaci ''vjeran sebi'' ostati-propasti, a steta je da propadne Hrvatska i Europa kao takva. Zbog dogmaticnosti oko povijestne licnosti i jedne drzave.

Ovo sto se tice Njemacke opcenito i tako to, tu se necemo sloziti, i neman pojma u kojen kontekstu je spominja Pernar EU kao Reich, ali da bi bila prcija Njemacke bez V4 i sada Talijana, da. To je tako.

Nravno da oni kao takvi imaju pravo odlucivati kako ce urediti svoju drzavu, ali nemaju pravo odredjivati komplet Europi sto i kako.

I tu bi se naravno sve desnice pobunile.

Znas, ne pripada samo Njemackoj ''cast'' pokrenuti neke stvari, meni je sasvin dovoljno da ih pokrenu Orban i Salvini, naprotiv meni je to daleko draze.

Niti je potriba cekati njih, niti se nesto posebno brinuti za njih.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 12-08-2018 at 21:31

samo se vi drzite Malagurskog, Obradovica, Pernara i zajedno u borbu protiv ljudi gustera

Meni bi najdraze bilo da se Hrvati tu oslobode tog kao osjecaja krivnje, za nesto u cemu nisu ni sudjelovali.
    Želiš reći da današnje mlade generacije bijelaca imaju moralnu obvezu biti manjina u svojim domovinama radi kolonijalne prošlosti njihovih predaka, nešto kao istočni grijeh, od koje zapravo i nije bilo neke koristi osim za plemstvo?

Odnosno želiš reći da mlade generacije bijelaca moraju sudjelovati u samouništenju radi navodnih grijehova prema lijevo-liberalnom crno-bijelom poimanju svijeta u kojem su bijelci zli ugnjetavači a ostali su jadne žrtve?

Moraš biti svjestan da se takvim rezoniranjem ostavlja malo manervarskog prostora prema onoj, proklet ako učiniš, proklet ako ne učiniš, znači svaka akcija bijelaca ima negativnu rasističku konotaciju, što dovodi do toga da će brojnim bijelcima puknuti film i dovest će do rasno-etničkog rata što je u nekim zapadnim zemljama gotovo neizbježno.

Uostalom, sve bivše kolonijalne zemlje su samostalne, izborile samostalnost revolucijom i borbom ili mirnim putem, nema više zlih bijelaca da ih ugnjetavaju ili iskorištavaju, uz izgradnju infrastrukture koju nisu obojeni sposobni održavati, stoga svaki takozvani izbjeglica, azilant, migrant se neka žali na svoje vođe a ne bijelce.

Netko će spomenuti da su Hrvati iseljenici pa onda isto pravo imaju i drugi narodi, točno. Ali isto tako zemlje koje prihvačaju Hrvate imaju pravo odbiti koga ne žele u svoje dvorište. Ako ne žele afroazijate iz trećeg svijeta koji su teret i potencijalni kriminalci i teroristi to je njihovo pravo, usprkos da netko vrišti "rasizam" i "nacifašizam" što i dalje ima učinka za pretvaranje zapadne Europe u Treći svijet prema svim kategorijama.

Nekako moras dopriti do glava prosjecnih ljudi, koji su u biti a-politicni, a kroz dogmaticno hvaljenje nacionalsocijalizma, ili pokusaj Hitlera pokazati kao nekog geniusa, to je onako....to je osudjeno na propast. Razumis sto ti hocu reci.
    Nacionalsocijalizam ili fašizam u teoretskom smislu a ne prema istaknutim pojedincima za koje se vežu te ideologije, uostalom brojni ljevičari otvoreno hvale komunizam, zapravo većina ljudi i medija na komunizam gleda sa simpatijama (zahvaljujući židomedijima) ili kao dobru ideju koja nekim čudom ne uspijeva u praksi.

Jasno mi je što želiš reći, ali na Hitlera sigurno ne ću gledati kao stripovskog ili James Bondovskog super negativca kako ga desetljećima prikazuju mediji, promidžba i obrazovanje. I Hitler je nebitan za ovu priču ali mnogi ga spominju vezano uz takozvanu migrantsku krizu. Mogli bi i Staljina. Njih dvoje bi ekspresno riješili "migrantsku krizu".

Inače, uopće mi nije namjera reklamirati nacionalsocijalizam a još manje Hitlera. Ne radi toga što bi možda bilo kontraproduktivno, nego nema smisla u većini slučajeva.

Hrvatska i Europa će propasti radi etnomazohizma, kultur-marksizma i dopuštanja ucjenjivanja lijevo-liberalnim svjetonazorskim kategorijama i njihovim novogovornim rječnikom koji je pomno smišljen.

Ovo sto se tice Njemacke opcenito i tako to, tu se necemo sloziti, i neman pojma u kojen kontekstu je spominja Pernar EU kao Reich, ali da bi bila prcija Njemacke bez V4 i sada Talijana, da. To je tako.
    Pernar to spominje u skoro sličnom kontekstu kao ti, jer je to neki zaostali mentalni refleks pod utjecajem židovuda, medija i edukacije, u kojem se sve negativnosti nazivaju "naci-fašizmom" i Hitler je glavna analogija za nečiju difamaciju.
    Njemačka je gospodarski kotač Europe te čak i da ne će jednostavno je među glavnim igračima u Europi u gospodarskom smislu a ostali su miševi koji je slijede.

EU je judeo-masonski globalistički protunacionalni projekt, Njemačka je samo instrument za ostvarivanje Kalelargi plana te usputno uništenje njemačkog naroda prema Hootonovom i Kaufmanovom planu.

Znas, ne pripada samo Njemackoj ''cast'' pokrenuti neke stvari, meni je sasvin dovoljno da ih pokrenu Orban i Salvini, naprotiv meni je to daleko draze.
    Njemačka odnosno njemački narod ne će ništa pokrenuti, kao ni Englezi, oni se boje vlastite sjene, uništeni su moralno i duhovno u potpunosti a vlast, organi reda i pravosuđe rade protiv njih. Njemačka je između ostalog vojno okupirana od strane SAD-a a Izrael koristi reket takozvanog holokausta za nove milijarde ili vojnu opremu po vrlo povoljnim cijenama.
    ZA DOM SPREMNI !

samo se vi drzite Malagurskog, Obradovica, Pernara i zajedno u borbu protiv ljudi gustera
    Ti se drži Plenkovića, Jakovčića, Stazića, Beljaka, Pupavca, Mile Kekina i antifašizma.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove