Vidi rezultate ankete: Treba li Hrvatska primiti ilegalne imigrante?

Glasači
40. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

3 7.50%
  • Ne

37 92.50%
+ Odgovori na temu
Stranica 126 od 134 PrviPrvi ... 26 76 116 124 125 126 127 128 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,501/2675

Tema: Navala ilegalnih imigranata (i na Hrvatsku)

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    A o cemu ja prican. Sto nije jasno kad kazen da bi tribalo opaliti svakome metak u glavu ko javno usporedjuje Salvinija, Orbana i Hitlera.
    Ja sam te shvatia pogrešno. Mislia sam da si reka da bi svako ko javno i službeno "veliča" ili "rehabilitira" Hitlera odma dobia metak u glavu. A ti, to tek sad kužim, govoriš da bi svako TREBAO dobit metak u glavu. Nemam komentar na ovo. Al' sam zato zinia u nevjerici. Ispada da je Hitler kakvim ga ti zamišljaš mala beba u usporedbi s tobom.

edit:
    Hm..malo sam se zaletia Nisi baš to tako mislia nego drukčije pa sad kužim šta si ti tia reć i zašto..i slažem se..djelomično al' samo ako ne misliš predoslovno. lol..jer bi već tribalo zbog toga bit upucano pun kurac ljevičara
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 17-08-2018 at 01:18

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Opceniti dojam, nije za jedan post vezano. Mislin da je to svojstveno Hrvatima "hitlerovcima", kod tebe je manje izrazeno.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ja sam te shvatia pogrešno. Mislia sam da si reka da bi svako ko javno i službeno "veliča" ili "rehabilitira" Hitlera odma dobia metak u glavu. A ti, to tek sad kužim, govoriš da bi svako TREBAO dobit metak u glavu. Nemam komentar na ovo. Al' sam zato zinia u nevjerici. Ispada da je Hitler kakvim ga ti zamišljaš mala beba u usporedbi s tobom.

edit:
    Hm..malo sam se zaletia Nisi baš to tako mislia nego drukčije pa sad kužim šta si ti tia reć i zašto..i slažem se..djelomično al' samo ako ne misliš predoslovno. lol..jer bi već tribalo zbog toga bit upucano pun kurac ljevičara
    Os' da ponovin....svaki stranacki kolega, pristasa koji javno usporedjuje Orbana, Salvinija i onoga je zasluzija najstrozu kaznu jer je idiot epskih razmjera.
    Jesi sad razumija.

Datum registracije
    Sep 2016
    Nema veze ako ih lijevicari usporedjuju. To uopce nije bitno.

Opceniti dojam, nije za jedan post vezano. Mislin da je to svojstveno Hrvatima "hitlerovcima", kod tebe je manje izrazeno.
    Za Salvinija ne znam baš, izgleda OK ali tek je počea i vidit ćemo kako će nastavit ali Orban piči već duže vrimena ...hm.. tia san reć "ka Hitler" al' neću jer mi ne paše metak u glavi, kako triba pičit. Nakon što je potira Soroševe kuje i preotea im medije, zagospodaria mađarskim granicama, diga gospodarsvo izgleda da će zabranit crvenu zvijezdu i na onoj pivi.

Os' da ponovin....svaki stranacki kolega, pristasa koji javno usporedjuje Orbana, Salvinija i onoga je zasluzija najstrozu kaznu jer je idiot epskih razmjera.
    Jesi sad razumija.
    E dobro da si ponovia. Važno je biti jasan. A ti u dosta svojih upisa nisi baš toliko jasan ka u ovome.

Tu si mi jos manje jasan. Ja iman osjecaj kod Hrvata "hitlerovaca" da bi zrtvovali sve zarad Njemacke, sadasnje ili prijasnje, i da i ne zele Europu ako Njemacka nije vodeca u njoj. Ako nema Njemacke, nije to to. Sve moze pocrkati, ali Svabo ne. Kod skatera je to jos cistije. A nikakvi njemacki nacionalsocijalist nebi tako rezonira u vezi Hrvatske.

Sto se tice Pavelica, ne cinis mu uslugu ako ga vezes za Hicu. Ne vezu ni latvijski SSovci sebe za Hicu.
    Vi "Tuđmanovci" biste sve žrtvovali, samo da vas ne proglase ustašama, fašistima, hitlerovcima, što se i pokazalo, s obzirom da se sa službene hrvatske zastave 90-ih maknuo "ustaški grb" s prvim bijelim poljem a HOS-ovce se proganja i uništavaju im se spomenici.

Njemačka uz Francusku dok ne postanu afroazijske trećesvjetske kozojebine po sadržaju, će uvijek biti vodeće zemlje u Europi, ne samo zbog veličine nego i jakog gospodarstva.

Naravno da se mora gledati svoje dvorište, niti se ne može utjecati na ono što se događa izvan Hrvatske ali ono što se događa u SAD-u, zapadnoj Europi se polako preslikava na Hrvatsku, ako vam kao dokaz nije dovoljno što se u novinama promovira politička korektnost, onda vam nema pomoći. "Gay pride-ovi" su također dio trendova koji dolaze s umirućeg moralno, duhovno i demografski, zapada.

Vežu ih drugi za Hitlera, ali ne prolazi, jer se ne daju ucjenjivati.

A o cemu ja prican. Sto nije jasno kad kazen da bi tribalo opaliti svakome metak u glavu ko javno usporedjuje Salvinija, Orbana i Hitlera.
    Ovo je komunjarsko rezoniranje. Ti si pravi antifašist. Da ih se uspoređuje s Mussolinijem onda bi valjda dobili nešto blažu kaznu?

Neki i dalje ne shvaćaju bit mojih postova.

Ne mora se veličati niti hvaliti Hitler, ali isto tako se ne mora povinuti ljevičarskom priglupom etiketiranju i njihovom traženju da se ogradiš od "nacizma" ili fašizma, ili da moraš izjaviti da nisi ništa od toga i dokazati riječima i epitetima (idiota i najvećeg zloćinca na svijetu) koliko mrziš Hitlera. Navikla je etnomazohistička, odnarođena ljevica da takozvani desničari uvijek moraju biti u defenzivnom modu i onda se prati od njihovih etiketiranja kako bi se na kraju izgubila misao oko koje se raspravlja.
    Isto tako kod tema iz WW2, prvo se povjesničar mora ograditi od NDH, ustaša, Pavelića pa onda kritizirati partizane i komuniste i Tita.

I naravno, sprdat ću se s ljevičarima i bilo kime koji misli kako ću se ograđivati od Hitlera i prije spomenutog ljevičarskog stila etiketiranja političkog neistomišljenika kada netko neizbježno izbljuje reductio ad Hitlerum na teme koje se tiču identiteta, kulture, rase, migracija, azila, ljudskih prava, slobode govora itd.

Još nisam vidio desničara ili nekog novinara da priupita ljevičara, je li komunist, boljševik, marksist, podržava li Tita, Staljina, Mao-a, Pol Pota pa da se ovaj mora pravdati ili braniti od takvog etiketiranja.
    Posljednje uređivanje od skater : 17-08-2018 at 01:48
    ZA DOM SPREMNI !

Pročitaj knjigu od Pata Buchanana - Smrt zapada, tam je to sve napisano. Gdje su korijeni današnjeg ludila i kako se razvilo.

Zanimljivo da je dolazak Hitlera na vlast potjeral tu ekipu u SAD i tako pomogel da postane dominantna kultura najjače države svijeta koja je potom tu kulturu hegemonistički nametnula cijelom svijetu. Da su ostali u Njemačkoj, možda bi zavladali njemačkom kulturom i tu bi kulturni marksizam vjerojatno umro bez utjecaja na ostatak svijeta.

Inače, ta Frankfurtska škola tj. Institut za društvena istraživanja su prvo htjeli nazvati Institut Karla Marxa, ali su odustali od toga.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 17-08-2018 at 10:04

Hrvatski nacionalista, koji nije ljevičar, a ima barem malo znanja i pameti, nema razloga da štuje Hitlerov lik i djelo, nego samo da prema njemu bude kritičan. Pravio nam je štetu, gdje god je stigao i uz takvog prijatelja, nisu nam trebali neprijatelji. I to nije problem nadugo argumentirati. Za ZDS se (ovdje i u svijetu), "dobije po glavi", ali to je ono naše, pa vrijedi otrpjeti (https://www.youtube.com/watch?v=8VXCNPKFtV0). Hitler i svastika, bili su nam neprijatelji (himbeni saveznici) i onda i danas.
    Posljednje uređivanje od goran2hr : 17-08-2018 at 10:23

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Vi "Tuđmanovci" biste sve žrtvovali, samo da vas ne proglase ustašama, fašistima, hitlerovcima, što se i pokazalo, s obzirom da se sa službene hrvatske zastave 90-ih maknuo "ustaški grb" s prvim bijelim poljem a HOS-ovce se proganja i uništavaju im se spomenici.

Njemačka uz Francusku dok ne postanu afroazijske trećesvjetske kozojebine po sadržaju, će uvijek biti vodeće zemlje u Europi, ne samo zbog veličine nego i jakog gospodarstva.

Naravno da se mora gledati svoje dvorište, niti se ne može utjecati na ono što se događa izvan Hrvatske ali ono što se događa u SAD-u, zapadnoj Europi se polako preslikava na Hrvatsku, ako vam kao dokaz nije dovoljno što se u novinama promovira politička korektnost, onda vam nema pomoći. "Gay pride-ovi" su također dio trendova koji dolaze s umirućeg moralno, duhovno i demografski, zapada.

Vežu ih drugi za Hitlera, ali ne prolazi, jer se ne daju ucjenjivati.

Ovo je komunjarsko rezoniranje. Ti si pravi antifašist. Da ih se uspoređuje s Mussolinijem onda bi valjda dobili nešto blažu kaznu?

Neki i dalje ne shvaćaju bit mojih postova.

Ne mora se veličati niti hvaliti Hitler, ali isto tako se ne mora povinuti ljevičarskom priglupom etiketiranju i njihovom traženju da se ogradiš od "nacizma" ili fašizma, ili da moraš izjaviti da nisi ništa od toga i dokazati riječima i epitetima (idiota i najvećeg zloćinca na svijetu) koliko mrziš Hitlera. Navikla je etnomazohistička, odnarođena ljevica da takozvani desničari uvijek moraju biti u defenzivnom modu i onda se prati od njihovih etiketiranja kako bi se na kraju izgubila misao oko koje se raspravlja.
    Isto tako kod tema iz WW2, prvo se povjesničar mora ograditi od NDH, ustaša, Pavelića pa onda kritizirati partizane i komuniste i Tita.

I naravno, sprdat ću se s ljevičarima i bilo kime koji misli kako ću se ograđivati od Hitlera i prije spomenutog ljevičarskog stila etiketiranja političkog neistomišljenika kada netko neizbježno izbljuje reductio ad Hitlerum na teme koje se tiču identiteta, kulture, rase, migracija, azila, ljudskih prava, slobode govora itd.

Još nisam vidio desničara ili nekog novinara da priupita ljevičara, je li komunist, boljševik, marksist, podržava li Tita, Staljina, Mao-a, Pol Pota pa da se ovaj mora pravdati ili braniti od takvog etiketiranja.
    Naravno da san Tudjmanist, jer san Hrvat. Tebi kao Hitlerovcu wannabe Njemcu to nije jasno. Vi ste stetocine u rangu Jugoslavena, da to razjasnimo.

Neka Njemacka i Francuska budu vodece same sebi, a Visegradska skupina plus istok Europe plus Italija ce voditi svoju politiku.

Neka san i antifasist, ma i boljsevik, ali propale hrvatske hitlerovske budaleturine nece sigurno izplivati u javnost, bolje da ih mrak proguta.

Nisam ni sumnjao da je rijec o Paraginom fanu.

Paraga i Pernar, dva velika Hrvata, jedan po bosnjackim sijelima prica o hrvatskoj agresiji na BiH, drugi vidi fasizam u svakom kutku Hrvatske.

Ludilo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ma nije tu ni u pitanju Paraga, ili onaj idiot Kraljevic, a sto se spominje Baresica, to mi ionako nije jasno, on je primjer toga sa cime se Tudjman mora hrvati dok se stvarala drzava. One pricice da je ubijen na njegov mig su obicna idiotarija.

To je sve paravan za sluzenje majcici Njemackoj. Ama i muka me vise na kakve stvari Hrvati trose vrime, kakav jebeni Hitler.

Hićo je bio teški ljevičar, zašto ga uvijek desnici guraju pod nos. To su podvale.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja nisam tip koji mrzi Rusiju i Ruse, dapače, oni su nam skloniji nego što mi mislimo a neskloniji Srbiji nego što Srbi maštaju, Pernar djeluje ko srpski ubačeni trojanski konj, ko da je Živi Zid organizirala srbijanska BIA
    Ne mrzim Rusiju ni Ruse, međutim ruski dragovoljci su se borili na strani Srba u Domovinskom ratu. Belgijanci, Nizozemci, Nijemci, Francuzi, Irci, Englezi su bili dragovoljci na strani Hrvata.

Ako je glavni razlog pravoslavlje, onda su gluplji nego što sam mislio.

Hrvati nemaju simpatije prema Ircima radi pripadanja katoličkoj vjeroispovijesti nego radi sličnosti vezano uz borbu za samostalnost.
    ZA DOM SPREMNI !

Ne mrzim Rusiju ni Ruse, međutim ruski dragovoljci su se borili na strani Srba u Domovinskom ratu. Belgijanci, Nizozemci, Nijemci, Francuzi, Irci, Englezi su bili dragovoljci na strani Hrvata.

Ako je glavni razlog pravoslavlje, onda su gluplji nego što sam mislio.

Hrvati nemaju simpatije prema Ircima radi pripadanja katoličkoj vjeroispovijesti nego radi sličnosti vezano uz borbu za samostalnost.
    Nije mi poznat slučaj Rusa u DR, da bi ratovali protiv Hrvata. Ukoliko imate taj podatak, molio bi poveznicu. Čitao sam o Rusima koji su ratovali na hrvatskoj strani (nije ih bilo puno), te Rusima instruktorima za nabavljenu rusku tehniku. Navodno su i ratovali-letjeli na Mi-24. Koliko mi je poznato, Rusi jesu ratovali u BiH - protiv Muslimana.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Hrvatski nacionalista, koji nije ljevičar, a ima barem malo znanja i pameti, nema razloga da štuje Hitlerov lik i djelo, nego samo da prema njemu bude kritičan. Pravio nam je štetu, gdje god je stigao i uz takvog prijatelja, nisu nam trebali neprijatelji. I to nije problem nadugo argumentirati. Za ZDS se (ovdje i u svijetu), "dobije po glavi", ali to je ono naše, pa vrijedi otrpjeti (https://www.youtube.com/watch?v=8VXCNPKFtV0). Hitler i svastika, bili su nam neprijatelji (himbeni saveznici) i onda i danas.
    Najveću štetu Hrvatima su učinile komunjare, odnosno antifašisti. Uz takve antifašiste nam nisu potrebni (talijanski) fašisti.

Za ZDS se u svijetu nebi znalo bez domaćih ponajviše ljevičarskih etnomazohista koji tužakaju vlastitu državu svojim međunarodnim kultur-marksističkim ispostavama u svijetu. Dobije se po glavi jer Hrvati tako žele.

Naravno da san Tudjmanist, jer san Hrvat. Tebi kao Hitlerovcu wannabe Njemcu to nije jasno. Vi ste stetocine u rangu Jugoslavena, da to razjasnimo.

Neka Njemacka i Francuska budu vodece same sebi, a Visegradska skupina plus istok Europe plus Italija ce voditi svoju politiku.

Neka san i antifasist, ma i boljsevik, ali propale hrvatske hitlerovske budaleturine nece sigurno izplivati u javnost, bolje da ih mrak proguta.

Za sada je ovo što si napisoa, te kretenske uvrede biti obrisano, drugi put će biti druga kazna..

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nisam ni sumnjao da je rijec o Paraginom fanu.

Paraga i Pernar, dva velika Hrvata, jedan po bosnjackim sijelima prica o hrvatskoj agresiji na BiH, drugi vidi fasizam u svakom kutku Hrvatske.

Ludilo.
    Crvena haringa. Pokušaj nešto drugo. Inače, fašizam u Hrvatskoj vidi svaka ljevičarska i neka druga budala koja pravo stanje stvari nije sposobna okarakterizirati prikladnim nazivom nego ga pojednostavljeno naziva fašizmom. Kao što sam rekao, fašizam je poštapalica budala koje ne znaju drugačije opisati situaciju nego posežu uslijed indoktrinacije za najjednostavnijim epitetima koje su koristile uglavnom komunjare i boljševici za diskreditaciju (likvidaciju) političkih neistomišljenika.

Još jednom, imaš li nešto protiv Zlatka Hasanbegovića, Hrvata muslimanske vjeroispovijesti koji je inače jedna od omiljenih figura na ovom forumu? Za mene je rasa i etnicitet iznad religije jer rasa i etnicitet definiraju sve ostalo, između ostalih i religiju, a koliko vrijeme odmiće, rasa će biti odlučujući čimbenik u budućim zbivanjima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-08-2018 at 11:06
    ZA DOM SPREMNI !

Nije mi poznat slučaj Rusa u DR, da bi ratovali protiv Hrvata. Ukoliko imate taj podatak, molio bi poveznicu. Čitao sam o Rusima koji su ratovali na hrvatskoj strani (nije ih bilo puno), te Rusima instruktorima za nabavljenu rusku tehniku. Navodno su i ratovali-letjeli na Mi-24. Koliko mi je poznato, Rusi jesu ratovali u BiH - protiv Muslimana.

Rusi jesu ratovali u BiH - protiv Muslimana.
    Na kojoj strani?
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Hićo je bio teški ljevičar, zašto ga uvijek desnici guraju pod nos. To su podvale.
    Komunisti su zapravo "crveni fašisti" zar ne? Osim što nitko fašiste ne zove "crnim komunistima".

Tvoj komentar pokazuje svu glupost podjele na lijevu i desnu stranu jer nije sve crno-bijelo. Niti se ekipa povjesničara i filozofa ne može dogovoriti je li naci(onal)-soci(jalizam) i fašizam lijeva ili desna ideologija ili nešto između to jest kombinacija lijeve i desne strane političkog spektra.

Možda ga guraju desnici jer ljevica mora biti čista od devijacija a Hitler je definiran kao najveće zlo na svijetu bez obzira na sve zločine počinjene od ljevičarskih idola poput Staljina, Mao-a, Tite, Pota ponajviše protiv vlastitog naroda.
    ZA DOM SPREMNI !

Na kojoj strani?
    Mislim da se to podrazumijeva, ali volim biti jasan, Rusi su ratovali u BiH, na srpskoj strani - protiv Muslimana. A za to me nije briga.
    Nije mi poznato da su ratovali direktno protiv Hrvata (u RH ili BiH), ali dopuštam da nisam u pravu.
    Na proslavi za diplomate ("Oluja"), ruski veleposlanik Keresteđijanc čestitao je Hrvatima na pobjedi (izjava. H. Šarinić).
    A današnji narušeni hrvatsko-ruski odnosi, nisu ruska krivnja.

http://arhiva.nacional.hr/clanak/398...afije-u-morh-u

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove