+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/46

Tema: Kamo ide muška populacija svijeta?! Čemu stremi?!

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012

Kamo ide muška populacija svijeta?! Čemu stremi?!

Pa kaže: "Standardi muške ljepote drastično su se promijenili zadnjih nekoliko desetljeća baš kao i definicija 'lijepog' muškarca. "

Po mojem skromnom mišljenju kad muško provede pred ogledalom više vremena od prosječne žene nešto zvoni na uzbunu.

Italija i Brazil očekivano gejasto
    Koreja... šok i vjeverica..šta je ovo?
    Filipini..dilema .. ali ok može proć
    Turčin..prolazna ocjena

A po svemu sudeći ja bi se trebala preselit u Afriku.. i to ili Južnoafričku Republiku ili Nigeriju jer mi se čini da su ta dvojica jedina koje ja mogu svrstat u kategoriju "muško"

U ovom videu inače fale nordijske zemlje i slavenske. Vjerujem kako bi tu bilo ipak što za vidjeti.. ili možda griješim. :

I ne kužim zbog čega su i kako i kada muškarci počeli misliti da bolje izgledaju ako se feminiziraju?..

.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Jučer sam malo izašla u centar navečer i zapitala se isto. Većina likova je normalna, ali ti tinejdžeri i adolescenti baš furaju neke čudne mode... sve više nalikuju curicama (uske rebatinke, duga kosa a la justin bieber, itd). Klasičnih muških šminkera isto ima, ali među mlađima ih baš i ne vidim, valjda je prošla zlatna era Davida Beckhama i Christiana Ronalda... I ta mi je furka skroz odbojna. Nema ništa gore nego vidjet tako usiljeno namontiranog tipa.
    Sve je više hipstera i slične alternative za koju više uopće ne razumijem od čega se oni to alternativiziraju i zašto...

Istinabog, većina je zbilja normalna, a Hrvati se bar mogu pohvalit lijepom muškom populacijom.

ovi drugi narodi su svi priča za sebe...

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Stare ste i ne razumijete mlađe generacije koje dolaze.

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    Koreja... šok i vjeverica..šta je ovo?
    Azijate (mongoloide) nemoj pokušavati razumijeti. U J. Koreji je igranje Starcrafta I i II nacionalni šport, nešto nezamislivo u Europi.

A po svemu sudeći ja bi se trebala preselit u Afriku.. i to ili Južnoafričku Republiku ili Nigeriju
    JAR je zemlja s najvećom stopom silovanja na svijetu.
    Spolne bolesti, AIDS nije potrebno spominjati.

fale nordijske zemlje
    Afrikaneri (Buri, Nizozemci) su više-manje Nordijci.

I ne kužim zbog čega su i kako i kada muškarci počeli misliti da bolje izgledaju ako se feminiziraju?..

Mediji, civilizacija, blagostanje, nedostatak ratovanja...

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana
    Sve je više hipstera i slične alternative za koju više uopće ne razumijem od čega se oni to alternativiziraju i zašto...
    Reciklatori.

Najgori su oni svi na isti kalup, uske hlačice, rahitična tjelašca, manjak testosterona i neke smiješne frizurice, brijaći aparat suvišan. Ne znaš jel muško ili žemsko.

Al ima i drugih tipova. nekad odem na trim stazu na Bundek i ima zgodnih momaka, fino izgrađena tijela, bez kemije
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Da svakako. Svi su na domacoj kuhinji. Bez kemije tj. praska nema misica.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Da svakako. Svi su na domacoj kuhinji. Bez kemije tj. praska nema misica.
    Nisu to oni napumpani mišići, koji izgledaju groteskno. Točno se vidi razlika, neprirodno izgleda. Većina ovih momaka ima skladno tijelo bez nekih ekstremnih mišića.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Feb 2012
    Ma neman ja šta ne razumit Azijate kad je meni Takeshi Kaneshiro

Meni samo nije jasna potreba muškarca da se feminizira..osim ako nije neki teži psihološki problem.

.

PS: Što se tiče stope silovanja, ne mislim da bi i u ostatku svijeta bilo drugačije da nema strogih kazni. K tome silovanja se i nisu toliko smanjila. Samo što se u JARu praktički rade na sred ulice u po bila dana..dočim u ovim zapadnim zemljama to se radi na puno suptilniji način pa žrtve i ne prijavljuju jer skoro da i ne mogu dokazat silovanje. Pa je onda i percepcija takva kakva je.

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Stare ste i ne razumijete mlađe generacije koje dolaze.
    istina

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Azijate (mongoloide) nemoj pokušavati razumijeti. U J. Koreji je igranje Starcrafta I i II nacionalni šport, nešto nezamislivo u Europi.

JAR je zemlja s najvećom stopom silovanja na svijetu.
    Spolne bolesti, AIDS nije potrebno spominjati.

Afrikaneri (Buri, Nizozemci) su više-manje Nordijci.

Mediji, civilizacija, blagostanje, nedostatak ratovanja...

Reciklatori.
    je, sad je zadnji đir puštat brkove i frkat ih onako kako se činjelo krajem 19. i početkom 20. stoljeća.
    Čak je i Jack Daniels imao onaj 'putujući' kafić/brijačnicu gdje su se okupljali ti 'retrospektivci' muških facijalnih dlaka.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Najgori su oni svi na isti kalup, uske hlačice, rahitična tjelašca, manjak testosterona i neke smiješne frizurice, brijaći aparat suvišan. Ne znaš jel muško ili žemsko.

Al ima i drugih tipova. nekad odem na trim stazu na Bundek i ima zgodnih momaka, fino izgrađena tijela, bez kemije
    Je, ima i jednih i drugih... samo se nadam da se ti s fino izgrađenim tijelima isto tako ne utežu u majce i rabtinke i geliraju kosu

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Muška populacija strijemi rupi.

Citiraj Prvotno napisano od Komari
    Što se tiče stope silovanja, ne mislim da bi i u ostatku svijeta bilo drugačije da nema strogih kazni.
    Nema to veze sa kaznama, koliko s društvenom dinamikom pojedinih skupina. I Hrvati imaju za neka područja dobre zakone pa se ne provode kako treba. Društvo je samoregulirajući organ, ponešto reguliraju pravila, zakoni, a ponešto je uvjetovano samim mentalitetom skupine.

U skoro svakoj nebijeloj zemlji je silovanje kao kod nas rukovanje. Jednostavno to je njihov obrazac ponašanja. Kao što ne možeš uvesti demokraciju beduinima tako ne možeš uvesti i neke obrasce ponašanja nekim skupinama.

Bijele žene i djevojke masovno siluju obojenci i crnčuge u bjelačkim zemljama, gdje su kazne? Misliš da ih kazne sprječavaju u počinjenju kaznenog djela? Nemoj biti naivna.

Samo što se u JARu praktički rade na sred ulice u po bila dana..
    Je li se ikada u europskoj povijesti u pola bijelog dana silovalo žene na sred ulice?

Ja ne znam za takve slučajeve.

dočim u ovim zapadnim zemljama to se radi na puno suptilniji način pa žrtve i ne prijavljuju jer skoro da i ne mogu dokazat silovanje. Pa je onda i percepcija takva kakva je.
    Upravo suprotno. Zakoni su feministički nastrojeni, idu na ruku ženi. Žena može na temelju laži uništiti muškarcu život, i kada se dokaže da laže, kazna nije prikladna onoj koju bi dobio muškarac za navodno silovanje.

U Švedskoj žena može za krivi pogled optužiti muškarca za pokušaj silovanja. Neke žene zloupotrebljavaju takav pravni sustav. "Regret rape", u slobodnom prijevodu, "silovanje" s odgođenim djelovanjem.
    Da ne ispadne kurva ili stekne negativnu reputaciju (prokleto patrijahalno društvo), djevojka/žena optuži jebača/e za silovanje. Ako prođe, prođe.

http://www.vdare.com/articles/ann-co...one-true-story

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    je, sad je zadnji đir puštat brkove i frkat ih onako kako se činjelo krajem 19. i početkom 20. stoljeća.
    Čak je i Jack Daniels imao onaj 'putujući' kafić/brijačnicu gdje su se okupljali ti 'retrospektivci' muških facijalnih dlaka.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor

Posljednje uređivanje od skater : 26-04-2015 at 23:52

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Muška populacija strijemi rupi.
    D kveščn iz: Kojoj?

D kveščn iz: Kojoj?

Vrelu života.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    znači, uskraćenost za (makar prosječnog) muškarca se sada opravdava odlaskom muške populacije .....u nepoznato (u kurac)
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    znači, uskraćenost za (makar prosječnog) muškarca se sada opravdava odlaskom muške populacije .....u nepoznato (u kurac)

Je li ovo trebala biti uvreda ili ?

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    znači gangsteru se pačamo u posao

Datum registracije
    Feb 2012
    Ovako ćemo capo...
    Kako te ne mogu stavit na ignor, a ti očito imaš neku bolesnu navrnutost na mene.. pa me pratiš na svakoj temi na kojoj ostavim upis ...aj ti mene lipo baniraj ili stavi na ingor.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    vjerujem da bi vrlo rado htjela da itko ima bilo kakvu navrnutost na tebe ali razočaraću te.
    pogledaš li malo historijat komunikacije, lako ćeš uvidjeti da osim par konflikata zbog tvojih poluimbecilnih opservacija o bad blue boysima kao skupini organiziranoj od jože manolića u borbi protiv državotvornog hrvatstva, ja i ti nemamo nikakvu tradiciju sukoba.
    u ovih 4 godine foruma, spadaš valjda na zadnje mjesto ljudi s kojima sam ikada ušao u konflikt.
    zbog toga ovih par postova u kojima bi se i ti mogla prepoznati ne znače navrnutost na tebe nego sudjelovanje u radu foruma a tu se uvijek moraš nekoga dotaknuti, zar ne?
    ja vjerujem da bi ti bila jako sretna da se malo obrati pažnja na tebe, pa makar i svađom, što jako dobro znaju kako se to radi, umirovljenici u zet-ovim prometalima ali nemoj si previše davati na pažnji.
    to što vjerojatno nemaš muškarca i što te boli ta činjenica, nije svojstvena samo tebi a to što se pališ na crnce u želji da i tim imaš nekog posebnog kojeg drugi nemaju, također nije ograničeno na tebe.
    srećom uvozićemo azilante a kako smo njima svi isti, (i diana kriger i vesna škare ožbolt, glavno da je bijela i plava) možda i tebi osvane.
    a sad se eliminiraj iz spominjanja mene i nastavi prosipati gorčinu nekom drugom.

Datum registracije
    Feb 2012
    Slušaj Capo... ovo su ti adrese kojima se trebaš obratiti a ne meni sa svojim bolesnim projekcijama:

Psihijatrijska bolnica Jankomir

Bolnica Vrapče

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove