+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 9 PrviPrvi ... 6 7 8 9 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 141/162

Tema: Wimbledon 2015

A što kad izgubi jer to opet poraz pretvorio u pobedu....mislim jel onih 8 poraza u finalima GS pretvorio u pobedu ..po Matiji Bećkoviću.

nemoš virovat..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Banned
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    ja ne pratim, meni se čini da ti ne pratiš, lepi za početak Nadalu iz najbolji dana kao i Federeru Đoko je mogao samo polizat reket. to su činjenice, Nadal je po meni pokazao najviše u tim dvobojima, manje mu je ležao Novak od Federera to pokazuje međusobni skor, ali meni osobno je on najveći u ovoj generaciji bez obzira što će ga po titulama vjerojatno premašit i Đoković a ne samo Federer, ponavljam za mene, jebe mi se jel za tebe ili nekog drugog.

i ti znaš da pričaš s funboyom Nadala ? pripremi se, jer ova vožnja neće biti nimalo ugodna, pogotov zato jer si Srbin.

ove godine su imali dva meča, MC i RG. a fino je imao priliku da poveća razliku na 5-6 pobjeda, ovako Đoko ima minus dva. ali mislim da će mu dogodine zapaprit na RG, pripremat će se Nadal samo za RG, ima da bude gusto obuci srbine musto.

Nole je izvrstan igrač, to ne sporim, pravi takmičar, ali po meni nikad neće imat status navedene dvojke, ipak su oni bili i ostali korak više od njega na svom vrhuncu, Fed više nije na vrhuncu zato je izjednačio međusobni omjer. a Nadal da ne govorim, izrauban ozljedama, da je Nadal zdrav pojeo bi tvog Đokoslava za večeru istreso ga iz gaća i nalupao po guzici, nitko Nadalu koji je u top formi i koji je fizički zdrav ne može parirat pa ni ta dvojica. to je pokazao bezbroj puta, u njihovim međusobnim ogledima, gubio je samo kad je bio u padu ili nekoj ozljedi pa se vraćao nazad, a on je češće bio ozljeđivan od Feđe i Đoke. što je njegovoj karijeri dalo kraći vijek trajanja, on može još u vrh glave dvije godine potegnut, dakle s 30 očekujem mirovinu, a pogledaj Feđu još malo i 35 je tu a on još igra finale Wimbledona.

zato nemoj stavljat Đoku u tekst najvećih, jer zna se tko je najveći Nadal onda par mjesta prazno pa Feđo pa opet par mjesta prazno, pa tvoj Srbin iako je on za tebe neupitno broj jedan već sad, i biti će ali budite malo objektivni kad se uzme u obzir cijela karijera dotičnih, vaš Đoko opasno kaska. većinu dobrih rezultata je ostvario kad su ovi počeli opadat u formi, Fed već tri godine kaska i ne osvaja GS, Nadal se jedva vuče zadnje dvije godine, njegova zadnja kvalitetna sezona je bila 2010, i eventualno solinda još 2013, ali on je kao što sam rekao stalno pod nekim ozljedama što Đoko nije i svejedno je u tom razdoblju bio bolji od njega. to nešto govori, šniclo srpska pripremi se za pečenje.
    Pa nije Novak počeo da dobija Federera i Nadala u zadnjih godinu-dve. Pa seti se 2011. kad je Nadala dobio 7 puta zaredom, šikanirao ga. Nije da je Rafa te godine bio na zalasku karijere, imao je 25 godina, a najbolja sezona njegove karijere je tek sledila... Federera je te godine dobio 5 puta a izgubio jednom... Federer sa svojih 29 godina...

Tukao ih je i dominirao nad njima i kad su bili na vrhuncima svojih karijera.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A što kad izgubi jer to opet poraz pretvorio u pobedu....mislim jel onih 8 poraza u finalima GS pretvorio u pobedu ..po Matiji Bećkoviću.

nemoš virovat..
    To je Matija malo pesnicki

Ajde iskreno...koliko bi Novaka kovali u zvezde da je Hrvat...

Znajuci koliki ste namcori, mislim da bi se vec nasla solidna grupa da mu trazi zamerke, za levicare bi imao nepodnosljivu dozu nacionalnog... a desnicari bi mu zamerali sto se druzi sa Srbima

Nadal je najgori igrač koji se ikad dokotrljao do toliko GS i to sve zahvaljujući nedostatku konkurencije.

da je imao ikakvu ne bi vidio četvrtfinale Wimbledona a ne dvije titule.

Tako da Đoković za njega igra ekstra zanimljiv i ekstra atraktivan tenis..

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    To je Matija malo pesnicki

Ajde iskreno...koliko bi Novaka kovali u zvezde da je Hrvat...

Znajuci koliki ste namcori, mislim da bi se vec nasla solidna grupa da mu trazi zamerke, za levicare bi imao nepodnosljivu dozu nacionalnog... a desnicari bi mu zamerali sto se druzi sa Srbima
    Pa da je Hrvat bio bi zvijezda ko i u Srbiji. Njurgali bi mu neki što plaća porez u Monacu a ne u Hrvatskoj, ljevičari bi ga mrzili, ostali bi ga kovali u zvijezde..

Bio bi prva faca normalno..

Pa da je Hrvat bio bi zvijezda ko i u Srbiji. Njurgali bi mu neki što plaća porez u Monacu a ne u Hrvatskoj, ljevičari bi ga mrzili, ostali bi ga kovali u zvijezde..

Bio bi prva faca normalno..
    Slazem se...malo podjebavam, zato sto ste jos vise od Srba defetisti i pesimisti... nista nikad nije dovoljno dobro...

Djokovic je pokazao kako mozes biti Srbin, a i da budes normalan sa Hrvatima... tu je pogodio pravu meru... mogao je lako da zaigra na drugaciji sentiment, imao bi kod nekih ovde jos vecu podrsku, ali je sve to nadrastao...

Banned
    Datum registracije
    Feb 2012
    Ako vec pricamo u fair play-u... najvise korektan je bio prema vasim igracima... Cilic je bio u bunaru sa optuzbama da se dopinguje... niko mu nije drzao stranu, sem Novaka, koji je optuzbama protiv ITF i ATP stavio svoju glavu u torbu...ali je ulozio svoj autoritet kao No.1 da zastiti svog prijatelja...

Ako ni zbog ceg drugog, barem zbog toga budite umereniji u kritikama... nisam siguran da bi iko drugi to uradio na njegovom mestu... svi drugi su cutali ko pizde...
    Marin ceni i to je ono što je na kraju bitno...

Slazem se...malo podjebavam, zato sto ste jos vise od Srba defetisti i pesimisti... nista nikad nije dovoljno dobro...

Djokovic je pokazao kako mozes biti Srbin, a i da budes normalan sa Hrvatima... tu je pogodio pravu meru... mogao je lako da zaigra na drugaciji sentiment, imao bi kod nekih ovde jos vecu podrsku, ali je sve to nadrastao...

Nije to defetizam i pesimizam, to je više jal, zavist.

ovi bi ga mrzili jer mrze sve nacionalno..npr kad je Hrvatska bila treća na svijetu u nogometu svi lijevi kolumnisti su popizdili..pisali su u očaju da se ludi narod raduje dok ga pljačkaju i nema što jesti.

A jebe se njih za narod oni ne podnose ikakvu nacionalnu euforiju. To je njima šaka u oko. takvi bi mrzili nekog "hrvatskog" Đokovića iz dna duše.

Drugi bi bili čisto zavidni.

Znaš za onu šemu..zašto su Hrvati genijalni

Zato jer im je jal u genima

Nije to defetizam i pesimizam, to je više jal, zavist.

ovi bi ga mrzili jer mrze sve nacionalno..npr kad je Hrvatska bila treća na svijetu u nogometu svi lijevi kolumnisti su popizdili..pisali su u očaju da se ludi narod raduje dok ga pljačkaju i nema što jesti.

A jebe se njih za narod oni ne podnose ikakvu nacionalnu euforiju. To je njima šaka u oko. takvi bi mrzili nekog "hrvatskog" Đokovića iz dna duše.

Drugi bi bili čisto zavidni.

Znaš za onu šemu..zašto su Hrvati genijalni

Zato jer im je jal u genima
    NIsmo u tome mnogo razliciti... za nijansu vodite...

Koliko sam idiota cuo - sto ne placa porez u Srbiji... u dilemi sam dal odmah da ih oteram u picku materinu... koji porez, od zarade koju nije zaradio ovde, od drzave koja mu nista nije pruzila kad mu je bilo najpotrebnije...

Englezi su mu nudili bogatstvo da predje kod njih...odbio je... a mnogi bi prihvatili...samo taj detalj je dovoljan da se hejterima zapuse usta...da ne govorim koliko javno, a vise tajno trpa ovde lovu kroz razne humanitarne akcije...

Ljudi su zavidni općenito..malo se tko tome odupre...mislim nije malo tko..ali imaš ti masu ljudi koji ne podnose da je netko stekao išta...još ako je popularan, pa ima, pa ipak je tu glamour a on bi to sve htio a ne može..

ono ako ja nemam i ne mogu tako nek nema nitko..onda krenu u onu najpliću demagogiju..kako treba plaćat porez, kako mora se biti pošten a karakter im takav da moraš zašivati džepove kad prolaziš pored njih..iz oka bi ti uzeli da mogu..

Vidio sam po srpskim portalima komentare koje navodiš glede Đokovića..i malo me to začudilo..nisam to očekivao od vas..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-07-2015 at 15:30

Ljudi su zavidni općenito..malo se tko tome odupre...mislim nije malo tko..ali imaš ti masu ljudi koji ne podnose da je netko stekao išta...još ako je popularan, pa ima, pa ipak je tu glamour a on bi to sve htio a ne može..

ono ako ja nemam i ne mogu tako nek nema nitko..onda krenu u onu najpliću demagogiju..kako treba plaćat porez, kako mora se biti pošten a karakter im takav da moraš zašivati džepove kad prolaziš pored njih..iz oka bi ti uzeli da mogu..

Vidio sam po srpskim portalima komnetare koje navodiš glede Đokovića..i malo me to začudilo..nisam to očekivao od vas..
    Jajare, sitne duse... polusvet koji samo ceka da slomi nogu...

Ima ih mozda 10%, daleko su od vecine, ali su u svojoj bedi glasni... ne moze da podnese niciji tudji uspeh, jer u tom trenutku mora da se suoci sa svojim neuspehom...i posto to ne moze, onda udri po Novaku, psuje, folira, ne placa porez... a takvima da pruzis da drpaju i foliraju, bili bi sampioni...

Gadim se takvih ljudi...ne mora nista vise da mi prica o sebi, ovime se najlakse ofira... to je koncentrat sebicnosti i egoizma... taj bi i kevu svoju prodao...

Banned
    Datum registracije
    Feb 2012
    Na to sve se naslonio onaj cemer koji smo prosli 90-ih, kao da je sebi rekao - e neces ga majci... Matija Beckovic kaze da mu je reket srpska sablja... sve nase poraze i ponizenje uzeo je na sebe da pretvori u pobede...
    To što je Srbin i iz Srbije, to mu samo otežava stvari. Već sam napisao da mu je srpstvo teret koji nosi na leđima, teret jedne posrnule i frustrirane nacije koja kroz njegove pobede traži nagoveštaj povratka stare slave i novih nacionalnih pobeda... Pazi preplitanja poniženja i ponosa istovrmeno: u subotu doživiš da ti pripadnici jedne boranije od nacije zaspu premijera (takav kakav je, nikakav, al predstavlja Srbiju jebemmumater) kamenicama i oteraju ga kao najgoreg puvanjka, doživiš poniženje i frustraciju od jednog polufabrikata od naroda nedostojnog u svakom smislu Srbima. Sledeći dan taj osećaj poniženja zameni osećaj ponosa što tvoj sunarodnik osvaja najvažniji turnir i potvrđuje da je broj 1 u najpopularnijem i najvažnijem pojedinačnom sportu u svetu...

Ali što kaže ona narodna: nije lako Srbin biti, da je lako Srbin bio bi svako!

p.s skoro je Novak izgubio na nekoj pripremnoj egzibiciji za Wimbledon od onog klinca Zvereva...

Vidim na FB status jedne poznanice koja lajkuje tu vest... i svaki put se veseli kad Novak pukne... odrzao sam joj bukvicu, propisno okrecio u verbalni proliv, i izbrisao sa liste prijatelja...

Pocelao kao - pa sta, imam prava na svoje misljenje... tipicna fraza za suplje lobanje...

Banned
    Datum registracije
    Feb 2012

Novak je relativno popularan u okolnim zemljama, pa i u Hrvtaskoj... Ima ljude koji ga cene i navijaju za njega. Prve korake na ATP turu je načinio u Umagu kad je dobio specijalnu pozivnicu sa 16 godina, u trenutku kad u Srbiji nije bilo turnira iz kategorije jače od fjučersa, to Novak Hrvatima nikad nije zaboravio i često to ističe...

Ista stvar i sa Ivaniševićem ovde, brdo ljudi je navijalo za njega, baš se komentarisalo i ljudima je bilo drago kad je dobio Raftera 2001. u onom finalu, ja prvi sam se radovao ... Nisam Zeca toliko cenio kao igrača (smatram da je bilo i kvalitetnijih hrvatskih igrača: Ljubičić je neuporedivo bolji igrač, kompletniji) koliko zbog glave, autsajderskog ponašanja, balkanske psihe... Zadovoljenje kosmičke pravde je njegov Vimbldon 2001. Lud, lud meč, luda je cela ta priča od pozivncie do titule, jedna od najluđih u svetu sporta u zadnjih par decenija sigurno. U istu kategoriju spada osvajanje EURA 1992 od strane Danske kad su umesto nas uskočili, kad su nas iz trening kampa pred početak šampionata zbog sankcija vratili nazad...
    Posljednje uređivanje od Uroš : 14-07-2015 at 16:22

Banned
    Datum registracije
    Feb 2012
    I Ančić je bio dobar igrač, nagoveštavao je dosta, šteta... Eto, neko pomenu i Del Potra, tek to je jedna neprežaljena karijera, uništena povredama...
    Posljednje uređivanje od Uroš : 14-07-2015 at 16:22

Citiraj Prvotno napisano od Uroš Vidi poruku
    Novak je relativno popularan u okolnim zemljama, pa i u Hrvtaskoj... Ima ljude koji ga cene i navijaju za njega. Prve korake na ATP turu je načinio u Umagu kad je dobio specijalnu pozivnicu sa 16 godina, u trenutku kad u Srbiji nije bilo turnira iz kategorije jače od fjučersa, to Novak Hrvatima nikad nije zaboravio i često to ističe...

Ista stvar i sa Ivaniševićem ovde, brdo ljudi je navijalo za njega, baš se komentarisalo i ljudima je bilo drago kad je dobio Raftera 2001. u onom finalu, ja prvi sam se radovao ... Nisam Zeca toliko cenio kao igrača (smatram da je bilo i kvalitetnijih hrvatskih igrača: Ljubičić je neuporedivo bolji igrač, kompletniji) koliko zbog glave, autsajderskog ponašanja, balkanske psihe... Zadovoljenje kosmičke pravde je njegov Vimbldon 2001. Lud, lud meč, luda je cela ta priča od pozivncie do titule, jedna od najluđih u svetu sporta u zadnjih par decenija sigurno. U istu kategoriju spada osvajanje EURA 1992 od strane Danske kad su umesto nas uskočili, kad su nas iz trening kampa pred početak šampionata zbog sankcija vratili nazad...
    Tenis je dovoljno pristojan sport da ne privlaci budaletine kao fudbal... zato je ovo i moguce...

Navijam i za Cilica, i za ludog Karla, sad za malog Corica... bez problema i zadnje misli... prosle godine kad je uzeo US Open onako ludackom igrom, prvi sam cestitao svim poznanicima, i ovde na forumu... to bi trebalo biti normalno... jedno je politika i proslost, ali na ovom polju bar moze da se komunicira...

Banned
    Datum registracije
    Feb 2012
    Naravno, isto i za Čilića, dečku vidiš da je jedan dobrica, drag dečko, na leb da ga mažeš... Baš zato mi je i bilo milo kad je osvojio US Open. Prema ostalima sam hrvatskim igračima indiferentan, sem naravno Zeca koji mi je isto kao ličnost bio simpatičan... Ne navijam za ili protiv njih jer su eto Hrvati.

Tenis je pojedinačan sport i više se vezuješ za ličnosti nego u fudalu ili košarci, ali navijanje za nekog hrvatskog igrača ne menja činjenicu da su Hrvati kao kolektivitet bili i ostali nama krajnje neprijateljska nacija. Isto kao i ovde, nemam razloga da ne verujem da su ovi ljudi s kojima bistrimo sad i ovde na ovom forumu pojedinačno dobri i pošteni ljudi, to što pripadaju takvom kolektivitetu kakvom pripadaju je drugi par opanaka...

Naravno, isto i za Čilića, dečku vidiš da je jedan dobrica, drag dečko, na leb da ga mažeš... Baš zato mi je i bilo milo kad je osvojio US Open. Prema ostalima sam hrvatskim igračima indiferentan, sem naravno Zeca koji mi je isto kao ličnost bio simpatičan... Ne navijam za ili protiv njih jer su eto Hrvati.

Tenis je pojedinačan sport i više se vezuješ za ličnosti nego u fudalu ili košarci, ali navijanje za nekog hrvatskog igrača ne menja činjenicu da su Hrvati kao kolektivitet bili i ostali nama krajnje neprijateljska nacija. Isto kao i ovde, nemam razloga da ne verujem da su ovi ljudi s kojima bistrimo sad i ovde na ovom forumu pojedinačno dobri i pošteni ljudi, to što pripadaju takvom kolektivitetu kakvom pripadaju je drugi par opanaka...
    Odvojis pojedinacne ljude, i njih procenjujes, ne trpas ih odmah u kolektiv...

Generalno nikad necemo biti prijatelji u nacionalnim pricama, ali trudim se da svakog pojedinca tretiram kako zasluzuje...kako u sportu, tako i u ostalim stvarima...

Banned
    Datum registracije
    Feb 2012
    Sad se setih i Marata Safina, to je jedan od većih underachievera u istoriji tenisa, talenat bogovski, psiha a la Ivanišević. Mogao je čudo od karijere Tatarin da napravi, isto šteta...

Sećam se da je 2006. pobedio u prvom, drugom kolu AO tada 18-godišnjeg Novaka, koji ga je propisno namučio, i posle meča Marat na konferenciji izjavi "danas sam pobedio budućeg broja 1". Evo nađoh i sliku:

Posljednje uređivanje od Uroš : 14-07-2015 at 17:02 Razlog: 1

Pa nije Novak počeo da dobija Federera i Nadala u zadnjih godinu-dve. Pa seti se 2011. kad je Nadala dobio 7 puta zaredom, šikanirao ga. Nije da je Rafa te godine bio na zalasku karijere, imao je 25 godina, a najbolja sezona njegove karijere je tek sledila... Federera je te godine dobio 5 puta a izgubio jednom... Federer sa svojih 29 godina...

Tukao ih je i dominirao nad njima i kad su bili na vrhuncima svojih karijera.
    slažem se da je i tada igrao ravnopravni tenis protiv njih, ali i dalje Nadal ima pozitivan skor protiv obojice, šta god neki mislili o njemu i njegovom tenisu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove