+ Odgovori na temu
Stranica 26 od 26 PrviPrvi ... 16 24 25 26
Prikaz rezultata str. 501/520

Tema: Sarajevo

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ante Prkačin - jel to onaj delija koji bi sa 100 svojih HOS-ovaca (ako nije rekao i manju cifru) sam oslobodio Bosansku Posavinu i koridor - da mu je Franjo Tuđman to dopustio?! I ti stvarno vjeruješ u to što taj priučeni povjesničar i general HOS-a govori?
    stvarno je to rekao?

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ta fama oko cutillerovog plana mi je uvijek bila zanimljiva ali nikad ispricana prica, sta bi bilo da Alija nije povukao potpis, ne bi bilo rata? Srbi bi pristali na takvu BiH? i koliko je uopce ozbiljan plan koji podjelu na nekakve etnicke granice unutar BiH bazira na prostoj vecini u nekim opcinama

Owen stoltenbergov je pomeni nekako najpošteniji sa određenim modifikacijama

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    stvarno je to rekao?
    Ma mislim da je bila Latinica. Ja sam uveco broj. Rekao je manje.

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    stvarno je to rekao?

Evo našao sam taj dio. Najprije priča o 350. Onda da ih je čekalo 30, onda ih je valjda vratio 15 jer mu je 15 bilo dovoljno za razvalit Srbe .......onda.

Ma čudo jedno - ali eto sve je već bilo prije dogovoreno pa se naš Ante ''oladio'' od ratovanja. U jednoj je emisiji pričao kako je poveo autobus HOS-ovaca na ratište i kako su ih na punktu zaustavili HVO-jci. I onda je kao moglo svašta biti jer im nisu dali proći. Ali je on onda nekog nazvao - pa im je ovaj naredio da ih propuste.

E sad pitanje je zašto ih HVO-jci nisu htjeli propustiti? Pa vrlo jednostavno - oni u BiH nisu bili HOS nego MOS - eto zašto?

U BiH su svi podcjenjivali HVO (posprdno su ga zvali Hrvatsko vojno odmaralište) i MOS i Srbi i Armija BiH. A kad bi ih HVO naguzio - e onda su govorili da je to Hrvatska vojska i da je Hrvatska izvršila agresiju na BiH, jer tko će ''normalan'' priznat da ga je Hrvatsko vojno odmaralište razvalilo.

I što je još zanimljivo i ovi pričaju kao i Srbi i Muslimani da se radilo o dogovorenom ratu uglavljenom između Miloševića i Tuđmana u Karađorđevu kao i Muslimani, kao i Srbi svaki iz svojih razloga. Jer svi bi oni razvalili - ali eto bilo je dogovoreno pa im nisu dali.

Relativno dobra vijest za kanton Sarajevo, najbitnije je riješiti se predstavnika SDA i spriječiti zapošljavanje po stranačkoj pripadnosti. U svakom slučaju dva goruća problema tamošnjeg društva.
    https://www.tacno.net/novosti/revolucija-u-sarajevu/

E sad pitanje je zašto ih HVO-jci nisu htjeli propustiti? Pa vrlo jednostavno - oni u BiH nisu bili HOS nego MOS - eto zašto?
    Da ti nisi Smiljko Šagolj?

Tačan i tačno je jedan od nasmjehotresnijih srbizama. Ne mogu tAčno definirat zašto.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-12-2018 at 22:31
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Valter brani Sarajevo Vidi poruku
    Relativno dobra vijest za kanton Sarajevo, najbitnije je riješiti se predstavnika SDA i spriječiti zapošljavanje po stranačkoj pripadnosti. U svakom slučaju dva goruća problema tamošnjeg društva.
    Da bi izbacili SDA iz vlasti morate svi kolektivno izaći na ulice i skočit u istom trenutku i zakednički reći hop. Bakir-beg preuzima kontrolnu palicu vrlo brzo.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Tačan i tačno je jedan od nasmjehotresnijih srbizama. Ne kogu tAčno definirat zašto.
    A ti kobiva pao s Marsa pa trebaš prevodioca?

Nisi ti sinko German,ti si Slaven i pričanje iliti pisanje sa naših Slavenskih prostora i te kako trebaš što prije prihvatiti za svoje u suprotnom budeš imao zdravstvenih problema.

@inkvi
    Kad nemaš šta da komentarišeš smisleno a i to je vrlo rijetko onda se vrlo lako hvataš ovakvih komentara. Mogla bih da se vratim i prelistam tvoje postove i ukažem ti na pravopisne greške ili ćeš to sam da napraviš? S obzirom da to nije ni moj stil ni nivo ostavljam te da "uživaš" u svom balkanskom bezobrazluku.
    Posljednje uređivanje od Valter brani Sarajevo : 05-12-2018 at 21:52

Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Da ti nisi Smiljko Šagolj?
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...plitu/1061573/

Nisi ti sinko German,ti si Slaven i pričanje iliti pisanje sa naših Slavenskih prostora i te kako trebaš što prije prihvatiti za svoje u suprotnom budeš imao zdravstvenih problema.
    Ma mislim da je htio reći - da ti nisi Hrvat!

Sad dal si Musliman ili si Srbin - to nije ni važno. Važno je da nisi - Hrvat.

Glup si ko kurac.

Isprike kurcu. Ne Sebastianu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-12-2018 at 22:35

@inkvi
    Kad nemaš šta da komentarišeš smisleno a i to je vrlo rijetko onda se vrlo lako hvataš ovakvih komentara. Mogla bih da se vratim i prelistam tvoje postove i ukažem ti na pravopisne greške ili ćeš to sam da napraviš? S obzirom da to nije ni moj stil ni nivo ostavljam te da "uživaš" u svom balkanskom bezobrazluku.
    A što si ti po nacionalnosti?
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 05-12-2018 at 22:34

Ma mislim da je htio reći - da ti nisi Hrvat!

Sad dal si Musliman ili si Srbin - to nije ni važno. Važno je da nisi - Hrvat.
    On je čovjek zagonetka i mi mu ne možemo ništa. Čak smo upregli privatne poruke u poso al džaba.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    On je čovjek zagonetka i mi mu ne možemo ništa. Čak smo upregli privatne poruke u poso al džaba.
    On i ....Jugoslav Petrušić! Treći takav ne postoji. Samo - Jugoslav za sebe tvrdi da je - Srbin (Jugoslav?!), a što je Pajdo - mislim da ni on sam ne zna tko je i što je? Možda ga to na neki čudan način - i zabavlja? Jer kad on ne zna tko je - kako će netko drugi znati - tko je? A možda i zbog toga što ni sam ne zna tko je - mrzi sve one koji znaju - tko su i što su! Hoće to - hoće!

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Da bi izbacili SDA iz vlasti morate svi kolektivno izaći na ulice i skočit u istom trenutku i zakednički reći hop. Bakir-beg preuzima kontrolnu palicu vrlo brzo.
    To nas Tačno netbi trebalo zanimati.

I jedni i drugi i treći i peti su islamisti koji žele islamsku BiH i nestanak Hrvata iz nje.

Pod krinkom "skidanja SDA" u sarajevskoj županiji na vlast dolaze ljudi koji su bili u SDA i osobe iz ukupnog muslimansko-sarajevskog estabilišmenta koji imaju samo jedan cilj, a taj je da zamažu oči EU i MZ svojim navodnim građanskim bajkama iza kojih je više nego očigledna težnja da pod krinkom građanštine te muslimanske stranke promoviraju unitarnu Federaciju u prvoj fazi unitarizacije, a u drugoj da slome i RS kako bi od BiH napravili islamsku džamahiriju.
    Petrodolari plačaju ex visoke predstavnike kao grupu teletabisa : Ešdaun, Bilt,Švarc-Šiling (zvani krajcer) te Petrič koji im je i maskota i najveća provala od čovjeka. Ti moroni su izravno krivi za aktualnu krizu u BiH i prave se levati pravdajući svoj projekat potporom onom političkom bošnjaku Sejdi Komšiću.
    Nema dobre vijesti u Sarajevu za Hrvate, jer aktualna koalicija nije niti u razmatranje uzela pa makar nekog prodanog "rvata" sa halal certtifikatom.
    Toliko o multietničkom Sarajevu, toliko o koristi "koalicije" muslimanskih stranaka koje su eto smijenule SDA...ma smiješno je uopće komentirati tu mimikriju.

ti razumijes da je ovo ironija i sprdnja na racun mahale sa tramvajem... nadam se

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove