+ Odgovori na temu
Stranica 31 od 81 PrviPrvi ... 21 29 30 31 32 33 41 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 601/1610

Tema: Vijesti iz BiH

Erdogan utekao iz Saraja ni osvrnuo se nije, teška blamaža, propade skup k'o grčki mirovinski fond.

Konačno je bjelodano jasno da je Dragan Ćović definitivno jedina konzistentna osoba na BiH političkoj pozornici koja uistinu gura BiH u EU i da je vrijeme da to nakon sarajevske farse prepoznaju ne samo EU, nego i USA i MZ u cjelini.

Na ovo neznam što bi ti rekao na ovo osim LOL

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Erdogan utekao iz Saraja ni osvrnuo se nije, teška blamaža, propade skup k'o grčki mirovinski fond.

Konačno je bjelodano jasno da je Dragan Ćović definitivno jedina konzistentna osoba na BiH političkoj pozornici koja uistinu gura BiH u EU i da je vrijeme da to nakon sarajevske farse prepoznaju ne samo EU, nego i USA i MZ u cjelini.

Na ovo neznam što bi ti rekao na ovo osim LOL
    Nemam običaj uopće odgovarati na provokativne komentare, jer nemam vremena u životu da se bilo s kim "natežem", obično volim govoriti jezikom argumanata i neosporan argument je da je Dragan Ćović, kako rekoh, definitivno jedina konzistentna i dodao bih i vjerodostojna osoba na BiH političkoj pozornici koji gura BiH u EU. Ako ti misliš drugačije, onda budu ljubazan i navedi mi tko to više od Ćovića radi na tom planu.

Kakve koristi ima od toga, BiH muslimani sanjaju Tursku a Srbi Rusiju. I jedni i drugi ne žele niti vole EU niti ih ulazak u istu nešto zanima. Čović može biti na strani europskih integracije, to strane ambasade i Ohr ne zanima puno. Koga oni podržavaju to je poznato svakom tko se imalo razumije u bh politiku.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Kakve koristi ima od toga, BiH muslimani sanjaju Tursku a Srbi Rusiju. I jedni i drugi ne žele niti vole EU niti ih ulazak u istu nešto zanima. Čović može biti na strani europskih integracije, to strane ambasade i Ohr ne zanima puno. Koga oni podržavaju to je poznato svakom tko se imalo razumije u bh politiku.
    Očekivano, potvrdio si ono što sam i rekao da je Dragan Ćović definitivno jedina konzistentna i vjerodostojna osoba koja gura BiH u EU, a to na čijoj je strani Putin, na čijoj Erdogan, a na čijoj EU, MZ, OHR, USA itd., te tko koga voli i tko se želi podložiti komu, o tome ćemo prićati nekom drugom prilikom i analizirati na nekoj drugoj temi. Ovdje govorimo o najnovijim vijestima iz BiH.
    Hvala, na tvom razumijevanju BiH političke rašomonijade i lijepo je znati da razumijevaš u punom smislu rijeći vijesti koje ekskluzivno dajem za HRHB na ovoj strani.
    Posljednje uređivanje od sagitarius : 24-05-2018 at 13:50

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Najnovije informacije stižu upravo iz HNŽ gdje je iz kampa Salakovac "pobjeglo" sada već više od 70 ilegalnih imigranata od 280 koji su tu prebačeni iz Sarajeva, na posve ne zakonit i na svaki način neusaglašen način.
    Kako kažu u Crvenom križu hrane ima još za tjedan dana, za preostale koji su još ostali u kampu i neke koji su tu svratili.
    Interesantno je to da su tih sedamdesetak ljudi nestali netragom, da su neki doduše primijećeni da lutaju Mostarom, ali i iz Sarajeva stižu informacije da su se neki vratili u Sarajevo, odakle im se lakše prebaciti na sjever i pokušati prijeći na hrvatski teritorij i dalje ka zapadnoj Europi.
    Bjelodano je jasno da je u velikoj mjeri krivac za izazivanje ove krize na relaciji Sarajevo Mostar ministar Dragan Mektić protivu kojeg bi svakako bilo za očekivati da se povede kazneni postupak glede činjenice da je prekoračivši ovlasti zahtijevao kazneno procesuiranje čelnika najviših policijskih dužnosnika HNŽ i da je svojim djelovanjem u znaćajnoj mjeri doprinio stvaranju krize između policijskih agencija i institucija i među županijama i agencijama različitih razina vlasti i policijskih ingerencija.
    Naravno teško je očekivati raplet u tom smijeru, jer kako stvari stoje, prije će se rasplet dogoditi nakon općih izbora u listopadu, a do tada će još na tisuće imigranata zaglaviti u bošnjačkim dijelovima BiH.

Nakon Erdoganovog mitingovanja u Sarajevu poslije kojeg je postalo jasnim koliko je političke štete nanio muslimanima iz BiH, a posebice sloganom na kojeg je uslijedilo masovna erupcija oduševljenja: jedna vjera, jedna zastava, jedna nacija, čini se da je šteta koja se u prvom momentu definirala samo kao Erdoganov kapric EU da mitinguje u "dvorištu Europe" i to kad mu se prohtije, postala mnogo veća.
    To jedna zastava, jedna vjera jedna nacija prejasno je obuhvatila i muslimane Bošnjake iz BiH i građane Turske, kao jedan narod, pod jednom zastavom iste vjere, što je blisko diskreditaciji naziva kojeg su si BiH muslimani dali kao Bošnjaci, jer su oni zapravo svi pod jednom zastavom, jednom vjerom i jedne nacije, dakle svi su Turci.
    ne treba zaboraviti podatak da je na sarajevskoj Zetri bilo svega oko 2.000 Turaka da su mnogi došli iz Sandžaka i da su svi ostali Erdoganovi vatreni fanovi bili Bošnjaci iz Sarajeva, koje je inače bilo okićeno na dan mitinga crvenim turskim zastavama i kompletnim turskim folklorom.

No Pedi Ešdaun ex visoki predstavnik moralizira da Srbima iz RS-a ne treba dati da koriste srbijanske putne dokumente, a uskoro se očekuje i reakcija gđe Kormak da ukori Hrvate radi negostoljubivosti prema ilegalnim imigrantima.
    Mada je do sada bilo jasno da je štap išao po hrvatskim plećima a mrkvu su jeli Bošnjaci, ostaje da se tek uistinu, bez prejudiciranja i predrasuda sagledaju sve reakcije prije svega svjetskih medija, a onda i lidera relevantnih asocijacija i država o sarajevskom poturčivanju na krilima Erdoganovog slogana.

Dakle, za očekivati je furioznu angažiranost hrvatskog čelništva i u Republici Hrvatskoj, ali i Hrvata iz BiH da se politički kapitalizira očigledno podvođenje BiH pod tursku "imperiju" u režiji Bakira Izetbegovića i njegovog mentora R.T. Erdogana.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Dodik: Srbi su svim narodima bivše SFRJ "poklonili slobodu"

http://www.dnevnik.ba/vijesti/dodik-...lonili-slobodu

Ovaj sto je stariji sve je ludji.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Krenuo je na more preko BiH: Srbi su me kaznili zbog kockica Policajac me pitao znam li gdje sam. Ja sam mu rekao da sam u BIH, a on je odgovorio da sam u Republici Srpskoj i da bih mogao dobiti batina zbog hrvatskih obilježja, rekao je Dario iz Zagreba... Vidio sam da je policijski automobil stao ispred kafića, ali sam ostao potpuno iznenađen kad je policajac krenuo prema meni, a još više kad mi je rekao da će me kazniti zbog remećenja javnog reda i mira jer nisam ništa učinio, priča nam Dario Strašček iz Zagreba. Jutro nakon što je Hrvatska pobijedila Englesku i plasirala se u finale Svjetskog prvenstva, on je vozio dvije malodobne kćeri na more. Išao je preko Bosne i Hercegovine te se zaustavio na kavu u Kostajnici, koja je dio Republike Srpske. Imao je na sebi dres hrvatske reprezentacije i zato je platio kaznu od 50 konvertibilnih maraka što je otprilike 200 kuna. Vrijeđanje pred kćerima - Policajac me pitao znam li gdje sam. Ja sam mu rekao da sam u Bosni i Hercegovini, a on je odgovorio da griješim, da sam u Republici Srpskoj i da bih mogao dobiti batina zbog hrvatskih obilježja. Rekao je da me zato mora kazniti. Kad sam sjeo u kafić, netko me je prijavio policiji. Zaista nisam ni navijao ni bilo koga na bilo koji drugi način provocirao. Mlađa kći mi se rasplakala, bilo je izuzetno neugodno – prepričava Dario. Policajac mu je još dodatno rekao da ga neće pustiti ako ne plati odmah i da će ići na sud, pa je shvatio da je bolje odmah platiti kaznu. 'Kontrola će sve provjeriti' - Uz to mi je naredio i da se odmah presvučem. Pokupio sam kćeri, obukao drugu majicu i odmah napustio grad. Ne mogu vjerovati da se to događa 2018. godine. Bojao sam se i za kćeri jer su mi iz drugih kafića neugodno i ružno dobacivali dok sam razgovarao s policajcem - kaže Dario. Dok je cijeli svijet tražio “kockasti dres” i divio se igrama naše reprezentacije, Dario je vjerojatno jedni Hrvat koji je dobio kaznu jer ga nosi. U Hrvatskoj strani navijači nisu bili kažnjavani zbog nošenja svojih nacionalnih dresova niti su imali bilo kakvih neugodnosti. Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Srpske smo pitali po kojem je to članku zakona zabranjeno kod njih. Poslali smo im i kaznu koju je ispisao policajac.

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/news/krenuo-je...kockica-582623 - 24sata.hr

malo tu fali i pameti da se ide preko genocidne tvorevine u hrvatskom dresu.

To je i nusprodukt debiliziranja hrvatskih medija koji od genocidne jazbine stvaraju privid simpatične tvorevinice pa ljudi mogu najebat.

di je njemu mozak bio kad je tako obučen krenuo preko jazbine.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Da, mediji izvrcu stvarnost i prikazuju nas kao da smo puni mrznje, a da su RS i Srbija primjeri tolerancije. I onda ljude poklopi surova stvarnost.

Realno bi i kod nas Srbi imali problema da nose svoje dresove, ali im policajci zbog toga ne bi lupali kazne.

Datum registracije
    Sep 2016
    Muslimanski ''gradjanski'' nacionalisiti i ''hrvatski'' Jugoslaveni. Kombinacija koja obecava.

http://www.oslobodjenje.ba/dosjei/ko...ponosno-380049

Takve stvari su sasvim uobičajena pojava u bh društvu,tako da ovo nije ništa iznenađujuće.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Muslimanski ''gradjanski'' nacionalisiti i ''hrvatski'' Jugoslaveni. Kombinacija koja obecava.

http://www.oslobodjenje.ba/dosjei/ko...ponosno-380049
    Psi laju karavane prolaze.
    Hrvatsko jedinstvo nema alternativu.
    Samo zajedno i jednodušno možemo očuvati svoj politički i nacionalni integritet, konstitutivnost i vjerodostojnost odupirući se islamiziranom bošnjačkom mainstrimu, koji na svaki način pokušava podjarmiti hrvatsko pućanstvo u F BiH, koja već time predstavlja propali projekat MZ, koja je preko svojih visokih predstavnika išla upravo na to da se Hrvati iz BiH dekonstituiraju i da prihvate muslimanski entitet kao volju te jebene MZ i EU, kao nekakvu normalu i mjeru tolerancije.
    Dovoljno je samo pogledati reakcije MZ na Erdoganov miting u Sarajevu i njegovom pokliču : Jedna zastava, jedna vjera, jedan narod i šta bi - ništa - tresla se gora rodio se miš.
    Da je to došao i u Sarajevu uradio Plenković ili Kolinda ili bilo tko iz Hrvatske, koga pomislite ili poželite, vidjeli bi kako bi muslimani to kapitalizirali, ali sa njima i ta ista MZ i jebena EU, sa još luđim Valentinom Inckom, koji je pojeo ćevape na čaršiji isto kao i ona USA (čitaj Turska) ambasadorica u BiH Kormak, koja predvodi kolonu posjetitelja prema Potočarima 11.07., što nije grijeh, ali jeste da zašuti ko zalivena pred Erdoganom, pred selefijskim i parađematskim tvorevinama, pred trenažnim centrima za muslimansku djecu i omladinu u organizaciji askerskih bandi...pred očiglednim kršenjem odluka Ustavnog suda u predmetu Ljubić, ali i prihvatanju antiustavnog djelovanja muslimanskih stranki sa sjedištem u Sarajevu, koje su krenile u rušenje ustava prijedlozima koji nisu uvažili osnovne postulate Izbornog zakona...

Elem na Hrvate bi se digla i kuka i motika i svima bi nam objasnili da smo svi mi nacionalisti netolerantne ustaše i da ima da se pokorimo volji MZ i Bošnjaka koji su eto u pravu.

Ako se sve ovo ima u vidu, bjelodano jasno je da Hrvati iz BiH nemaju naklonost niti EU niti MZ, da su za njih apsolutno remetilački čimbenik, smetnja u jednostavnijem dvoentitetskom uređenju BiH na bošnjački i srpski entitet.

Uz gomile juda koje imamo unutar hrvatskog korpusa, ali i izdajničkih i kolaboracionističkih stranaka, jednako tako pojavama i nekakvih težnji strančarenju, koje samo može ići na ruku svim onim elementima i snagama koje žele eliminaciju Hrvata iz BiH kao političkog naroda, postaje valjda jasnijim što se zapravo iza brda valja i što nam je činiti.
    Oslobođenje kao novina je etablirana probošnjačka tiskovina koja je oćerala i onog jada Dežulovića, koji je baš vala skidao gače pred svakim u BiH, pa do ovih nekakvih koji piskaraju budalaštine koje kod Bošnjaka piju vode samo9 utoliko što lik ima "vlaško ime", pa stvara potrebni privid multietničke tiskovine i Sarajeva...
    Posljednje uređivanje od imperator : 25-07-2018 at 14:22

Sve si rekao manje vise.

Na Hrvatima se lomi peglanje imidza proklete Amerike i zapada u islamskom svijetu, kako rekoh, i to je ocito.

Ustavni sud rekao svoje, ovi guraju svoje, OHR i americka hambasada podrzavaju ove. Oni su ih podrzali i kad je 5 bilo trecina od 17.

Cormac i ekipi ne smetaju dzihadlije, kad ih i sami koriste za topovsko meso na bliskom istoku, danas svatko tko povrsno prati zna da su USA i Izrael pokrovitelji Al Qaide i ISIL-a na bliskom istoku, a poslusne cukice su balkanske drzave medju kojima i Hrvatska, koje su poslusno naoruzale tu istu Al Qaidu u Siriji. Pa se danas kao svi cude odakle tamo hrvatsko, srbijansko ili bosansko oruzje, a sami dzihadlije iz Sirije se jos 2012. pohvalili na YT kanalima snimcima hrvatskih RAK visecjevnih bacaca raketa, Osama i ostalim oruzjem koje su dobili sa balkana.
    Kako ce ta i takva Hrvatska pomoci BH Hrvatima, kad je ona poslusna kujica direktorima svemira.

Odvratna politika, a Hrvati su tu redovito jebena stranka.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sve si rekao manje vise.

Na Hrvatima se lomi peglanje imidza proklete Amerike i zapada u islamskom svijetu, kako rekoh, i to je ocito.

Ustavni sud rekao svoje, ovi guraju svoje, OHR i americka hambasada podrzavaju ove. Oni su ih podrzali i kad je 5 bilo trecina od 17.

Cormac i ekipi ne smetaju dzihadlije, kad ih i sami koriste za topovsko meso na bliskom istoku, danas svatko tko povrsno prati zna da su USA i Izrael pokrovitelji Al Qaide i ISIL-a na bliskom istoku, a poslusne cukice su balkanske drzave medju kojima i Hrvatska, koje su poslusno naoruzale tu istu Al Qaidu u Siriji. Pa se danas kao svi cude odakle tamo hrvatsko, srbijansko ili bosansko oruzje, a sami dzihadlije iz Sirije se jos 2012. pohvalili na YT kanalima snimcima hrvatskih RAK visecjevnih bacaca raketa, Osama i ostalim oruzjem koje su dobili sa balkana.
    Kako ce ta i takva Hrvatska pomoci BH Hrvatima, kad je ona poslusna kujica direktorima svemira.

Odvratna politika, a Hrvati su tu redovito jebena stranka.
    Dobro si, svaka ti valja i pogledaj ti samo molim te ovo što reće ono kad je bilo 5 trećina od 17. To je još jedan od pokazatelja koliko se MZ i EU pravila blesava. Hrvati iz BiH su pištali do neba, uzalud, taj jecaj na nepravdu opet gluha MZ nije ćula, ali gluha samo kad Hrvati cvile. Bošnjaci muslimani kukaju i kmeće od 1995 i svaki put kad su zajecali MZ je skidala gače i namještala se da ga primi iz Sarajeva, a gafova su ti isti muslimani napravili milijardu i nikom ništa. jebote neznam jesi li bio u Sarajevu kad je bio Erdogan, ma to je bio jedan pristojan turski provincijalni grad, to crvene turske zastave to slike i posteri sa likom "sultana" Erdogana, to brate majice sa njegovom facom. Na kraju javni apel da građani Sarajeva žurno idu na Zetru jer tamo nije bilo više od 2- 2,5 tisuća turaka. Ludara. Kolone su krenule na zetru, hiljade su ostale pred kompleksom jer nisu mogli tako naglo ući... U međuvremenu Kormakova zbrisala iz Sarajeva i dala tiho upozorenje američkim državljanima da se klonu Sarajeva, u strahu da je ne linčuju... U ćaršiji raja trača da će Kormakova preći na islam i ostati u Sarajevu kad je htjedne USA administracija povući sa pozicije veleposlanika...
    Jebote o ćemu prićamo, a EU ko francuska sobarica. Samo se kao čudi i provjerava što Hrvati iz BiH prićaju, ali što im "zelje" kažu to bez provjere prihvataju i šute dozvoljavajući očigledno kršenje Ustava , bukvalno Dejtona, kad to radi pet muslimanskih stranaka u sarajevu gurajući svoju viziju izmjene izbornog zakona u BiH, koja ne uvažava ni Ustav ni presude suda BiH u slućaju Ljubić... ma fuj.

Uopće nisam optimista, dapače, mislimda je pitanje dekonstituiranja Hrvata iz BiH sad stvar koja je posve izvjesna.
    Burazer mi kaže da nisu stvari baš tako crno bijele ali on je dobričak koji u svemu nastoji da govori jezikom vjere, da se ne ogriješi, da ovo, da ono... onako ala Inkvizitor, vala ko da su njih dvojica braća. Važe svaku, sa svakim razgovara, uvažen je, fin je, obrazovan, ali mislim da su stvari puno jednostavnije i bar meni jasnije.

Mene nista vise ne cudi, ukidanje konstitutivnosti Hrvata je kamilica za ono sto su ti licemjeri sa zapada radili i rade na planeti zemlji.

Na stranu Irak, Afganistan i poznate price, gdje se tihi genocid koji su skriveni. Filipini naprimjer, ili aktualni genocid u Cameroonu o kojem mediji sute, gdje odredi smrti frankofonskog diktatora (obuceni i istrenirani od strane izraelskih i americkih specijalaca) bukvalno tamane anglofone stanovnike zapadnog ili takozvanog britanskog Cameroona.

To su strasne stvari, tako da me uopce ne cudi to sto oni rade u BiH, to je za njih kao nakasljati se.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Mene nista vise ne cudi, ukidanje konstitutivnosti Hrvata je kamilica za ono sto su ti licemjeri sa zapada radili i rade na planeti zemlji.

Na stranu Irak, Afganistan i poznate price, gdje se tihi genocid koji su skriveni. Filipini naprimjer, ili aktualni genocid u Cameroonu o kojem mediji sute, gdje odredi smrti frankofonskog diktatora (obuceni i istrenirani od strane izraelskih i americkih specijalaca) bukvalno tamane anglofone stanovnike zapadnog ili takozvanog britanskog Cameroona.

To su strasne stvari, tako da me uopce ne cudi to sto oni rade u BiH, to je za njih kao nakasljati se.
    Majke ti pogledaj moj onaj prethodni post gdje sam rekao da je Kormakova više turska nego li američka veleposlanica...i evo danas čitam, ide joj smjena i to vrlo brzo. Navodno dolazi neki politički pojak lik, zaboravio sam mu ime, ali nije ni bitno.
    Ameri su prepustili u BiH uticaj Rusima u RS-u i Turskoj u dijelu Federacije sa Bošnjačkom večinom i to ih je počelo bubati u glavu.Niko ih ne jebe za suhu šljivu, osim nešto hrvata, koji su poodavno shvatili da ih ta ista Amerika hoće da povali i favorizira Bošnjake, kako bi u muslimanskom svijetu dobili oreol pravdoljublja.

A svi su hinje i ta ista pederska EU koja se nešta ko fol sekira da Kina ne uđe na zapadni Balkan...valjda dolje u CG kinezi su uradili neki autoput, financirali, pa sad uzbuna da se ne uvale ekonomski i u BiH i Kosovo. Jebe se njih sviju što muslimani krše izravno Dejton u BiH sa onim izbornim zakonom, ne samo što krivo predlažu, nego što to nisu htjeli niti da rješavaju kad je bilo vrijeme i bilo je do njih, jer je HDZ imao finaliziran svoj prijedlog.

Licemjerju nikad kraja.

Bakir i naouražavanje

Ovo je za psiho analizu

Za oca je ustvrdio kako je bio istinski demokrat, ilustriurajući tu tvrdnju opservacijom kako je Josip Broz Tito "preživio" samo u onim dijelovima BiH gdje je postojala vlast koja je priznavala Aliju Izetbegovića

https://www.dnevnik.ba/vijesti/ponov...i-dopustiti-92
    Posljednje uređivanje od Eskel : 08-08-2018 at 23:35

Pa tu je u pravu, nitko ne dira jakog i naoružanog. Da su imali oružje 1992. ne bi ih Srbi počistili iz pola BiH.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa tu je u pravu, nitko ne dira jakog i naoružanog. Da su imali oružje 1992. ne bi ih Srbi počistili iz pola BiH.
    Za to bi oni počistili srednju Bosnu i sjevernu Hercegovinu od Hrvata. Etnički najčistiji grad u BiH je Sarajevo.

Da su muslimani oruzje koje su imali Srbi, danas bi BiH licila na Afganistan, mada vec lagano lice neka podrucja.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove