+ Odgovori na temu
Stranica 35 od 35 PrviPrvi ... 25 33 34 35
Prikaz rezultata str. 681/699

Tema: Tzv. Republika Srpska BiH

NDH je blijedi pokušaj tzv RS.

Ta je genocidna tvorevina danas skoro 100% srpska a prije rata jedva su na tom teritoriju prelazili 50%
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-08-2019 at 11:25
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2

Ona spodoba koja sebe zove ministrom odbrane, Vulin, sleteo na Manjaču.

Uz svo gađenje nad likom i delom gosn Vulina, lepo je što je helikopter Vojske Srbije, sleteo na Manjaču.

Citiraću komentar muslimana sa klixa:
    To je posljedica činjenice da koliko god se mi tješili to je sve Srbija,što se prije pomiriimo s tim manje će da boli.
    Da,poznati smo po organiziranosti a ovom romiću je Manjača očigledno isto što i Zlatibor...i jeste jebeš ga.
    https://www.nezavisne.com/novosti/dr...Manjacu/555175

Ajde, i vi ste krenuli tim putem. Helikopteri HV-a redovno slijeću u Mostaru.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Pa, Grunfić nije ti to isto. Mi nemamo pretenzije na Mostar, dok vi imate na Manjaču koja je u dubini teritorije na koju pretendujete, tako da se ruše mili snovi vaši.
    I još kad tome dodamo da je Crni bombarder identifikovao četnike u okolini Knina, onda treba da se zabrinete.
    Posljednje uređivanje od Aleksa : 27-08-2019 at 02:49

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Pa, Grunfić nije ti to isto. Mi nemamo pretenzije na Mostar, dok vi imate na Manjaču koja je u dubini teritorije na koju pretendujete, tako da se ruše mili snovi vaši.
    I još kad tome dodamo da je Crni bombarder identifikovao četnike u okolini Knina, onda treba da se zabrinete.
    Ne brine nas ovo sitno kecanje, koje je više u funkciji zafrkancije dnevne politike a kojem ti kao pridaješ neku pažnju. Više bi te trebale brinuti "SandžakBosna" i bošnjačke pretenzije na ovaj dio Srbije, što predstavlja Level Up Up i što stvarno Srbiju nakon Kosova može da svede na Beogradski pašaluk.
    A za podsjetnik i tebi i drugima koji možda žele zaboraviti koridor koji spaja dva dijela RS-a kao manjeg BiH entiteta, kojeg su Srbi dobili u zamjenu za određene teritorije.
    Stoga budi vrlo vrlo oprezan Aleksa kad govoriš o navodnim hrvatskim pretenzijama.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Samo da se nadopunim. Pretenzije na Manjaču imaju Bošnjaci kako si to lijepo saznao na Klixu.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Na današnji dan 1995 god počelo je bombardovanje od strane Nato pakta Srpske Republike Bosne i Hercegovine.
    Poginulo je na stotine civila i pričinjena je velika materijalna šteta. Bombardovanje je trajalo do 14. septembra.
    grobari,28,100+

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ko im jebe cetnicku mater.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

i hrabri Srbi su ustuknuli, ali su im omraženi zapadnjaci svejedno dali pola bosne tobože u silnoj mržnji prema ustašama i mujagama.

realno jedino su ustaše u ovoj priči poduvale, dok su mujage i srbobrani dobili i više nego što su zaslužili.

da se mene pita, i 30 posto bosne bilo bi previše, ali svakako da ni mujagama ne bi dao više od 30 posto, naravno Hrvati kao najstariji narod i narod koji je obilježio povijest Bosne i Hercegovine zaslužuje 40 posto teritorija, kao povijesni zalog banovine hrvatske i stvaranja nove moderne države, kada jednom raskrstimo s avnojevskim zavnohovskim partizanskim sranjima, i konačno oslobodimo zemlju u punom opsegu, onom kojem drug Nobilo Mesić i ostala partizanska govna nikako ne mogu pojmit, jer oni vole titu i titine granice više od hrvatske i hrvata. to je ta čarobna crta, i zato AVNOJ živi vječno, jer i Tito za njih nije mrtav, već živ, i u pravu su dok god oni žive živi i drug Tito. zato imamo samo jedno riješenje tog problema, pobrinut se da oni više ne žive.

a vi Srbi ionako ste dovoljna kazna i pokoara sami sebi, ali u jednu ruku sam vam zahvalan, bez vas takvih kakvih jeste ne bi imali državu, antifašisti bi bez vas uspjeli osujetit proglašenje NDH 1991, srećom vaša agresija je pomutila njihove antifašističke planove, i Mesić OZNA I Udba su privremeno dobili glogov kolac ravno u vampirsko antifašističko srce. na žalost to je bilo kratkog vjeka, jer vampir kao vampir ima sto života, i sada nam opet sisaju krv, dok Srbi glume žrtve i oplakuju mrtve u napadima pomahnitalih "ustaša" koji su uspjeli doći do Rijeke, barem je Rijeka slovila kao multikulturalni grad, a sada se i ona otela kontroli i više ni tamo Srbi ne mogu mirno da žive, jedino vam ostaje Trst i sve zapadno od Trsta, morat ćete probat putevima kojima maršal nikada nije hodio dok je svoje neprijateljske ofanzive preživljavao.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ko im jebe cetnicku mater.
    auu kakav govor mrznje
    grobari,28,100+

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Na današnji dan 1995 god počelo je bombardovanje od strane Nato pakta Srpske Republike Bosne i Hercegovine.
    Poginulo je na stotine civila i pričinjena je velika materijalna šteta. Bombardovanje je trajalo do 14. septembra.
    Samo nisi rekao zbog čega. Zbog toga jer je VRS počinila genocid u Srebrenici i masakr na Markalama. Bombardirali vojne ciljeve 1 dan pa 4 dana držali ultimatum na koji hrabri Srbi iz RS nisu pristali i onda opet 9 dana bombardirali vojne ciljeve.

Poginulo manje ljudi nego u Mladićevom ulasku u jedno omanje selo poput Škabrnje.

Blagu kaznu za svoja nedjela izokrećete u nepravdu prema svom narodu i napuhujete broj stradalih, obmanjujete samo sebe i držite se vječno u stanju pravednih žrtvi kojima cijeli svijet duguje nešto.

Pa "Srbi protiv celog sveta, Srbi pobedili NATO pakt" to ti je ta bolesna cetnicka prica.

Ispravka netočnog navoda.
    Republika Srpska je jedan od entiteta u BiH, tako da ne postoji Srpska Republika BiH.
    NATO je bombardirao legalne vojne ciljeve. A to što su četnici kao u drugom WW okrenuli kokarde u petokrake, pa prevarili, ovdje su skidali uniforme kako bi prikazali vojne žrtve kao civilne što je poodavno pročitana stvar.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Republika Srpska je jedan od entiteta u BiH, tako da ne postoji Srpska Republika BiH.
    NATO je bombardirao legalne vojne ciljeve. A to što su četnici kao u drugom WW okrenuli kokarde u petokrake, pa prevarili, ovdje su skidali uniforme kako bi prikazali vojne žrtve kao civilne što je poodavno pročitana stvar.
    Dovoljno je bomardovao da bi kasnije vi i muslimani mogli da nagrnete sa svih strana.
    Republika Srpska Bosne i Hercegovine, izvini pogrešno sam se izrazio.
    grobari,28,100+

Dovoljno je bomardovao da bi kasnije vi i muslimani mogli da nagrnete sa svih strana.
    Republika Srpska Bosne i Hercegovine, izvini pogrešno sam se izrazio.
    Pa radi toga sam i naveo da ispravljam netočan navod.
    Ponovo ispravljam netočan navod.
    Nakon bombardiranja RS-a nitko nije "nagrnuo" na entitet BiH Republiku srpsku, nego se prešlo za zeleni sto u Dejtonu.

Usput BWA, ti izgleda po pravilu koristiš netočne navode želeći valjda da potkrijepiš neke svoje predrasude s kojim si došao na portal.
    Istina, moja je dužnost da te korigiram i lagano krckam jednu po jednu tvoju zabludu.
    Meni ne smeta, ali na tvom mjestu bih se ipak zapitao... jesi sakriven kao osoba iza avatara, ali čovjeku od karaktera ne stoji da ga stalno netko popravlja radi netočnih navoda.
    Mene bi bilo stid.

Nismo mi nagrnuli nego 100.000 NATO vojnika, na nenaoruzanu srpsku nejac.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Usput BWA, ti izgleda po pravilu koristiš netočne navode želeći valjda da potkrijepiš neke svoje predrasude s kojim si došao na portal.
    Istina, moja je dužnost da te korigiram i lagano krckam jednu po jednu tvoju zabludu.
    Meni ne smeta, ali na tvom mjestu bih se ipak zapitao... jesi sakriven kao osoba iza avatara, ali čovjeku od karaktera ne stoji da ga stalno netko popravlja radi netočnih navoda.
    Mene bi bilo stid.
    Čega da me bude sramota...
    Sve je prihvatljivo dokle god normalno pišemo, a neki ovde što jebavaju majke izgleda da još iz svog sela nisu izašli a ustvari su gospodje za tastaturom.
    grobari,28,100+

Čega da me bude sramota...
    Sve je prihvatljivo dokle god normalno pišemo, a neki ovde što jebavaju majke izgleda da još iz svog sela nisu izašli a ustvari su gospodje za tastaturom.
    OK. Netko ima obraza netko nema.Stvar vaspitanja.

A ne vidim uopće potrebu da meni pišeš i jadiš o svojim sukobima tu na portalu ako si ih i imao.
    Ako što imaš za reći imaš dolje na dnu foruma temu samo za te stvari, pa izvoli, pojadaj se moderaciji i dobit ćeš sigurno kvalitetan odgovor...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove