+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/53

Tema: Boks

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Klička je Tyson poslao u povijest,Joshua nije prvak dok ne boksa sa Tysonom.
    slazem se.

dobar mec, obojica iznad ocekivanja.

Ivana Habazin jučer postala prvakinja svijeta u boksu u srednjoj kategoriji po IBO verziji.

NAJUSPJEŠNIJA hrvatska profesionalna boksačica Ivana Habazin (28) osvojila je pojas svjetske IBO prvakinje srednje kategorije! Na priredbi Boxing Explosion - Europe Vs. Africa u Beču pobijedila je Gruzijku Elenu Sikmashvili. Usred pete runde stručni stožer gruzijske boksačice u ring je bacio ručnik i predao meč. Odluci je prethodila silovita serija udaraca Ivane Habazin. Uoči borbe Ivana Habazin najavila je kako će se povući izgubi li. Otpočetka je nametnula ritam te je djelovala dominantnije, opasnije. Od prve je runde taktički sakupljala bodove. U više je navrata uputila direkte kojima je uzdrmala Elenu Sikmashvili koja je, kako se tijekom i nakon borbe utvrdilo, tehnički i taktički bila limitirana u odnosu na hrvatsku boksačicu. Nadmoć Ivane Habazin bila je sve očiglednija. Polovicom meča, odnosno pete runde trenerski tim gruzijske borkinje odlučio je bacanjem ručnika u ring prekinuti borbu. Uslijed niza razornih udaraca bilo je tek pitanje minuta, pa i sekundi kada bi Elena Sikmashvili pokleknula i bila nokautirana. Naposljetku, Ivana Habazin potpuno je zasluženo trijumfirala. Nakon IBF pojasa, osvojenog 2014. godine, sa suzama radosnicama ovjenčala se i pojasom svjetske prvakinje prema IBO verziji. "Osjećam se super. Iskreno, nisam baš zadovoljna svojom izvedbom, trebalo mi je par rundi da se uhodam, nedostaje mi kontinutitet. Ovo je dobra motivacija za dalje, moram raditi još bolje za obranu titule do kraja godine. Hvala svima koji su me pratili", rekla je Habazin odmah nakon meča. "Pobijedila sam danas u ringu, ali ovo je pobjeda svih ljudi koji su bili uz mene ove četiri godine. Idemo dalje!", dodala je. "Da nisu prekinuli meč, u sljedećoj rundi bih ju nokautirala sto posto", poručila je hrvatska boksačica.
    http://www.zagorje.com/clanak/vijest...akinja-u-boksu

Hrgović mlati nekog meksičkog Tovara.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Boks je smijurija, dokad će Hrgović imati ovakve protivnike? Kako bi on trebao napredovati uz ovakve protivnike? Ali naravno s obzirom da on ima potencijala biti prvak ovakvi rpotivnici i služe kako bi održao neporažen skor jer iz nekog razloga u boksu su porazi smrt za moguće borbe za pojas.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Fakat, lik ima pužlu i obješena prsa. Kao da je zadnji put ušel u teretanu prije 10 godina.

Datum registracije
    Sep 2012
    https://m.24sata.hr/sport/hrgovic-lj...-misevi-578378

Njima smeta što se čuje Geni kameni, tim uhljebima, jugonostalgičarima, i parazitima smeta sve što je hrvatsko. Smeta im svaka pozitiva u društvu. Ti paraziti su razlog što tisuće i tisuće mladih ljudi odlaze u Irsku, Njemačku i druge europske zemlje - kaže Hrgović i nastavlja: - Nijednu mi pobjedu nisu čestitali na stranicama boksačkog saveza. Oni bi da ja slomim nogu i da idem raditi u Irsku. Arena će gorjeti, gorjet će i Wembley, neće me zaustaviti takvi miševi.

Svaka čast Hrgoviću, pravi Hrvat vidi se, za razliku od ovih cajkoraških seljačina u "repkici", odnosno mamićevoj prčiji.

Sve Ok ali dalje dalje dalje dalje od Bandića..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2012
    https://slobodnadalmacija.hr/sport/o...u-e-moj-narode

Petar Milas obrania titulu, bravo šampione!
    Torcida!

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    https://m.24sata.hr/sport/hrgovic-lj...-misevi-578378

Svaka čast Hrgoviću, pravi Hrvat vidi se, za razliku od ovih cajkoraških seljačina u "repkici", odnosno mamićevoj prčiji.
    General Glasnović podržao Hrgovića: ‘Promišljeni patriot. Oličenje onoga što najviše fali Hrvatskoj’

http://narod.hr/sport/general-glasno...fali-hrvatskoj

Datum registracije
    Sep 2012
    Iman sliku s generalom, zove se desni direkt

Voli čovik nokautere, kakav je i sam.
    Najjači nokauter na političko-javnoj sceni

Datum registracije
    Sep 2016
    Hrvatski boksački reprezentativac Toni Filipi je u srijedu izborio polufinale Mediteranskih igara koje se održavaju u Španjolskoj.

Filipi je, nakon što je bio slobodan prvo kolo, u četvrtfinalu svladao Srbina Marka Dočića. Od početka meča se nametnuo kao dominantan boksač, a suci su rekli “dosta” već na polovici prve runde.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove