Vidi rezultate ankete: Slažete li se s priznanjem MOO-a?

Glasači
12. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

8 66.67%
  • Ne

4 33.33%
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/53

Tema: Kosovo na Olimpijskim igrama 2016.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    dobra fora
    dobra fora dok netko ne ostane bez bubrega.

Kad igrači Srbije uđu na teren, igrači Kosova će pobjeći s terena u gledalište. Suci će prekinuti tekmu i registrirati za Kosovo.

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Mar 2012
    Izgubiqemo 10 tekme zaredom, onda hrvat trener, petorka srbi sa kosova, a mogu i sa srbije .

Timsku kosarku imamo jel ima para, a za reprezentaciju sta nam daju srbi
    Plisat-Prishtine,30+,1997

Super ugledni član interceptor avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od EHO1983 Vidi poruku
    Izgubiqemo 10 tekme zaredom, onda hrvat trener, petorka srbi sa kosova, a mogu i sa srbije .

Timsku kosarku imamo jel ima para, a za reprezentaciju sta nam daju srbi
    Al ta čast ne bi pripala Zuferu Avdiji ili on nije Albanac pravog kova?
    Torcida-old school 45

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Mar 2012
    Mislim da je goranac, stvarno nista za njega. Boris Kurtovic je sada u Pec, a nekad su bili Josip Gjergja i jos jedan al ne znam mu ime, a i bifsi trener Cibone je bio u Pec, onaj mladi sto je bio pred 3-4 godine...
    Plisat-Prishtine,30+,1997

za lijepe vijesti, nikad nije kasno a ni rano. Kosovo Republjika.

naravnoa da se slažem s priznanjem, čim više antisrba u MOO tim bolje.

zašto je cool danas biti "antifašist", a nije antiSrbin?

to mi nije jasno, ja baš uživam u tom antisrbovanju, dok me ovaj antifašizam ne privlači ali niti najmanje.

ali jasno mi je da drugovi u hrvatskoj ne vole ustaše i fašiste, kvare im idilične odnose u "regijonu", nema bratstva i jedinstva nema jugovanja i jugonostalgije, nema titovanja i komunjariziranja društva. sve ode u pm, i kako ćemo onda naprijed ko društvo i država?

e moji raspali crveni kmeri, vi ste stoka koja izumire, srećom se albanci kote ko zečevi, oni su nam najčvršće jamstvo da od obnove Jugoslavije neće biti ništa.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 16-03-2015 at 07:29

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Čestitam Kosovu, sad se i oni mogu redovito razočarati u svoje košarkaše kao i mi.
    hahaha mislim da će i oni biti uspješniji od nas, iako rijetko koji šipac ima preko 2m.

ja verujem da će Kosova u košarci prvu utakmicu igrati protiv Crne Gore pošto je podpredsednik košarkaškog saveza Kosova Crnogorac Despotović nekadašnji igrač kosova Polja. Nemaju možda mnogo kvalitetnih igrača ali koliko ja poznajem neke ljude iz saveza to su najsposobniji ljudi u kosovskom sportu. Za njih bi mogao da igra Sipahi(Spahiu) iz Fenera pa Musli iz Mege verovatno još par klinaca koji igraju po Srbiji i Crnoj Gori te neki amer kojem bi dali pasoš. Para imaju i dosta ulažu u klupsku košarku pa će to iznedriti i ponekog igrača iako možda nemaju visinu
    Posljednje uređivanje od Blefer : 16-03-2015 at 11:00 Razlog: gr
    VCZ,45+,100+

evo jedne pjesme, za podizanje borbenog morala naših dragih "komšija" s severa marakane, i juga JNA.

proveri ti NS imaš li srpskih gena pošto si iz prve pogodio najlepšu kosovsku pesmu
    VCZ,45+,100+

ako i imam, ja sam "Srbin" katoličke vjere, a znaš da takvi najviše mrze svoje korijene. "Srbi Katolici", najviše mrze Srbe pravoslavne vjere.

Citiraj Prvotno napisano od komodo Vidi poruku
    Nemoj da uporedjuješ snagu Rusije 1999 i danas!
    RUsija je smijrurija i uvijek ce biti

Rusi pate za pozornošću, da nisu sad napravili ovo sranje u ukrajini, tko bi uopće mislio na njih? ko Srbi su, stalno žele biti u fokusu svijetske javnosti, i to na negativan način.

ne znaju ljudi da se opuste i uživaju u životima, kao smeta ima NATO na granici, zato jer znaju da od tog trenutka nema više mrdanja u pravcu zapada.

a pošto su oni navikli u vrijeme SSSR-a da vedre i oblače u pola europe, naravno da im je teško pao krah te komunističke satrapije, kao i ovim našim partizanskim debilima jugoslavije-srboslavije, koji i dan danas ližu srpski šupak i žale za tim vremenima kad su oni imali privilegije zajebavat sve normalne ljude u državi bez ograničenja pod odobrenjem maršala im Tita. najveći Hrvat 20 stoljeća, je uspio pobit najviše hrvata u 20 stoljeću, mora im-mu se priznat da je stvarno bio "najveći" kriminalac zločinac i antiHrvat 20 stoljeća.

kad smo već kod jugosa, Josipoviću su samo noge virile iz Tadićevog šupka, srećom pušu novi vjetrovi, nadam se da će smjena vlasti u državi imati blagotvorne efekte na te naše međusobne odnose.

a Kosovo i Srbija me uopće ne zanimaju, zanima me samo kako se oni postavljaju prema nama i našim interesima, sve ostalo me ne zanima. Kosovo je njihov problem, ali naravno da ćemo im ga nabit na nos kad budemo u prilici.

dok god pjevuše ubij hrvata da šiptar nema brata, ja ću pjevušit Kosovo Republika(Albanija).

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove