+ Odgovori na temu
Stranica 18 od 18 PrviPrvi ... 8 16 17 18
Prikaz rezultata str. 341/350

Tema: Islamisticki teroristicki napad u Parizu

Potpaljivač se šeće po katedrali tijekom požara?

875 crkvi je vandalizirano u Francuskoj u posljednih 365 dana. Ovo definitivno nije nesretni slučaj. Nepojmljivo je da u takvoj katedrali nije bilo sigurnosnih mjera

Fotografije unutrašnjosti. Kaj je tu gorilo 6 sati? Samo svod? Na jednoj fotki izgleda kao da gori cijela crkva iznutra, a onda vidiš da je pola klupa neoštećeno. Teoretirači zavjere na okup, ima li teorije kakve?

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    875 crkvi je vandalizirano u Francuskoj u posljednih 365 dana. Ovo definitivno nije nesretni slučaj. Nepojmljivo je da u takvoj katedrali nije bilo sigurnosnih mjera
    Pa da zabilježe krivce za požar, jesi lud?

Jesi vidio da Faceom kruži slika, s jedne strane Notre Dame, a s druge izgladnjelo dijete iz Afrike. Dolje piše: 750 milijuna za obnovu crkve, a ništa za gladnu djecu.

Dakle kaj, islamisti i antife zapale crkvu i onda još traže da lovu za obnovu preusmjerimo Afrikancima kako bi financirali njihov veliki natalitet.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa da zabilježe krivce za požar, jesi lud?

Jesi vidio da Faceom kruži slika, s jedne strane Notre Dame, a s druge izgladnjelo dijete iz Afrike. Dolje piše: 750 milijuna za obnovu crkve, a ništa za gladnu djecu.

Dakle kaj, islamisti i antife zapale crkvu i onda još traže da lovu za obnovu preusmjerimo Afrikancima kako bi financirali njihov veliki natalitet.
    Ja nisam baš siguran da su za ovo odgovorni islamisti. Meni to smrdi na 9/11. Inkvi je u pravu kad kaže da islamisti nisu jedini neprijatelji kršćanstva. A ja bi dodao da nisu ni najopasniji neprijatelji.

Pa zato sam i napisao antife, krivi veznik sam upotrijebio, trebalo je pisati islamisti ili antife. A možda i ojvejovci.

Pa zato sam i napisao antife, krivi veznik sam upotrijebio, trebalo je pisati islamisti ili antife. A možda i ojvejovci.
    I korisne etnomazohističke budale poput lijevih anarhista, ali to spada također pod antife.

Najmanja vjerojatnost bi bila ekstremni desni paganisti.

Jedino što ekstremni ljevičari nisu svjesni da ako pobijedi i preuzme vlast islamistička opcija ne piše im se dobro, ili stvarno misle postati muslimani, s druge strane ako pobijede nacionalisti, ni onda im se ne piše dobro, jer ovaj put desnica ne će počiniti istu grešku kao prije nego će temeljito antifašistički počistiti etnomazohističko veleizdajničko smeće do neke nove prigode, jer svaka civilizacija ima svoj uspon i pad bilo zbog unutarnjeg ili vanjskog čimbenika.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Glavno da katolički svećenici znaju posložiti prioritete. I onda se čude kako Europljani sve manje cijene ili prakticiraju kršćanstvo/katoličanstvo jer njihovi nosioci pristaju na kompromise ili se ponašaju kao mlakonje.

https://tribun.hr/tijekom-prosle-god...-u-francuskoj/

Kako bi paradoks bio uobičajeno veći kada je u pitanju demokratsko društvo, čak su i biskupi pokušali umanjiti značaj ovih nedjela, pri čemu su neki tvrdili kako su takva nedjela manja u usporedbi s navodnim – antisemitizmom – kojeg navodno proživljavaju Židovi.
    ZA DOM SPREMNI !

Bolje da su dali siromašnoj djeci svijeta nego da troše za obnovu Notre Dame katedrale. Jeste vidjeli poplavu ovog argumenta ovih dana na netu? Podsjetilo me na ovaj odlomak Evanđelja, Ivan 12, 1-7:

Pomazanje u Betaniji
    (Mt 26, 6–13; Mk 14, 3–9)
    Šest dana prije Pashe dođe Isus u Betaniju gdje bijaše Lazar koga je Isus uskrisio od mrtvih. Ondje mu prirediše večeru. Marta posluživaše, a Lazar bijaše jedan od njegovih sustolnika. Tada Marija uzme litru prave dragocjene nardove pomasti, pomaže Isusu noge i otare ih svojom kosom. I sva se kuća napuni mirisom pomasti.
    Nato reče Juda Iškariotski, jedan od njegovih učenika, onaj koji ga je imao izdati: »Zašto se ta pomast nije prodala za trista denara i razdala siromasima?« To ne reče zbog toga što mu bijaše stalo do siromaha, nego što bijaše kradljivac: kako je imao kesu, kradom je uzimao što se u nju stavljalo.
    Nato Isus odvrati: »Pusti je! Neka to izvrši za dan mog ukopa! Jer siromahe imate uvijek uza se, a mene nemate uvijek.«
    U Judu je ušel Sotona i on je isto tako tražio da je bolje da se da siromasima nego da se Isusa pomaže za ukop. Dakle, klasična sotonska obmana kad god netko kaže bolje siromasima nego Crkvi.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 25-04-2019 at 09:39

Bolje da su dali siromašnoj djeci svijeta nego da troše za obnovu Notre Dame katedrale. Jeste vidjeli poplavu ovog argumenta ovih dana na netu? Podsjetilo me na ovaj odlomak Evanđelja, Ivan 12, 1-7:

U Judu je ušel Sotona i on je isto tako tražio da je bolje da se da siromasima nego da se Isusa pomaže za ukop. Dakle, klasična sotonska obmana kad god netko kaže bolje siromasima nego Crkvi.
    Stare ljevičarske licemjerne fore. Glavno da oni inače svesrdno pomažu siromašne i vode o njima brigu.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove