+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/66

Tema: Kutak za velikane koji su nas napustili

Radio je seriju Bela ladja, kao nastavak, gdje on Sojic vise nije lopovski direktor neke tvrtke vec politicar, uselio u vilu neke babe koju je kao raskoljnikov zatukao sjekirom, sumnja se, i ima stranku koja osvaja glasove "krezube Srbije" gdje na kraju ulazi u skupstinu sa jedva predjenim cenzusom ali bez njega niko ne moze formirati vladu.

Dobar je lik bio. Dobar glumac. Jednom je izjavio da dok god ima nade da Sojica unistimo, ima nade i za nase drustvo. Tako nekako.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku

osim Tesne kože i ne znam ništa drugo što je radio. barem sam se dobro nasmijala.
    ovo mi je bilo simpaticno

https://www.youtube.com/watch?v=YErYVRSPYFA

Nikad nisam kužil kaj je smiješno kod tog lika. Ali vidim da je Srbima čudo, ok, poštujem to. Počivao u miru.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nikad nisam kužil kaj je smiješno kod tog lika. Ali vidim da je Srbima čudo, ok, poštujem to. Počivao u miru.
    Bar je govorio oriđiđi srpskim sa 4 padeži a ne ovim kroatiziranim srpskim jezikom. Meni je to bilo dosadno kao i žikina dinastija. Za sve njih je Martin Sagner a i Gruntovčani u cijelini Hollywood. Počivao u miru
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Dobar je bio Lane pokoj mu duši, nemoj zezat. Osebujan, jedinstven glumac.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Preminuo je Jean Paul Belmondo

Veliki francuski glumac, idol generacije, akcijski junak. Volio sam njegove filmove koje su često puštali 90-ih, ne znam zašto ih barem ne puste jednom na par godina. Hvala mu na djetinjstvu koje bi bez njega bilo siromašnije.

https://youtu.be/3q90J4_CpdI
    Posljednje uređivanje od Grunf : 06-09-2021 at 18:05

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove