Vidi rezultate ankete: Treba li Hrvatska primiti ilegalne imigrante?

Glasači
40. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

3 7.50%
  • Ne

37 92.50%
+ Odgovori na temu
Stranica 101 od 130 PrviPrvi ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,001/2583

Tema: Navala ilegalnih imigranata (i na Hrvatsku)

http://www.express.co.uk/news/world/...-police-report

15-godišnjakinja je kriva što su je silovali

Nema Skater-a (valjda nije bio politički "korektan" pa ga protjerali?) ali i ovi događaji u USA u vezi policijskih ubojstava crnačkih kriminalaca i osvetničkih ubojstava policajaca a gdje "hrvatski" mediji nadojeni kulturmarksizmom staju apsolutno na antibjelačku stranu, mislim da bi bilo dobro da se vidi i ona druga strana gdje nije sve antievropsko i antibjelačko (dakle nešto slično kao što je bilo na od antifa ugašenoj pandori): https://web.facebook.com/vijestibezcenzure
    https://new.vk.com/uncensoredinfo
    https://skrivenaistina.wordpress.com/
    Posljednje uređivanje od GrayHat : 08-07-2016 at 13:27

Čak i u švedistanu postoji nekakav otpor useljavanju afroazijata a ovdje ministar Orepić dočekuje eritrejske migrante/invazore sa "Selam alejkum. Dobrodošli u Hrvatsku" a da nema baš nikakvog otpora. Zanimljivo je da se stalno u vodećim "hrvatskim" medijima zadojenim kulturmarksizmom ispiralo mozak s jadnim sirijskim izvjeglicama a koji su prema tim medijima uglavnom nevina nejač a sad evo Eritrejaca a da ni to nitko ne komentira. Isti ti mediji koji stalno vode propagandni rat za iseljavanje Hrvata na zapad jer eto tamo je sve bajno a u Hrvatskoj ništa ne valja, sada afričkim invazorima pričaju kako je u Hrvatsko sve super i kako će dobiti stanove i posao. Također je obećano kako će posao oko naseljenika voditi nevladine udruge a koje su soroševi plaćenici dakle sudionici projekta masovnog naseljavanja nebjelaćkog stanovništva u Evropu dakle genocida bijelaca. Također priča o integraciji Sirijaca u evropsko društvo spada u politiku preseljenja stanovništva bez namjere povratka a to je ratni zločin - sjetimo se kako su Tuđmana pokušali optužiti kao ratnog zločinca upravo zbog navodne namjere preseljenja stanovništva.

U pjesmi ovih Francuskinja "The great replacement" lijepo je pokazana i pozadina ovog demografskog rata protiv domicilnog evropskog stanovništva odnosno procesa genocida nad bijelim stanovništvom Evrope:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZuoqreGkl7o
    Možda ove Les Brigandes malo previše stavljaju naglasak na krščanstvo?
    Posljednje uređivanje od GrayHat : 08-07-2016 at 15:00

Evo i jutros "hrvatski" mediji vode propagandni rat u korist masovnog naseljavanja Europe nebijelim (nearijskim) stanovništvom što znači da zagovaraju genocid bjelaca u Europi. Naime vrši se glupi napad na Mađarsku što ne propušta "izbjeglice" u Europu. Problem je što ni od jedne jedine politićke skupine u hrvatskoj nema prigovora na takvo za sudbinu i Hrvata i ostalih naroda Europe samoubilačko prihvaćanje afroazijata. Zar nitko od političara nemože ukazati na Izrael i Saudijsku Arabiju i njihovo neprimanje "izbjeglica" a i na to da je ova propaganda o integraciji "izbjeglica" zapravo zagovaranje ratnog zločina genocida jer dovodi do nestanka pojedinih etničkih grupa na njihovom prirodnom etničkom prostoru (primjer Kurda u Siriji).
    Doduše ni u ostaloj Europi (izuzev Mađarske) nema objektivnih izvještaja ni o neredima koje izazivaju afroazijski naseljenici:

Posljednje uređivanje od GrayHat : 10-07-2016 at 08:46

ovaj kaos žele i kod nas napraviti, samo je pitanje hoćemo li im mi to dozvoliti ? s obzirom kakve idiote od političara imamo, neka narod ne uzme pravdu u svoje ruke sigurno je da će i hrvatska kroz 50 tak godina imati slične probleme.

posebice ako ostanemo u EUniji.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    ovaj kaos žele i kod nas napraviti, samo je pitanje hoćemo li im mi to dozvoliti ? s obzirom kakve idiote od političara imamo, neka narod ne uzme pravdu u svoje ruke sigurno je da će i hrvatska kroz 50 tak godina imati slične probleme.

posebice ako ostanemo u EUniji.
    Za 50 godina ili neće biti Unije ili neće biti ni nacionalnih država ni nacija u Evropi.

Zašto ste mi brisali post? Mogli ste navesti neke kontra argumente od mojih,ne brisati.Kukavički ste izbrisali….

Citiraj Prvotno napisano od Babalu... Vidi poruku
    Zašto ste mi brisali post? Mogli ste navesti neke kontra argumente od mojih,ne brisati.Kukavički ste izbrisali….
    "antisemitizam" se ni ovdje ne toleriše. Nit' je politički korektan nit' antifašistički a moglo bi rezultirat u zatvaranju foruma ako ne i zatvorskoj kazni..u ime slobode govora i demokracije, naravno.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 10-07-2016 at 19:40

Hm….ja sam mislio gdje se nazivaju forumom hrvatskih integralista da………ah tako.
    U biti ja nisam u nikog upirao prstom,ako su oni kukavice(ti “hrvatski”integralsti) činjenice ostaju,nisam ih ja izmislio.Federal Reserve Bank posjeduju Židovi,ja to nisam izmislio……a o njihovom planu uništenja bijele rase postoje mnogi citati od kojih bruji internet prostor.Citati samih Židova poput Israela Cohena,Theodora Kaufmana koji otvoreno piše da Njemce treba škopiti(sterilizirati),Samuela Untermeyera koji poziva cijeli svijet na rat protiv Njemacke itd.Da ne govorim o grofu Coudenhove –Kalergi koji otvoreno piše da će buduća evropska rasa biti euronegroidi kojom će vladati izabrani narod itd….
    A što je to taj antisemitizam? Ja pomalo dolazim do zaključka da svaki put kad netko napiše riječ Židov to proglase za antisemitizam……

Hm….ja sam mislio gdje se nazivaju forumom hrvatskih integralista da………ah tako.
    U biti ja nisam u nikog upirao prstom,ako su oni kukavice(ti “hrvatski”integralsti) činjenice ostaju,nisam ih ja izmislio.Federal Reserve Bank posjeduju Židovi,ja to nisam izmislio……a o njihovom planu uništenja bijele rase postoje mnogi citati od kojih bruji internet prostor.Citati samih Židova poput Israela Cohena,Theodora Kaufmana koji otvoreno piše da Njemce treba škopiti(sterilizirati),Samuela Untermeyera koji poziva cijeli svijet na rat protiv Njemacke itd.Da ne govorim o grofu Coudenhove –Kalergi koji otvoreno piše da će buduća evropska rasa biti euronegroidi kojom će vladati izabrani narod itd….
    A što je to taj antisemitizam? Ja pomalo dolazim do zaključka da svaki put kad netko napiše riječ Židov to proglase za antisemitizam……
    Well..antisemiti su ljudi koje izabrani narod mrzi. Pa sam zaključi šta je antisemitizam

Nisam vidio da je ovo već stavljeno pa..jel se može brisat?
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 10-07-2016 at 20:29

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Well..antisemiti su ljudi koje izabrani narod mrzi. Pa sam zaključi šta je antisemitizam
    Daaaa….pomalo kontam.Najveći antisemiti su oni nacionalno svjesni iliti oni koji imaju snažne nacionalne identitete.Stvarno su antisemiti,ne mogu vjerovati da i takvi postoje………..

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Taj je video antisemitizam................

Taj je video antisemitizam................
    Je. Ali je umjereni antisemitizam. Ekstremni antisemitizam bi bilo kad bi pisalo "Jewish controlled media won't show you..."

Zato što mi idu nakurac tipovi koji dođu ovdje jednom godišenje i boli ih kurac za ovaj forum, pa onda istresu svoja antisemitska sranja i navrate opet za godinu dana. Ovo nije antisemitski forum. Možete osnovati svoj vlastiti pa slobodno raspalite.

kkave veze ima hrvatski integralizam sa maničnim antisemitizmom.

Imamo jednog epterećenog antisemita i taj mi je previše.

Pošto vas nije briga i ne poštujete ovo mjesto zašto bi netko poštovao vas "jednogodišnjake"

Ovaj post možda pročitaš za godinu dana kad opet navratiš
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Zato što mi idu nakurac tipovi koji dođu ovdje jednom godišenje i boli ih kurac za ovaj forum, pa onda istresu svoja antisemitska sranja i navrate opet za godinu dana. Ovo nije antisemitski forum. Možete osnovati svoj vlastiti pa slobodno raspalite.

kkave veze ima hrvatski integralizam sa maničnim antisemitizmom.

Imamo jednog epterećenog antisemita i taj mi je previše.

Pošto vas nije briga i ne poštujete ovo mjesto zašto bi netko poštovao vas "jednogodišnjake"

Ovaj post možda pročitaš za godinu dana kad opet navratiš
    E pa,ljudino ja nisam antisemita……..prvo.Antisemitizam je po tebi i sličnima sve ono gdje se spominju Židovi,tj svaka pojava kritike prema njima……….
    Semiti su jezična grana u koju spadaju Armeni,Arapi,stari Feničani,Sirijci i najvatreniji semiti svih vremena Židovi,a koji su uostalom samo jedan klan Armena i koji su se s vremenom asimilirali sa ostalim narodima i kao takvi nestali.

Većina izabranog naroda su Hazari ili Kazari koji su primili tzv” židovsku”vjeru.
    Međutim se Arapi generalno nikad nisu žalili na Evropljane i bijelu rasu zbog tog “tzv”.antisemitizma,plaču samo oni koji rade najviše nereda na kugli zemaljskoj i koji upravo pod krinkom tog vašeg “antisemitizma”rade što im se prohtije.

Antisemita bi po vama bio svaki onaj koji mrzi sve semite tj.onda i sve ostale iz semitske grane kako sam gore nabrojio Armene,Arape, Feničane,Sirijce,a nitko normalan nema razloga za to.

Antisemitizam je izmišljeni termin pod kojim izabrani narod radi što hoće,nazovimo to moralna batina prema evropljanima.Na svaku pojavu kritike protivnik se ušutkava takozvanim antisemitizmom.

I poštedi me tih bljuvotina iz novog zavjeta,tko je pisao stari pisao je i novi zavjet…………
    A oni rekoše:Bog Hebrejski srete nas;molimo ti se da otidemo tri dana hoda u pustinju da prinesemo žrtvu Jehovi Bogu svojemu….
    2.Mojsijeva;5:3

I reci mu Jehova Bog Hebrejski posla me k tebi ….
    2.Mojsijeva ;7.16

Poslije reče Jehova Mojsiju :Ustani rano i izadi pred Faraona,i reci mu vako veli Jehova Bog Hebrejski….
    2.Mojsijeva;9:13

Drži što ti danas zapovijedam:evo ja ću izagnati ispred tebe Amoreje i Kanaance i Heteje i Ferezeje i Heveje i Jebuzeje.
    Čuvaj se da ne sklopiš saveza s onima koji žive u zemlji u koju ćes doći,da ti ne budu zamka ispred tebe.
    2.Mojsijeva;34:11,12

Te” šovinističke” teze starog zavjeta napisali su pripadnici izabranog naroda prije 2000 godina,da se očuvaju i sačuvaju,svoju vjeru,rasu i identitet,a ja danas kada branim svoju zemlju i narod sam antisemita,ma jesi ti pijan?

Zašto Izrael ne prihvaća “izbjeglice”?Toga pitanja nema……….

Plan o uništenju bijele rase postoji,treba je uništiti miješanjem sa drugim rasama da se stvori pod-rasa nesposobna za otpor,rasa da samo konzumira ,pod -rasa bez identiteta………….

Ti moš brisati,ali proces je u tijeku ……………………i nazovi mene antisemitom,ali crnci dolaze i u Zagreb…..

http://www.ted.com/talks/jeremy_howa...that_can_learn
    Zašto ovdje ovaj video, zato što se često čuju pričice kako su eto afroazijski naseljenici spas za problem buduće radne snage. A predviđanja idu u pravcu da će već za najviše 10 godina sav jednostavan rad uključujući i dobar dio inženjerskih poslova biti moguće zamijeniti radom pametnih strojeva. To inače nije nikakav sf, to predviđaju vrlo upućeni ljudi za područje strojeva koji mogu ućiti kao što je npr suosnivač google-a Sergey Brin. Inače zanimljivosti radi taj genijalac Brin je Židov.
    To isto objašnjava zašto takva žurba u biološkom uništenju evropskih naroda a izgleda posebno Nijemaca, naime robotizacijom vojnih snaga najjače zemlje će biti one koje su i ekonomski jake.
    Inače uništenje pojedinog naroda demografskom agresijom može se obaviti u par godina a ne kako neki ovdje misle u 50 i više godina, u ovom videu je to objašnjeno na primjeru Njemačke:

Što se Njemačke tiče da je u pitanju samo briga njihove sadašnje vlade za radnu snagu i opstanak naroda i mirovinskog sustava onda bi sadašnja njihova vlast (ako se zanemari spomenuta bliska sveopća robotizacija) pozvala i omogućila useljavanje dijela od onih 15-estak milijuna Nijemaca odnosno njihovih potomaka koji su se neposredno poslije WWII zbog gladi i straha iselili u Južnu Ameriku i Australiju.
    Posljednje uređivanje od GrayHat : 11-07-2016 at 09:20

E pa,ljudino ja nisam antisemita……..prvo.Antisemitizam je po tebi i sličnima sve ono gdje se spominju Židovi,tj svaka pojava kritike prema njima……….
    Semiti su jezična grana u koju spadaju Armeni,Arapi,stari Feničani,Sirijci i najvatreniji semiti svih vremena Židovi,a koji su uostalom samo jedan klan Armena i koji su se s vremenom asimilirali sa ostalim narodima i kao takvi nestali.

Većina izabranog naroda su Hazari ili Kazari koji su primili tzv” židovsku”vjeru.
    Međutim se Arapi generalno nikad nisu žalili na Evropljane i bijelu rasu zbog tog “tzv”.antisemitizma,plaču samo oni koji rade najviše nereda na kugli zemaljskoj i koji upravo pod krinkom tog vašeg “antisemitizma”rade što im se prohtije.

Antisemita bi po vama bio svaki onaj koji mrzi sve semite tj.onda i sve ostale iz semitske grane kako sam gore nabrojio Armene,Arape, Feničane,Sirijce,a nitko normalan nema razloga za to.

Antisemitizam je izmišljeni termin pod kojim izabrani narod radi što hoće,nazovimo to moralna batina prema evropljanima.Na svaku pojavu kritike protivnik se ušutkava takozvanim antisemitizmom.

I poštedi me tih bljuvotina iz novog zavjeta,tko je pisao stari pisao je i novi zavjet…………
    A oni rekoše:Bog Hebrejski srete nas;molimo ti se da otidemo tri dana hoda u pustinju da prinesemo žrtvu Jehovi Bogu svojemu….
    2.Mojsijeva;5:3

I reci mu Jehova Bog Hebrejski posla me k tebi ….
    2.Mojsijeva ;7.16

Poslije reče Jehova Mojsiju :Ustani rano i izadi pred Faraona,i reci mu vako veli Jehova Bog Hebrejski….
    2.Mojsijeva;9:13

Drži što ti danas zapovijedam:evo ja ću izagnati ispred tebe Amoreje i Kanaance i Heteje i Ferezeje i Heveje i Jebuzeje.
    Čuvaj se da ne sklopiš saveza s onima koji žive u zemlji u koju ćes doći,da ti ne budu zamka ispred tebe.
    2.Mojsijeva;34:11,12

Te” šovinističke” teze starog zavjeta napisali su pripadnici izabranog naroda prije 2000 godina,da se očuvaju i sačuvaju,svoju vjeru,rasu i identitet,a ja danas kada branim svoju zemlju i narod sam antisemita,ma jesi ti pijan?

Zašto Izrael ne prihvaća “izbjeglice”?Toga pitanja nema……….

Plan o uništenju bijele rase postoji,treba je uništiti miješanjem sa drugim rasama da se stvori pod-rasa nesposobna za otpor,rasa da samo konzumira ,pod -rasa bez identiteta………….

Ti moš brisati,ali proces je u tijeku ……………………i nazovi mene antisemitom,ali crnci dolaze i u Zagreb…..
    Vidi, ovaj baš me boli bruga tko su Semiti, i tko sve spada pod njih ili se misli da spada. Zna se što znači pojma antisemitizam ali eto tebi za volju nazvat ćemo ga antižidovstvo da ti srce bude na mjestu.

Dakle, ovo nije antžidovski forum pa neće ni biti. Dal Židovi imaju propusta, vladaju li nečim , vjerovatno da da ali to mene uopće ne zanima.

Forum hrvatskih integralista nema veze sa antižidovstvom. Iz poštovanja prema svim Židovima koji su dali veliki doprinos hrvatskoj kulturi, ekonomiji, pa i domoljublju. Moj i naš problem nisu Židovi nego Hrvati rođenjem politički protuhrvati. I zaviditi Židovima što takve nemaju ili ih imaju u najmanjoj mogućoj mjeri, tome je čista zloba.

i to što oni ne dopuštaju useljavanja imigranata. Opet zavist.

To što smo mi kilavi, podijeljeni, s pola rashrvata u vlastitom nacionalnom biću ne znači da svoje smeće moramo bacati u tuđe dvorište i drugoga kriviti jer smo takvi kakvi smo.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-07-2016 at 09:39
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Al ga vi znate srati. Turci su opet otvorili granice i puštaju imigrante prema Europi, a vi o Židovima... Naši trebaju dizati ogradu jer kreće novi val.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove