+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 4 5 6
Prikaz rezultata str. 101/106

Tema: Boks

Ja to ne bih htio vidjeti, apsolutno nepotrebna borba. Ali koliko vidim, Hrga se nešto zamjerio ekipi gore kad mu pripremaju borca koji će ga zaustaviti na putu do svjetske titule. Babić mi se čini zanimljiv, ali skužil sam da kaj mu ovi promotori kažu on to radi, očito su mu rekli da provocira Hrgu. Meni je to nezanimljivo, nek radije tuku strane boksače.

A Babić priča kako Hrgi namještaju starkelje i loše protivnike i onda se on ovaj vikend borio protiv boksača koji se borio s Hrgom. I kaj tu reći...

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Hrgović je posta omražen kod dijela javnosti zato jer je integralist, tj. konkretno jer izlazi u ring s Thompsonon i jer je jugoslovenima u boksačkom savezu jeba mater udbašku

Najveći izazov u karijeri za Hrgovića, ako pobijedi ide na Joshuu, pobjednik dvoboja će se boriti za titulu svjetskog prvaka u teškoj kategoriji.

Super ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Najveći izazov u karijeri za Hrgovića, ako pobijedi ide na Joshuu, pobjednik dvoboja će se boriti za titulu svjetskog prvaka u teškoj kategoriji.

Težak protivnik.
    Mislin da će Hrga imat problema sa Hunterovon brzinom, kretnjom i kombinacijama. I popit će sigurno koji jači udarac.

Al virujen da će presudit Hrgovićeva čvrstina i šampionski mentalitet!

kad je fight?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ne znam sto bih rekao, puno prerano, puno puno prerano, ali ako bi odbio, ne znam dal' bi ikada vise tu sansu dobio.
    Zelim mu srece.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove