+ Odgovori na temu
Stranica 62 od 64 PrviPrvi ... 12 52 60 61 62 63 64 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,221/1266

Tema: Vijesti iz BiH

Sta je sad na kraju, jel ona imenovana ili se ceka imenovanje, nisam u toku?

Kakav paradoks, gradZanka Martina pise ostro protiv uhljeba Martine koja se uhljebila na mjesto koje joj ne pripada jer nema fakultetsku diplomu, a fakultetski obrazovana ekipa joj cuva dijete.

Kladim se da joj to imponira kaj ta fukara prosvjeduje zbog nje.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sta je sad na kraju, jel ona imenovana ili se ceka imenovanje, nisam u toku?

Kakav paradoks, gradZanka Martina pise ostro protiv uhljeba Martine koja se uhljebila na mjesto koje joj ne pripada jer nema fakultetsku diplomu, a fakultetski obrazovana ekipa joj cuva dijete.
    Ma da.
    M.M je obečala svojim mentorima Sejdi i Crnadku da će u Češkoj završiti faks i tamo je trenutno u svojstvu akreditiranog vleposlanika BiH.
    MIP je kod MIO MM registrirao kao srednješkolku sa završenom srednjom zubotehničkom školom, mada se Martina svugdje lažno predstavljala kao profesorica engleskog i hrvatskog jezika.
    Inače zakonskom regulativom od 2013 godine za službu u MIP-u na poziciji veleposlanika osnovni uvjet je posjedovanje univerzitetske diplome.
    Kako MM to ne posjeduje očekuje se njen opoziv, jer se već zapokrenila procedura oko toga.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Ma da.
    M.M je obečala svojim mentorima Sejdi i Crnadku da će u Češkoj završiti faks i tamo je trenutno u svojstvu akreditiranog vleposlanika BiH.
    MIP je kod MIO MM registrirao kao srednješkolku sa završenom srednjom zubotehničkom školom, mada se Martina svugdje lažno predstavljala kao profesorica engleskog i hrvatskog jezika.
    Inače zakonskom regulativom od 2013 godine za službu u MIP-u na poziciji veleposlanika osnovni uvjet je posjedovanje univerzitetske diplome.
    Kako MM to ne posjeduje očekuje se njen opoziv, jer se već zapokrenila procedura oko toga.
    Upravo sam dobio zamolbu da ispravim navod, naime, Martina je još uvijek u BiH i vidjena je na prosvjedima u svezi sa mučilištem bolesne djece u Pazariću kod Sarajeva, negdje na nekom prosvjednom skupu. Takođe ona još nije preuzela dužnost veleposlanika u Ćeškoj, mada je imenovana.
    Gospodin Brkić (HDZ BiH) zamjenik Crnadka u MIP-u je zatražio inspekcijski očevid u svezi sa kršenjem zakona po pitanju uvjeta imenovanja veleposlanika.
    Procedura opoziva je zapokrenuta.
    Ovo su najsvježije informacije.
    Interesantno je da se gđa Martinović-Sopta nije oglasila u svezi sa spomenutim škandalom oko njenog imenovanja, unatoč njenim osobnim tvrdnjama da ima nultu toleranciju na nepravdu po kojoj je ona sa srednjom spremom imenovana pored kandidata koji imaju univerzitetske diplome trećeg stupnja (doktorati jezika).
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

gošćovala je kod Senada

https://youtu.be/Nrouifco-p0
    Da.
    Pregledao sam video.
    Hadžifejzović je sistemaški novinar, ogledalo sarajevskog mainstreama, megafon "otomana" na sebi svojstven način, pomalo rezigniranog novinara koji nikad nije uspio postati direktor FTV, a tako silno je to želio, no svejedno "otoman" ga nikad nije zaboravio, čak su mu dali da par godina prenosi ekskluzivno utakmice BiH, što mu je naravno donijelo velike pare.
    No čaršija nije uvijek bila zadovoljna njegovim "gostima" koje je dovodio na svoju privatnu FACE TV, tako da su mu jedne prilike devastirali kavanu koju je držao i drži i danas u Wilsonovom šetalištu.

Interviju je postavio previše sugestivno na račun MM Sopte, koja je svojom "tužnom" "mehkom" prićom mogla da dirne srca Komšićevih vijernih glasača, koji mu se kunu u svoje glasove i na narednim izborima i na preglasavanje Hrvata u BiH.
    Svatko ima pravo na svoju priću, ali istina je samo jedna, a to je da je Martina postavljena za nj.ekeselenciju, veleposlanika BiH u Češkoj,( kako ju je oslovljavao i naturalizirani sandžaklija Hadžifejzović), bez adekvatne školske spreme i sva prića time pada u vodu.

Tajni sef u Predsjedništvu BiH krije dokument kojeg su potpisali Dodik, Čović i Izetbegović, a koji se odnosi na plan aktivnosti BiH po pitanju pristupanja NATO, što je promijenjeni naziv ili eufemizam za ANP.
    Opozicija u RS tvrdi da je Dodik izdao RS, iako ne znaju što točno piše u tom papiru, ali napadaju ga ko bijesni kerovi, dok na drugoj strani Izetbegović i Čović ne žele da otkriju što se to nalazi u sefu.
    Sudeći prema njavama koje dolaze iz Čovićevog tabora pitanje izbornog zakona i rješavanja tog pitanja sa muslimanima nije upitno.
    Znajući koliko puta je Dragan nasjeo na muslimanske podvale gdje dogovore jedno a sutradan Bakir prića nešto posve drugo, teško je povjerovati da će muslimanski lider čisto dobrohotno "dozvoliti" Hrvatima da si ubuduće mogu birati svoje političke predstavnike.
    Ukoliko bude točno da Izetbegović Čovića uvjetuje presudom europskog suda pravde u slućaju Sejdić- Finci, ne bi se trebalo iznenaditi da sljedeći hrvatski član predsjedništva bude gipsy Dervo Sejdić (blisko i slično onom Sejdo Bajramović, alijas Komšić).

A što je sagitariusom?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Imperator i Sagi imaju zajedničku manu. Problem sa Č i Ć.

@Imperator, jesi i ti iz Teherana bliskoistočnog ili KS?

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A što je sagitariusom?
    Trenutno je u Finskoj.

Citiraj Prvotno napisano od Sarafina Vidi poruku
    Imperator i Sagi imaju zajedničku manu. Problem sa Č i Ć.

@Imperator, jesi i ti iz Teherana bliskoistočnog ili KS?
    Ne odgovaram na primitivne i osobno uvrijedljive komentare.
    Za sličan sljedeći komentar o meni vrati ću ti s kamatom.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Komsicoglu u 'Merici optuzuje jednu zemlju da postupa jako surovo spram migrantima.
    Kakva pizdurina.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Kolinda po srednjoj Bosni, ljudi izvjesili hrvatske zastave po kućama.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kolinda po srednjoj Bosni, ljudi izvjesili hrvatske zastave po kućama.
    Dok na jednoj strani Kolindu dočekuju s ovacijama, na drugoj strani bošnjački propagandni strojevi upregnuti po muslimanskim portalima sa tipično antihrvatskim predznakom, ne suzdržavaju se da besprimjernim prostaklucima u komentarima koji proističu iz tendenciozno pisanih članaka (klasičnih pamfleta) na najvulgarniji način komentiraju Kolindu,Hrvate iz BiH i uopće sve hrvatsko u BiH.

Unatoč činjenici da je muslimanskim glasovima izabran Sejdo Komšić, kao drugi bošnjački član Predsjedništva, muslimani to ne žele da priznaju i definitivno smeta njihovoj tankoćutnoj graDŽanskoj naravi da im se ukazuje da se Sejdo više ne smije dogoditi Hrvatima, te da ga oni više neće moći birati, kao do sada, preglasavanjem, majoriziranjem i svim sredstvima kojim nastoje inače da dekonstituiraju Hrvate.

Gnjev protiv KGK postaje tim veći što ona na izravan način narušava stvaranje u dušama muslimana željene islamske džamahirije u Federaciji, za koju koriste eufemizam građanske BiH, označene kao unitarne države u islamskoj deklaraciji br.2 koju je donio SDA na zadnjem partijskom kongresu, kojeg je Incko glatko progutao bez komentara uz pomoć lubrikanta sačinjenog od masnih petrodolara.

Kolinda je sve to označila kao krizu u BiH, a Hrvatsku kao državu koja ima dejtonskim potpisom preuzetu obvezu da djeluje kako bi se kriza smirila, pogotovu što je hrvatski narod za kojeg Hrvatska potpisom garantira došao u neravnopravnu situaciju sa druga dva BiH naroda, što se neminovno odražava na stabilnost BiH.
    Na drugoj strani tačno se živo osjeća pjena koja udara na zajapurene žvalje revnosnih apartčika sarajevskog otomana, dok čitate njihove postove, u tom bjesomučnom utrkivanju tko će sočnije opsovati KGK, a hrvatsku politiku temeljitije označiti kao petljanje u unutarnje stvari BiH, što je apsurd nad apsurdima iz gore spomenutih razloga.
    I tako.
    U iščekivanju smo objave teksta kojeg su usaglasili predstavnici tri naroda u BiH, a koji je pohranjen u trezoru Predsjedništva BiH, koji će krenuti prema Briselu umjesto ANP-a.
    Stoji prića da u birtiji u koju redovito ide Komšić uglavnom već svi znaju sadržaj "Plana mjera" ili kako su već nazvali taj tajanstveni dokumenat.
    Kažu kad se napije pravi se važan i svašta prića.

Svjedoci smo pretumbavanja na politickoj sceni, dogovoreno je i formiranje Vlade FBiH... krucijalno pitanje koje me jedino zanima, jesu li ovi nasi retardi dobili Izborni zakon???

Ili je kao i uvijek, to gurnuto u stranu.

Pitam jer u novu vlast ulazi i Zeljko Komsic. Je li HDZBiH opet pristao na fotelje, pa i sa Komsicem, a onda ce opet pred izbore kme kme kradu nam legitimno mjesto kme kme majorizacija.

+++
    Svjedoci smo pretumbavanja na politickoj sceni, dogovoreno je i formiranje Vlade FBiH... krucijalno pitanje koje me jedino zanima, jesu li ovi nasi retardi dobili Izborni zakon???

Ili je kao i uvijek, to gurnuto u stranu.

Pitam jer u novu vlast ulazi i Zeljko Komsic. Je li HDZBiH opet pristao na fotelje, pa i sa Komsicem, a onda ce opet pred izbore kme kme kradu nam legitimno mjesto kme kme majorizacija.
    Ma ne. U preslagavanju Muslimanskog ( odskora bošnjačkog) političkog bloka kojeg sačinjavaju SDA i njegova dva satrapa SBB šćepe Radončića i DF Sejde Komšića, unutar njih samih došlo je do podjele ministarskih i do ministarskih fotelja u budućoj vlasti u F BiH, koje pripadaju kvoti muslimana, po novom samozvanom nazivu, bošnjaka u BiH.
    O tome zuji muslimanski (po novom samozvanom nazivu od 1993 bošnjački) tisak i portali.
    Čović se susreo sa Izetbegovićem i nikakvi stavovi oko utvrđivanja vlasti na razini federacije nisu utvrđeni sve dok se ne riješi pitanje Izbornog zakona, koji bi morao obuhvatiti pitanje izbora u Mostaru ali i pokušaju muslimanske (po novom nazivu od 1993 boošnjačke) strane da Izborni zakon obuhvati i glosu o rješavanju pitanja Sejdić -Finci.

U slućaju da se iz pregovora iziđe bez jasno određenog rješenja da muslimani (po novom odskora bošnjaci, kojim nazivom su prejudicirali da je BiH isključivo i ekskluzivno njihova) više neće moći Hrvatima iz BiH da biraju članove Predsjedništva i zastupnike u parlamentima i u domovima naroda, to bi bila katastrofa za Hrvate iz BiH a Ćović je u tom slućaju sebi potpisao političku smrtnu kaznu.

Svjestan da bi izgubio izbore kod svoga naroda Ćović će bez sumnje nastojati da ispregovara povoljan Izborni zakon koji će omogućiti da se Sejdu Komšića momentalno smijene, a u buduće da Hrvati iz BiH mognu sami sebi birati ljude koji će ih predstaviti u punom pluralizmu ideja, opcija i političkih raznolikosti unutar Hrvata.
    Posljednje uređivanje od imperator : 14-12-2019 at 14:53

Sumnjam da Covic gubi potporu, on uvijek moze pred izbore zakmecati majorizacija majorizacija.

Vidjecemo, mozda i nije lose rjesenje prihvatiti da i "ostali" imaju cetvrtog clana predsjednistva, znamo da ce to biti neki Mustafa ili Ejup, ali da Hrvati dobiju svoju izbornu jedinicu i Hrvata na mjestu clana predsjednistva. Cijenim da Bakir to i trazi, ali nisam siguran sta oni iza kulisa dogovaraju.

Samo mi je drago sto je americka i engleska hambasada razocarana, pulen Komsic im razjebao "gradjansku" sestorku u dva poteza.

Bosnjaci ljuti, kazu nece vise glasovati za Komsica, sve im evo vjerujem.

Vrh predstave je što je Izetbegović "isposlovao" kod "najdraže ambasade" u Sarajevu da odobri "taj proces" (misli se na smjenjivanje svih kadrova šestorke s vlasti u Sarajevu, pošto je SDA sa SBB i DF-om dobio veći broj ruku od aktualne pozicije) koji će se odvijati "prirodnim" putem.
    Doduše to je Izetbegovićeva interpretacija u koju je teško povjerovati da pije vodre, ali zato Alijin mali ima još jedan po meni veći biser, kojeg treba ovdje podijeliti, a radi se o tome da je obavijestio Ćovića da izbor u federalne organe nema nikakve veze sa izbornim zakonom koji je na državnoj razini, a kojim Ćović pokušava da uvjetuje muslimane (odskora Bošnjake) za formiranje Federalne Vlade.
    Lukavo nema što.
    Ćović po obićaju "gospodski" šuti i prelazi preko ovakvih uvoznih floskula koje ispucava Izetbegović, dobro podučen od onih koji vide dva entiteta u kojim vladaju u jednom Srbi, a u drugom muslimani, bez Hrvata, koji su "remetilački faktor" u njihovoj prići.
    Znakovito je da je Izetbegović "konzultirao" "najdražu ambasadu"..., bar izjavljuje da je dobio zeleno svjetlo da u Sarajevu bez izbora svrgne aktualnu vlast, ali možda je dobio i ideju kako da prevesla Hrvate.
    Ako bi izgubio potporu u Središnjoj Bosni sa već dobro podijeljenim glasačima u Hercegovini Ćović više nipošto ne može biti siguran da će ponoviti rezultate prošlih izbora.
    Svjestan je on toga i svaka "gospodska kapitualcija" bez želje da se žilavo ostvari interes Hrvata iz BiH, kada je izborni zakon u pitanju njemu ide na teret i ne treba se iznenaditi ako bi glasove Hrvata na narednim izborima dobio Mario Karamatić, Slaven Raguž ili netko treći, ukoliko bi u naredni izborni ciklus ušli bez Izbornog zakona koji bi osiguravao Hrvatima da si mogu birati ljude u organe vlasti i Predsjedništvo.
    Tada bi sve bilo svejedno.
    Znali bi da će Sejdo dobiti i četvrti mandat, ali bi Hrvati bar tada izabrali ekipu koja bi znala organizirati borbu za prava hrvatskog naroda u BiH.
    Posljednje uređivanje od imperator : 15-12-2019 at 15:17

Covic je sebe doveo u situaciju ili ili, sad nema nazad, ili izborni zakon ili prevara Hrvata.

Ali uvijek moze racunati na glupost puka. Ako sad formira vlast sa SDA i Komsicem, bez izbornog, do narednih izbora ima 3 godine a priglupi puk to zaboravi i taman tamo u ljeto 2022. pocinje kmecanje o majorizaciji.

Najsmjesnije je sto HDZ-u uopce ne odgovara posebna izborna jedinica, u tom slucaju vise nema opasnosti od preglasavanja, pocinje demokracija kod Hrvata i gledaju se rezultati a u tom slucaju HDZ-u je pusiona jer su im rezultati nikakvi.

Tako da... nisam ja siguran u njihove iskrene namjere sto se tice izbornog zakona.

Ja tebi kažem još će muslimani plakati za Ćovićem....
    Sa njim su radili što su htjeli.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove