+ Odgovori na temu
Stranica 59 od 59 PrviPrvi ... 9 49 57 58 59
Prikaz rezultata str. 1,161/1166

Tema: Vijesti iz BiH

Šta će Vučić, od jada se zavaljuje. Radnici mu rade za 200-300 eura, on će nešto otvarat. Srbima u Bih Dayton je dao velike ovlasti, to je neporecivo, i spasio ih sudbine RSK a to vam je opomena što vam se može desiti ako budete kurčeviti bez pokrića. Možda tada neće neki američki tajnik nazvati i reći "stanite".

Bolje vam je da budete mirni i dobri s nama, jer ionako vam sve veći broj populacije, ja iz genocidne, ja iz Srbije, dolazi zarađivati u Hrvatsku, tu ustašku tvorevinu koja mrzi sve srpsko.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-10-2019 at 11:10
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Mogu ja i krace, glup si ko kurac. Tebi ne vrijedi bilo sto pisati, drzi se onih debila sa herceg bosne, mislim na tvoje sunarodnjake prevashodno.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šta će Vučić, od jada se zavaljuje. Radnici mu rade za 200-300 eura, on će nešto otvarat. Srbima u Bih Dayton je dao velike ovlasti, to je neporecivo, i spasio ih sudbine RSK a to vam je opomena što vam se može desiti ako budete kurčeviti bez pokrića. Možda tada neće neki američki tajnik nazvati i reći "stanite".

Bolje vam je da budete mirni i dobri s nama, jer ionako vam sve veći broj populacije, ja iz genocidne, ja iz Srbije, dolazi zarađivati u Hrvatsku, tu ustašku tvorevinu koja mrzi sve srpsko.
    U vašem bajkovitom svetu, dakle, vi nama zapretite i mi se povučemo?
    Pa možda ovaj put neće biti nikog da reaguje na vašu kuknjavu kao onda oko Dubrovnika, Vukovara, Zadra, Osijeka, Zagreba, pa kuknjave da se vojska povuče u Srbiju. Možda neće biti nikog da nas zaustavlja oko Sarajeva. To je vas dovelo do Banjaluke, a ne zato što nečemu vredite.
    Pa i vi i mi znamo da vi ne biste krenuli ni na Sloveniju ni na Bošnjakistan a da ne obezbedite sebi debeeeela leđa. Stojički biste istrpeli sve naše provokacije.

Morate nekako uskladiti reči sa delima. Pobegli ste bukvalno u NATO verujući da ste se tako zauvek osigurali od nas. Zar je to držanje "pobednika"? Junačine jeste, ali sigurica je sigurica.

PS. I smiri ako možeš ovog Bombardera. Nekulturan je. Ali nije to toliko zbog mene nego zbog njega. Njegova mrzovolja i negativni naboj nožem može da se seče. Pogodiće ga neki fras, pući će mu žučna kesa, dobiće čir na dvanaestopalačnom crevu... Šteta za tako hrabrog i mladog čoveka.

Da ali postoji "mala razlika". Vi niste naoružani ko 90-tih pa ste prisvojili svo oružje JNA koje se gomilalo 45 godina a sve ostale ostavili bez zrna baruta. Inače bez toga ne bi stigli ni do Bajine Bašte.

Mi smo došli pred Banjaluku samo kad smo se malo naoružali, kad ste vi bili i dalje vojno moćni, nismo čak bili al pari, samo vojska tzv RSK imala je više tenkova i tada od HV-a a vi ste došli pred Dubrovnik Zadra, Osijek kad smo mi bili vojska u tenisicama puškama i pokojom zoljom, minobacačem.

Znači vi možete nas malo potisnuti kad vi imate sve i oklopne brigade i artiljerijske pukove i zrakoplovne flote i mornaricu a mi ništa, a mi vas sataremo smo kad smo malo al pari u naoružanju

Sad smo al pari u oružju i znaš kad bi vaši Krajinski Orci krenuli u napada da je bilo takvo stanje 90-tih. Nikada možda ni tad. Nego se junačit nad nenaoružanim narodom.

NATO nikoga ne štiti to je organizacija zakurac. Da nas vi sutra napadnete "junačni" kakvi jeste oni prstom ne bi mrdnuli. Grčka i Turska su ratovale, obje članice NATO-a.

dakle budite s nama dobri jer gdje će vam ljudi zarađivati kruh. Oni iz tzv RS. Cijelo Trebinje živi od Dubrovnika a koliko ono sezonskih radnika iz Srbije radi u Hrvatskoj. 10 000 li beše.

Drage ustaške kune a junačino.

i nemoj ti pričat o ratu, ti bi se prvi sakrio pod nečiju suknju i virio od tamo dok sve ne prođe.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-10-2019 at 21:08
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Evo kako Srbi rade temeljito čišćenje. U ratu naprave genocid, poruše sve kuće, crkve i sela, priječe povratak Hrvata, a ako se stotinjak Hrvata vrati i sami obnove kuće onda im lupe po planu autocestu preko kuća.

http://www.poslovni.hr/svijet-i-regi...toceste-358433
    nek poruše svoje naselje i crkvu na Mašinskoj.
    kako sam čula, ovo je već stiglo i u inozemstvo, pa da vidimo kud će proći cesta.
    jedino mi žao, ništa od eko proizvodnje koja je pokrenuta tamo. nekako mislim da im se to slučajno omaklo.

inače, nekad sam se smijala mami kad je izjavila da gleda prijenos iz Sabora jer su zabavniji od Zabavnog programa.
    čitajući Aleksu potpuno je razumijem.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Valjda znaš da je reč "hemija" prvi upotrebio Dragan Čović kada je govorio o odnosu HDZ i SDA, a ja sam napravio ironičnu asocijaciju na to. I niko nije skapirao, o Bogo...

Što se tiče da smo sledeći - paaaa, nekako mi ćemo se snaći sa muslimanima, nakon što oni progutaju vas. Možda oni budu sledeći nama, a ne mi njima...
    Naravno, nije situacija da je FBiH totpalno pobošnjačena, ali kad pogledaš poziciju naroda u BiH, Hrvati stoje najlošije i nema izgleda da će se tu nešto popraviti. Kad se uporedi prisustvo Srbije i Hrvatske u BiH, Srbija je neuporedivo politički prisutnija. Eventualno sinhronizovano delovanje Srba i muslimana možed a nastavi trendove dalje u tom pravcu.

Elem, zbog ovakvih kao što sam ja, trebelo bi nešto?! Pa zbopg ovakvih kakvi su npr. integralisti, NZH stranka, javnost koju predstavljaju Marko Jurić i Bujanec, zbog Mesićeve pretnje da će upasti u Posavinu, zbog stalne brige da Srbija ne bude na 60 km od Zagreba, zbog hajke na preostale Srbe u Hrvatskoj itd. i nastaju ovakvi kao ja.
    Prvi ste vi govorili o tome da ne treba dopustiti prisutvo Srbije preko Drine, pa je sasvim logično da naš odgovor bude da se ne dopusti prisustvo Hrvatske u BiH. Inkvi bi zbog cilja da ne bude Srbije preko Drine, pristao Hrvate u BiH svede na "autonomijicu". Tu se vidi koliko taj antisrpski naboj daleko ide.
    Rijeć "kemija" prvi je upotrijebio Bojl oko 1650 godine diferencirajući alkemiju od kemije.
    Rijeć "kemija" poslije su upotrebljavali mnogi ljudi pa vjerovatno nekad i Dragan Čović.
    Međutim irelevantno je kad je tu rijeć tko uporabio, ovdje govorim o tebi, jer Ti si spomenuo kemiju između vas Srba i Muslimana, a ja sam samo pridometnuo: pa uživajte u njoj.
    Što se tiće vašeg snalaženja sa muslimanima ne sumnjam. Pokazali ste umijeće na Kosovu, pa vam sad srpsku svetinju i mnoge manastire "čuvaju" kosovari.
    U svezi sa tim što tvrdiš da će muslimani progutati Hrvate u BiH ima jedna poslovica koja kaže: Malo mačku teleča glava...
    Ne sumnjam da je Srbija politički prisutnija u RS entitetu BiH. No u Federaciji vas i nema i sve što se zna o Srbima iz Srbije je da imate lezbaču za šefa vlade i pičkoustog za šefa države, pregledaj ponekad bošnjačke portale što pišu o vama. Nikad neće oprostiti Bakiru što nije isposlovao obnavljanje tužbe protiv Srbije.
    Eto toliko ste prisutni u BiH kao državi.
    O svemu ostalom što si izgalimatijasio imaš odgovore drugih forumaša, uglavnom na drugim temama, pa ne bih da ponavljam priću.
    Inače što se Drine tiće odatle u BiH samo prelazi arapska bagra, koju gurate za sad na ovu stranu, vi je nečete nikad preći, jer prije će Sandžak u BiH nego srbin sa šajkačom preko Drine.
    Prošla su ta vremena.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove