+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/72

Tema: Kutak za velikane koji su nas napustili

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku

osim Tesne kože i ne znam ništa drugo što je radio. barem sam se dobro nasmijala.
    ovo mi je bilo simpaticno

https://www.youtube.com/watch?v=YErYVRSPYFA

Nikad nisam kužil kaj je smiješno kod tog lika. Ali vidim da je Srbima čudo, ok, poštujem to. Počivao u miru.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nikad nisam kužil kaj je smiješno kod tog lika. Ali vidim da je Srbima čudo, ok, poštujem to. Počivao u miru.
    Bar je govorio oriđiđi srpskim sa 4 padeži a ne ovim kroatiziranim srpskim jezikom. Meni je to bilo dosadno kao i žikina dinastija. Za sve njih je Martin Sagner a i Gruntovčani u cijelini Hollywood. Počivao u miru
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Dobar je bio Lane pokoj mu duši, nemoj zezat. Osebujan, jedinstven glumac.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Preminuo je Jean Paul Belmondo

Veliki francuski glumac, idol generacije, akcijski junak. Volio sam njegove filmove koje su često puštali 90-ih, ne znam zašto ih barem ne puste jednom na par godina. Hvala mu na djetinjstvu koje bi bez njega bilo siromašnije.

https://youtu.be/3q90J4_CpdI
    Posljednje uređivanje od Grunf : 06-09-2021 at 18:05

Preminuo Aki Rahimovski pjevač Parnog Valjka. Njegove pjesme su nama starijima obilježile mladost. Znao je prenijeti emociju u pjesmi kao rijetko tko. Sa svojom specifičnom bojom glasa svakoj dobroj pjesmi je davao dodatnu notu. Hvala ti za sve lijepe inetrepretacije Aki. Počivao u miru Božjem.

Zbog Eline i bokala vina

Zadnjih 30 godina je s Parnim valjkom dominirao glazbenom scenom. Uvijek su imali prepune koncerte di god su dolazili, odlične Husove pjesme i izvrsna izvedba i energija Akija na pozornici su bili recept za njihov uspjeh. Kaj reći, čovjek je jedan od stupova hrvatske rock glazbe, žao mi je što je preminuo i što neće biti više s nama, ali će ostati s nama njegove pjesme koje će se pjevati zauvijek. Veliki gubitak za hrvatsku glazbu i kulturu. Pokoj vječni daruj mu Gospodine. Uživali smo i uživat ćemo zauvijek u njegovoj glazbi, zračio je pozitivom, hvala mu na svemu.

Stavit ću samo jednu pjesmu iz live nastupa u ZKM-u, njihovi koncerti tamo su bili epski, pogotovo onaj "bez struje".

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Umro je Ray Liotta u 69-oj godini, u Dominikanskoj Republici, u snu dok je tamo snimao film. Najpoznatiji je po ulozi Henryja Hilla, u filmu Goodfellas, tu je imao težak zadatak i uspio je ostati zapažen uz dosta starije i karizmatične Robert De Nira i Joe Pescija. Drago mi je što mu je zadnjih godina dosta oživjela karijera jer nažalost nije uspio iskoristiti svoj potencijal nakon Dobrih Momaka.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Burzum Vidi poruku
    Umro je Ray Liotta u 69-oj godini, u Dominikanskoj Republici, u snu dok je tamo snimao film. Najpoznatiji je po ulozi Henryja Hilla, u filmu Goodfellas, tu je imao težak zadatak i uspio je ostati zapažen uz dosta starije i karizmatične Robert De Nira i Joe Pescija. Drago mi je što mu je zadnjih godina dosta oživjela karijera jer nažalost nije uspio iskoristiti svoj potencijal nakon Dobrih Momaka.
    RIP Dobri momče...
    Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Počivao u miru Božjem

Zbog Eline i bokala vina

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Umrla su u razmaku od dva dana dvojica iznimno poznatih i omiljenih filmskih mafijaša, prvo je umro James Caan, koji je majstorski utjelovio u filmu Kum neobuzdanog mafijaša Sonnyja Corleonea, najstarijeg sina Vita Corleonea

Umro je i Tony Sirico, legendarni Paulie iz serije The Sopranos , koji je u mladosti bio kriminalac ali se u zatvoru zainteresirao za glumu, kada su radili predstave za robijaše

Počivali u miru Božjem.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove