+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/32

Tema: Dolce&Gabana ne prate modu

Dolce&Gabana ne prate modu

Poznati modni dizajneri D&G su izrazili protivljenje gej brakovima, surogat majčinstvu i ostalim pomodarijama novoga doba. Ne treba ni govoriti da su odmah navukli bijes pratitelja mode diljem svijeta. Elton John i ostale gej ikone pozivaju na bojkot, kaže Elton da više nikad neće nositi D&G. Kaj velite na ova neslaganja u gej svijetu? U Francuskoj čak postoji gej udruga koja se zalaže za tradicionalni brak i odbacuje pomodarije poput gej brakova.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana, osnivači istoimenog brenda i modne kuće, istaknuli su da su protiv istospolnih brakova, pojma gay obitelj i surogatstva u jednom od najčitanijih talijanskih tjednika – Panorama.

Za obitelj i tradiciju

Ovaj par milijardera, koji su u prošlosti bili u vezi, u razgovoru za časopis Panorama izjavili su: “Jedina obitelj je tradicionalna obitelj. Bez kemije i iznajmljivanja maternice. Život ima svoj prirodni tijek i postoje stvari koje se ne mogu mijenjati. ”

Istaknuli su i da “rađanje mora biti čin ljubavi”.

“Djecu kemije zovem sintetičkom djecom. Iznajmljena maternica, sjeme izabrano iz kataloga…”, rekao je Dolce.

“Obitelj nije hir, u njoj se osjeća nadnaravni osjećaj pripadnosti”, dodao je Gabbana.

Protiv gay “brakova” i odgajanja djece u takvim zajednicama

Otvoreno su govorili o gay zajednici. U 2013., kada ih je LondonTelegraph pitao ako su ikada razmišljali o ulasku u brak, Gabbana je rekao: “Što? Nikada!” Dolce je na to dodao: “Ja sam praktični katolik”.

Gabbana je za Daily Mail 2006. rekao: “Protiv sam ideje da dijete odgajaju dva gay roditelja”.

Homoseksualne udruge u Italiji i svijetu pozali su na bojkotiranje proizvoda Dolce i Gabbana, jer su se u javnosti suprostavili pokušaju redefiniranja braka i zalaganja za posvajanje djece od homoseksualnih parova.

Nisu jedini gay muškarci protiv gay “brakova”

Nije neobično za gay muškarce u Europi da su protiv gay “braka”. Grupa homoseksualaca u Francuskoj, koji sebe nazivaju Les Hommen, sudjelovali su u protestu kojim su htjeli pokazati značaj tradicionalnog braka. Upali su na French Open, goli do pojasa, sa sloganima za brak koji su bili napisani na njihovim prsima. Gay Star News je naveo da je to bio “najveći homoerotski anti-gay prosvjed ikad.”
    http://narod.hr/kultura/dolce-gabban...gay-roditelja/

Posljednje uređivanje od Grunf : 16-03-2015 at 14:37

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Poznati modni dizajneri D&G su izrazili protivljenje gej brakovima, surogat majčinstvu i ostalim pomodarijama novoga doba. Ne treba ni govoriti da su odmah navukli bijes pratitelja mode diljem svijeta. Elton John i ostale gej ikone pozivaju na bojkot, kaže Elton da više nikad neće nositi D&G. Kaj velite na ova neslaganja u gej svijetu? U Francuskoj čak postoji gej udruga koja se zalaže za tradicionalni brak i odbacuje pomodarije poput gej brakova.
    pametni ljudi. D&G, ne ovi koji bi svima nametnuli svoje mišljenje.
    Elton John može pričat šta hoće, ali jednog dana će ga djeca pitati gdje im je mama. šta će im odgovoriti? znate, djeco, ja sam vas kupio?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Taj cijeli koncept surogat majcinstva je meni grozan. Videl sam nedavno vijest da je Sofija Vergara odlucila imati jos jedno dijete, ali ce neka zena roditi njezino dijete. Kak, nemam pojma.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Taj cijeli koncept surogat majcinstva je meni grozan. Videl sam nedavno vijest da je Sofija Vergara odlucila imati jos jedno dijete, ali ce neka zena roditi njezino dijete. Kak, nemam pojma.
    "jednostavno". u epruveti spoje njenu jajnu stanicu i spermij njenog muža (ili donora), i onda oplođenu jajnu stanicu "usade" u maternicu žene koja iznajmljuje svoje tijelo. za dobru lovu, naravno.
    da se ne radi o djeci, moglo bi se nazvati prostitucijom.

zar nije jednostavnije posvojiti dijete?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Znaci rent a maternica.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Znaci rent a maternica.
    da. šta si ti mislio, da se dijete može uzgojiti u saksiji? premda se već radi na konstrukciji umjetne maternice. nadam se da će se smak svijeta dogoditi prije nego se djeca počnu proizvoditi na traci. budućnost kao u Matrixu.

p.s. Nicole Kidman je prvo dijete rodila sama, a drugo joj je rodila surogat majka. a k'o fol je katolkinja.

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    p.p.s.

evo cijelog intervjua s D&G online. hoće li netko biti dobar pa prevesti? ribice?

http://www.panorama.it/news/cronaca/...-tradizionale/

יֵשׁ מֵאַיִן

Ribica ne zna talijanski. :izazov:

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    da. šta si ti mislio, da se dijete može uzgojiti u saksiji? premda se već radi na konstrukciji umjetne maternice. nadam se da će se smak svijeta dogoditi prije nego se djeca počnu proizvoditi na traci. budućnost kao u Matrixu.

p.s. Nicole Kidman je prvo dijete rodila sama, a drugo joj je rodila surogat majka. a k'o fol je katolkinja.
    Znači još malo pa nam ne budu trebale žene. E to je već pravi napredak u znanosti.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Znači još malo pa nam ne budu trebale žene. E to je već pravi napredak u znanosti.

zaboravio si jedan mali, sitni, majušni detaljčić. jajnu stanicu.

יֵשׁ מֵאַיִן

zaboravio si jedan mali, sitni, majušni detaljčić. jajnu stanicu.
    Korak po korak.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Gej je isfuran, opet je u modi hetero...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 18-03-2015 at 11:10

Bojkot Eltona Johna i njegove cmoljave glazbe.

ja sam mislio da su sve te modne kuće progay
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

"jednostavno". u epruveti spoje njenu jajnu stanicu i spermij njenog muža (ili donora), i onda oplođenu jajnu stanicu "usade" u maternicu žene koja iznajmljuje svoje tijelo. za dobru lovu, naravno.
    da se ne radi o djeci, moglo bi se nazvati prostitucijom.

zar nije jednostavnije posvojiti dijete?
    zašto bi se posvajala tuđa djeca kad se mogu roditi svoja? i čemu ta teška riječ "prostitucija"?
    postoji više razloga za unajmljivanje maternice, jedan od tih je ako žena zbog bolesti mora ukloniti maternicu.
    nikakva prostitucija to nije ako "host" razumije da je dijete samo "gost" i ako se iz obijesti ne "unajmljuje" maternica.
    da mi se, ne daj bože, djetetu desi da dobije rak i da mora ukloniti maternicu, prva bih bila koja bi ju nagovorila na surogat rodilju, njenu sestru po mogućnosti.

i da, kad smo kod mjerenja katoličanstva, ja nisam dobar katolik, ali mi djeca jesu.
    dobro, znam da vi dobri katolici ne sudite nikom, ali eto, neka se zna...

bajdvej, tražilice na forumu ne rade, ne mogu pregledati svoje poruke, ne mogu vidjeti što je novo, samo error, error, error...

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ja sam mislio da su sve te modne kuće progay
    Nego da su, nemoj sumnjati...
    Kad prvi put ugledaš na modnoj pisti curu npr u Parizu, da na njoj ima tijela koje dostojanstveno ženski nosi tu odjeću, koju reklamira, onda, je to tek naznaka da je gay lobi počeo popuštati, ali koliko pratim stvari to se neće šale pustiti iz ruku jer to je jedan od najvećih pet rudnika zlata.
    (Droga, prostitucija,prodaja oružja, moda i IT).

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Rodica Vidi poruku
    zašto bi se posvajala tuđa djeca kad se mogu roditi svoja? i čemu ta teška riječ "prostitucija"?
    postoji više razloga za unajmljivanje maternice, jedan od tih je ako žena zbog bolesti mora ukloniti maternicu.
    nikakva prostitucija to nije ako "host" razumije da je dijete samo "gost" i ako se iz obijesti ne "unajmljuje" maternica.
    da mi se, ne daj bože, djetetu desi da dobije rak i da mora ukloniti maternicu, prva bih bila koja bi ju nagovorila na surogat rodilju, njenu sestru po mogućnosti.

i da, kad smo kod mjerenja katoličanstva, ja nisam dobar katolik, ali mi djeca jesu.
    dobro, znam da vi dobri katolici ne sudite nikom, ali eto, neka se zna...
    hvala što me smatraš dobrim katolikom, makar i u sprdnji.

ljudi koji iznajmljuju svoje tijelo za novac bave se prostitucijom. za druge svrhe, ali ga iznajmljuju. meni je to prejadno. eto, baš dijete mora imati tvoje gene, pa makar ih mućkali u epruveti. kao da ne možeš voljeti drugo dijete koje primiš pod svoj krov i koje je nastalo prirodnim putem. ali eto, nije te sreće da je poželjno biološkim roditeljima.

za ovo podebljano - pa ne rađaju se. drugi ih rađaju za honorar. meni je to bitno različito.

יֵשׁ מֵאַיִן

hvala što me smatraš dobrim katolikom, makar i u sprdnji.

ljudi koji iznajmljuju svoje tijelo za novac bave se prostitucijom. za druge svrhe, ali ga iznajmljuju. meni je to prejadno. eto, baš dijete mora imati tvoje gene, pa makar ih mućkali u epruveti. kao da ne možeš voljeti drugo dijete koje primiš pod svoj krov i koje je nastalo prirodnim putem. ali eto, nije te sreće da je poželjno biološkim roditeljima.

za ovo podebljano - pa ne rađaju se. drugi ih rađaju za honorar. meni je to bitno različito.
    usvajanje nema nikakve veze s onim što pišem. ima ljudi koji imaju svoju djecu, ali i usvajaju. zašto ne!?
    zašto odustajati od nečeg kad postoje medicinske mogućnosti?
    osobno, dok mogu imati svoju, neću usvajati. svojoj djeci isto savjetujem.
    ako ne možeš svoje i muževo, onda usvajaj...
    (vidiš, isključujem mogućnost banke sperme i kupovine jajašaca. ipak sam nekakav katolik...)
    po meni, genetika je bitna stvar, romantičarske tlapnje oko voljenja neprihvaćene djece i bla bla bla su mi dosadnjikave, sori.
    masa djece se odgajala po domovima i izrasla u predivne ljude, a isto tako ih je masa onih koji su imali krize identiteta, komplekse i kojekakve poremećaje u odrastanju u posvojiteljskim obiteljima.
    nisu geni brabonjci, zato se slažem sa D&G oko sintetičke djece, kupovine i prodaje sjemena, svetosti obitelji, važnosti (bioloških) majke i oca i ostalog.
    čim se obogatim, promovirat ću njihovu ženstvenu modu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove