+ Odgovori na temu
Stranica 34 od 35 PrviPrvi ... 24 32 33 34 35 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 661/699

Tema: Tzv. Republika Srpska BiH

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Pozdrav i tebi
    Pozdrav.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Pajdo nije "binsr", što neko reče, Srbi ovako ne govore. Tako da nema ništa od popunjavanja mojih četničkih snaga ovde.

Ali lepo je primetio da se RS naziva takozvanom, a naslov podforuma "Herceg-Bosna i ostatak BiH" što implicira da HB nije takozvana.

Pa, Inkvi, i druge kolege, nije li to malo odlepljivanje od realnosti?
    Je.

Dobro si primjetio. Može nam se.

Čovjek bez nacije je konfuzna osoba. Ne bi odgovarao na pitanja ali zato insistira na odgovorima.

Ne podnosi nacionalizam ali zubima i noktima brani postojanje tzv. RS
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Pajdo nije "binsr", što neko reče, Srbi ovako ne govore. Tako da nema ništa od popunjavanja mojih četničkih snaga ovde.

Ali lepo je primetio da se RS naziva takozvanom, a naslov podforuma "Herceg-Bosna i ostatak BiH" što implicira da HB nije takozvana.

Istina,niti jedan srbin se ne bi zabunio pa sebe nazvao čovjekom. šalim se, ili ne...

Pajdo je nešto gore od srbina, on je "čovjek",a to znači da je vjerojatno balija ili hrvat,nazovimo ga komšić hrvat,to je druga strana medalje koju čine hdz hrvati.

Znači "čovjek" je otkrio ovaj forum na marginama društva i kao nesebični "čovjek" pred penzijom došao nas je prosvjetliti.

Mene samo zanima zašto ga inkvi tolerira? Tko god sebe nazove "čovjekom" i pravi se kao da to nešto znači je ili mentalni pacijent ili trol. U oba slučaja ne vidim zašto ga se ovdje trpi s obzirom da ništa novo ne pridonosi, za drugačije mišljenje već imamo vas nekoliko srba, a vi se barem ne preseravate i tepate sebi kao "čovjeku" koji je iznad niskih strasti nacionalista.

A što se tiče tkz. ja više volim genocidna, RS postoji u svoj svojoj krvavoj stvarnosti,monstruozna mrlja na duši čovječanstva.

A opet,što je genocid,ništa novo,a kad se BiH neizbježno raspadne barem ćete imati neke temelje. Stoga nemojte svoje krvave ruke smatrati(iako to i ne radite) sramotom nego gradnjom nečega za srbe.

Mi Hrvati smo čistih ruku i nikakve budućnosti.

Ako ciljaš na mene,zaboli me dupe za RS,ma evo mi suze sve niz leđa teku i toliko mi je slabo srce zbog RS da budem u kratkom prestao sa disanjem.
    Plitkost je relativna dubina.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Istina,niti jedan srbin se ne bi zabunio pa sebe nazvao čovjekom. šalim se, ili ne...

Pajdo je nešto gore od srbina, on je "čovjek",a to znači da je vjerojatno balija ili hrvat,nazovimo ga komšić hrvat,to je druga strana medalje koju čine hdz hrvati.

Znači "čovjek" je otkrio ovaj forum na marginama društva i kao nesebični "čovjek" pred penzijom došao nas je prosvjetliti.

Mene samo zanima zašto ga inkvi tolerira? Tko god sebe nazove "čovjekom" i pravi se kao da to nešto znači je ili mentalni pacijent ili trol. U oba slučaja ne vidim zašto ga se ovdje trpi s obzirom da ništa novo ne pridonosi, za drugačije mišljenje već imamo vas nekoliko srba, a vi se barem ne preseravate i tepate sebi kao "čovjeku" koji je iznad niskih strasti nacionalista.

A što se tiče tkz. ja više volim genocidna, RS postoji u svoj svojoj krvavoj stvarnosti,monstruozna mrlja na duši čovječanstva.

A opet,što je genocid,ništa novo,a kad se BiH neizbježno raspadne barem ćete imati neke temelje. Stoga nemojte svoje krvave ruke smatrati(iako to i ne radite) sramotom nego gradnjom nečega za srbe.

Na brzinu sam pročitao i kratko odgovorim,jer sa osobama ograničenog uma je potrebno i odgovarati da sam čovjek.
    Vi pojedini i neznate virtualno komunicirati dok vam neko ne kaže ko i šta je,kakvo mu je vjersko,političko,rasno i ko zna kakvo još ubjeđenje a ja ubjeđenje ima,sistem i cilj a to niste ljudi poput tebe.
    Što se tiče tvog pitanja zašto me se trpi,pa izvolite,radite što vam volja,ban nije teško sprovesti,par klikova i nema me više.
    Čemu nerviranje,kad niste pojedini dorasli današnjoj civilizaciji?
    Čemu sinko?

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Na brzinu sam pročitao i kratko odgovorim,jer sa osobama ograničenog uma je potrebno i odgovarati da sam čovjek.
    Vi pojedini i neznate virtualno komunicirati dok vam neko ne kaže ko i šta je,kakvo mu je vjersko,političko,rasno i ko zna kakvo još ubjeđenje a ja ubjeđenje ima,sistem i cilj a to niste ljudi poput tebe.
    Što se tiče tvog pitanja zašto me se trpi,pa izvolite,radite što vam volja,ban nije teško sprovesti,par klikova i nema me više.
    Čemu nerviranje,kad niste pojedini dorasli današnjoj civilizaciji?
    Čemu sinko?
    Slušaj, nemma ništa protiv trolova, tu sam tolerantan,ali bitna je kvaliteta,a ti si jako loš, baš ono na prvu. Budi "čovjek" negdje drugdje. Kinezi nas čitaju.

Tzv. znači nešto privremeno, kao npr. tzv. RSK, a Herceg-bosna je trajna i vječna. Možda trenutno nema određene granice, ali to znači da je neograničena.

Ne zavaravaj se sa tom čistoćom, zaboravio si UZP.....

Slušaj, nemma ništa protiv trolova, tu sam tolerantan,ali bitna je kvaliteta,a ti si jako loš, baš ono na prvu. Budi "čovjek" negdje drugdje. Kinezi nas čitaju.
    Možeš tek misliti kakav si ti za mene?
    Nemam ni vremena a ni volje opisivati te jer ionako ne bi ti to razumio,kratak ti je fitilj i dalekozor.

Citiraj Prvotno napisano od Valter brani Sarajevo Vidi poruku
    Baš me zanima računate li vi u taj UZP naoružavanje vas od strane Hrvatske i Hrvata, boravak u hrvatskim hotelima, kampovima, čak i za vrijeme hrvatsko-muslimanskog rata, deblokadu Bihaća, deblokadu Sarajeva vraćanjem u Daytonu dvije općine koje je HV osvojio Šipovo i Mrkonjić-grad za deblokadu Sarajeva i koridor prema Goraždu.

I Sebijin boravak na Braču dok traje “UZP” kako to sladostrasno izgovarate.

Pitanje je naravno više retoričko
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-11-2018 at 22:17
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

UZP, Del Pontine nebuloze kojima je za račun Britanaca osudila Hrvate što su im u ratu pokvarili planove koje su imali s ovim dijelom svijeta? Nismo to zaboravili, dobro smo si zapisali u pamćenje Del Ponte, Hartmann, Arbour, Goldstonea, sve suce, Britance, Australce, Kanađane...Podcrtani su u našim bilježnicama, doći će mace na vratanca.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 12-11-2018 at 09:35

Ne obracajte paznju na suncokrete... UZP je po njima sveto pismo ili kuran jer je tako Haag rekao, a sto je Haag rekao i da Srbija nije agresor, to im se ne dopada pa tu odluku Haaga ne priznaju.

Goni ih u lijepu materinu.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    UZP, Del Pontine nebuloze kojima je za račun Britanaca osudila Hrvate što su im u ratu pokvarili planove koje su imali s ovim dijelom svijeta? Nismo to zaboravili, dobro smo si zapisali u pamćenje Del Ponte, Hartmann, Arbour, Goldstonea, sve suce, Britance, Australce, Kanađane...Podcrtani su u našim bilježnicama, doći će mace na vratanca.
    To bi se kod nas reklo u crni tefter su zapisani
    Nije loše voditi evidenciju

Šta je ba ovo kliksovci se preselili na HRHB.

Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Šta je ba ovo kliksovci se preselili na HRHB.
    Tako je,reci ti njima,reci!

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Baš me zanima računate li vi u taj UZP naoružavanje vas od strane Hrvatske i Hrvata, boravak u hrvatskim hotelima, kampovima, čak i za vrijeme hrvatsko-muslimanskog rata, deblokadu Bihaća, deblokadu Sarajeva vraćanjem u Daytonu dvije općine koje je HV osvojio Šipovo i Mrkonjić-grad za deblokadu Sarajeva i koridor prema Goraždu.

I Sebijin boravak na Braču dok traje “UZP” kako to sladostrasno izgovarate.

Pitanje je naravno više retoričko
    Ko smo to mi?
    Posljednje uređivanje od Valter brani Sarajevo : 18-11-2018 at 19:14

Ko smo to mi?
    Znaš ono,naši,vaši ,...…...

Ovako izgleda genocid, a ne ono kaj nama podmeću za drugi svjetski rat.

Prema popisu stanovništva Bosne i Hercegovine iz 1991. godine na današnjem prostoru Republike Srpske, u 39 općina i gradova bilo je 152.975 stanovnika hrvatske nacionalnosti. Od tog ukupnog broja, 145 tisuća Hrvata živjelo je u prostoru od Bosanskog Šamca do Bosanskog Novog/Novigrada. Konkretno u prostoru Bosanske Posavine, u pet gradova i općina: Derventa,Doboj, Modriča, Bosanski Brod i Bosanski Šamac živjelo je 73.508, u prostoru Banje Luke i šire banjalučke regije, u 15 gradova i općina bilo je 71.527 građana hrvatske nacionalnosti. Na ostalim područjima RS-a – područje Semberije, Podrinja i Istočne Hercegovine, prema popisu stanovništva iz 1991. godine, nastanjivalo je oko 8 tisuća Hrvata. U odnosu na popis iz 1991. godine danas u Bosni i Hercegovini manjka 208 tisuća Hrvata, 66.353 Bošnjaka te 127.085 Srba. U odnosu na prijeratno razdoblje, u RS - nedostaje ni više ni manje nego 92,62% Hrvata. Brojem i slovima Hrvata je samo 4.564 na današnjem području RS-a.《 (izvor: Katoličke tiskovna agencia Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine)
    https://narod.hr/kultura/22-kolovoza...d-1941-do-1947
    Posljednje uređivanje od Grunf : 22-08-2019 at 14:15

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ovako izgleda genocid, a ne ono kaj nama podmeću za drugi svjetski rat.

https://narod.hr/kultura/22-kolovoza...d-1941-do-1947
    Daj nam i ostale podatke. Npr. broj Srba u Hrvatskoj 1991. da uporedimo sa brojem iz 2019.
    Pad broja Hrvata u RS možda je uporediv sa padom broja Srba u Zapadnoj Slavoniji. Da ne spominjemo ostatak onoga što se danas zove RH.

Ako ne kažete da je ružno što vam je država NDH usvojila program istrebljenja Srba koji je sprovodila onoliko koliko je bilo u njenoj moći; ako ne kažete da je ružno to što je etničko čišćenje u bivšoj SFRJ započelo u Zagrebu! ni manje ni više - lično znam tri porodice koje pre početka bilo kakvih sukoba morale da napuste vašu metropolu - a ne znam da se igde nešto slično dešavalo (dakle opet ponavljam - pre početka bilo kakvih ratnih sukoba); ako ne kažete da je ružno ono što se danas desilo u okolini Knina; onda ispada da uzimate kao prirodno da vi proterujete kako koga želite, a da se zgražavate kad se vama tako nešto desi.

Jedina "država" koja je imala i provela program istrjebljenja je Republika Srpska što se vidi i po statističkim podacima. Genocidna tvorevina, da imate srama bi se stidjeli vašim postupcima. U Hrvatskoj su Srbi povećali udjel nakon drugog svjetskog rata tak da to more biti genocid samo u ludim mitomanskim glavama. U Hrvatskoj je ostalo 40% prijeratnih Srba, da ih Martić nije pozvao na evakuaciju, ostalo bi i 80%. Kako god okreneš, ne možeš sakriti karakter genocidne RS.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove