+ Odgovori na temu
Stranica 76 od 76 PrviPrvi ... 26 66 74 75 76
Prikaz rezultata str. 1,501/1513

Tema: Vijesti iz BiH

Crni dan za BiH.
    Novozaraženih osoba 1586
    Preminulo 36 osoba.
    Kazne za ne nošenje maski se ne naplaćuju.
    Grad gusto natiskan ljudima, među kojima ima na stotine onih koji ne nose nikakvu masku a hiljade onih koji ih nose na bradi...
    U tijeku je pokušaj sticanja imuniteta efektom krda...
    MZ, EU to toleriraju...
    Bolnice su zatvorene same u sebe na stotine praznih kreveta i objekata u krugu KCUS u Sarajevu zjapi prazninom...

U BiH je preko 44.000 zaraženih osoba...

U BiH aktualne su trenutno dvije ili tri velike teme, uz desetke onih "svakodnevnih"- problema sa ilegalnim uljezima, njihovim pljačkama, silovanjima i napadima na ljude i njihovu imovinu kao i drugim svakodnevnim brigama oko snabdijevanja i poskupljenjima i da dalje ne nabrajam, posebice probleme sa investiranjem u poljoprivredu, u koju treba bukvalno ulagati sva raspoloživa sredstva, jer problem sa hranom nas čeka u narednim godinaama, a uvoz će biti ograničen na skupo smeće koje drugi neće da jedu.
    Od velikih tema na prvom mjestu su izbori, za koje jedni misle da se neće , a drugi da će se ipak održati, što ovisi o Kovidu-19, koji je u BiH izišao gotovo trostruko više nego samo mjesec i pol dana ranije, a što implicira početak geometrijske progresije u oboljevanju.
    S jedne strane jedni misle da će se sve zadržati kao i sada samo da prođu izbori, a zatim da slijedi lockdown, tek da se rastereti zdravstveni sustav i da broj oboljelih padne na jednocifren ili dvocifren broj..., dok drugi misle i zalažu se za trenutni lock down.
    Na vrhu političke piramide aktualno je prepucavanje oko zločina u Francuskoj, za koje su iz Islamske Zajednice rekli da je to "bezuman čin" ALI da su muslimani bili izazvani karikaturama proroka Muhammeda...
    Bošnjački vjerski i politički estabilišment nakon islamističkog terorističkog napada u Austriji znatno su tiši, jer u Austriji nitko nije "uvrijedio" Muhameda, a islamisti su opet počinili teroristički zločin.
    Kada je u Mostaru bila projecirana zastava Francuske na Hrvate je išlo drvlje i kamenje sa sarajevskog otomana, a kad je projecirana zastava Austrije, šutili su "kao zaliveni"...
    U Bošnjačko-muslimanskom tisku i elektronskim medijima, te portalima pokušava se relativizirati ili posve prešutiti novi zločin islamista u Beču, naprosto, jer više nema smisla braniti neobranjivo.
    Posljednje uređivanje od imperator : 04-11-2020 at 14:26

Na stotine ljudi stoji u beskrajnim redovima na samo dva punkta u Gradu Sarajevu na kojim se testiraju ljudi na Kovid-19.
    U tim redovima stoje i oni koji su zdravi i oni koji su bolesni...
    Krizni stožer sarajevske županije podnio je kolektivnu ostavku Vladi Županije...
    Građani su ogorčeni na bestijalni bezobrazluk da više od 300.000 građana "opslužuju" tek dva punkta...ljudi negoduju, za sada uzalud.
    No teško je povjerovati da ovaj nedostatak sluha sarajevskih medicinara, prema potrebama građana, može proći nekažnjeno ili tek tako...
    Izbori su prilika da se kazne oni koji upravljaju medicinskim sustavom u gradu na Miljacki, ali i mogući sudski procesi.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Smijesan podatak, dok u BH postoje vehabijska sela, iste te vehabije u Ceceniji, muslimanskoj republici u sklopu Rusije, pod vodstvom Kadyrowa, zive po sumama, uvijek pod strahom da ce ih Kadyrowci potamaniti.
    Ima li uopce i jedna europske zemlja gdje postoje vehabijska sela osim BiH?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Imas vehabijske gradove, ne sela... pogledaj recimo kvartove Stokholma, Mali Mogadishu, ili Brisel, Roubaix u Francuskoj, predgradja Londona, tamo nema policije vec oni imaju vjersku policiju koja patrolira i maltretira zaljubljene parove, zene koje nisu pokrivene i slicno.

Europa je u debelom qrcu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Mlinarevicka na twitteru otvoreno navija protiv HDZa BH. Nije da nesto gotivim Draganceta Covica, ali ipak je Hambasador Blokaca kao nekakav neutralan predstavnik svih gradjana te drzave BH. Nesto i pise o fasistima koji ju porganjaju itd.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Mlinarevicka na twitteru otvoreno navija protiv HDZa BH. Nije da nesto gotivim Draganceta Covica, ali ipak je Hambasador Blokaca kao nekakav neutralan predstavnik svih gradjana te drzave BH. Nesto i pise o fasistima koji ju porganjaju itd.
    Može li neki screenshot?
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Može li neki screenshot?
    Ovo sa fasistima je odmah na pocetku, a navijanje ces naci u tweets and replies, vrlo frisko.
    https://twitter.com/MartinaMlinare1

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ovo sa fasistima je odmah na pocetku, a navijanje ces naci u tweets and replies, vrlo frisko.
    https://twitter.com/MartinaMlinare1
    Fašisti s kamenjara već 2 godine cyberbulliraju ambasadorku...Neka se srame.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Fašisti s kamenjara već 2 godine cyberbulliraju ambasadorku...Neka se srame.
    mislim da Marta misli na njenu temu na hb.org...
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    mislim da Marta misli na njenu temu na hb.org...
    Ili možda i na ovaj forum, tko zna.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ne znam na koga misli, ali je zena zaista odurna. Salta se izmedj' bosnjOckog jezika i knjizevnog hrvatskog. Kako i svi crveni psici hrvatskog porijekla, prije su celebrirali knjizevni, kako bi se sprdali sa ''krezubim desnicarima'', a sada su otrkili jugoslavenski, bosnjOcki i druge jezike.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove