+ Odgovori na temu
Stranica 29 od 29 PrviPrvi ... 19 27 28 29
Prikaz rezultata str. 561/577

Tema: Jugodesničarsko-filosrpski šljam i ološ organiziran u stranke i partije

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Vidim kako Pedjo prica o zelenim politikama i tako to.....slijedi SDP koji ce od sada biti perjanica lgtbxyz, anti-rasizam, pro izbjeglice itd. price. Dok u medjuvremenu nisu zastupali one koje bi trebali, radnike, sada ce uz nacionalne manjine trabunjati o homicima i obojenima.
    Rijetko lako citljiva stranka, pardon, partija.
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Vidim kako Pedjo prica o zelenim politikama i tako to.....slijedi SDP koji ce od sada biti perjanica lgtbxyz, anti-rasizam, pro izbjeglice itd. price. Dok u medjuvremenu nisu zastupali one koje bi trebali, radnike, sada ce uz nacionalne manjine trabunjati o homicima i obojenima.
    Rijetko lako citljiva stranka, pardon, partija.
    Želi vratiti dio birači koji su otišli onim redikulima iz Možemo.
    Eto, Peđa zabrinut što je Trump imenovao Coney Barrett za sutkinju Vrhovnog Suda. Zamisli, neki Peđa iz opskurne partije koja još nije raščistila sa svojom komunističkom prošlošću brine se za demokraciju u SAD-u. Koja karikatura i vic!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

SDP je potrošena i nepotrebna stranka. HDZ im je preuzel marksističku politiku, a SDSS srbofilsku. Za njih su glasali penzioneri, oni sami su penzioneri i starci i totalno su odvojeni od mlađih generacija koji su glasali za Možemo. Još sad kad dođe ovaj šeprtlja na čelo ta stranka bu umrla.

Navratio sam malo na Kamenjar i začudio sam se što sam tamo pročitao. žalosno da ne može biti žalosnije. Možda je to i bolje. Ljudi iznose ono što znaju a što nisu htjeli iznositi na javu prije. čitajuće neke komentare naletih na jedan koji ima nekog smisla, barem za mene.

"Deset Točaka uvijek Zadovoljnih ili nikada Zadovoljnih Hrvata"

http://www.safaric-safaric.si/hup_ot...adovoljnih.htm

http://www.safaric-safaric.si/hup_ot..._Iki_Boban.pdf
    Posljednje uređivanje od Bobani : 28-09-2020 at 10:11

Peđa Grbin novi predsjednik SDP-a. Ode SDP u propast.

Katarina Peović veli da je jedino racionalno rješenje nacionalizacija Facebooka. Legendarno rješenje.

Pupovčev pulen Bojan Glavašević danas držao eskapade o desničarskog ekstremizmu i govoru mržnje koji po njemu dolazi samo s desnice. Veli Pupovčev učenik da s ljevice to ne može doći, samo s desnice. I da se kapetan Šamil ispričao i izrazio žaljenje, što nikad nitko s desnice nije uradio. Uglavnom dripac je žvalavio i balavio o nekom nepostojećem desnom ekstremizmu, govoru mržnje koji dolazi samo od desnice.

Čovjek koji ne komentira tuđe izjave složio se s njim i konstatirao da Pupovčev učenik ima više iskustva i sažalno zaključio da Pupovčev ućenik puno duže trpi govor mržnje od njega, Pupovčevog paža. Nisam više mogao slušati balavljenje Pupovčevog Sancha Panse pa sam prebacio program da se ne izrigam.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 03-11-2020 at 22:58
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Di se taj spektakl održavao?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Di se taj spektakl održavao?
    U saboru di bi.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    U saboru di bi.
    Aa, to još traje? Nisam pratio. Mea culpa. Ono kaj se može jasno uočiti iz toga je koliko je ta ološ povezana i uvezana. Isto kao i ona volej-pitanja HDZ-ovaca premijeru, tako je i ovo. Naručena volej-tema, a navodno bi trebali biti politički protivnici.

E ovo je kralj, svaka mu čast, ovako se hebe čede.

Nisu HOS-ovske udruge jedine koje su registrirale ustaški pozdrav u svojim grbovima. Redakciji Novosti početkom tjedna dopisom se javio dr. sc. Tomislav Dragun, predstavivši se kao opunomoćenik Hrvatskog uljudbenog pokreta koji je, kako tvrdi, od 7. svibnja 2020. vlasnik izraza "Za Dom Spremni". Dragun je ustanovio da su Novosti na svojem portalu 18. studenoga objavile članak pod naslovom "Ustaški pozdrav iz Nuštra", u kojem su bez njegova dopuštenja citirale izraz "Za Dom Spremni" te mu tako nanijele poslovnu, publicističku i domoljubnu štetu. Poslao nam je stoga "račun za počinjenu štetu" po kojem financijska naknada za takav postupak iznosi 100.000 kuna. Napomenuo je da će, ukoliko u roku od 30 dana ne uplatimo taj iznos na njegov tekući račun kod Privredne banke Zagreb, podnijeti tužbu Općinskom građanskom sudu u Zagrebu.

18 udruga izjednačilo Tuđmana i ratnog zločinca Mladića u pismu Milanoviću

Ove jugoljevičarske i filosrpske udruge su u svojem otvorenom pismu navele Tuđmana i Merčepa čak i Orbana u istoj rečenici s Mladićem, kao osobe koje su zaslužne za mračnu prošlost i sadašnjost. Ima li itko od domoljubnih stranaka, aktivista, komentatora, novinara, udruga da osudi ovu tešku uvredu od pisma?

Potaknute izjavama predsjednika Republike Hrvatske, organizacije civilnog društva, sve lijevog predznaka: CMS, Gong, Inicijativa mladih za ljudska prava, Documenta – Centar za suočavanje s prošlošću, Zelena akcija, CESI – Centar za edukaciju, savjetovanje i istraživanje, Udruga IKS, B.a.B.e., Kuća ljudskih prava Zagreb, U Dobroj Vjeri, RCT – Rehabilitacijski centar za stres i traumu, Ženska soba, Informativno pravni centar (IPC), Udruga za podršku žrtvama i svjedocima, Centar za građanske inicijative Poreč, Udruga LET, Udruga žena Vukovar i CROSOL uputile su otvoreno pismo Zoranu Milanoviću.
    ...
    Stali ste na stranu protagonista najmračnijih događaja u našoj povijesti i najružnijih djela sadašnjosti. Stali ste na stranu Orbana, Tuđmana, Merčepa, Dodika, Mlaće i Mladića.
    https://narod.hr/hrvatska/udruge-opt...ana-s-mladicem

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    a jbg, Franjo je mislio da je dosta biti antifa, i biti pošteđen gerilskog napada. očito je da nije, ako si na "krivoj strani". doduše bio je na "pravoj" do 1960 i neke, onda je izdao revoluciju i od tada je na "crvenoj tjeralici".

i ne samo on, i druga antifa Zoran Milanović je isto mislio da je to dovoljno, i spomenut što je Njemačka država napravila Židovima, kad ono izgleda da nije dovoljno, ako govoriš istinu.

stvarno čudno, opće je poznato kako su pobjednici ratova žestoki pobornici istine, posebno u pogledu poraženih. na koncu konca, važno je biti na pravoj strani, a prava je strana ona koja laže pobjeđuje i opravdava svoje zločine nad poraženima. a u isto vrijeme suze roni za svoji žrtvama, i patetično nariče kako bi bilo još gore da su poraženi pobjedili. izgleda da ni Tuđman ni Zoki, nisu shvatili da nije dovoljno biti donekle na strani laži, a više na strani istine. jer kada lažovu zakoračiš u svijet istine, postaješ njegov najveći neprijatelj.

a crveni su s petokrakom, i simbolom sotone sljedbenici laži, jer je sotona utjelovitelj laži. tako da, oni mogu podržavat njihovu laž, ali ako je ne podržavaju u cijelosti, vrag takve kao i njegovi sljedbenici odbacuje.

ne možeš biti sluga pakla, ako nisi u potpunosti predan laži. tako da ništa čudno, da su i Franjo a uskori i Milanović na njihovoj tjeralici, i imaju status četnika.

pa to i je njihova mantra, ustaše i četnici zajedno ste bježali, to oni stalno gusle.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 09-12-2021 at 19:11

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Partizanski bodul, lezbejka u ormaru Bencicka i srbin iz Istre Pejdjo.
    Sto se sve natjece za hrvatskog premijera je pomalo i...smjesno.
    Mozda se napokon i Pupovac odvazi.
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Izgleda da se ponovio "slučaj Tomić". Da objasnim ljudima koji ne znaju. SDP ov vjećnik Radeta ( ne znam je li što u rodu s istaknutom članicom Šešeljeve SRS Vjerice Radete inače iz Livna koja je poznata po kletvama) je mural sa slikom hrvatskog vojnika sa prvim bijelim poljem na grbu i kacigom koja podsjeća na one njemačke iz 2 svj. rata proglasio ustaškim, pa je prebojan, pa su ga navijači opet vratili, pa su onda takvi isti murali počeli nicati širem Dalmacije, konkretno ovaj je bio u Zadru a onaj u Splitu je drekom orjunaša Saše Ljubičića iz Slobodne Dalmacije uklonjen.

Pa je tako Radetu netko zalio nekom tekućinom, pa se pojavilo u javnosti da je riječ o nekim kemikalijama pa je valjda na sjedištu SDP osvanulo ovo

Zbog Eline i bokala vina

Ha, ha, lik je dobio šta ga ide!

Ono, kad sereš okolo, očekuj da ti se vrati u glavu jednog dana.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 21-02-2024 at 17:55
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Evo Geđa Prbin objavio da se neće više kandidovati za predsjednika ispostave jedne frakcije srpskog sveta poznatije kao i SDP gdje ima socijalizma i demokracije kao banana na Grenlandu.

Nije me briga tko je predsjednik tih veleizdajnika i zmija u hrvatskim njedrima jer bi ih ionako zabrnaio da se mene pita, samo konstatiram da je bio jedan od karikaturalnijih predsjednika uopšte a kao nasljednik se spominje još veća politička i moralna karikatura.

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove