+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 7 8 9
Prikaz rezultata str. 161/162

Tema: Wimbledon 2015

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    To je Matija malo pesnicki

Ajde iskreno...koliko bi Novaka kovali u zvezde da je Hrvat...

Znajuci koliki ste namcori, mislim da bi se vec nasla solidna grupa da mu trazi zamerke, za levicare bi imao nepodnosljivu dozu nacionalnog... a desnicari bi mu zamerali sto se druzi sa Srbima
    isto ko Ivaniševića, svaka ptica svome jatu leti. svi mi volimo kad pobjeđuje naše gore list, nego tamo neki amer rus nijemac ili srbin i slovenac. jednostavno to je tako, tvoj čovjek i uspjeh tvog čovjeka te najviše raduje. bez obzira što on nije baš tvoj, ali eto iz tvoje je države, pa vas to veže.

ja mu ne bi zamjerao što se druži s srbima, jedno je tenis drugo je politika, meni je normalno da se igrači druže međusobno pogotovo s ovih prostora. ali isto tako bi mi bilo normalno da se ne druže, u slučaju nekog novog rata. to se najbolje vidjelo na košarci 1990ih, kad su se svi čudili što Petrović prekinuo odnose s Divcem, ne možeš se bato ti s nekim družit ko je iz države koja vrši agresiju na tvoju državu, dok trećina tvoje države gori ti da se družiš s nekim tko je iz te države koja je glavni krivac za sve to. to ne ide, ali rat je završio i normalno da se sad može očekivat određene odnose i kontakte između igrača, to je i normalno, ali sport nikad nije u potpunosti lišen politike, nemojte ni to nikad smetnut s uma, i priordno je bilo da se naši igrači u bilo kojem sportu u vrijeme rata nisu družili, jer bi to bilo blago rečeno licemjerno. oni se druže, a mi ko narodi ratujemo. ne ide to tako, kako su to ovi jugonostalgičari i antifašisti zamislili.

osobno mogu svakome pomoć, ne gledam tko je kakve nacionalnosti ako je normalan čovjek. ali sam protiv tih ljigavih brastvo jedinstvo odnosa, jer to nas je i dovelo u poziciju da se koljemo 1920ih, 1940ih, i 1990ih. to je promašena politika, koju ja nikad neću podržat i prema kojoj nemam niti malo razumjevanja.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    NIsmo u tome mnogo razliciti... za nijansu vodite...

Koliko sam idiota cuo - sto ne placa porez u Srbiji... u dilemi sam dal odmah da ih oteram u picku materinu... koji porez, od zarade koju nije zaradio ovde, od drzave koja mu nista nije pruzila kad mu je bilo najpotrebnije...

Englezi su mu nudili bogatstvo da predje kod njih...odbio je... a mnogi bi prihvatili...samo taj detalj je dovoljan da se hejterima zapuse usta...da ne govorim koliko javno, a vise tajno trpa ovde lovu kroz razne humanitarne akcije...
    to je tek vrhunaca sprdačine, a tko to njega proziva za neplaćanje poreza, debili koji za srbiju i srbe nisu napravili baš ništa.

kao što u hrvatskoj najveće galamdžije protiv utajivača poreza, oni koji ničime ne doprinose boljitku zemlje. ali su im zato puna usta, dobrih parola i plemenitih namjera.

jadno je da bilo tko proziva Đokovića, on je toliko napravio za imidž Srbije i Srba u svijetu da mu možete komotno već sad napravit u svakom većem gradu spomenik, ko što smo i mi napravili dr. Franji Tuđmanu s debelim razlogom.

velike povijesne ličnosti, zaslužuju poštovanje i budućih generacija, a ne samo one u kojoj je taj velikan živio. tako da mislim da Đokovića prozivaju obični kompleksaši, koji ništa u životu nisu napravili, Grobari su prozivali Đokovića za taj porez koje su to kretenčine. kužim da ih smeta što je Đoković zvezdaš, ali prozivat čovjeka koji je toliko napravio za vas srbe i srbiju, kojeg prate milioni preko svijeta i svi znaju da je broj jedan u tenisu iz Srbije, što je neviđena reklama vaše zemlje i oni bi još šta, da uplati 10 miliona eura od zarade u srpski proračun, i onda bi valjda bio pravi patriota. tragikomedija, ali ponavljam grobari su njega prozivali zbog toga što je zvezdaš, ali svejedno su ispali jadnici u tom konkretnom slučaju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove