+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 26 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/510

Tema: Ivan Šušnjar

Ivan Šušnjar

dobri danček, nego ste čuli ,a nije trach ode Zriki za veleposlanika u USA
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    za konzula u kanadu srećo.
    u kanadu. tako mi nekidan reče jedan čovjek koji ga isto zna.
    jadna zemlja sa takvim diplomatom, a jadna "hrvatska borba" s takvim borcima.
    svojedobno je srao o svom jednom posušaku, zajedničkom znancu, jer se politički uhljebio a sad vidimo ne smeta mu isto.
    ex. m. BBB ZG 40, 50+ Allah , suria, Bashaar w bas

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    za konzula u kanadu srećo.
    u kanadu. tako mi nekidan reče jedan čovjek koji ga isto zna.
    jadna zemlja sa takvim diplomatom, a jadna "hrvatska borba" s takvim borcima.
    svojedobno je srao o svom jednom posušaku, zajedničkom znancu, jer se politički uhljebio a sad vidimo ne smeta mu isto.
    To se netko igra kaligule.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Konzul u Kanadi? Iz cije kvote, srpske ili hrvatske?

tehnički hrvatske a mentalno srpske vjerovatno..

Chichago bi nekako bio logičan izbor zbog jake četničke emigracije tamo. Đujić više nije živ, mislim da bi Šušnjar prvo poželio da s slika s njim.

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-06-2015 at 15:16
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Iz čije kvote?

.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Iz čije ergele?
    Samo dostojanstveno Hrvati!

I onda me onaj napada kad ja kazem da su Covic, Cavara i ekipa idioti.

Od Covica me nebi iznenadilo da i Vlajkija postavi negdje za konzula, kao predstavnika Hrvata, da udovolji onom rataru Dodiku.

To je čovik s poskoka, jel?

Pereci i to...?

Spreman za Kanadu, ak je to on..

Čekaj i dočekat ćeš

...ne mora se u Kanadu ići samo malerijat, zaboravite na to...

Pada mi na pamet pater Krasić iz Blidinja, njega to presjeca više nego nas, al ima bar što potjerat...
    Posljednje uređivanje od moonlight : 06-06-2015 at 23:58
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Citiraj Prvotno napisano od kiša Vidi poruku
    dobri danček, nego ste čuli ,a nije trach ode Zriki za veleposlanika u USA
    a oće li povest vasića,tomića,gatala , rudan itd kao svoje pomoćnike?
    ZALUD HEROJI POVIJEST PIŠU ,
    JER NAĐU SE ONI ŠTO ISTINU BRIŠU DA HERCEG BOSNA SINOVE JE DALA A DANAS JOJ NEMA NI RIJEČI HVALA !!!!
    HERCEG-BOSNO SUZO MOJA ZEMLJO BEZ SPOKOJA !!!

http://www.youtube.com/watch?feature...Czx_uWqo74#t=0

http://www.youtube.com/watch?v=leNFPy5HOxU

http://www.youtube.com/watch?v=5veX-SqhXdA

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    To se netko igra kaligule.

Šta ste navalili s tom Canadom. Čovjek ide u Chichago. Ako ga odobre.

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    To je čovik s poskoka, jel?

Pereci i to...?

Spreman za Kanadu, ak je to on..

Čekaj i dočekat ćeš

...ne mora se u Kanadu ići samo malerijat, zaboravite na to...

Pada mi na pamet pater Krasić iz Blidinja, njega to presjeca više nego nas, al ima bar što potjerat...
    Šušnjar ili Zirdum što mu je bio pseudonim nije čovjek bez inteligencije ali u kombinaciji sa njegovom pokvarenošću to je ubitačna kombinacija. Svojedobno sam čuvši za taj portal ostavio tamo par komentara koji su odmah izbrisani. Pošto se on motao tada po portalu Herceg Bosna gdje smo svi tada još pisali, priupitao sam ga za to. On je odgovorio da se ti postovi koje sadrže psovke ili ružne riječi automatski brišu. A pošto ja nemam običaj psovat, nigdje nije bilo psovke ili ružne riječi u mojim postovima ali su svejedno obrisani. I onda vidim da tamo uredno stoje postovi gdje se psuje ustaška majka i sl . Primjetio sam normalno da čovjek jednostavno laže. Kasnije je dao teoriju da je to zato kako bi se pokazalo kako su Srbi i muslimani eto primitivci i time ih što??..prokazao pred svijetom kao da je CNN a ne neki mali portalčić kojeg čitaju i na njemu pišu Ante iz Širokog i Huso iz istočnog Mostara i pokoji Jovan iz Trebinja. Smiješene i istovremeno žalosne stvari.

Lik na svom portalu uredno objavljuje Rudan, Dežulovića koji bi nas Hrvate u BiH popili u čaši vode i koji su kilograme tinte potrošili da nas oblate i oklevetaju. I sabotiraju na kraju krajeva u borbi za naša prava.

Ima on neke veze i među političarima i medijima ( pričalo se da je on pogurao Ninu na HTV) mislim da je on autor o Hrvatima iz Hrvatske kao "perecima" čime je dokazao da ne bi mogao raditi ni u pekari jer ako je htio pokazati mentalitet Hrvata iz RH onda bi ih valjda ispravno prozvao kiflijanerima.

Ono što prigovara Hrvatima iz RH a to je da gledaju samo sebe i imaju kmetski mentalitet, svojim načinom komunikacije i pisanjem pokazao je da je isti kao i oni. Hrvati i Mesić npr su se ulizivali Muslimanima on se ulizuje Srbima. Sjaši Murta da uzjaši Kurta. Isti kmetovski mentalitet. On je Jurišić i Budimir koje je toliko napadao samo što je on srbofil a oni muslimanofili. On je čak u svom tom ludilu optuživao RH za etničko čišćenje Srba čak je mislim nazivao Hrvatsku etnički najčišćom državom u Europi iako je to notorna laž. Kao da je Hrvatska iz čista mira potjerala Srbe. To je priča Save Štrpca i cijele srpske politike. A čak ih Hrvatska nije ni protjerala, sami su otišli kad im je zločinački projekt krahirao..

Dakle on je jedan etnomazohist i ni po čemu se ne razlikuje od onih koje napada.

Uopće je čudno i štrči da njegov portal i forum Herceg Bosna kojeg je stavio kao svoj, vode ljudi deklarirani ateisti koji izgovaraju tamo pogrde na račun crkve i vjere. Koga onda oni predstavljaju od Hrvata u Bih. Onih 1-5 % ateista Hrvata u Bih. On je ateist, vlasnik tzv HercegBosanskog portala ja ateist, modratori su većina ateisti, ja ne znam tko je tu lud. Jedan zenički Jugoslaven koji u par postova promjeni pet mišljenja, (kojeg sam na jednom sastanku, ne znajuć da će on biti i upoznao), i stavova je čak napisao da bi on sve crkve srušio. Zamisli da se na mjestu koje se kiti nazivom Herceg Bosna i koji šatro predstavlja interese Hrvata BiH piše kako treba sve crkve srušiti i nitko ni da bekne. Ono par koji nisu takvi , služe im kao smokvin list i oni mi nisu jasni kako mogu sudjelovati u tako nečemu gadljivom, nečasnom i nepriličnom tradiciji BiH Hrvata.

Oni su svi komplet i presjek hrvatskog etnomazohizma. Npr u Hrvatskoj se ne smije ustašovati jer te se odmah hapsi ali se smije četnikovati. Tako i tamo. Ako kažeš koju afirmativnu o ustašama , baniran si a četnikovati možeš do mile volje i tamo se komotno može staviti naslov HercegSrpska.

Aj da je to neka elita srpske misli nego onaj najgori talog, seljačine neke i brđani koji ne znam kako su se dokopali tipkovnice. Takvi tamo kolo vode. Koji im se vjerovatno smiju i misle se u sebi..ej koje su ove ustaše budaletine. Jer oni su za njih ustaše, džaba im sve i sva snishodljivost i etnomazohizam.

uglavnom sve je to otužno i jadno i govori kakvih ima među nama. Od Sutle do zadnje točke u BiH na istoku.

Uglavnom pošto su stalno u svađi s Bujancem koji je stvarno dovodio Hrvatske kvislinge u emisiju, Jurišića i Budimira, promovirao Banca i Čička jedno vrijeme koji su furali onu mesićevsku priču o BiH..ali po čemu su on ili oni bolji. Samo su druga strana medalje..pa je Bujanec pričao kako ih financira Dodig, meni je to osobno bilo smiješno, mislio sam, to su samo naše ufurane budaletine..ali više nisam tako siguran..kod Hrvata je svašta moguće.

Uglavnom nije on bez inteligencije ali ovako pojavom više djeluje kao neki delikvent recidivist koji netom što je pušten pikira novu trafiku.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-06-2015 at 11:27

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    I onda me onaj napada kad ja kazem da su Covic, Cavara i ekipa idioti.

Od Covica me nebi iznenadilo da i Vlajkija postavi negdje za konzula, kao predstavnika Hrvata, da udovolji onom rataru Dodiku.
    Ne laži.
    "Onaj" te napada, radi ostalih, da se zna, jer si izjebao kršćanske vrijednosti i jer si oklevetao Čavaru da je primio mito.
    Negdje si u svezi s tim, kada si shvatio da nemaš niti jednog argumenta dometnuo da nekome treba vjerovati na riječ.
    Između gospodina Mrinka Čavare i tebe, kada je riječ u pitanju - biram Marinka Čavaru.
    A to što u svom pseudo liberalnom ditirambu koji je najblaže rečeno degutantan i bezobrazan pošto svršavajući nad svojim kvazi hrvatstvom i nadalje lupetaš o Čoviću i ostalim predstavnicima Hrvata posebice nagađajući o tome što bi on uradio ako bi uradio je idiotluk mentalno malodobnog seljačića...
    Šušnjar je posebna tema i to ne treba miješati sa onim zašto te je "onaj" napao...

Pa redikulu, tko bira veleposlanike i konzule nego predsjednistvo, citaj Dragan Covic.

Ako je BiH HDZ-u Zirdum kandidat za konzula u Chicagu iz reda hrvatskog naroda, onda zaista pametnom dosta.

To sto je tebi Cavara ocito ili rod ili te je negdje pogurao u "zajednicke institucije", on ili HDZ, to je vec neka druga tema.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šušnjar ili Zirdum što mu je bio pseudonim nije čovjek bez inteligencije ali u kombinaciji sa njegovom pokvarenošću to je ubitačna kombinacija. Svojedobno sam čuvši za taj portal ostavio tamo par komentara koji su odmah izbrisani. Pošto se on motao tada po portalu Herceg Bosna gdje smo svi tada još pisali, priupitao sam ga za to. On je odgovorio da se ti postovi koje sadrže psovke ili ružne riječi automatski brišu. A pošto ja nemam običaj psovat, nigdje nije bilo psovke ili ružne riječi u mojim postovima ali su svejedno obrisani. I onda vidim da tamo uredno stoje postovi gdje se psuje ustaška majka i sl . Primjetio sam normalno da čovjek jednostavno laže. Kasnije je dao teoriju da je to zato kako bi se pokazalo kako su Srbi i muslimani eto primitivci i time ih što??..prokazao pred svijetom kao da je CNN a ne neki mali portalčić kojeg čitaju i na njemu pišu Ante iz Širokog i Huso iz istočnog Mostara i pokoji Jovan iz Trebinja. Smiješene i istovremeno žalosne stvari.

Lik na svom portalu uredno objavljuje Rudan, Dežulovića koji bi nas Hrvate u BiH popili u čaši vode i koji su kilograme tinte potrošili da nas oblate i oklevetaju. I sabotiraju na kraju krajeva u borbi za naša prava.

Ima on neke veze i među političarima i medijima ( pričalo se da je on pogurao Ninu na HTV) mislim da je on autor o Hrvatima iz Hrvatske kao "perecima" čime je dokazao da ne bi mogao raditi ni u pekari jer ako je htio pokazati mentalitet Hrvata iz RH onda bi ih valjda ispravno prozvao kiflijanerima.

Ono što prigovara Hrvatima iz RH a to je da gledaju samo sebe i imaju kmetski mentalitet, svojim načinom komunikacije i pisanjem pokazao je da je isti kao i oni. Hrvati i Mesić npr su se ulizivali Muslimanima on se ulizuje Srbima. Sjaši Murta da uzjaši Kurta. Isti kmetovski mentalitet. On je Jurišić i Budimir koje je toliko napadao samo što je on srbofil a oni muslimanofili. On je čak u svom tom ludilu optuživao RH za etničko čišćenje Srba čak je mislim nazivao Hrvatsku etnički najčišćom državom u Europi iako je to notorna laž. Kao da je Hrvatska iz čista mira potjerala Srbe. To je priča Save Štrpca i cijele srpske politike. A čak ih Hrvatska nije ni protjerala, sami su otišli kad im je zločinački projekt krahirao..

Dakle on je jedan etnomazohist i ni po čemu se ne razlikuje od onih koje napada.

Uopće je čudno i štrči da njegov portal i forum Herceg Bosna kojeg je stavio kao svoj, vode ljudi deklarirani ateisti koji izgovaraju tamo pogrde na račun crkve i vjere. Koga onda oni predstavljaju od Hrvata u Bih. Onih 1-5 % ateista Hrvata u Bih. On je ateist, vlasnik tzv HercegBosanskog portala ja ateist, modratori su većina ateisti, ja ne znam tko je tu lud. Jedan zenički Jugoslaven koji u par postova promjeni pet mišljenja, (kojeg sam na jednom sastanku, ne znajuć da će on biti i upoznao), i stavova je čak napisao da bi on sve crkve srušio. Zamisli da se na mjestu koje se kiti nazivom Herceg Bosna i koji šatro predstavlja interese Hrvata BiH piše kako treba sve crkve srušiti i nitko ni da bekne. Ono par koji nisu takvi , služe im kao smokvin list i oni mi nisu jasni kako mogu sudjelovati u tako nečemu gadljivom, nečasnom i nepriličnom tradiciji BiH Hrvata.

Oni su svi komplet i presjek hrvatskog etnomazohizma. Npr u Hrvatskoj se ne smije ustašovati jer te se odmah hapsi ali se smije četnikovati. Tako i tamo. Ako kažeš koju afirmativnu o ustašama , baniran si a četnikovati možeš do mile volje i tamo se komotno može staviti naslov HercegSrpska.

Aj da je to neka elita srpske misli nego onaj najgori talog, seljačine neke i brđani koji ne znam kako su se dokopali tipkovnice. Takvi tamo kolo vode. Koji im se vjerovatno smiju i misle se u sebi..ej koje su ove ustaše budaletine. Jer oni su za njih ustaše, džaba im sve i sva snishodljivost i etnomazohizam.

uglavnom sve je to otužno i jadno i govori kakvih ima među nama. Od Sutle do zadnje točke u BiH na istoku.

Uglavnom pošto su stalno u svađi s Bujancem koji je stvarno dovodio Hrvatske kvislinge u emisiju, Jurišića i Budimira, promovirao Banca i Čička jedno vrijeme koji su furali onu mesićevsku priču o BiH..ali po čemu su on ili oni bolji. Samo su druga strana medalje..pa je Bujanec pričao kako ih financira Dodig, meni je to osobno bilo smiješno, mislio sam, to su samo naše ufurane budaletine..ali više nisam tako siguran..kod Hrvata je svašta moguće.

Uglavnom nije on bez inteligencije ali ovako pojavom više djeluje kao neki delikvent recidivist koji netom što je pušten pikira novu trafiku.
    Iz tog legla je i ona njegova šegrtica koja je onako pompozno prešla na Index, pa nestala...
    Pa sad, ako je to inteligencija, bolje je blesav živjeti.
    Ali ide putem koji je najučinkovitiji da dođe do neke pozicije.

On progurao Raspudića, pa što njih dvojica imaju zajedničko?
    Jedino ako ga Nino gleda kao i onaj kip Bruce Lee-u, kao zajebanciju...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Pa redikulu, tko bira veleposlanike i konzule nego predsjednistvo, citaj Dragan Covic.

Ako je BiH HDZ-u Zirdum kandidat za konzula u Chicagu iz reda hrvatskog naroda, onda zaista pametnom dosta.

To sto je tebi Cavara ocito ili rod ili te je negdje pogurao u "zajednicke institucije", on ili HDZ, to je vec neka druga tema.
    Seronjo, lažeš i obrčeš.
    Izjebao si katoličke vrijednosti, nalagao se na Čavaru, sad sereš na Čovića i pri tom ližeš guzicu Inkvizitoru, misliš da će te on zaštititi od tvojih spinova i petljavina.
    Da ima mrva časti ovdje davno bi ti bio baniran...ovako ti ide, može ti se, pa sviraj tamo svoje kretenske bljuvotine onima koji te mogu i izgleda vole čitati..., kod mene si skinut.
    Oprosti mi što sam strog prema tebi, ali kad mi neko jebe vjeru kao ti, onda razmišljam i o tome da napustim portal koji takve stvari tolerira...

Ti bi trebao popiti apaurin prije nego udjes na forum, to je onako prijateljski savjet.

Naravno, na cinjenicu da Covic "bira" Zirduma, zabodi glavu u pijesak.

Elem, kako rekoh, jedan degen Susnjar ce biti konzul u Chicagu. I da ponovim, red je onda da Covic i Vlajkiju nadje neko mjesto, i on je Hrvat vele. Mogao bi i on u Chicago, pa kad im Porfirije dodje, da opletu jednu o bajonetama Draze dzenerala, i vojvodi Djurisicu.

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Seronjo, lažeš i obrčeš.
    Izjebao si katoličke vrijednosti, nalagao se na Čavaru, sad sereš na Čovića i pri tom ližeš guzicu Inkvizitoru, misliš da će te on zaštititi od tvojih spinova i petljavina.
    Da ima mrva časti ovdje davno bi ti bio baniran...ovako ti ide, može ti se, pa sviraj tamo svoje kretenske bljuvotine onima koji te mogu i izgleda vole čitati..., kod mene si skinut.
    Oprosti mi što sam strog prema tebi, ali kad mi neko jebe vjeru kao ti, onda razmišljam i o tome da napustim portal koji takve stvari tolerira...
    pa napusti uvrijeđena frajlo.

i sam ti ponavljaš tu blasfemiju o kršćanstvu koju ne želim ni ponavljat baš iz poštovanju prema svojoj vjeri a akoliko si je puta ponovio....i imuputiraš ljudima što nisu rekli..

da si ti kršćanin kakvim se predstavljaš ne bi to ponavljao ko papagaj..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-06-2015 at 16:32

Ne razumijem zasto se on toliko upalio... nigdje ja nisam vrijedjao krscane, niti mi je to namjera niti bih to ikada uradio. Ja sam samo spomenuo da taj famozni "oprost" nije donio puno koristi katolicima u BiH, i opcenito Hrvatima.
    Jos bi dodao da oprost ne znaci isto sto i aboliciju, i Papa Ivan Pavao je oprostio svom atentatoru ali on je i dalje robijao, ili jos uvijek robija.

E sad, koliko sam ja u pravu ili krivu, ne znam. Ja samo vidim da sa Hrvatima nesto nije u redu, ali ne mogu dokuciti sta.

O Cavari i Covicu ne bih vise... vidim da su oni taboo tema, znaci ne smijes ih spomenuti u negativnom kontekstu. Ajde neka bude, Cavara abolira muslimanske kriminalce jer je dobrodusan, radi identicne stvari koje je radio Budimir dakle obojica su dobricine i ljudine. Covic salje Zirduma u Chicago, svaka cast, pravi covjek na pravom mjestu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove