Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati?

Glasači
27. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Koalicija HDZ-HSS-HSLS-HSPAS-HRAST

12 44.44%
  • Koalicija SDP-HNS-HSU-Laburisti

3 11.11%
  • Most

8 29.63%
  • ORAH

0 0%
  • Živi zid

0 0%
  • M. Bandić 365

0 0%
  • Ostali

4 14.81%
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 248 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 102 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/4959

Tema: Parlamentarni izbori 08.11.2015

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    pa to isto stoji u Glasu Slavonije...
    Nisam ni čita članke, govoria sam o naslovima

Bajić bez potpore HDZ-a za mjesto ustavnog suca
    http://www.glas-slavonije.hr/261705/...-ustavnog-suca

Karamarko: Bajić baš i nema neke šanse kod naših ljudi
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...7/Default.aspx

tko god u hrvatskoj došao na vlast, jasno je već sad da će lizat šupak Vučiću. meni dovoljno da znam, da smo mi Hrvati svijetski primjer za debilizam. to koga mi možemo politički podržat to nije viđeno, toliko politički glup narod u europi ne postoji. ne postoji, niti će ikad postojat.

nama su ovdje još Tito i Jugoslavija u glavi, još nakon krvavog rata neki nariču tim bijednicima, bez da se napravi zakone koji će kazneno gonit stoku koja veliča Jugoslaviju i Tita. ne, uvijek mekano nikad radikalno, jer znate moroma pazit da nas ne nazovu "ustašom" ma neka me zovu ustašom, meni će to biti čast jer će mi to biti najbolji dokaz da radim u interesu Hrvatske!!!!!

ne bi mene i bilo koga u državi zvali ustašom da ne radimo u interesu hrvatske, Tuđman je ustaša jer je radio i borio se za hrvatsku, Gotovina je Ustaša iz istih razloga, Šušak Bobetko svi koji su se borili za hrvatsu 1990ih su "ustaše" iako među tim "ustašma" ima i solidan broj bivših komunista i partizana, ali nema veze 1991 borili se u HV, dakle računica je jasna "rasista" "fašista" "ustaša" ! dakle, ljudi prestanimo se zavaravat, ova država je uništena, uništena od domaćih hijena koje nisu razbijene onda kad su trebale biti razbijene u jeku i netom nakon rata!

da ih se tad polupalo ko limene lončiće, nikad više taj jugoslavenski šljam glasa ne bi pustio, a kamoli da bi smradu Mesiću i njemu sličnim govnima padalo na pamet zajebavat se s državnim nacionalnim interesima kako se taj đubretar i gad sprdačio s vojnim transkriptima i svijedočenjima u hagu! dakle, on je primjer izdajnika, i za takve bi trebalo uvesti prijeko suđenje, odnosno metak ili vješalo. pa će biti manje "hrabrih antifašista" njegovog kalibra, u americi ili još bolje putinovoj Rusiji da napravi to što je narpavio u hrvatskoj, dobio bi metak u čelo. ali tamo mu ne bi ni palo na pamet radit to, jer bi tamo znao kakva su "stroga pravila igre". tako da, vidite sve se može kad se hoće, a tko će to u hrvatskoj nametnut ta "stroga pravila igre" Karamarko i HDZ ? pucam od smijeha.

najjače mi je kad Mesić i udbaška govna napadaju Tuđmana za privatizaciju, a u toj privatizaciji su se uglavnom komunistička govna dobrano nakrala i napreuzimala javnog dobra ko i 1945!

eto, to ti je nama dao opjevani antifašizam, zato i govorim da se na ta smeća i na to na što se čak i Tuđman pozivao treba srčano posrat i totalnu reviziju napravit svega što s tom stokom ima veze.

dosta ste vi drugovi nas jebali u zdrav mozak, sad ćemo mi vas malo počet red bi bio, jer vi ne prestajete pa je kucnuo čas da i mi počnemo jebat.

ali koji je to mentalni sklop, kakve se sve svinjarije toj govnjariji oprostilo, i oni i dalje vode specijalni udbaški komunistički rat protiv hrvatske i hrvate. e zato im se doslovce svima treba u lubanje posrat, pa neka seru o fašistima i ustašama koliko god hoće.

ali ponavljam, šta nama vrijedi sve ovo analiziranje kada tzv "desnica" HDZ i stoji iza svih tih propusta i krimena iz prošlosti, pa valjda bi ova govna komunistička mogla izvuć žive glave da su ti "desničari" radili svoj posao kako treba 1990ih. o čemu mi pričamo, ako ih se već nije lustriralo metkom onda ih se trebalo lustrirat tako da im se oduzme vlast i moć iz ruku, ali ni to se nije napravilo i stalno neka opravdanja, dok se kitimo nakaradnim antifašizmom koji je u stvari i odgovoran za sve te nuspojave u hrvatskom društvu i sve zlo koje je nastalo ovdje dolaskom tita, nastalo je zbog tog opjevanog im "antifašizma" zato se divim hrvatima koji imaju morala i obraza kitit se tim glupostima s zapada i istoka. koga briga za okupirani jadran, kad je Jugoslavija radila na uništenju hrvatske nacije i države, tutto completo dragi moji, nije se tu radilo o pojedinim teritorijima već o puno zajebanijim stvarima od onih koje je radio famozni fašizam i nacizam. jedion što mi je usporedivo s tom našom sudbinom, je maltretiranje židova od strane nacista. jedini koji nisu bili maltretirani u novonastaloj "narodnoj slobodi" su bili oni koji su bili vjerni drugovima, u partiji, ili su imali partizansku spomenicu. dakle, shvatimo konačno da ne može i ne smije hrvatska biti taoc partizanske udbaške prošlosti kamarile iz SDP-a i još nekih stranaka, na žalost tih udbaša i partizanskih potomaka je ubačeno i u HDZ zato je i moguće da mi danas pričamo o ovim stvarima, i da se još uvijek nitko u državi nije pozabavio barem ne ozbiljno zločincem Titom, zločinima partizana i komunista i zabranio javne skupove tog tipa, kakva božja brezovica srba i ostala sranja sve zabranit po kratkom postupku i pisat kaznene prijave, pa kad odležu drugovi par mjeseci robije bit će pametniji. oni i njihov opjevani antifašizam, stari moj odavno je trebalo ta prava te stoke jugoslavenske revidirat i svest na minimum minimuma, i kakva je to poruka novim generacijama koje se uči da su Tito i brezovica simbol "slobode" ???? kakve su to jugoslavenske stupidizacije, to je ono što zamjeram Tuđmanu nije se obračunao s svime time kako treba, a netko tko nije bio partizan to bi sigurno napravio.

jebe mi se za antifašizam koji kolje moj narod, i koji uništava moju državu, takav antifašizam meni ne treba a onima kojima treba neka si ga zadrže u svoja četri zida. a ovim idiotima obećajem javno, bude li se ikad hrvatska našla u ratu pozabavit će se i njima ko i ovim vanjskim neprijateljima. Tuđman je bio previše zaokupljen srbima, a pustio je ovaj šljam da nam se koti tu pred nosom i da privatizira sve institucije, pa šta je on mislio da će živjet vječno? da će vječno moći sve držat pod svojom kontrolom, ako nije Tito i Staljin, mogao je iz primjera te dvojice nešto naučit. ali lako je poslje bitke biti general, ali ja samo znam da sam ja bio na njegovoj poziciji da meni jedan komunistički idiot ne bi ostao dio državnih struktura, i za to bi se sigurno pobrinuo.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 09-04-2015 at 03:45

Početnik ljutatrava avatar
    Datum registracije
    Apr 2015
    http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...a-zemlja-7176/

U ovoj zemlji, kada je riječ o strankama, dolazimo do toga tko više štiti nacionalne interese, a tko manje. Grb na tablicama je iz pozicije HDZ-a nacionalni interes, a iz pozicije SDP-a nije. Pitali su me jednom je li Hrvatska politički zatucana, danas bih se složila s tom tezom”rekla je Škare Ožbolt.
    http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...na-zemlja-535/

Ja sam jednom napisao, iako sam zbog toga pretrpio dosta velike kritike, da je Hrvatska pravno retardirana zemlja. I bojim se da nisam pogriješio. Jer ovo što se događa s gospodinom Glavašem, to bi u jednoj pravno uređenoj zemlji već davno bilo riješeno", zaključio je Hodak u svojem gostovanju.
    Pravno retardirana, politički zatucana.
    Nije Hrvatska, nego državni sustav kome je na čelu Milanović.
    Što mislite o izborima, znate li već za koga ćete glasati, ili ćete gledati razvoj situacije, po čemu ćete se ravnati, ili uopće nećete glasati.
    Što su izbori prije, to bolje.
    Apstinencija nas je i dovela do pobjede Kukuriku uništavatelja Hrvatske.
    Od prvih izbora 1990. većina birača ima jasnu logiku: glasuje se PROTIV nekoga, za njihovu najjasniju oporbu. Tako je i danas.
    Karamarko i HDZ nemaju pola karizme Tuđmana i HDZ-a 1990-ih, ali u odnosu na druge stranke, lijeve ili desne oni su još uvijek jedini jasan, očiti izbor ako se ne želi glas baciti u ponor.

Drvene alternative izviruju, lijevo ORAH a desno HRAST, ORAH se debelo sjebo povezivanjem s Josipovićem koga je narod čak i na izborima na koje nisu svi izašli odbacio. Znajući da je zahvaljujući inerciji naroda Mesić lako dobio dva mandata te da SDP ima najposlušniji glasački stroj, to je pokazatelj da je narodu nakon 15 godina dosta detuđmanizacije i nazovi-antifašizma.
    HRAST još uvijek prolazi kroz inicijalnu fazu frakcijskih borbi.
    Svako može dati glas kamo želi, ali ishod je prilično očit.
    Kujem a nisam kovač.

Mislim da će HDZ lako pobijediti raspalu i kompromitiranu tzv ljevicu a ustvari rashrvate svih fela ali što onda.

Nije isto kao što netko reče neki dan, mislim Raspudić, imati vlast i vladati.

I u periodu 2003-2011 je HDZ imao vlast a rashrvati su vladali.

Hdz se mora pročistiti od udbaškog šljama u vlastitim redovima da bi krenuo u borbu sa udbaškim šljamom van HDZ-ea, proveo temeljitu lustraciju bez koje nema ama baš nikakve šanse da se Hrvatska revitilazira na svim područjima, od najbitnijeg demografskog do ekonmskog a i civliizacijskog na kraju krajeva-.

Koliko oni za to imaju snage, volje i želje vidjet ćemo. Kolindin početak nije nešto pretjerano obećavajući a ona i ne znam je li prava osoba za takvo nešto.

Karamarko mi se čini tu puno odlučniji i jasniji ali to naravno ne mora ništa značit.

Drago mi je da je Most odkantao Josipovića u tri riči tako da ako se budu kandidirali na parlamentarnim i ako to ne bude samo u sovjoj izbornoj jedinici, zašto ne probati s njima. Govorim o vlastitom promišljanju.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ivo Josipović: "Da, bit ću premijer."

ZA DOM SPREMNI !

Vijest nije direktno vezana uz parlamentarne izbore ali ima itekakve veze s njima. TDR prodan British American tobacu. Mislite što će vijet o tome na ovoj temi.

Možda se netko sjeća kako je prie par godina tja isti BAT bio spriječen da uđe na hrvatsko tržište da bi TDR imao monopol na duhanske proizvodea predhodno je uništena konkurencija u Zagrebu TDZ.

Bila velika afera

TDR je mislim prva tvrtka privatizirana u HR a možda čak u SFRJ po tzv Markovićevom modelu i služila je kao bankomat "lijevim" snagama.

Ova prodaja po meni je ništa drugo nego sakrivanje kriminala, jer tko će sad istraživati BAT. Pola milijarde Eura UDBA je spremila za akcije u budućnosti.

Takve i slične primjere manične rasprodaje možemo očekivati do izbora. Drugovi se plaše češljanja i pretresanja privatizacija. Sve ono što su zazivali sve ove godine.

Padaju oni, eno u Varazdinu ih je HDZ pobijedio, ej Varazdin.

Na kraju ce levici ostati samo Istra i Rijeka kao bedemi, sve ostalo lagano gube.

Ne znam baš kolko Adris ima veze s udbom, tam su 3 najveća dioničara Vlahović, Cuccurin i Zec. Prvi je rođen u Metkoviću, drugi je porijeklom iz Metkovića, a treći je iz Komina. Dakle, Metkovska mafija. Šala

Adris izlazi iz duhanskog biznisa jer se ne mogu nositi sa svjetskim gigantima poput BAT-a, a i zato jer im država trošarinama ubija posao. Svake godine dobit pada i kroz par godina možda neće ni imati dobit. Po meni, dobili su odličnu lovu i sad mogu kupiti Triglav osiguranje u gotovini.

Aha..kako da ne. BAT neće imati trošarina.

To je prva tvrtka koja privatizirana u Jugi..udbaški leno..

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Padaju oni, eno u Varazdinu ih je HDZ pobijedio, ej Varazdin.

.
    ma nije pobijedio..nego je pojedinačno uzeo najviše glasova. kad bi se zbrojili SDP. HNS i čačićevci premoćno bi dobili..

Vijest nije direktno vezana uz parlamentarne izbore ali ima itekakve veze s njima. TDR prodan British American tobacu. Mislite što će vijet o tome na ovoj temi.

Možda se netko sjeća kako je prie par godina tja isti BAT bio spriječen da uđe na hrvatsko tržište da bi TDR imao monopol na duhanske proizvodea predhodno je uništena konkurencija u Zagrebu TDZ.

Bila velika afera

TDR je mislim prva tvrtka privatizirana u HR a možda čak u SFRJ po tzv Markovićevom modelu i služila je kao bankomat "lijevim" snagama.

Ova prodaja po meni je ništa drugo nego sakrivanje kriminala, jer tko će sad istraživati BAT. Pola milijarde Eura UDBA je spremila za akcije u budućnosti.

Takve i slične primjere manične rasprodaje možemo očekivati do izbora. Drugovi se plaše češljanja i pretresanja privatizacija. Sve ono što su zazivali sve ove godine.
    https://www.youtube.com/watch?v=jFu1...&feature=share

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...1/Default.aspx

bit će divno za prati, kad dođu izborni rezultati u izbornoj noći. i ono usmrđeno otužno lice maršala Tita Milanovića, kako skviče " mi ili oni " ovo vam neće proći, i najavi bjeg u šumu ko pravi partizanski degenerik i dizanje revolucije protiv fašističke ustaške vlasti predvođene poglavnikom Karamarkom, kud sreće da takvo nešto napravi, pa da ga dobijemo pravo i službeno cipelarit ko i sve njegove birače i istomišljenike.

Što više i što gluplje lažu, to gore po njih. Kao i to što dodatno ponižavaju Hrvate raznoraznim Vulinima.

Mene je jedino strah one Karamarkove "I Mi i Oni" jer ako je to rekao, to je opasnije od svih ovih lažnih anketa u i srpskih četniokoida koji u sinergiji sa svojim srbofilima nastoje provocirat Hrvate.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-06-2015 at 21:26

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Što više i što gluplje lažu, to gore po njih. Kao i to što dodatno ponižavaju Hrvate raznoraznim Vulinima.

Mene je jedino strah one Karamarkove "I Mi i Oni" je rako je to rekao, to je opasnije od svih ovih lažnih anketa u i srpskih četniokoida koji u sinergiji sa svojim srbofilima nastoje provocirat Hrvate.
    Zašto te strah uobičajene hdz-ove retorike?To je hdz, oni ne mogu protiv sebe.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    U hdz domoljublje otkriju tek kad su u oporbi.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Zašto te strah uobičajene hdz-ove retorike?To je hdz, oni ne mogu protiv sebe.
    Hoću reć..govorio je drugačije..ovo mu se omaklo prije vremena ako je autentično.

Obično bi ta izjava išla nakon izbora..

Zbog toga glas moj vjerovatno ne ide HDZ-eu...a kome će ići vidjet ću..ili ću ignorirat..ko ga jebe kad je bal nek je bal...možda neka druga generacija Hrvata dođe sebi

al da me vara ko ona Kolinda..koja priča kako se treba okanuti totalitarnih simbola pa onda ode i priča pod tim simolima u Pazinu i Brezovici a na stratišta Hrvata šalje svoju izaslanicu jer se sama tamo ne usudi otić..i jer su je "antifašisti" stjerali u mišju rupu..e to je isto jedna vrsta mazohizma..

Ugledni član RockyMarciano avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Vidim da se opet umjetno podiže popularnost SDP-a kroz razne ankete koje se kasnije objavljuju u dnevnicima i portalima. Ovo je već postalo jadno. Uvijek isti scenariji, ne postoji gora i nesposobnija vlada od ove i to je nešto u čemu se svi slažu, desni i lijevi, ali odjednom iz vedra neba u zadnje vrijeme SDP-u raste popularnost. Koji ljigavi jadnici rade u tim agencijama.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    U hdz domoljublje otkriju tek kad su u oporbi.
    Ako i to. HDZ je svoje dao kao pokret prije i za vrijeme Domovinskog rata. Danas je uhljebnička stranka poput jugokomunjarskog antifašističkog SDP-a, to je hrvatska društvena dinamika. Ima HDZ domoljuba, sigurno više nego SDP, neki su možda domoljubi ali prvo gledaju svoju korist a onda za društvo/narod. Složene su to psiho-socijalne prilike koje se ne mogu u par rečenica obuhvatiti niti mi se neda objašnjavati.

Hoću reć..govorio je drugačije..ovo mu se omaklo prije vremena ako je autentično.

Obično bi ta izjava išla nakon izbora..

Zbog toga glas moj vjerovatno ne ide HDZ-eu...a kome će ići vidjet ću..ili ću ignorirat..ko ga jebe kad je bal nek je bal...možda neka druga generacija Hrvata dođe sebi

al da me vara ko ona Kolinda..koja priča kako se treba okanuti totalitarnih simbola pa onda ode i priča pod tim simolima u Pazinu i Brezovici a na stratišta Hrvata šalje svoju izaslanicu jer se sama tamo ne usudi otić..i jer su je "antifašisti" stjerali u mišju rupu..e to je isto jedna vrsta mazohizma..
    Zato ću glasati za Živi zid. HDZ se nije pokazao dovoljno "desnim" i domoljubnim da bih im dao glas, nije da je Živi zid desna stranka, ili lijeva, ali to je druga priča. Dodatan razlog je koalicija bez ikakvog smisla. Kakve veze ima HSLS sa HDZ-om? HDZ je u vrijeme Franje Tuđmana pomeo pod sa svim tim strančicama. Sada se HDZ lovi za slamke. Sulude koalicije, ali nije drugačije ni u Europi. U Njemačkoj je "Velika koalicija", CDU+CSU i SPD. U hrvatskim prilikama bi to značilo da su se lopovi ujedinili i tek nam predstoji jedna velika pljačka hrvatske države i hrvatskog naroda.

Srećom po nas, obični hrvatski narod, kriminalci HDZ-a i SDP-a su toliko sebični da nisu spremni dijeliti plijen jedni s drugima.

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Vidim da se opet umjetno podiže popularnost SDP-a kroz razne ankete koje se kasnije objavljuju u dnevnicima i portalima. Ovo je već postalo jadno. Uvijek isti scenariji, ne postoji gora i nesposobnija vlada od ove i to je nešto u čemu se svi slažu, desni i lijevi, ali odjednom iz vedra neba u zadnje vrijeme SDP-u raste popularnost. Koji ljigavi jadnici rade u tim agencijama.
    Oko toga se svi slažu više-manje. Inače nismo mi neki izuzetak, ima toga čak i u SAD-u kao demokratskom uzoru hrvatskim pokondirenim tikvama:

http://thedailyshow.cc.com/videos/in...--the-top-tier

Ali to bi trebalo zakonski regulirati jer se radi o manipulaciji i obmani ljudi. Nešto kao lažno oglašavanje.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove