+ Odgovori na temu
Stranica 65 od 65 PrviPrvi ... 15 55 63 64 65
Prikaz rezultata str. 1,281/1291

Tema: Vijesti iz BiH

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Poje bi muda da ne uspe u Crnoj Gori priznaj
    Čudan si ti tip težak neki sadomazohista, mislim da bi išao i na Hrvatsku štetu samo Srbi da propadnu.
    Jadna Hrvatska sa takvim nacionalistima kao ti.
    Mada dosta Hrvata koji te znaju nemaju lepo mišljenje o tebi malo sam se raspitao ))
    А što se tiče Bakira mi sa ove strane Drine smo spremni.
    Ja sam anonimac , baš me zanima koji to Hrvati nemaju "lepo" mišljenje o meni??

Mene Srbi nit ne zanimaju dok se Hrvata ne dotiču.

I baš me briga i za Bakira i za vas?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja sam anonimac , baš me zanima koji to Hrvati nemaju "lepo" mišljenje o meni??

Mene Srbi nit ne zanimaju dok se Hrvata ne dotiču.

I baš me briga i za Bakira i za vas?
    Pitao je moderatore na onom forumu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Dok bošnjačke tiskovine i portali šute "ko zaliveni" o propalom pokušaju Sejde Komšića da 13.02. posjeti Vatikan i Svetog oca Papu, koji je ovu audijenciju odbio, jasno biranim riječima, znamo da u pozadini svega stoji nepriznavanje Komšića kao predstavnika BiH Hrvata u BiH (od kojih je 97% deklariranih katolika, interesantno je da o tome uglavnom šute ili bez kritičkog osvrta u medijskom prostoru gnjile i tiskovine i portali sa hrvatskim predznakom. Iako je i ovo stvar za istraživačko novinarstvo, tim prije što je Komšić imenovao veleposlanika BiH u Vatikanu, definitivno teško se oteti dojmu da iz Vatikana zapravo počinju da pušu neki novi pozitivni vjetrovi.
    S druge strane anti hrvatska i anti srpska euforija koja se intenzivno raspiruje u Sarajevu prerasta u histeriju koja je pregazila svaki iole razuman glas koji bi iz sarajevske kotline eventualno mogao izići i dati makar tračak nade da šizofreno blaćenje svega srpskog ili hrvatskog nije totalitarni sustav jednog režima koji iz dana u dan potvrđuje da muslimani žele Ustavni sud kad ide njima u korist ali njegove odluke ne poštuju kada one idu u korist nekog drugog ili trečeg.
    Na taj način muslimani od odluka Ustavnog suda bukvalno prave švedski sto sa kojeg uzimaju ono što im se sviđa..., ali odluku u predmetu Ljubić nisu, interesantno, primijetili..
    Jednako tako nije zapažena ni apelacija Alije Izetbegovića na koju je ustavni sud dao mišljenje da je konstitutivnost i jednakopravnost naroda natkrovljujuće ustavnim odredbama.
    Interesantno je da se Bakir lako odrekao ove babine apelacije i odluke Ustavnog suda, pa se prave da to i ne zapažaju praveći Islamsku deklaraciju br.2 kao deklaraciju SDA kojom izravno ruše dejtonski Ustav o čemu se nije očitovao ni USA veleposlanik Nelson ni Visoki predstavnik spavač Valentin ef. Incko.
    Stoga ne treba da začudi što su se i po ovom pitanju složili Čović i Dodik, dok MZ i EU još uvijek pasivno prate što se to događa u BiH ovih dana.
    Da su Hrvati kojim slućajem napravili svoju "deklaraciju" o supremaciji Hrvata i preuzimanju glavnih poluga vlasti i države ponovo bi tenkovi orali mostarske ulice ispred središnjice HDZ-a i izricale bi se mjere isključivanja pojedinih hrvatskih političara iz vlasti nasilnim putem.
    Ovako se čeka razvoj situacije u BiH i kako god da taj rasplet krene MZ, EU i NATO će sa velikim zakašnjenjem opet biti prinuđeni da ovoga puta smire muslimane i njihovi politiku hegemonije i dominacije.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Moram se demantirati, jer prije nekih sat vremena potvrdjena informacija je da je Željko Komšić uspio isposlovati audijenciju kod Pape koji mu je zatražio poštivanje ravnopravnosti i konstitutivnosti naroda u BiH. Razgovaralo se o dobrim bilateralnim odnosima i situaciji u BiH, a posebno u odnosu na situaciju katoličke zajednice. Potvrđena je potreba da se osigura puno poštivanje prava svih građana i ravnopravnost tri konstitutivna naroda. Ovu agencijsku vijest pootvrdio je katolički portal.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Uopće primati onog i onakvog Komšića najveća je glupost. " Hrvatski predstavnik" kojeg Hrvati ne žele i ne biraju. Ali sigurno će obećati borbu za ravnopravnost i primiti blagoslov. Jadno.

Datum registracije
    Sep 2016
    MuslimOni ovih dana naricu nad "fasistima iz Mostara", ljube partizansku groblja u Mostaru, na kojem ima valjda najmanje MuslimOna, i dezurno pisu clanke o zlim Hrvatima.
    Nista novo, takoreci.

Uz prethodnu pripremu uvredljivih grafita, za koje od slucaja Adis Pokvic znamo da ih uglavnom oni sami ispusuju... a za to vrijeme partizansko groblje u Uskoplju prekopavaju i od njega prave "sehidsko mezarje"

Sve se ponavlja, iz godine u godinu.

Datum registracije
    Sep 2016
    U blizini Konjica balije provalile u hrvatske kuce. Mjesto Tresnjevica.

HMS OTKRIVA: Komšićev ured krivotvorio sadržaj razgovora s papom Franjom, izostavljena ključna poruka !
    Nakon lažnog izvješća o susretu s Papom Komšić prešutio i da će otići na sastanak predstavnika "zapadnog balkana" u Brisel, radi čega je Dodik izjavio da Komšić na ovaj samit putuje bez legitimiteta predsjedništva- kao privatna osoba koja će tamo da prića svoju priću.
    Više detalja o lažiranom izvjšću koga interesira može naći na poveznici:

https://hms.ba/komsicev-ured-krivotv...papom-franjom/

Nekako u isto vrijeme smjene na Pantovčaku (dan gore dolje) mali Alijin je sručio novu još oštriju salvu prijetnji Čoviću i BiH Hrvatima koji se usude da ga slijede.
    "Vidjer ćemo tko će dulje izdržati" poruka je iz Sarajeva Čoviću koji se, vidi bezobrazluka, drznuo da zatraži izmjenu Izbornog zakona (da podsjetim to je zakon koji u ovoj formi omogućuje da muslimani mogu Hrvatima birati člena Predsjedništva, te članove Doma naroda PS BiH, kao i lokalne funkcionere gdje su muslimani u omjeru fifti -fifti sa Hrvatima) i to pazi molim te on- Čović u skladu sa Dodikom s kojim zahtijeva promjenu zakona o izboru sudaca u Ustavni sud BiH gdje su stranci sa muslimanima (zahvaljujući izdašnim petrodolarima) donosili po pravilu odluke protv Hrvata i Srba u BiH.

Muslimani ozbiljno računaju na Milanovića i njegovu potporu u vidu " ne miješanja Hrvatske u "unutrašnje stvari BiH", pa su iskoristili trenutak da priprijete Hrvatima iz BiH kako ih nitko nemože više zaštititi kako je to radila Kolinda i kroz tu prijetnju su bjelodano jasno poručili da im nije niti na kraj pameti mijenjati Izborni zakon, pa ćemo vidjeti tko će duže izdržati.

Zanimljivo je da MZ i organi EU mudro šute gledajući rasplet između Bošnjaka i Srba apsolutno ne tretirajući gorući problem Hrvata i muslimansku bahatost i javnu izjavu da ćemo vidjeti tko će duže izdržati...

Kolinda stitila Hrvate u BiH, kada? cime?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove