Vidi rezultate ankete: Treba li Hrvatska primiti ilegalne imigrante?

Glasači
40. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

3 7.50%
  • Ne

37 92.50%
+ Odgovori na temu
Stranica 51 od 130 PrviPrvi ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,001/2583

Tema: Navala ilegalnih imigranata (i na Hrvatsku)

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Veli Milanovic da su ograde uzas i da bi to trebalo srusiti Madarima. Zanima me samo ima li njegova kuca ogradu ili ne?
    što će tek reći na ovog "fašista", naš dični "antifašista" Zorangutan i njegova desna "udaraljka" ZA DOM NESPREMNI radanko ostoja ?

Slovački ministar unutrašnjih poslova Robert Kalinjak priprema mobilne vojne višenamenske barijere za granicu sa Mađarskom da ogradi zemlju zbog izbeglica.

"Neće nam ući nijedna jedina izbeglica. To vam garantujem", rekao je Kalinjak novinarima na povratku iz Brisela.

ima nade za europu, dok se divlja slavenska plemena ovako jasno i neupitno opiru zapadnoj demokraciji i "kulturnom obogaćivanju" unutar "zapadnog bloka" koji smatra da ima monopol na multikulturalizam koji mogu očito svima nametat jer eto mi smo u EU, pa nam ga oni mogu metnut u prkno, ali neće to tako ići, barba Putin već vodit svoje ljute bitke na istoku, sad mi moramo povest u srcu europe protiv talibana i njihovih sponzora iz Bruxella, da nam se ovo "kulturno obogaćivanje" ne bi u bliskoj budućnosti odbilo od glavu. definitivno najveći talibani u cijeloj priči su Anglea Merkel i službeni Bruxell koji se prave ludi, dok nam milione uljeza i terorista prelazi granice, i ugrožava nacionalnu sigurnost, ali to će ići dok se ne pojavi još jedan ludi brko, ne mora nužno biti iz germanskog plemena, imamo i mi slaveni svoje adute za dostojnu zamjenu Hitlera. Putin je idealan, samo se nadam da će čekat pravi trenutka za stiskanje dugmića.

s Putinom na čelu, naša bijela rasa, i europa ostat će trajno bijela i čista, od svih talibana i uljeza, a naravno i pedera nitko neće javno smjeti da se kara u bulju osim ako ne želi druga Putina vidjet za svojim vratom.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 23-09-2015 at 20:37

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Biće da ni prozora ni vrata nema. Ulazi kako ko oće i radi šta oće

Nemres mu valjda ni u ulicu uci.

@ North

Pametni su Slovaci. Ne daju se zafrkavati nikome.

tik tak tik tak, sat otkucava

izgleda da su krenuli tenkovi iz topcidera

@ North

Pametni su Slovaci. Ne daju se zafrkavati nikome.
    je pametni su, ali pogledaj koga oni i cijela europa ima za svog neprijatelja, Ameri kojima vladaju Židovi, to je najopasnija politička kombinacija trenutno u svijetu. pet milki židova vrti oko malog prsta obamu i sve ostale američke sluge, kao što je onomad i Roosvelt bio njihov privjesak.

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.ph...nav_id=1043109

sada neka mi netko kaže da ovo nije zbog ove izbjegličke krize, 15 miljardi dolara kazne za VW zbog "lažnog certifikata", sad neka mi netko kaže da sam lud pa da iza ovoga ne stoje njihovi pravi vladari Židovi. e tko ne zna tu bagru, ne zna što je stoka sitnog zuba, zato ja za njima nikad neću plakat, ma da ih netko pobije 66 miliona, ja im sigurno neću klečat ko Wily Brant i slični puzavci, to je ono što Židovi žele, da si pokoran da pužeš i gmižeš pred njima, i tražiš milost, a Hitlera mrze i rade propagandu protiv njega, jer on ne da je pred njima puzao već ih je mlatio na svakom koraku, i dobro je radio sve mi je jasnije zašto su on i mnogi drugi u europi protiv tih "insekata", ne možeš ti zajebavat stotine naroda i država, i njima nametat svoja sranja jer si eto u svojoj glavi "pametniji ljepši nadareniji, i bogom izabrani narod", to ne prolazi svugdje, neka pitaju Putina zašto ih je sve istjerao iz države ko bivši KGBovac i Staljinov mali od kužine ? eto on nije Hitler, ali očito zna čovjek o kakvim se smradovima radi, pa je morao poduzet određene protumjere da mu od Rusije ne naprave ovo što sada rade od europe i europljana, ali ne daju se svi olako zajebavat od židovske i američke bagre, to im jako loše sjeda pa onda seru po Putinu ko novom hitleru, ma kud sreće da se pojavi još 10 putina i tih novih hitlera, pa da se konačno toj stoki stane na kraj i njihovom stalnom proizvođenju kaosa !

i dalje će kretenuša Merkel biti američko židovski privjesak, i dalje će svoje sunarodnjake suočavat s prošlost auswitzem kao naši kriptokomunisti i boljševici hrvat s jasenovcom, to je u opisu zanimanja te etnomazohističke stoke. tragikomičan je CDU i taj demokrašćanski svijet koji toliko podilazi najvećim govnjarima svijeta amerikancima i židovima, umjesto da im kažu hoćete rat stoko ? krenite, nećemo se više s vama nadmudrivat, ali i nas ćete mrzjet poput hitlera, jer nećemo kapitulirat prije nego nam i bunker od vođe na zauzmete. nema kapitulacije, nema predaje nema suradnje nema kompromisa, nema s vama govnjarima ni kruha ni igara, ali nema tko to reći, Merkle da je prava državnica ala Hitler prvo bi istjerala 100.000 američkih okupatora s svog teritorija, njihovi vojnici nemaju šta radit u slobodnoj njemačkoj, prestala bi stalno klečat i plakat za 6 miliona židova, kao da ti isti usrani židovi nisu nikome zlo radili i ono najvažnije rade i dan danas, kome ti idioti pričaju te priče, šta oni stvarno misle da njih i njihovu politiku nitko ne poznaje ? i to u vrijeme interneta, ma sve sam naučio o toj stoki, nije mi trebao nikakav ministar propagande Gebels doći na predavanje, sve sam o vama saznao, i hitler je mala beba kakvog neprijatelja imate u meni.

i tako će biti do sudnjega dana, do istrage naše ili vaše !

Citiraj Prvotno napisano od bgstreeter86 Vidi poruku
    tik tak tik tak, sat otkucava

izgleda da su krenuli tenkovi iz topcidera
    kao što sam rekao, do istrage naše ili vaše !
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-09-2015 at 21:18

@NorthStand
    Mojih 2 centa.
    Post 1005, sadrzaj pocinje sa:
    “je pametni su, ali pogledaj koga oni i cijela europa ima za svog neprijatelja”
    Posebno vezano za:
    “i hitler je mala beba kakvog neprijatelja imate u meni.”
    Neki ljudi ce razumijeti post jako dobro.
    Ti se dijele u dvije grupe.
    Prva koja se slaze (trenutno sitna manjina, naravno).
    Druga su ljudi kojima je posao da, recimo, “biljeze” ljude koji tako misle.
    Biljeze, a, ovisno o situaciji u buducnosti, i djeluju.
    Stoga, mozda bi bilo uputno izostavljati iz javnih napisa sadrzaje tipa drugog citata gore.

Usput, jedan moj post se izgubio.
    Vjerovatno previse citata na engleskom.
    Pa, kratki sazetak, vezano za "zasto ova kriza bas SADA":
    Stvaranje nezadovoljstva u masama EU->koristenje tog osjecaja za pritisak na vlade zemalja EU->cilj vojna intervencija u Siriji.
    Igre se nastavaljaju.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Sirijski pobunjenici koje je uvježbavao Pentagon izdali su svoje američke saveznike i predali oružje sirijskom ogranku al-Qaide čim su stupili na sirijsko tlo, piše Telegraph .Borci tzv. Divizije 30, pobunjeničke 'umjerene' divizije pod protektoratom Sjedinjenih Država, predali su se grupi Jabhat al-Nusri, koja je dio al-Qaide, objavljeno je u ponedjeljak navečer.
    Divizija 30 je bila prva frakcija čiji su članovi prošli američku obuku u Turskoj i čiji je cilj bio borba protiv Islamske države na području Sirije.
    Informacija koju je na Twitteru objavio izvjesni Abu Fahd al-Tunisi, član al-Qaidinog ogranka Jabhat al-Nusre, kaže sljedeće: 'Velika šamarčina Americi… nova skupina boraca iz Divizije 30 jučer je predala oružje Jabhat al-Nusri te im je omogućen slobodan prolazak. Predali su veliku količinu municije i oružja srednjeg kalibra te više kamioneta.
    '

.....

Ako se informacije pokažu točnima, radi se o drugom takvom slučaju koji je zadesio ovaj program obuke. Prošli mjesec, nakon što je prva grupa boraca ušla u Siriju, napala ih je Jabhat al-Nusra i kidnapirala više njihovih članova.

.......

Izdali?
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Citiraj Prvotno napisano od Poctetnik Vidi poruku
    @NorthStand
    Mojih 2 centa.
    Post 1005, sadrzaj pocinje sa:
    “je pametni su, ali pogledaj koga oni i cijela europa ima za svog neprijatelja”
    Posebno vezano za:
    “i hitler je mala beba kakvog neprijatelja imate u meni.”
    Neki ljudi ce razumijeti post jako dobro.
    Ti se dijele u dvije grupe.
    Prva koja se slaze (trenutno sitna manjina, naravno).
    Druga su ljudi kojima je posao da, recimo, “biljeze” ljude koji tako misle.
    Biljeze, a, ovisno o situaciji u buducnosti, i djeluju.
    Stoga, mozda bi bilo uputno izostavljati iz javnih napisa sadrzaje tipa drugog citata gore.
    kad bih se ja bojao muha, ne bih bio orao, dakle orlovi love muhe, ja sam (naci)orao a oni su muhe.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/voza...atovac-1026371

eto, na kraju je ispalo da i Milanović zna napravit nešto korisno, vojna parada sad prca srbe u mozak, vidiš i muhe ponekad znaju napravit nešto korisno.

Srbi zabranili ulazak hrvatske robe u Srbiju. Očekivano. Ludak Milanović dodao gas i zabranio ulazak svih srpskih državljana u Hrvatsku.

Nizozemski novinar iz Libanona snimio kratki video u kojem veli da je Opatovac zatvor.

Milanović se tolerantan i liberalan kakav je uspio posvaditi i skoro zaratiti sa svim susjedima u tjedan dana.

Ne dopušta nikome s putovnicama da prođe granicu, ali zato bez putovnica može svatko.

Srbi zabranili ulazak hrvatske robe u Srbiju. Očekivano. Ludak Milanović dodao gas i zabranio ulazak svih srpskih državljana u Hrvatsku.

Kad tako pišu o jednom filosrbinu kakav je Milanović.

Oni su ludi 100%..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-09-2015 at 10:18
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Pa sta pisu ?
    Samo informer stalno pise na naslovnoj strani "Ustase"...Nijedne vise novine ne koriste tu rec...A zna se ko vodi Informer,covek koji se uvlaci Vucicu,i koga mrzi 2/3 Srbije..o cemu vi pricate...A koliko vasih novina i danas pise u vestima "Cetnici" itd...
    A pogledaj ostale naslovne strane,Milanovic idiot,Milanovic ludak...Pa vi sami ga ovde vise pljujete i nazivate svakakvim imenima.

Citiraj Prvotno napisano od Skywalker Vidi poruku
    Pa sta pisu ?
    Samo informer stalno pise na naslovnoj strani "Ustase"...Nijedne vise novine ne koriste tu rec...A zna se ko vodi Informer,covek koji se uvlaci Vucicu,i koga mrzi 2/3 Srbije..o cemu vi pricate...A koliko vasih novina i danas pise u vestima "Cetnici" itd...
    A pogledaj ostale naslovne strane,Milanovic idiot,Milanovic ludak...Pa vi sami ga ovde vise pljujete i nazivate svakakvim imenima.
    Daj mi bar jedan primjer gdje u hrvatskim medijima , bilo kom stoji ovo što si napisao u boldiranom tekstu. Kad si napisao " a koliko..." itd neće ti biti problem navesti primjer.

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Naravno,ali nemoj da posle obrises post:

Ceo link :
    http://www.dnevno.hr/?s=%C4%8Detnici

Vama je rec Cetnici kao Dobar Dan...cak i na HRTu kad ide TV Kalendar govori se Jugo cetnicka,Srbo cetnicka,itd.
    Posljednje uređivanje od Skywalker : 24-09-2015 at 10:35

rekao si ..danas...aloo

i skinuo si s nekog portala.

pitam te za novine..mi smo postavili naslove iz srpskih novina..

Ovri Srbeki su pukli, ni u 21. stoljecu nisu skuzili da im retorika iz 90tih nije pomogla.
    Sve ću promijenuti ako treba, ali ne svoju svetu vjeru i ubjeđenja... - Sagitarius

Citiraj Prvotno napisano od Skywalker Vidi poruku
    Pa sta pisu ?
    Ma dobro, malo luduju, ali su se koncentrirali na Milanovića više, a to je ok.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove