+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 9 10 11
Prikaz rezultata str. 201/208

Tema: Hrvatsko ratno zrakoplovstvo

Baš će ti Rusi prodat aligatora. Oa to im je vojna tajna. Sumnjam da imaju neku inačicu za prodaju.

Ovi su transportni znači. Ova dva.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Transportno-borbeni. Za desant valjda. Ovdje je video njegovog djelovanja po noći, neki islamisti su ga probali skinuti.

Rusija ce za dvije godine imati tek 20 aligatora, trenutno imaju par komada koje testiraju u Siriji, nego ja onako mastam.
    Moze i Apach americki, kad vec mastamo, je slabiji malo od Aligatora ali istocne komsije bi se ukenjali. Medjutim i to je SF. Nama su Kiowe premija.

Ovi izraelski Barak su dobri, malo me bunilo ono polovni ali izraelci su njega bas dobro ojacali elektronikom, to je prakticno moderan zrakoplov. Nema veze sto je F-16 kao takav zastario, jer ima dosta novijih modela. Dobra kupnja ipak.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ovi su transportni znači. Ova dva.
    To im je kao primarna zadaca, mislim da su ova dva probni balon kao zamjena za zastarjele ruske mi 8..

Ali ako nabacis na njega GAU top i par Hellfire raketa, on je transportno-borbeni helikopter.

A to tek za dvije godine.. iff..ja mislio to danas donirano.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ne ide to tako brzo, prvo piloti na obuku pa onda rijesiti ostala pitanja, rezervni dijelovi, servisiranje itd.

Oni nama daju svoje rashodovano oruzje, nesto i ocekuju zauzvrat, hrvatske vojnike u Afganistanu, na Baltiku, i tako to.

Morali bumo do 2025. kupiti još 10 komada, zato su nam dali 2. Kaj ja znam, to je najmodernija moguća tehnika koja nam je svakak potrebna, ali mi se onak na prvu čini da se naše potrebe usklađuju s američkim projekcijama proizvodnje vojne tehnike...Mislim, već 20 godina nemamo srednjodometni PZO, da nas netko napadne iz zraka bilo bi kuku majko, a tu bumo iskrcali 250 milijuna dolara za 12 helikoptera. Ok, to mi se čini kao minus, ali opet, sigurno ćemo tom kupnjom dobiti plus za izvoz naše vojne opreme, neko ulaganje i novu donaciju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove