+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1 2 3 4 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/107

Tema: Liga prvaka

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Were the tarts pretty?

Ou jeee......
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

http://www.goalsarena.org/en/video/c...ona-final.html

Barcelona na "raketni pogon" uzela finale LP !

Rakitić treći HRVAT za redom, koji je pobjedio u finalu LP.

Mandžukić 2013 Bayern, i on zabio gol !

Modrić 2014 Real, nije zabio ali je u 94 minuti bilo je plus 5 nadoknade dao ključnu asistenciju iz kornera na glavu Ramosa. i zbog toga je po meni Real pobjedio, jer je ATLETICO imao 1-0, i onda ispušio u produžecima. što je i logično, već su ih praktički matirali a prime gol, teško se oporavit od toga.

i sad Rakitić s Barcelonom, ali ne mogu se otet dojmu da igra duplo bolje za Barcelonu nego za Hrvatsku, ne znam koji je to kurac, puno on "duguje" hrvatskoj ako se mene pita.

nego, jel imaju Srbi ijednog da je zabio u finalu LP nakon Zvezde i 1991 ? a nas kao prcaju zbog Zvezde i Partizana, pa koliko tko vrijedi u nogometu vidjelo se lijepo nakon 1991. i dokaz koliko su Srbi favorizirani bili u SFRJ, i ti rezultati Zvezde i Partizana, su upravo rezultati hrvatske nakon raspada SFRJ. previše se njima toga poklapalo u zajedničkoj državi, a kada su došli na noge onima kod kojih nemaju suce i koji im neće davat pogurance, sve se ubrzo vidjelo, a ne mogu se otet dojmu da je Zvezda te 1991 osvojila naslov, baš zbog raspada SFRJ kao i to što je na eurosongu pobjedila SFRJ, previše je to "slučajnosti" da ne bi imala prste u tome i politika.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 07-06-2015 at 15:04

Juve rastura Bayern u Minhenu, 2-0 na poluvremenu.

milina, drago mi je zbog onog šupka guardiole.

kakav raspad sistema, ali primit gol u 90oj, pa jebote koji su to panjevi. žao mi mandžukića, i žao mi što ovaj šupak svih šupaka guardiola ide u četvrtfinale ali još ne vjerujem kako su prosuli dva gola plusa, pizde talijanske.

i s njima je ante bio saveznik, nije ni čudo da smo izgubili rat, i da je Jugoslavija zaživjela na račun NDH. tko s talijanima tikve sadi, odbiju mu se o glavi, sada i mandžo zna kako je to kad si s talijanima u ratu.

priče dobro su se držali ostavite za nekog drugog, primit dva kola i to onaj muller im zabije neometano pa sad opet dva u produžetku jednostavno totalne picajzle, je da tu ima više stranaca nego talijana ali je klub talijanski i sve su to talijanske pičkice, s talijanima se nijedan rat ne može dobit, pa ni onaj nogometni. uvijek sam se čudio kako su oni 4 puta postali svijetski prvaci, a nema većih luzera od njih ?

Jbg, Juve je pal poslije 70-e minute. Alegri je trebal staviti 5 obrambenih jer je Bayern stavil 4 krilna napadača i Lewandowskoga. Nevjerojatno je da Juve primi 2 gola glavom od Bayerna. Šteta, htel sam da Juve prođe.

Najgore je sad kaj budu Talijani i svi okrivili Mandžu jer su golovi pali nakon kaj je on ušao. Curilo je na sve strane, nije Mandžo kriv. Sad Talijani seru, a zbog Mandže su uopće došli u priliku za prolaz.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 17-03-2016 at 12:09

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Izvuceni parovi polufinala: Manchester City vs Real Madrid. Atletico Madrid vs Bayern
    Posljednje uređivanje od HR SOKOL : 15-04-2016 at 13:13

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    https://youtu.be/b1jEZXL6sYI Remi je spreman Koga vi vidite u finalu?

Citiraj Prvotno napisano od HR SOKOL Vidi poruku
    https://youtu.be/b1jEZXL6sYI Remi je spreman Koga vi vidite u finalu?
    Bayerna sigurno. Iz drugog para šanse su pola pola

Atletico i Real; Atletico osvaja naslov.

atletico je najozbiljnija ekipa sa najboljim trenerom današnjice
    tako da oni najvjerovatnije osvajaju

I meni se isto čine malo prečvrsti za sve preostale ekipe. Možda bi najmanje šansi imali protiv Citija jer im ne paše isto takva čvrsta ekipa, ali ove primadone iz Madrida i Muenchena dobijaju bez problema.

pellegrini je taktički mulac a city je u polufinalu kao i real madrid samo zbog sreće u ždrijebanju
    meni je uz atletico ove sezone najbolji bio juve
    koji da je bio potpuno zdrav prošao bavarce a i tako desetkovan je ispao tek u produžetku

od ovih ekipa koje su ostale, atletico mi je najdraži, a onda ide manchester city jer želim da guardiola dobije po pički, kao i real s svim svjoim napuhanim zvijezdicama, nadam se da će netko od njih dvoje uzet naslov dakle atletico ili manchester C.

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    Ja sam isto bio za Juve. Bayern ne volim zbog Pepa,ako se sjecate kad je Mandzo imao sansu u produzetku kod 4:2 ,ali brani Manuel pa pokazu Pepa kako ismijava Mandzin udarac.Pa na presici kaze kako je sve bilo lakse kad je usao Mandzo Engleze ne volim. Znaci Atletico vs Real. Biram Real zbog Kove i Luke

I meni je Athletico najdraži..zbog srca s kojim igraju a ne zbog tehnike. Man City može pobijedit svaku od ostale tri ekipe a može i ispušit od svakoga. Bayern mi se čini najjači bez obzira na Guardiolu

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove