Vidi rezultate ankete: Na Valentinovo ću osvojiti srce:

Glasači
3. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Jedne žene

0 0%
  • Dvije žene

0 0%
  • Pola tuceta žena

3 100.00%
  • Tucet žena

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/46

Tema: Valentinovo - dan zaljubljenih

Valentinovo - dan zaljubljenih

Najluđi dan godine. Gradovi su prepuni usamljenih žena koje se bacaju u naručja muškaraca. Treba samo uprijeti prstom i to je to. Jel planirate izaći i poslužiti se sa tog švedskog stola?

...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Evo kak neke očajne ribe pokušavaju upecati komade. Jasno je, nemojte slijediti tu taktiku.

ako ništa, barem se potrudio osvojit, ne može mu nitko prigovorit da nije dao sve od sebe.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Na valentinovo su usamljene samo one žene koje se previše druže sa čokoladom tijekom godine.

Izbor očajnih žena je bolji na majčin dan, kad čuješ taj biološki sat kako otkucava samo trebaš biti kraj nje.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Dakle, Dan zaljubljenih.
    Radujem se pažnji kroz ljubav koja će mi biti pružena, mada se i osobno pripravljam da adekvatnim simbolom iskažem svoju ljubav.
    Valentinovo nije "dan žena", niti dan, kada dečki treba da se nešto više ulože od dama...

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Na valentinovo su usamljene samo one žene koje se previše druže sa čokoladom tijekom godine.

Izbor očajnih žena je bolji na majčin dan, kad čuješ taj biološki sat kako otkucava samo trebaš biti kraj nje.
    nisu sve žene koje vole čokoladu, usamljene, a još manje debele. ima onih koje dobro sagorijevaju kalorije, pa im je linija i više nego vitka.

vezano uz temu, valentinovo je kič, nikad nisam taj 14.02 doživljavao kao "dan ljubavi", jer ako nekoga voliš, onda ga voliš svaki dan u 365 dana u godini, a ne samo na "taj dan"(14.02).

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    nisu sve žene koje vole čokoladu, usamljene, a još manje debele. ima onih koje dobro sagorijevaju kalorije, pa im je linija i više nego vitka.

vezano uz temu, valentinovo je kič, nikad nisam taj 14.02 doživljavao kao "dan ljubavi", jer ako nekoga voliš, onda ga voliš svaki dan u 365 dana u godini, a ne samo na "taj dan"(14.02).
    Tako je Northe, ali taj jedan dan je simbol ljubavi,a ne pažnje - skupih poklona, snobovskih okupljanja, forsiranog licemjerja...
    Tim danom se slavi ljubav, a ne konkretni ljudi.
    Valentinovo je i praznik, koji nikoga ne diskriminira, dakle i usamljenih, koji žele ljubav, žele zaljubljenost i koji za njom čeznu, koji joj se nadaju i koji je kao takvu slave...
    Lijepo je ako se može slaviti u dvoje među kojim ima ljubavi..., ali primarno, to je dan ljubavi.
    Posljednje uređivanje od sagitarius : 12-02-2015 at 16:01

Super ugledni član blam avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    ne znam kako se moze odgovoriti na ovo pitanje, kad ovo ne zavisi od mene.
    ja sam tu 14-og, i zavisi koliko njih ce biti u stanju da me osvoje..
    jedna, dve, celo tuce, ili pola..
    pih..
    Plisat - Prishtina, 35, +50

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    sagiju je dosadno, a Grunf je očajan.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    sagiju je dosadno, a Grunf je očajan.
    Ovaj put si pogodila, pa stoga valja nešto na tom planu poraditi...

Citiraj Prvotno napisano od blam Vidi poruku
    ne znam kako se moze odgovoriti na ovo pitanje, kad ovo ne zavisi od mene.
    ja sam tu 14-og, i zavisi koliko njih ce biti u stanju da me osvoje..
    jedna, dve, celo tuce, ili pola..
    pih..
    jel budeš laka roba
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

kaže jedan stih...i svaki dan je Valentinovo...
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Magazin?
    yok eto podrum dobro ti je sagi reka
    taj labirint je život..

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku

To ti je samo mit northe, a najviše ga propagiraju manekenke koje se hvale kako jedu čokoladu i hamburgere.Naravno one ne jedu ništa,a jedini razlog zbog govore takve gluposti jest čista zloba i želja da još više deprimiraju ostale žene.

To ti je samo mit northe, a najviše ga propagiraju manekenke koje se hvale kako jedu čokoladu i hamburgere.Naravno one ne jedu ništa,a jedini razlog zbog govore takve gluposti jest čista zloba i želja da još više deprimiraju ostale žene.
    ja sam čuo iz pouzdanih izvora, da ove što jedu čokoladu izgledaju najbolje, kad su manekenke u pitanju sad koliko tu ima istine ne znam, ako laže moj "pouzdani izvor", onda lažem i ja.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Da, van svake sumnje.
    Ali te mršavice su napravili pederi da budu kao "inn", pakosteći heteroseksualcima za koje je debelo znano koliko obožavaju sve one prelijepe ženske atribucije, bez kojih svijet ne bi bio svijetom, a koje manekenke kockastih koljena i ispalih ključnih kostiju definitivno nemaju...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove