+ Odgovori na temu
Stranica 66 od 66 PrviPrvi ... 16 56 64 65 66
Prikaz rezultata str. 1,301/1304

Tema: Vijesti iz BiH

Bez dvojbe Hrvatska strana je previše oklijevala sa tužbama i informacijama koje je trebala da uputi MZ, EU, Vijeću sigurnosti UN-a, a o mnogim pojavama koje su pratile prosvjede "antifašista" protiv održavanja Svete mise u Sarajevu za duše nepravedno ili bez suđenja pobijenih ljudi na Bleiburgu i križnom putu, kao žrtvama totalitarnog Titovog komunističkog sustava.
    Umjesto da je svijet saznao da su u prosvjedima koji su bili sve samo ne prosvjedi prije bi se to moglo nazvati komunističkim morbidnim orgijama učestvovali pripadnici Crvenog križa iz Sarajeva, da su prosvjede predvodili ljudi iz USA veleposlanstva, da je dvadesetak ljudi tijekom mise u sarajevskoj katedrali osiguravala armija policije, što je svijet svakako trebao vidjeti posebice u Vijeću sigurnosti UN-a (tamo gdje se Incko nalagao na stanje u BiH), propustilo se da se istom Vijeću predoće stravične prijetnje izrečene ne samo Kardinalu Puljiću nego i šačici preostali sarajevskih Hrvata.
    Bošnjaci nisu napravili taj propust.
    Sada svijetom šalju svoju priću i svoju "istinu"...lobi stroj melje, krenuli su od Željane Zovko i komisije u EP kojom ona rukovodi i koja je Kardinalu Puljiću i Hrvatima iz Sarajeva upućeno pismo potpore.
    Jasno sada idu i dalje.
    Bezmudi predstavnici Hrvata u BiH i Hrvatskoj šute kao ribice u akvarijumu.
    Lijepo im - ima se može se... ma dobro je...
    Čude me da dočki koji su pokazivali karakter i petlju : Slaven iz HRS-a ili Karamatić iz HSS-a da su šutili ko zaliveni...
    Od HDZ-a i HNS-a nije bilo očekivati brzu reakciju kojom bi se svijetu jasno pokazao antikatolički islamski čimbenik koji razvaljuje ne samo Federaciju nego i BiH, svojom isključivošću i težnjom ka unitarizmu iza kojeg dalje leži Islamska deklaracija I i II.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Konačno jedna dobra vijest. Lovrinović napisao otvoreno pismo dužnosnicima EU.
    Tekst je vrh, i bez dileme je moja preporuka da ga pročitaju svi oni koje interesira što se to događa u Sarajevu sa Crkvom, Kardinalom i malobrojnim srajevskim Hrvatima.

O ovome svemu i više što je to napisao Lovrinović predsjedatelj kluba Hrvata PS BiH, možete pročitati na poveznici:

https://hms.ba/u-bih-se-otvoreno-vel...erske-slobode/
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Gledao sam Lovrinovica na N1, prilicno smusan govornik, ona glupaca ga navlaci na pitanje "osudjujete li ustastvo i fasizam?" a on nesto vrda... pa reci joj jebote, da osudjujem praksu da se ulice glavnog grada BiH imenuju po fasistickim nacistickim slugama, Handzar vojnicima, govori njenim jezikom i zacepi joj labrnju. Sta okolisas i pravdas se, okreni vodu na svoj mlin, bar to nije tesko sa ovim licemjerima i dvolicnjacima.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Sto je ovo sa BiH veleposlanistvom koje Pakistancima izdaje neobjasnjiv veliki broj viza. U praksi znaci Pakii se pojave u BiH, kao studenti, upisu se i ''nestanu''.

Ovo je duplta sigurnosna prijetnja, pod
    a)gomilaju se ''izbjeglice'' na hrvatskoj granici.
    b)visokokoruptivna BiH veleposlanistva kroz takve prakse skoro pa sigurno salju i islamisticke radikale u zapadnu Europu.

Koliko vidim ne kadroviraju samo nestrucne frule poput Mlinare, vec i strucno koruptne veleposlanike.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 23-05-2020 at 17:53
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove