+ Odgovori na temu
Stranica 22 od 22 PrviPrvi ... 12 20 21 22
Prikaz rezultata str. 421/439

Tema: Politički ring - dnevnopolitička događanja u Hrvatskoj

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jebes ti hrvatsku desnicu koja se ne ce odmah oglasiti oko pitanja navale ovih likova. To je smijesno, tuzno i bezkrajno glupo. Sjecam se kada je Haso odmah opomenuo Pauka kada je isti spominjao mitraljeska gnjezda, evo vidim kakvu desnicu se forsira.
    Desnicu koja ce naseljavati migrante po Lici i graditi dzamijeturine.
    Idioti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Slažem se, desnica šuti, po Faceu vidim da samo NHR Sesvete, HSP i Glava reagiraju redovno.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Smjesno je pratiti ovu pricicu oko ovoga dva crnca stolnotenisaca, koji su stigli u Hrvatsku bez reketa, ostali u Hrvatskoj nakon isteka vize, a jedan od tih studenata je po slici, pa negdje oko 34-35.
    Ako bi zanemarili cinjenicu da su se samo dvoje od petero ljudi vratili u Nigeriju na vrijeme, opet bi ovo sve izgledalo smjesno, pogotovo uska suradnja grOdjonskih balija i hrvatskih Jugoslavencina, koji danima napadaju hrvatsku drzavu kao takvu.
    Ne vidim da se balije tuze na Dodika, Srbiju, Grcku, Bugarsku, kroz sve te zemlje dolaze ti migranti, ali balije su zakljucile da je sada pravi trenutak pokrenuti svjetsku javnost protiv "rasistofasistonacista" Hrvata.
    Balije su totalno poludjele.
    Ocekujem da se Hasanbegovic javi, a ove jajare oko njega sto ne smidu otvoriti zvale zbog osjecaja jednog Hase su i vece stoke nego on.
    Solidno i veoma elokventno i po nesreći vrlo točno izrečeno.
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Očito tebi skater nije poznata omiljena hrvatska riječ "dostojanstvo".

Nema ništa dostojanstveno u borbi za svoja prava, treba imati vjere u vlast.
    Dostojanstveno u samouništenje.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Smjesno je pratiti ovu pricicu oko ovoga dva crnca stolnotenisaca, koji su stigli u Hrvatsku bez reketa, ostali u Hrvatskoj nakon isteka vize, a jedan od tih studenata je po slici, pa negdje oko 34-35.
    Ako bi zanemarili cinjenicu da su se samo dvoje od petero ljudi vratili u Nigeriju na vrijeme, opet bi ovo sve izgledalo smjesno, pogotovo uska suradnja grOdjonskih balija i hrvatskih Jugoslavencina, koji danima napadaju hrvatsku drzavu kao takvu.
    Ne vidim da se balije tuze na Dodika, Srbiju, Grcku, Bugarsku, kroz sve te zemlje dolaze ti migranti, ali balije su zakljucile da je sada pravi trenutak pokrenuti svjetsku javnost protiv "rasistofasistonacista" Hrvata.
    Balije su totalno poludjele.
    Ocekujem da se Hasanbegovic javi, a ove jajare oko njega sto ne smidu otvoriti zvale zbog osjecaja jednog Hase su i vece stoke nego on.
    Vrhunski primjer etnomazohizma i signaliziranja vrlina. Čarobna riječ "rasizam" razoružava svaki osjećaj za obranu vlastitog doma, obitelji, djece, jer najvažnija stvar bijelih naroda je voditi brigu o "drugima i drugačijima" na vlastitu štetu i svog potomstva. Otkidati od usta svoje djece radi patološkog altruizma prema djeci ili narodima koji nikakve veze nemaju s Hrvatima.

Zbog straha od "rasizma" Pakistanci su desetljećima silovali i seksualno podvodili maloljetne etničke Britanke (Engleskinje) dok se odgovorne službe, uključujući policiju nisu ništa usudili poduzeti radi straha od optužbi za "rasizam".

Da su se naši preci bojali priglupih riječi za proizvodnju pristanka i ucjene umjesto oslanjanja na instinkte za preživljavanje, u krajnjem slučaju i brojne predrasude i stereotipe koji potvrđuju ponašanja određenih rasnih i etničkih skupina, Europa bi izgledala kao Mongolija, Saudijska Arabija, Turska, ovisno o okolnostima, a danas sve više kao podsaharska Afrika i sada se europski, bijeli narodi boje biti optuženi zbog borbe za vlastiti opstanak i budućnost jer ne žele biti zamijenjeni "drugima i drugačijima" čim se spomene čarobna riječ, "rasizam". Govori se kako je rasa drušveni konstrukt jer je nekakav priučeni historičar, svaka sličnost sa Slavkom Goldsteinom namjerna, čak pripadaju istoj pasmini, Noel Ignatiev izjavio kako Irci nisu bili smatrani bijelcima od strane Engleza neko vrijeme, što spada pod logičku pogrešku i nepotpunu indukciju jer time negira i pokušava osporiti postojanje bijele rase.

Također, ovaj slučaj pokazuje sve slabosti i zlouporabe sustava azila.
    ZA DOM SPREMNI !

Vrhovni sud ukinuo presudu Đukiću, liku koji je uz Mladića organiziral rušenje Peruče.

I onda HDZ i Kolinda traže glasove. Mrš.

Datum registracije
    Sep 2016
    Gledajuci Lijepom Nasom u Istri sam se zapitao tko je tu lud, i zasto uopce gledam talijanizirane budale.

A sto je bilo u Lijepom nasom.? Cini mi se da su reklamirali Medulin.

Datum registracije
    Sep 2016
    Tri puta sam pogledao za pet minuta, i tri pita sam cuo iskljucivo talijanski jezik, pa sam odustao.

Upravni sud u Zagrebu donio neku odluku da pederski par mora dobiti djecu na udomiteljstvo. Krećemo lagano i s tom pošasti. Jadna djeca.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Upravni sud u Zagrebu donio neku odluku da pederski par mora dobiti djecu na udomiteljstvo. Krećemo lagano i s tom pošasti. Jadna djeca.
    Pa zar nije mantra HDZ-ovaca bila: "Izglasali smo IK i nije se promijenilo ništa!". Prvo, sigurno je već budžetski novac preliven u ruke zainteresiranih udruga, a što se tiče ostalog.. E pa to treba uvoditi pomalo, neprimjetno , ali dosljedno i odlučno.

Ma ništ se neće promijeniti kad izopačiš društvo, sve će ostati isto.

UIO: Djeca nisu poklon pa da ih država stavlja pod bor homoseksualnim parovima

Jutros je u medijima objavljeno da je Upravni sud ukinuo odluku Ministarstva demografije, obitelji, mladih i socijalne politike da homoseksualni par ne može udomiti dijete povjereno na skrb Republici Hrvatskoj. Mediji navode kako je homoseksualni par koji je tužio Ministarstvo Upravnom sudu izjavio kako su dobili najljepši dar pod bor. Kako odluka Upravnog suda još nije dostupna – ono što Upravni sud jest ili nije odlučio i iz kojih razloga komentirat ćemo nakon što odluka bude dostupna. Želimo naglasiti da su djeca kojoj država pronalazi dom – bilo kroz udomljavanje bilo kroz posvajanje – najranjiviji i najnezaštićeniji članovi našeg društva. Djeca koja se daju na udomljavanje i posvajanje nisu poklon koji država stavlja pod bor istospolnim parovima, priopćila je udruga U ime obitelji.

Priopćenje prenosimo u cijelosti:

U procesu udomljavanja i posvajanja djece centri za socijalnu skrb, državne i društvene institucije dužne su imati u centru svog odlučivanja – interese djeteta, ne potpadajući pod pritiske LGBT lobija i interesnih grupa. Svi smo mi, kao članovi ovog društva, odgovorni ako se onu djecu koja nemaju svoju majku ili oca da ih štite stavlja u eksperimentalne uvjete u kojima država i društvo imaju vrlo ograničene mehanizme praćenja i nadzora.

Homoseksualne partnere koji su tužili Ministarstvo zbog odluke da ne mogu udomiti dijete, prema informacijama iz medija, Centar za socijalnu skrb protuzakonito je i proizvoljno uveo u sustav provjere koja je imala za cilj ishođenje licence za udomljavanje, zbog čega je taj proces zaustavljen. Cijeli ovaj proces ocjenjujemo kao još jednom u nizu pokušaja LGBT i interesnih lobija da se, suprotno interesima djece, Konvencije o pravima djeteta, Ustavu Republike Hrvatske, Zakonu o udomljavanju i volji hrvatskih građana jasno izraženoj na narodnom referendumu o braku – otvori put udomljavanju i zatim posvajanju djece od strane istospolnih parova.

U ime obitelji ističe kako je u najboljem interesu svakog djeteta da odrasta uz biološkog oca i majku, što potvrđuju i znanstvena istraživanja, a onda, ako to nije moguće, u zajednici ili formi provjerene društvene skrbi koja, koliko god je moguće, imitira upravo zajednicu u kojoj dijete jedino dolazi na svijet, zajednicu žene i muškarca.
    https://narod.hr/hrvatska/uio-djeca-...alnim-parovima

Hrvati, osamdeset i nešto posto kršćani/katolici.

Ali nisu valjda fašisti da bi spriječili žrtvovati djecu na oltar multikulta i različitosti. Recimo Englezi su žrtvovali maloljetne djevojčice na oltar multikulta, da se na njima mogu iživljavati Pakistanci nekih dvadesetak godina da institucije koje moraju funkcionirati nisu pomaknule prstom, jer sve ostalo je rasizam, govor mržnje, fašizam, islamofobija itd.

Takav narod zaslužuje nestanak, zapravo osuđen je na nestanak. Kada u potpunosti dopusti mentalnim bolesnicima manipulaciju zakonima i izokretanjem smisla takvih zakona.

Stvaraju se preduvjeti za građanski rat. Treba još vremena da stvar kulminira.
    ZA DOM SPREMNI !

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ja sam uvijek za reciprocitte,ako će ova država dopustiti pederima posvajanje,onda kako bi spasili barem nešto djece trebamo zabraniti hdz-ovcima posvajanje djece.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Hrvati, osamdeset i nešto posto kršćani/katolici.

Ali nisu valjda fašisti da bi spriječili žrtvovati djecu na oltar multikulta i različitosti. Recimo Englezi su žrtvovali maloljetne djevojčice na oltar multikulta, da se na njima mogu iživljavati Pakistanci nekih dvadesetak godina da institucije koje moraju funkcionirati nisu pomaknule prstom, jer sve ostalo je rasizam, govor mržnje, fašizam, islamofobija itd.

Takav narod zaslužuje nestanak, zapravo osuđen je na nestanak. Kada u potpunosti dopusti mentalnim bolesnicima manipulaciju zakonima i izokretanjem smisla takvih zakona.

Stvaraju se preduvjeti za građanski rat. Treba još vremena da stvar kulminira.
    Nikakvog građanskog rata neće biti,ne kod Hrvata. Građanski rat nije dostojanstven.

Datum registracije
    Sep 2016
    Koliko su nas zadužili od 95. do danas:
    Mateša - 22,9 mlrd kn
    Račan - 39,5 mlrd kn
    Sanader - 31,7 mlrd kn
    Sanader/Kosor - 94,7 mlrd kn
    Milanović - 71,5 mlrd kn
    Orešković - smanjio javni dug za 3,5 mlrd kn
    Plenković - 14,6 mlrd kn do 31.8.
    Ukupni dug: 297,8 mlrd kn
    Izvor HNB

---

Jebiga, nije znao knjizevni hrvatski. Zivio HDZSDP.

Račan - 400.000 nezaposlenih
    Sanader - 250.000 nezaposlenih
    Kosor - 300.000 nezapoalenih
    Milanović - 300.000 nezaposlenih
    Orešković - 250.000 nezaposlenih
    Plenković - 130.000 nezaposlenih

Inače, za Oreškovića i Plenkovića je šef bio Marić i on je najbolji hr. financijski ministar u zadnjih 20 godina. Njega je doveo Orešković, to je bila najbolja hrvatska vlada u zadnjih 20 godina, valjda zato nije mogla duže potrajati.

Račan - 400.000 nezaposlenih
    Sanader - 250.000 nezaposlenih
    Kosor - 300.000 nezapoalenih
    Milanović - 300.000 nezaposlenih
    Orešković - 250.000 nezaposlenih
    Plenković - 130.000 nezaposlenih
    U kojem su se hrvatskom poduzeću zaposlili?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove