+ Odgovori na temu
Stranica 18 od 25 PrviPrvi ... 8 16 17 18 19 20 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 341/481

Tema: Politički ring - dnevnopolitička događanja u Hrvatskoj

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    jugolevica i hdz domoljubi kao od iste matere rođeni.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    jugolevica i hdz domoljubi kao od iste matere rođeni.
    Pa kad i imaju istog oca i majku! Sve to isto sranje samo drugo pakovanje.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Evo ovo proizvodi skolstvo, mediji i vlada Hrvatske.

Buduci leaderi Hrvatske.
    Idioti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Indexlije u hajci na hrvatsku diplomatkinju u Berlinu. Tragikomicno. Index smjenjuje ljude.

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016

Stota godišnjica D'Anunzijeve okupacije Rijeke. U Trstu mu podigli spomenik, a u Rijeci grupa Talijančića razvila zastavu na Guvernerovoj palači. Kako su svi morski psi nanjušili krv i anemiju Plenkovićeve protunarodne vlade. Policija i obavještajne službe ništa ne rade.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Stota godišnjica D'Anunzijeve okupacije Rijeke. U Trstu mu podigli spomenik, a u Rijeci grupa Talijančića razvila zastavu na Guvernerovoj palači. Kako su svi morski psi nanjušili krv i anemiju Plenkovićeve protunarodne vlade. Policija i obavještajne službe ništa ne rade.

Nije to slabost samo Plenkovićeve vlade; to su sve vlade od 2000. pa do danas!
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 13-09-2019 at 08:43
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku

Sa ovim radničkim kacigama podsjećaju me na Village People - https://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Sa ovim radničkim kacigama podsjećaju me na Village People - https://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k
    Violence is not necessary to destroy a civilization. Each civilization dies from indifference toward the unique values which created it.
    Nicolás Gómez Dávila

Citiraj Prvotno napisano od juro Vidi poruku
    Izašli iz ormara.

Osuđen Srbin koji je autobusima dovodio na glasovanje Srbe iz Srbije u Obrovac.

Županijski sud u Zagrebu potvrdio je prvostupanjsku presudu kojom je novosadski poduzetnik i predsjednik Demokratske partije Srba (DPS), 50-godišnji Branislav Švonja u listopadu prošle godine osuđen na jednogodišnju uvjetnu zatvorsku kaznu s rokom kušnje od četiri godine zbog povrede slobode odlučivanja birača.
    https://narod.hr/hrvatska/namjestanj...sovati-za-sdss

Marijačić na naslovnici Hrvatskog tjednika piše da je silovanje kod Zadra izmišljeno. Bujanec zbog toga raskinuo suradnju i reklamiranje Hrvatskog tjednika. Novi broj novina rasprodan, a zbog slučaja navodnog silovanja vlada donosi kazne zatvora ak krivo pogledaš ženu.

Kakve veze Bujanec ima sa slučajem u Zadru da je zbog toga raskinuo suradnju s Hrvatskim Tjednikom?!

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Kako Fred Matić radi protiv Srbije a Tomašićka i Zekanović za Srbiju!?

Pre par dana slovenčka EU parlamentarka Tanja Fajon, bila je u Srbiji i primetila je da se Srbija baš i ne trudi mnogo da uđe u EU, i čini se da joj odgovara status quo. Trud Srbije na putu ka EU podrazumevao bi nešto veliko samoponižavajuće i protivno interesima Srbije, poput što je uradila Makedonija, koje je zbog članstva u EU promenila ime. Pa joj je svejedno, približavanje članstvu onemogućeno do daljnjeg.
    Srbiji, barem narodu, do tog članstva nije toliko stalo, a izgleda ni političarima, da bi uradili stvari koje je radila Makedonija.
    Zbog toga blokiranje tog članstva nekada dobro dođe.

Ako je Fred Matić nedavno rekao da je hrvatski interes da Srbija i ceo region uđe u EU, to može da znači da on želi da Srbija prođe kroz užas ispunjavanja eu hirova do statusa člana EU.
    Srbija, iako podška članstvu u EU je stabilna, ipak ne želi to članstvo toliko da bi za njega priznala tzv. Kosovo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sunic pise za izraelske novine. Nema sto nema.

Kaj velite na štrajk prosvjetara? Meni se čini da su sindikati udarna šaka ljevice tj. SDP-a kao što su braniteljske udruge udarna šaka HDZ-a.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Mislim da su rezultati mature katastrofa(barem tako kažu) .

To je zbog HDZ-a. Profesori su inače izvrsni.

SDP smanji plaće 6%, ukine sve moguće dodatke, regres, Božićnicu i zapravo skreše plaće za oko 15% svima. Nema štrajka.

HDZ poveća plaće 18%, vrati regres i Božićnice. Ukupne plaće poveća za 20%. Štrajk po cijeloj RH.

I onda kažu sindikati nisu ljevičarsko oruđe za rušenje vlade.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove